Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:39

LOGOUT.hu

FIFA 20 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11601) eM'82 válasza Woodslave (#11599) üzenetére


eM'82
addikt

A swapos DRes küldetéseket kicsit lehetett volna finomítani: pl. div 10-9ben 7 meccset kell nyerni a csapatokkal, div 8-7-ben 6 meccset, div 6-5-ben 5 meccset, div 4-1ben 4 meccset.
Így talán nem buktak volna le sokan 2+ osztályokat, mert nem érte volna meg. Nyilván az alsóbb div-ekben ez még nagyobb szivatás, de talán nem jóval erősebb ellenfelek ellen kellett volna szenvedni adott esetben.

(#11602) arpo04 válasza eM'82 (#11601) üzenetére


arpo04
őstag

Külön server, külön opció menüben... ennyi lett volna a megoldás. Minek adni előnyt valakinek, aki div 1-be van azzal szembe aki div 10?! Az hogy lebuknak 1-2 szintet megértem, de vissza div10-be? Na az az embert is jellemzi...

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#11603) Mrguba


Mrguba
őstag

Sracok ugye mar tobb swap nem lesz?
Mert meg ki tudok szedni 5-ot vagy 6-ot :D
V.D.Sar vagy Rijkard ? :D
Hierro B.Moore megvan mar...

(#11604) Woodslave válasza Mrguba (#11603) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ennyi volt. :K

vagy hát elméletileg ;] itt már semmit nem lehet biztosan kijelenteni, de szinte kizártnak tartom hogy csak úgy bedobjanak még 6 swap küldetést pénteken vagy két hét múlva :D

Ter stegen 47k körül van ps4-en nála jobb kapus nem kell. Ha be tudod rakni... Bár Rijkard se hiszem hogy game changer lap lenne...

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#11605) Nandinagy válasza eM'82 (#11601) üzenetére


Nandinagy
addikt

Mondjuk ez egyébként szerintem jó ötlet lenne. Gondolom azért nem hagyták online singleben a swapozást mert az emberek fél nap alatt megcsinálták volna az összeset. Ugye tavaly ha gólt kaptál vagy az ellenfél, egyből kiléptél aztán igazából nem volt következménye. Gondolom így akartak súlyt adni a vereségeknek. Lassan már görcsbe rándul a gyomrom ha jön velem szembe egy swap csapat :D :D Div2,Div3 környékén ha még tolja is őket a gép feladják a leckét.

(#11606) Sickboy25 válasza Woodslave (#11604) üzenetére


Sickboy25
addikt

Már nem hinném, mert megvan a 24 darab. 1 hónap múlva jön a 3. etap...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#11607) Woodslave válasza Sickboy25 (#11606) üzenetére


Woodslave
nagyúr

király lesz :C Most már tényleg megvárom a legutolsó kibaxott swap lapot és csak akkor veszem ki a lehető legjobbat :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#11608) Zimmi91 válasza Woodslave (#11607) üzenetére


Zimmi91
addikt

Én is bánom már, hogy nem Essien Dinho vagy Del Piero lapját vettem ki...pedig tök sokáig vártam, aztán egyszer csak meguntam és kivettem Blanc-ot, aztán utána meg Hierro-t, de jobb lett volna egy nagyot inkább, most már az lesz, remélem lesz vmi baszó ST 20 pár lapért és akkor arra rámegyek ;]

" Just remember Manchester is RED! "

(#11609) Mrguba válasza Woodslave (#11607) üzenetére


Mrguba
őstag

Ja ezt a maradek 6ot ami lesz nekem felre is rakhatom a kovetkezore?

(#11610) arpo04 válasza Mrguba (#11609) üzenetére


arpo04
őstag

Nem, csak a mostaniakra valthato be.

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#11611) Woodslave válasza Mrguba (#11609) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem

Zimmi: ja csak amikor belegondoltam hogy március vége akkor úgy voltam vele lexarom, de így már bánom én is..

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#11612) Mrguba válasza arpo04 (#11610) üzenetére


Mrguba
őstag

Akkor egyeseknek hogy lesz 20-on xes jatekosra lap? :D

(#11613) Edgar2621 válasza Z'Z" (#11594) üzenetére


Edgar2621
őstag

Nem is ellened és a felvetésed ellen irányult az irományom, ezt oda kellett volna írnom a végére.

