Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) NagyGergely válasza Préri aliga (#150) üzenetére


NagyGergely
újonc

Még egy kis versengés az élen és egy Nagy meg kicsúszik a 4 másodpercből... :N

(#152) kokoaliga válasza NagyGergely (#151) üzenetére


kokoaliga
tag

A Nagy versenyző akkor is elindul a versenyen ha a "Nagyok" 1 perc alatt futnak 1kőrt a szerveren.
Azt én garantálom!

Koko

(#153) Préri aliga


Préri aliga
csendes tag

Na tessék erre olyan köröket mennek , hogy lassan már nem lesz meg a 4-mp. :Y nem azt akartam elérni , hogy gyorsuljatok , hanem hogy a szerón teszteljetek :C vagyis ha netán jön egy gyengébb setapos ürge akkor annak segítsetek....Pl. nekem :DD

(#154) kokoaliga


kokoaliga
tag

Holnap hétvégi jelszó lesz aktiválva.
Aki nem tudja az kérje el egy admintól

Koko

(#155) Robin -aliga válasza Préri aliga (#153) üzenetére


Robin -aliga
csendes tag

Na Préri, hogy semmi se jó:D

Scuderia Ferrari

(#156) kokoaliga


kokoaliga
tag

Aki nem jelentkezett a futamra az tegye meg

Koko

(#157) NagyGergely válasza kokoaliga (#152) üzenetére


NagyGergely
újonc

Köszi! :) Azért még futnék pár kört.
Valaki admin esetleg online ilyenkor és küldene nekem egy hétvégi jelszót itt privát üzenetben?

(#158) Préri aliga


Préri aliga
csendes tag

Domonkos Sanyi még nem ment a hotlaps szerint egy kört sem de jelentkezett a versenyre. Na......

(#159) Robin -aliga


Robin -aliga
csendes tag

Sándor akkor a biztosra megy :) Jelentkezek aztán majd Vasárnap megnézem mi újság:D

Scuderia Ferrari

(#160) Préri aliga válasza Robin -aliga (#159) üzenetére


Préri aliga
csendes tag

Értem én Robin....de nem úgy kellene , hogy megnézzük hogy megy???? és utána kap kocsit , és nem is megy egy kört sem. Vasárnap meg majd kapkodunk megint.....

(#161) kokoaliga válasza Préri aliga (#160) üzenetére


kokoaliga
tag

Kocsit adtam neki mivel megkeresett emailba.
De az nem azt jelenti,hogy már most indulhat is!!
Nem fog indulni mivel nem ment egy kőrt se.

Koko

(#162) Robin -aliga


Robin -aliga
csendes tag

Lehet biztos a dolgában. Majd kér egy setet valakitől a futam előtt, aztán megnyeri, ennyi:)

Scuderia Ferrari

(#163) lacika000


lacika000
csendes tag

:DD :DD :DD :C :C :C Tik vagytok már kegyetlenek :C :C :C :P

lacika000

(#164) Préri aliga


Préri aliga
csendes tag

Na ezért is szeretem ezt a fórumot ..jó nagyokat lehet nevetni :DD

(#165) Préri aliga


Préri aliga
csendes tag

úgy volt , hogy másik hétvégi jelszó lesz erre maradt a régi ..mindenkitől elnézést akiknek küldtem mailt

(#166) DavidFlower válasza Préri aliga (#165) üzenetére


DavidFlower
csendes tag

:W

(#167) NagyGergely


NagyGergely
újonc

Na basszus... véletlen a "régi" nevemmel léptem be a szerverre. Elnézést, ha lehet vagy kell, kérlek töröljétek a Gergo név alattiakat. köszi :)

(#168) NagyGergely


NagyGergely
újonc

Tudnátok küldeni egy linket a hétvégi programmal kapcsolatban? Mikor lesz időmérő? Mikor mit javasolt tenni? köszönöm!

(#169) Préri aliga válasza NagyGergely (#168) üzenetére


Préri aliga
csendes tag

itt a link http://a-liga.hu/forma-1/mnu_szabalyok.php célszerű 19 óra előtt felmenni a szeróra

(#170) lacika000


lacika000
csendes tag

:C :C :C :C :C ;] k........va jó napom van ma,remélem estig kitart ;] :C :C :C :C :C :C

lacika000

(#171) cila1 válasza Préri aliga (#165) üzenetére


cila1
aktív tag

Gondoltam megmutatom a régi énem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#172) kokoaliga válasza Préri aliga (#165) üzenetére


kokoaliga
tag

Az a jelszó van amit használtunk 2 hete hétvégén is!

Koko

(#173) Robin -aliga válasza cila1 (#171) üzenetére


Robin -aliga
csendes tag

Cilaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D

Scuderia Ferrari

(#174) Préri aliga válasza Robin -aliga (#173) üzenetére


Préri aliga
csendes tag

mond gyorsan még gyorsabban ...lacilacilacilacilacilaci ... na így jön ki :C :C :DD

(#175) Préri aliga


Préri aliga
csendes tag

Gergő... nem kel menned IM-et így a mezőny végéről indulsz Koko lesz melletted , Koko lesz az utolsó a büntetése miatt.

