Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:39

LOGOUT.hu

FIFA 20 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11101) arpo04 válasza thebigK (#11099) üzenetére


arpo04
őstag

Koszi és Kristóf, freddyadu nektek is. Hagi elvi okok miatt sose lesz a csapatomba ;] egyelőre jött Rui Costa és meglátjuk. 20k bukó lesz max rajta az meg nem vészes. Grizit váltotta, 1-2 hét alatt össze jon meg 300k akkor eladom és baby DP vagy Butragieno jon helyette.

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#11102) lovi0930


lovi0930
csendes tag

Sziasztok! Valaki próbàlta Koemant, tapasztalata van? Elsősorban CB be szeretnék swapból kivenni valakit. Tudom cdm be lenne jobban használható de egyelőre maradna cb be. Esetleg érdemes lenne inkàbb Campbellt kivenni?

(#11103) K.J válasza Kristof_94 (#11098) üzenetére


K.J
senior tag

Köszönöm! Megörültem neki, a PL küldetéshez pont jól jött, 1db értelmesebb RB-m van Futmas Malcuit személyében.

Mikor leírtam, hogy Futmas Malcuit, a telo a Futmas-t kijavította Fitymás-ra. :D vicces volt :)

(#11104) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Griezmann érdekes lap, néha nagyon jól megy, de a legtöbbször csak szenved vele az ember...

Amúgy próbálta valaki Zambrotta LB lapját? Endgame lapnak tűnik, tervben van és a 600+ meccses IF Semedot váltaná.

(#11105) thebigK válasza Kristof_94 (#11104) üzenetére


thebigK
addikt

Nem valtanek

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#11106) ferni


ferni
őstag

Nem másolnám át, mert Messengeren kidühöngtem már magam

[link]
Ez a véleményem erről az ondófosszarhányadékról
Gusztustalan bazdmeg
Holnap feltöltök majd videót, hogy csalja el 2-0 vezetésről, úgy hogy semmi nem megy be 2-4 szopóra, úgy hogy minden bemegy neki.
Ilyen rossz Fifa még sose volt geci.

Bughalmaz bughalmaz hátán és egy meccsen belül bazdmeg annyi szemetet és szart halmoz egymásra a játék, hofy arra szavak nincsenek.
Szánalom ahogy fejlodik vissza a játék évről évre

[ Szerkesztve ]

(#11107) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Na kész. Kigrindeltem a szükséges 11 lapot :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#11108) eM'82 válasza Woodslave (#11107) üzenetére


eM'82
addikt

Az igen! :R
Én 4nél tartok :). Jövő hétre meglesznek.

Meglett ma végre a 300. DR győzelmem. Ultimate Pack a jutalom, megtartom péntekre.

(#11109) Woodslave válasza eM'82 (#11108) üzenetére


Woodslave
nagyúr

De nem valami jók kikaptam velük az első meccsen :(( :F

;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#11110) MdewC válasza ferni (#11106) üzenetére


MdewC
nagyúr

Te ezt honnan kopiztad? :D

Digestivvel vagyunk ilyen beszélgetésekbe.

Annyival másabb, hogy mi most intéztük a repjegyet Kanadába, az sok egyeztetést igényel, most egy ottani neppertől akarunk fegyvereket szerezni a helyszínen.

Ennyi csak az eltérés a messengerünkön. :DDD

Komolytalan ez a rész. A gettóban nem csalnak ennyit, mert már ott elszégyelnék magukat ettől a szinttől.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#11111) Kristof_94 válasza eM'82 (#11108) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Jól haladsz vele, nekem még csak ma lett meg a 200. győzelem és a 100k csomag, szintén péntekre tartogatom. Érdekes, mert rivalsban csak 206 győzelmem van, WL-ben viszont 263.
Jó lenne ha esne valami komolyabb... :DDD

(#11110) MdewC: Erről jut eszembe... A múltkor, amikor az EA kiadta a hibás Yedder SBC-t elkezdem csinálni, megvan az első és rögtön utána eltűnt. Jól felbosszantottak, szóval redditen beírtam az egyik erről szóló poszthoz valami olyasmit, hogy "remélem valami bolond amcsi egyszer alájuk robbant". Kaptam 1 hónap bannt! ;] Na persze mindenki egyből nekem esett, de közben meg a többség írogat egymásnak PS meg Xbox chaten, hogy dögöljön meg ez és ez a rokona, stb. Úgy látszik az nem sok nekik.

[ Szerkesztve ]

(#11112) s0p0q0r válasza Kristof_94 (#11104) üzenetére


s0p0q0r
aktív tag


939 meccsem van vele. 5wf, 4skill, shadow. Nem kell többet mondanom róla. :)

[ Szerkesztve ]

(#11113) Kristof_94 válasza s0p0q0r (#11112) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Köszi! Az ikon csomag nyitása előtt gondolkodtam rajta, hogy akkor is örülnék, ha ő vagy Carlos esne. Tetszik ez a lap, majd péntek este meglátom.