XO: Gollami26

(#11614) arpo04 válasza Mrguba (#11612) üzenetére


arpo04
őstag

Mikor bedobjak az uj eventet mindet kiszedik. Igy a vegere osszejon 24.

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#11615) Woodslave válasza Mrguba (#11612) üzenetére


Woodslave
nagyúr

három kör volt most is 6-6-12. nekem is összegyűlt mind a 24 lap.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#11616) MdewC válasza freddyadu (#11592) üzenetére


MdewC
nagyúr

:R

Mindenképp, legalább kipróbáljuk. Plusz ha picit drágulna a hétvégén, akkor nem kerülne sokba a teszt.

KDB meg utána is jöhet.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#11617) Sickboy25 válasza Zimmi91 (#11608) üzenetére


Sickboy25
addikt

Nekem ebből a 12-ből talán egy sincs meg... beleuntam, inkább megvettem Essient és a nem kell fos csapatokkal szenvednem... :DDD Ugyanígy inkább megvettem Robi Carlost is. Ferdinadndért és Zambrottáért érdemes volt játszanom, ők tudtam, hogy jók lesznek. Másik kettőt megvettem, hátha nem jönnek be, de marha jók simán endgamek lesznek, így csak upgradelem majd őket... vagy nem mert így is bitangok :-)

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#11618) Zimmi91 válasza Sickboy25 (#11617) üzenetére


Zimmi91
addikt

Nulla nyitásból és rewardból elég nehéz ilyen szintű iconokat venni, így inkább kifarmoltam aztán játszogatok ezekkel ;] Nem veszem már egyáltalán komolyan ezt a játékot így nem izgulok azért annyira, hogy Gold Lucas most Essienen vagy Blancon megy-e át úgy mint kés a vajon :DDD :DDD

" Just remember Manchester is RED! "

(#11619) Sickboy25 válasza Zimmi91 (#11618) üzenetére


Sickboy25
addikt

Október óta semmit nem nyitottam... Amiket az elején nyitottam, Összes 400K volt... Van egy POTM AUba (500K), Adama, Zambrotta, Rio Ferdinand, F. Anderson és DeGea ők untrade, a többi trade:
KDB (if 94), toty nominee Kante, Középső Essien, babi R. Carlos és gold VVD. -- Ezeket kikereskedtem... És egyelőre csak VVD gold lapja esett be. KDB-t pl. 776K-ért vettem, most 900 K alatt nem megy. Kante 299K most 380K a legolcsóbb buy now. a Két ikonon olyan 40-60K haszon lenne, de az naponta változik. DE ezen már nem akarok változtatni, nekem ez elég a végéig. Estelg egy Manét kipróbálnék bal oldalt, de addig is Pulisic simán jó. Vagy Jamest megpróbálom befejezni, ha sikerül, ha nem hát nem...

Összesen van majdnem 300 meccsem. Rewardok nullak... két WL-t játszottam idén, DR 2-3 hetente DIV 7 rank 2 , de most a legalja, mert csak két meccset játszottam. SB-t meg hagyjuk is :-) Ebből nagy lóvét nem kaszáltam...

Meg van pár akiket kiraktam pl. Flashback Walcott ...

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#11620) Woodslave válasza Sickboy25 (#11619) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:R az korrekt akkor. Én talán ha 2milliót szedtem össze eddig összesen kb 4 nyitásom volt ami 600k a többi apróból. Mondjuk 1.2 milliót ki is dobdtam legutóbb de ne beszéljünk róla :B :o

Akit meg vettem az tuti hogy másnap 50k-val olcsóbb volt. Talán Mbappet adtam el egyedül többért még talán adóval is volt 10k hasznom

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#11621) Sickboy25 válasza Woodslave (#11620) üzenetére


Sickboy25
addikt

"Mondjuk 1.2 milliót ki is dobdtam legutóbb de ne beszéljünk róla :B :o" nah ez azért kemény volt... :N

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#11622) arpo04 válasza Sickboy25 (#11619) üzenetére


arpo04
őstag

Mid Essien ennyire jo lenne? Kell egy cdm majd, ot neztem ki. Varom a totw-t es a holnapi packokat majd utana kiderul, mire lesz eleg a mostani coin keret.
Legrosszabb esetbe 1,1M lesz fejleszteni.