(#176) NagyGergely válasza Préri aliga (#175) üzenetére


NagyGergely
újonc

Ok, köszi. Közben újra átolvastam a szabályokat, tényleg le van írva minden időpont... :B
Rendben, azért ott leszek, figyelek. :D

(#177) kokoaliga válasza Préri aliga (#175) üzenetére


kokoaliga
tag

Préri köszi,hogy emlékeztetsz a buntimre:)

Koko

(#178) NagyGergely


NagyGergely
újonc

Valami figyelmeztetés jól jött volna, hogy mikor mit, mert így buktam az egészet... Próbáltam a boxból rajtolni, az meg csak nem váltott zöldre. :F
Szóljatok, ha lesz "teszt verseny", kipróbálnám, hogy mit hogyan kell ilyenkor, mert ez így nagyon nem volt vicces. :(((

(#179) Préri aliga válasza NagyGergely (#178) üzenetére


Préri aliga
csendes tag

Gergő ....mikor vége van az IM-nek utána van egy szabadedzés majd jön a verseny , vissza számol 30mp-röl és
akkor rányomsz ,hogy verseny majd kitesz a rajtrácsra oda ahova megillet a helyed és kezdődik a felvezető majd álló rajt.

(#180) kokoaliga


kokoaliga
tag

Óvásokat kedd 24:00-ig lehet elküldeni az adminok email címére.
Nagyon sajnálatos,hogy esemény történt valakivel,valakikkel a versenyen de nem a chaten kell írogatni hanem ÓVNI kell.
Én töröltem a chatet!
Gratula Robin a VB címedért.
Gratula Virág Dávid a 3. helyezésedért.Szép volt.

Koko

(#181) Farkas23


Farkas23
aktív tag

Szerverre lehet már menni? Mert még a hétvégi jelszó van.

(#182) Robin -aliga


Robin -aliga
csendes tag

Köszönöm szépen Koko.Az IM-re valamit ki kell találni, mert az egy kicsit vicces, hogy 12 körből két mért időt sikerült menni a ki-be lépkedések miatt.Vagy emeljük fel a körszámokat vagy TILTSUK MEG a belépést.Ha valakit ledob majd a bemelegítőn vissza jön.

Scuderia Ferrari

(#183) ForgoLajos válasza kokoaliga (#1) üzenetére


ForgoLajos
csendes tag

Segítség!! :)

Az miért van, hogy a versenyen egy egyenesben full gázon, látom távolodni a verseny társakat? a SET-el nem lehet baj, hisz azt kapom, egy stabil helyről :) Plusz mind a 2 keverékű gumim, 6 kör alatt, 19%-ig elkopott.
Ráadásul, akármennyire nyomom meg a gázpedált, kiforog a kocsi, ha nem egyesben van a kormány. ( lehet ez az oka, hogy nem vagyok jó??? ) már nem merek rálépni a gázra, amíg a kocsi nincs egyenesben. PLS HELP, beállítási gondjaim vannak??? De ettől még nem értem miért jobb mindenkinek ennyivel a kigyorsítása, és a végsebessége????? és tényleg nem a SET-el van gond, ezt szerintem bátran állíthatom. Nem tudom leírhatom-e kitől kapom, de megbízható :)

Segítséget előre is köszi mindenkitől :R :R :R :R :R :R

A-liga is the BEST of year 2013 ( thx for all Driver and admin)

(#184) Pit07 válasza ForgoLajos (#183) üzenetére


Pit07
csendes tag

Az a baj,hogy a sett vezetéstechnika függő mindenki saját magához állitja a settet és azért nehéz,ha más a vezetési stilusotok,legjobb mindig a saját sett ;) "Az miért van, hogy a versenyen egy egyenesben full gázon, látom távolodni a verseny társakat?" nézd meg hogy a pedálod kinyomja e a full gázt.,hát ha nem egyenesbe van a kormány akkor a legkönnyebb megforogni,a legjobb ívet érdemes megtalálni egy kanyarba kijövet hiszen ezzel lesz a kigyorsitásod a legjobb, nem mindegy hogy valaki támad vagy ép te támadsz valakit ,mert akkor vannak támadó és védekező ívek többet forgatod a kormányt annál nehezebb dolgod lesz a kigyorsitáskor, kipörgésgátlót álisd magasra ha nem megy ,fontos hogy ne tul szélesen vegyél egy kanyart és ne nagyon belül, a gyorsulás,végsebbeség a váltó áttétel és a szárnyak ideális beálitásával tudod jól elérni.még van egy két dolog de elsősorba ezt kell jól beálitani, gumik kopására rengeteg dolog közbe játszik,sett,vezetési stilus,kormány beállitás, Most ennyi jutott eszembe,Jó tesztelést!

Mclaren Mercedes

(#185) riki aliga


riki aliga
csendes tag

Meghalt az rFactorom :( tegnap előtt még működött, viszont máma fel szerettem volna menni a hotlapsra, de mindig amikor beindítom a játékot...bejön a mod logója,átmegy teljes képernyőre a játék, fekete kép......az rfactor működése leállt :( valaki valami megoldás? semmit se csináltam vele...már próbáltam újra leszedni a cuccokat, de nem oldotta meg

Nem a bugyi a legjobb dolog a világon, de nagyon közel áll hozzá.