(#11114) Digestive válasza s0p0q0r (#11112) üzenetére


Digestive
addikt

Hogy néz ki most a csapat mester?

(#11115) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Azért ha arra gondolok hogy ma meg lehetett volna Essien akkor lehet nem volt annyira jó ötlet Vds meg Hierro. Bár lehet ezek hárman Zambrottaval többet tesznek hozzá ki tudja. Meg ha nem csinálom az ikon packot meg ne bukok annyit játékosokon lehet már előrébb lennék. Na majd jövőre :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#11116) MdewC válasza Kristof_94 (#11111) üzenetére


MdewC
nagyúr

Büszke vagyok rád. :D

Mondjuk a privát chathez senkinek semmi köze.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#11117) Bohus84 válasza arpo04 (#11101) üzenetére


Bohus84
tag

"elvi okok miatt" :DD csak jó ember lehetsz.
Én Del Pierot nagyon ajánlom nekem nagyon bejön cam és st poszton is. Én a midet használom.
Más: érdemes ma nyitni vagy inkább holnap este? Várható több nagyobb értékű lap esetleg?

(#11118) Zimmi91 válasza Bohus84 (#11117) üzenetére


Zimmi91
addikt

Holnap jön a kövi adag FS, nyilván mi halandók nem nyitunk belőle, de add meg az esélyt ;] ;]

" Just remember Manchester is RED! "

(#11119) Sickboy25 válasza ferni (#11106) üzenetére


Sickboy25
addikt

Ez a 2-0-ás vezetés nagyon meleg, már ver a víz mikor 2-0-ra megyek... Tegnap 2 meccset játszottam. Elsőn 2-0 már a 30.percben kolléga csak cselezett semmi mást nem csinált, meccsbe nem volt a lelkem. Majd a 2. félidőben 2x végigment, de úgy, hogy szétnyílt mindenki előtte, a jelölések elváltottak a legközelebbi emberről automatikusan ééés 2-2 majd 2-3 a 87. percben... Közben 3 sima ziccert nem tudtam berúgni, amit 90%-ban máskor beverek. Nah ilyenkor azért nehéz nyugodtnak maradni, mert a csalásnál jobban semmi nem basz fel. Ha jobb akkor az más ott nem idegeskedek, de egy fogalmatlan volt.
A 2. meccs ugyanez a forgatókönyv, csak akkor sikerül gólt lőnöm a végén, úgy hogy kb 3x jutott el kapumig...

Ettől az automatikus emberváltástól agyfaszt kapok. Nem értem miért veszi le a legközelebbi emberről ez a nyomorék. Követem CDM-mel és egyszer csak elhalványodik a háromszögem és a kispadról hozom be a játékost, mert arra vált ;] :DDD

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#11120) Digestive válasza Sickboy25 (#11119) üzenetére


Digestive
addikt

Nekem tegnap zsinórban 5 meccsem ment el úgy, h a 2 gólos előnyömet a 80. perc után kiegyenlítette a fogalmatlan, vagyis az EA inkább. De a legszebb az egészben, h olyan szedett vedett swap csapatom van, h a 4 védőből 2 középpályás és ezüstök is vannak benne. Erre a büdös gyökér aki végig nem volt meccsben, az egyenlítés után lecsitít CR-el!!! Miééért?? Annyira bele vernék a fejébe párat az ilyennek! 😭

(#11121) freddyadu válasza Zimmi91 (#11118) üzenetére


freddyadu
senior tag

Azért ebből lehet nyitni, vannak itt 50-60k-s lapot is, szerintem sok FS esett most is.

(#11122) Edgar2621 válasza Woodslave (#11107) üzenetére


Edgar2621
őstag

Na most már tényleg az utolsó figyelmeztetés: ÁLLJ LE A CUCCAL AMÍG VAN VISSZAÚT!!! :Y

XO: Gollami26

(#11123) dracox válasza Sickboy25 (#11119) üzenetére


dracox
addikt

Az automatikus emberváltástól én is agyf@szt kapok. Ugyanezt tapasztalom én is meg nem arra az emberre vált akihez célszerű lenne hanem aki távolból popcornozza a meccset.
Aki az ilyen sz*rokért felelős a cégnél igazán kirúghatnák a picsába.