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#11623) Sickboy25 válasza arpo04 (#11622) üzenetére


Sickboy25
addikt

Nekem nagyon jó. Ilyen gólerős, jól védekező és passzoló CDM-em nem volt még. És így Kanté is megtáltosodott. Essient biztos upgradelem a Primera. Még 1 hét és meg is lesz rá a lóvé. Most néztem 1,4 M, akkor inkább 2 hét :DDD

Akkor inkább a primera spórolj...

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#11624) Woodslave válasza Sickboy25 (#11621) üzenetére


Woodslave
nagyúr

de legalább elérte volna a célját... De nem ugyanúgy játszok csak xarabb :C Ezért nem törlöm a klubot mert nekiállnék megint bronz csapattal ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#11625) Jamesford


Jamesford
csendes tag

Idén lesz Winter upgrade? Tudtok valami INFO-t ezzel kapcsolatban..?
Szerintetek van értelme annak, hogy veszek egy 85-ös IF Ben Yedder-t most.. és ha kap upgrade-et az alap lapja, akkor az én megvásárolt lapom rating-je is nőni fog? Vagy teljesen rosszul gondolom.. :F

PSN: otto880912

(#11626) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

A játékon belül a "transfer profit" résznél levonja a zsetonért nyitott csomagok értékét is?

(#11627) Mrguba


Mrguba
őstag

Tipikus EA faxom...
Utolso meccset nyomom 85 os csapat ellen...85.perc 3-2 ide...
Kidob a jatek es elkezd frissiteni :D anyadat

(#11628) eM'82 válasza Zimmi91 (#11608) üzenetére


eM'82
addikt

Én az első swapnál nem bírtam kivárni Drogba-t, nem is bánom a R.Carlos+Crespo kettőst, de a mostani swapoknal már megvolt az érzés hogy milyen ikont birtokolni, így könnyebb volt kivárni.

(#11629) eM'82


eM'82
addikt

Tegnap Oshimen low drivenjével bohóckodtam ("C" csapattal). 1 kellett csak a 4hez. Összehozott a sors egy vélhetően magyar sráccal DRben (Szaszspanyol vagy mi volt a csapatneve).

Vezettem 1-0-ra, majd egyenlített. Félidőben behozta Crespo-t, talált vele egy gólt, kamerához rohant, majd mindössze 1-2 nél rám írt hogy: Trash Player... Pulzus felment. Mondom: mi van? Bohóckodok a pályán, ő meg vért izzadva ló kettőt és már jobb mint én pár flikk-flakktól?
Kiléphettem volna (megadva neki az örömet hogy győzhet), de neeeeeeeem. Kellett a fitness újratöltés az első csapatnak. :)
Kent+Traoré becserélve, majd kicsit megemberelve magam 3-2re hoztam a meccset. Nem volt szemét gólöröm a részemről. Nem is értem mit izmozott.
Gondoltam hogy rá írok még annyit, hogy ha gondolja akkor nyomhatunk egy friendly-t, ahol az első csapatommal tolom. A játékát elnézve max EA helppel tudott volna megverni.
Szánalom. Szájkarate az megy.

Kenték el a számat jobbak, de nem volt arc, nem volt üzengetés, szar visszanézegetés, csak vége a meccsnek és pá. És elismerem, látom ha valaki ellen esélyem sincs (az más kérdés mikor ajtó-ablak helyzetben Cruyff mellé lő, Messi ballal szintén mellé, pár kapufa, és így kapok ki 2-0ra, de akkor sem volt az ellenfél részéről arcoskodás).
Aki tudja hogy fortuna tkpn a 12. játékos a pályán, az tisztában van vele mennyit is ér az adott győzelme / veresége. Helyén kell kezelni.

(#11630) Z'Z" válasza Edgar2621 (#11613) üzenetére


Z'Z"
őstag

:R

@ (#11625) Jamesford

Elvileg február vége, de lehet hamarabb.

[ Szerkesztve ]

(#11631) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Menjenek a picsába...