(#186) Robin -aliga


Robin -aliga
csendes tag

Ricsi. Kokoval vedd fel a kapcsolatot és belemegy a gépedbe és megcsinálja.Valamit vagy rosszul raktál fel vagy kitöröltél valamit amit nem kellett volna.Vagy valami hasonló.Egyszerűbb ha Koko megcsinálja akkor nem kell keresgetni 1enként, hogy mi lehet a baj.

Scuderia Ferrari

(#187) DavidFlower válasza kokoaliga (#180) üzenetére


DavidFlower
csendes tag

Köszi Cobra! :) Az igazság, hogy az alapja ennek a Robintól kapott set, amit 5 futammal ezelőtt adott. Azt alakítgatom azóta is. Meg mondjuk ráéreztem a gumispórolásra. Két kiállással is volt még vagy 40 % a bal első. Grat Robin! Grat Dávid a győzelemhez. És még egyszer köszi Robin azt "a" settet. :R

(#188) kokoaliga válasza DavidFlower (#187) üzenetére


kokoaliga
tag

Akkor ezek szerint nem a Merci gyárnak köszönhető a javulásod.:)
Robin ezért kapsz egy 30000€ büntetést.
Fáradj a kasszához.

Koko

(#189) Robin -aliga


Robin -aliga
csendes tag

Köszönöm Dávid.Tudod szívesen segítek ha tudok.Örülök neki, hogy volt haszna.

Scuderia Ferrari

(#190) Robin -aliga


Robin -aliga
csendes tag

Oké Koko, utalom.Legalább veszel még vagy két smart TV-t :D

Scuderia Ferrari

(#191) Préri aliga


Préri aliga
csendes tag

AHA ...tehát a Ferrari fuzionált a McLaren csapattal . :Y :C :C . :W ...skacok a következő szezontól fuzionáljunk mi is.... :DD :DD :DD eladó egy megkímélt , karcmentes, alig használt (állandóan üvölt a háttérben , tehát hangja az van , gondolom kép is ) 102 - es LCD Tv Papi várja a leendő gazdáját ennek a nagyszerűen működő ketyerének. Ugyan is a McLaren csapat megajándékozta egy halk , színes , szuper modern Tv-vel :C

[ Szerkesztve ]

(#192) kokoaliga válasza Préri aliga (#191) üzenetére


kokoaliga
tag

úúúúúúúristen:)
Te sem mész a szomszédba a hülyeségért. :D
Egyébként 107 cm,nem 102.
De már eladtam.Holnap jönnek érte.

Koko

(#193) Préri aliga


Préri aliga
csendes tag

Papi ....te mindent eladsz szinte perceken belül... :C :C :C

(#194) Préri aliga


Préri aliga
csendes tag

Gergő ....egy kis segítség : nyilatkozatot írni kel akkor is ha valamilyen oknál fogva megbüntetett az RFactor
mind a két helyre a nyilatkozatok cikkbe. Pl. koko is írt az IM-re és ö sem ment IM-et.

(#195) ForgoIstvan


ForgoIstvan
csendes tag

Valaki tudna segíteni nekem? Eddig ezt a problémát nem tapasztaltam és nem is nyúltam semmihez belépéskkor a gázpedálom nem egyből működik hanem olyan 1 cm lenyomás után a game controlba semmi problémát nem jelez teljesen jol működik a grafikonon. Ha újra kalibrálom a játékba teljesen jó de viszont akkor nincs kers és drs. Ötlet valakinek?

(#196) NagyGergely válasza Préri aliga (#194) üzenetére


NagyGergely
újonc

Ok, még ma megírom. Hova kell küldeni? Köszi

(#197) Préri aliga válasza NagyGergely (#196) üzenetére


Préri aliga
csendes tag

nem kel küldeni sehova ..a weboldali cikkbe kel írni IM és a versenycikkbe

(#198) Préri aliga


Préri aliga
csendes tag

Uraim ...a szerverdíjat remélem külditek SZ.L.-nek mert lassan lejár és a bajnokságot amit ugyan már megnyert a Robin ( hacsak olyan szabálytalanságot nem követ el , ami pont levonással jár :D ) nem tudjuk befejezni. Köszönettel Préri. :R :R :R

(#199) kokoaliga válasza Préri aliga (#198) üzenetére


kokoaliga
tag

Az enyém most repült.
De igazad van mivel ha nem érkeznek meg a szerverdíjak időben akkor bezárunk.
Igaz ilyen még nem volt csak 1 hét csúszás.

Koko

(#200) Préri aliga


Préri aliga
csendes tag

Beszéltem SZ.L-el és kifog tenni egy cikket , hogy hogy is állunk , kb. a jövő héten megtudjuk ,hogy ki tudta eddig elküldeni. A Mikulás már elment és remélem nem a Jézuskára vár a Clanhomos :W , mert arra aztán várhat. :DD :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.