(#11124) Jamesford válasza Kristof_94 (#11104) üzenetére


Jamesford
csendes tag

Nálam volt kb. 15-20 meccsig.. jól teljesített, de mivel hetente új keretet/játékosokat próbálok ki ezért el is adtam.. SHADOW-al használtam.. jól szerelt és erős volt.. jól is passzolt. Én mondanám rá, hogy ENDGAME játéos :)

PSN: otto880912

(#11125) Sickboy25 válasza dracox (#11123) üzenetére


Sickboy25
addikt

Mivel én rengeteget használom a kényszerítőt, ezért az utolsó pöcs óta, az is feltűnt, hogy kb. 10 passzból a felénél rossz emberhez passzol és csak olyankor amikor az kulcs passz lenne. Látom szépen beindul a CAM vagy ST a lukba, mondom kiugratom, erre lenyomja szélre... És vége is a nagy helyzet lehetőségének. Eddig ilyet nem csinált legalábbis ez a fajta indítás 80 %-ban célt ért, most ez 40-50% ez bosszantó. És kiemelném még 1x, hogy döntő helyzetben.

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#11126) Aguinaga válasza Zimmi91 (#11118) üzenetére


Aguinaga
őstag

Ez így van, se FS, se ikon, se normális TOTW (82+) nem esik.
De legalább van, aki sima gold upgrade-ből nyit egy ikont.

#11125 Sickboy25: ezt is adom, pár napja, amikor kiborultam, ezek is mentek, hogy simán nem oda ment a passz, ahova szerettem volna (meg mellékesen a sticket is arra húztam)

[ Szerkesztve ]

PSN: OldSlowhand74

(#11127) eM'82


eM'82
addikt

Neeee. Beadta Tellest!
Most akkor tartsam a szavam és adjam el a HL változatát?...

(#11128) K.J válasza eM'82 (#11127) üzenetére


K.J
senior tag

Az ígéret szép szó.. :) ;] :)

[ Szerkesztve ]

(#11129) Sickboy25 válasza eM'82 (#11127) üzenetére


Sickboy25
addikt

szerintem, ha gavallér vagy akkor QS és kész... ;]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#11130) freddyadu válasza eM'82 (#11127) üzenetére


freddyadu
senior tag

Ha igazán tökös vagy, akkor ezt adod el a piacon! :D
A HL-t bárki el tudja adni... :DDD

(#11131) freddyadu


freddyadu
senior tag

Még nem volt a héten téma:

OL, PSG, Milan és Inter játékosokat érdemes beszerezni.

[ Szerkesztve ]

(#11132) eM'82 válasza freddyadu (#11130) üzenetére


eM'82
addikt

:DDD

+Sickboy25 + K.J.: :C

[ Szerkesztve ]

(#11133) arpo04


arpo04
őstag

Nalam Sancho jott a masik valami 82-es nemet rw... packok semmit se adtak. Dr-t meg nem dontottem el coin vagy pack.

eM'82: ez nem QS :DDD

[ Szerkesztve ]

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#11134) freddyadu válasza arpo04 (#11133) üzenetére


freddyadu
senior tag

Basszus.... Ugyanezeket kaptam. Sancho, Ginczek.

(#11135) Sickboy25 válasza eM'82 (#11132) üzenetére


Sickboy25
addikt

ennyiért megy :Y akkurva :D

(#11107) Woodslave: ezt meg most olvastam... Banyek Te egy állat vagy. Neked Ronaldinhot kellett volna célnak belőni!

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#11136) eM'82 válasza Sickboy25 (#11135) üzenetére


eM'82
addikt

Dehogyis, 270 körül. De hátha valakinek kell ennyiért. Mindig van lazy buyer.

Arpo04: nyuszi vagyok McFly! :)

(#11137) Zimmi91 válasza Digestive (#11120) üzenetére


Zimmi91
addikt

Nekem volt olyan csávó aki ellen 4-0ra mentem, lőtt egy gólt vagy az EA itt is nem tudom és csitított, utána meg Dabelt :DDD :DDD Mondom magamba komoly élmény lehetett, hogy kikap 4-1re de engem csitít :C

" Just remember Manchester is RED! "

(#11138) Sickboy25 válasza Zimmi91 (#11137) üzenetére


Sickboy25
addikt

Á ezek véletlenül nyomják ezeket szerintem... Én sem tudok egyet se, nagy ritkán, ha nézek gólörömöt össze - vissza húzkodom a gombákat és várom mi lesz belőle :DDD
Amúgy 90%-ban rögtön középkezdést nyomok!

(#11136) eM'82 : egy ilyenbe nem futottam még bele :((

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#11139) eM'82 válasza Zimmi91 (#11137) üzenetére


eM'82
addikt

Ez akkor a leggázabb amikor tényleg gyenge a srác, de azért is rázza a pofonfát. Ellenem is jött már ilyen, de éreztem hogy meg lehet fogni. Meg is vertem. Közben kapta vissza a Dab-et, kamerába üvöltést, gólöröm végignézést, minden egyes alkalommal. Csak azért mert hülye volt, + érezze a törődést.