(#11632) Töff_PLS válasza Kristof_94 (#11626) üzenetére


Töff_PLS
tag

Nekem levonta miutan elnyitottam kb 1,7millio zsetont, mert abba akartam hagyni ezt a jatekot. ;]

XBOX: LángosMaci

(#11633) Woodslave válasza Töff_PLS (#11632) üzenetére


Woodslave
nagyúr

sikerült? ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#11634) Z'Z"


Z'Z"
őstag

@Kristof_94:
Nem igényelsz magadnak egy új, egyéni arcképet?
Nekem semmi bajom vele, de néha megtévesztő. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11635) Aguinaga


Aguinaga
őstag

Már PSre is tölti a patch-et, van valami lényeges változás, vagy csak "visual pimp"?

PSN: OldSlowhand74

(#11636) Zimmi91 válasza Aguinaga (#11635) üzenetére


Zimmi91
addikt

sose csak visual pimp ezt jegyezd meg ;]

" Just remember Manchester is RED! "

(#11637) v-man válasza Aguinaga (#11635) üzenetére


v-man
őstag

Majd a hétvégén meglátjuk :))
Xboxon is meg van, de nem volt időm kipróbálni, leírásba semmi érdemleges...

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#11638) Kristof_94 válasza Z'Z" (#11634) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nekem volt előbb a macsek! :DDD

Shearer nem lenne rossz! Hol lehet ezt kérni?

(#11639) Sickboy25 válasza Kristof_94 (#11638) üzenetére


Sickboy25
addikt

ITT
De mintha Shearert láttam volna a focis topicban...

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#11640) Woodslave válasza Zimmi91 (#11636) üzenetére


Woodslave
nagyúr

olyan nincs hogy egy patch a játékmeneten ne rontson még egy kicsit ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#11641) Kristof_94 válasza Sickboy25 (#11639) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Köszi! Majd megnézem, előbb rákérdezek jogosult vagyok-e, mert 1x voltam figyelmeztetve!

(#11642) Sickboy25 válasza Kristof_94 (#11641) üzenetére


Sickboy25
addikt

Thug life! mi? :DDD

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#11643) Töff_PLS válasza Woodslave (#11633) üzenetére


Töff_PLS
tag

Nem xd
Láttam, ahogy az öcsém játszik, ezért megjött a kedvem újra. :D

Egyszer tényleg játszhatnánk egymás ellen. :D

XBOX: LángosMaci

(#11644) Kristof_94 válasza Sickboy25 (#11642) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

"Warez" miatt. :DDD

(#11645) Zimmi91 válasza Kristof_94 (#11641) üzenetére


Zimmi91
addikt

Én annó voltam figyelmeztetve párszor + pihin is 1-2 napig, wow tört acc vétel és árulás miatt, de aztán simán kaptam képet, de lehet én is frissítem ha már a Legenda (Rooney) nem játszik nálunk ;]

" Just remember Manchester is RED! "

(#11646) Woodslave válasza Töff_PLS (#11643) üzenetére


Woodslave
nagyúr

sajnos általában (minden este) elérhető vagyok ;] :C :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#11647) Töff_PLS válasza Woodslave (#11646) üzenetére


Töff_PLS
tag

Offline-ra vagy állitva?

Párszor néztem, hogy fennt vagy-e, de mindig azt mutatta, hogy nem játszol. :D

Az öcsém szerint a Messi-s csapatod volt a legjobb.
Ha játszunk egymás ellen Ö mindig a te csapatoddal van. ;]

XBOX: LángosMaci

(#11648) s0p0q0r


s0p0q0r
aktív tag

Srácok!
Ha pl neymar kapna egy sifet jövő héten, akkor a headliners lapja maradna 95, igaz? Elvileg nem kell emelkednie.

(#11649) MdewC válasza Kristof_94 (#11638) üzenetére


MdewC
nagyúr

Pedig úgy megszoktam. :D

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#11650) Woodslave válasza Töff_PLS (#11647) üzenetére


Woodslave
nagyúr

majd megnézem lehet mert amúgy mindig online vagyok tényleg.

Lehet ilyet hogy ismerős csapatával játszol? :Y :D

Szokott nyerni? Mert ha nem akkor offline vagyok ;] (mondjuk mindegy már :C )

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.