Hirdetés
- mefistofeles: Az elhízás nem akaratgyengeség!
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Klaus Duran: RCS
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- D@reeo: Pi-hole és a Telekom Sagemcom F@st 5670 DNS beállítása
- MasterDeeJay: Mi ez a pici videókártya? AMD E9173 teszt
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Geri Bátyó: Agglegénykonyha 14 – Kések, késélezés
-
LOGOUT
Extrém tuning topic
Új hozzászólás Aktív témák
-
subaruwrc
félisten
pörögni kell teszt közben, nincs idő ámuldozni mert a vizesedés viszonylag hamar megkezdődik
ha véletlenül úgy alakul hogy valami miatt megakad a teszt menete, a rendszert akkor is időközönként hűteni kell hogy minuszban maradjonln2 öntözgetés a hiedelemmel ellentétben nem halálos művelet, és igazából még semmilyen sérülést nem szereztünk vele, a szárazjéggel viszont annál inkább.a nitrogén csak akkor veszélyes ha véletlenül pár másodpercnél hoszabb ideig marad meg a testen. általában higanyszerűen elgurul és egy pillanat alatt el is illan. nem szoktunk sem kesztyűt húzni, sem szemüveget viselni. határozottan kell bánni a termosszal, és biztos kézzel fogni / önteni, akkor nem lesz probléma. ha véletlen mellé megy nem kell izgulni, nem vezet, és rögtön el is illan.
a tárolás terén nincs mese speciális dupla falú szigetelt dewar edény kell hozzá, lehetőleg olyan amiben a vákuum is megvan. ezenkívül minden más megoldás / edény felejtős.
szállítás témakörében sok okosat nem tudok mondani mert nekem házhoz szállítják, de amúgy ha valaki besétál a linde illatos úti telepére, akkor is csak dewar edénnyel fogják kiengedni, és kocsiban kell szállítani, bekötve.
a dewarokat nem lehet légmentesen lezárni tehát előfordulhat hogy kifröcsög belőle, de mint mondtam kárt nem valószínű hogy okoz hacsaknem tartosan oda ér valahovavolt már rá példa hogy elfehérítette az ülést mert szép lassan csordogált kifelé ..

vannak egyébként olyan 200+ literes nyomásálló dewarok amiknek biztonsági szelep van a tetején, de ilyet itthon senki nem használ nitrogénes teszteléshez mert horribilis ára van
nagyjából ennyi, majd előfordulhat hogy írok külön blogot de egyenlőre még mindig nem elég sok az információ hozzá
ami még szerintem hiányzik most ebből, az az AMD-s szigetelés illetve a vga előkészítése
ezeket is majd megírom, de egyenlőre gyorstalpalónak ez is megteszi
Új hozzászólás Aktív témák
- Kingston FURY Impact 32GB DDR5 4800MHz KF548S38IB-32
- Xiaomi Mi 11 T Pro 8/256GB / 12 hó jótállás
- HIBÁTLAN iPhone 13 Mini 256GB Green -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4673
- 0% THM 4 havi részlet, beszámítás! Gamer PC, notebook, konzol, Apple termék, hardver KAMATMENTESEN!
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T14s G1 - i7-10G I 16GB I 512GB SSD I 14" FHD Touch I Cam I W11 I Gari!
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