Aki jobb, és érettebb, az már nem húzza ilyen szarságokkal mindkettő fél idejét. Ha meg mégis, akkor a karma úgyis lecsap. :)

Sickboy25: pedig van hogy Varane elment 140ért, miközben piacon volt 125ért is... ez 2xer is sikerült. De egy csomó ilyen van. + Annyival nem sokkal több ez az ár, mint amiért már viszik.
Vannak ennél jóval durvább szakítások. Véletlen bid/buy now, vagy cointransfer benézés.

[ Szerkesztve ]

(#11140) Woodslave válasza Sickboy25 (#11135) üzenetére


Woodslave
nagyúr

bárkit ktűzhettem volna ennyi erővel. Ha tudom hogy nem március végére tudom a 23-at összegyűjteni akkor valszeg vártam volna :U De mindegy már

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#11141) v-man válasza eM'82 (#11136) üzenetére


v-man
őstag

A hype alatt 300 is volt, gondolkodtam is hogy eladjam, de ennek a döglött szar játéknak már úgyis mindegy.

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#11142) Sickboy25 válasza eM'82 (#11139) üzenetére


Sickboy25
addikt

Jah ilyen cointransferes volt itt is. Mikor 8K-ért Haasból kb. 10-et adtam el, meg 5K-ért kb. 15 darabot... Most is 2K-ért elment 5 db nem olyan régen... Tehát a sráccal nem keveset kerestem, úgy, hogy darabját 400 -ért vettem.

(#11140) Woodslave: szerintem akkor is várhattál volna, mert egy Ronaldinho, az Ronaldinho azzal azért más a játék...(és endgame, mindegy mikor lesz meg, de végig veled lesz) Plusz tudod, hogy úgyis kiszeded mindet. Nekem más nekem Zambrotta volt a cél, bár Ronaldinho nagy kedvencem volt Fenoménnal együtt, de tudom magamról, hogy ennyi időt nem tudok belerakni, amivel meglennének a lapok, még akkor sem ha minden meccset megnyerek, de ugye ez nem igaz.

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#11143) arpo04 válasza eM'82 (#11139) üzenetére


arpo04
őstag

Ha szep golt kapok engem bosszant ha elnyomja. Tudom megtisztel vele, de meg akkor is szivesen megnezem ha nekem rugja. Persze ebbol van keves. Talan ha 2x neztek vissza...

[ Szerkesztve ]

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#11144) Woodslave válasza Sickboy25 (#11142) üzenetére


Woodslave
nagyúr

pláne hogy megvenni soha nem fogom tudni. Mondjuk nem voltam soha nagy focirajongó, szóval annyira nincs egyik játékos felé sem rajongásom hogy emiatt vegyem ki.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#11145) eM'82 válasza arpo04 (#11143) üzenetére


eM'82
addikt

Azzal nekem sincs bajom, meg van hogy én is megnézem (ritkán): ez hogy a retekbe fért be, de magát a gólörömöt, meg utána a közelről mutatós sétálgatas részt skippelem.

(#11146) arpo04 válasza Woodslave (#11144) üzenetére


arpo04
őstag

Na de azert Hagi neked se kellene! :DD ;]

[ Szerkesztve ]

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#11147) Woodslave válasza arpo04 (#11146) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ha mindene 99-es lenne :U ;] :D se :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#11148) Zimmi91 válasza Woodslave (#11144) üzenetére


Zimmi91
addikt

Nem voltál soha nagy focirajongó, de pár csillió órát beleölsz egy focis játékba ami még mellé fos is, hát irigyellek ;] :P

" Just remember Manchester is RED! "

(#11149) Woodslave válasza Zimmi91 (#11148) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hát ez így leírva tényleg hülyén hangzik :O ;] :D

nem akarom magyarázni mert ez egy hobbi, persze xar a játék vannak benne faxságok, annyi "előnyöm" van veletek szemben, hogy nekem ez az első, szóval nem tekintek esetleg nosztalgiával arra hogy bezzeg a 17 vagy mittomén milyen jó volt, meg tavaly tudtunk kereskedni meg ikont kirakni most meg nem, mert ez nekem kimaradt. Arra emlékszem, hogy a 19-ben a végén nyitottunk valami baxó Sont amit 800k-ért adtunk el, de azt se tudom mit csináltak vele a gyerekek, nem is tudtam létezik online rész.

Persze idegbajt kapok de inkább azért mert érzem hogy jobbnak kéne lennem és az milyen jó lenne, meg idegel hogy semmit nem nyitok és 700 coinos gyűjtögetésből kell építeni, de valahol meg tetszik az egész ahogy agyalok, mert építem a várat főleg xarból. Stb.

Az is tény hogy túltolom. ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#11150) sz_abika


sz_abika
addikt

Valami olasz ligás pick kellett volna, de azért Sanchot csak nem cserélem el Caputora :)

PSN: xszabikax

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.