Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:36:23

LOGOUT.hu

Extrém tuning topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3051) Overlocker


Overlocker
veterán

Hú, itt mik történtek :U

(#3052) matteo_szg válasza subaruwrc (#3050) üzenetére


matteo_szg
őstag

De Ádám ne csináld már! Miért nem kerestél meg engem előtte, hogy kell-e valamit tudni a repülős útról? Nem kell a Katával vívnod, ha nem akarsz, kérdezhettél volna nyugodtan. Facebookon pl.

Persze, hogy mérges lettem, mert egyszerűen nem értettem, miért bonyolódik egy olyan dolog, aminek halál egyszerűnek kéne lennie. Bazi erős mezőny lesz kint, még arra is tettem utalást, hogy nem biztos, hogy a késő esti gép lenne jó nekünk odafelé, mert alig tudsz aludni a másnapi hajtás előtt. Erre kapom vissza lényegében azt, hogy neked semmi sem jó, stb.

Ha pedig erre vártál egész nyáron, akkor miért engedted ki a kezeid közül? Még ha rossz napja is van az embernek, ez pont egy olyan, ami felvidít ezek szerint. Foggal-körömmel ragaszkodnod kellett volna hozzá, mert óriási lehetőség neked.

Üdv,

Mate

jupiiii

(#3053) subaruwrc válasza matteo_szg (#3052) üzenetére


subaruwrc
félisten

Oké, aláírom ,hogy nem mentem utána és nem kérdeztelek meg.
még arra is tettem utalást, hogy nem biztos, hogy a késő esti gép lenne jó nekünk odafelé, mert alig tudsz aludni a másnapi hajtás előtt. Erre kapom vissza lényegében azt, hogy neked semmi sem jó, stb.
ezt nem igazán értem, én szerintem nem ellenkeztem a repülő indulásával kapcsolatban, de majd Kata kijavít ha mégse. Látom énis a mezőny színvonalát, nyílván nem lazáztam volna el egy késő esti géppel.
Én ragaszkodnék foggal körömmel, de nem tudtam Katának azon nyomban mondani egy érvényes azonosítót, mert útlevelem nincs, a személyim érvényessége két napja véget ért, ideiglenes meg nem megfelelő. 0 határidővel nem tudtam ennél többet tenni, minthogy mára csináltattam ideigleneset.

Tisztelettel!

Ádám

(#3054) Zé_Mester


Zé_Mester
őstag

srácok, nem belepofázás meg okoskodás, de privizzétek le sztem.
nem ide való, meg senkinek semmi köze hozzá, ne ezen csámcsogjon a nép hogy ki miért nem egy ide vagy oda ;)

peace :R

(#3055) Achill3uS


Achill3uS
veterán

szóval a lényeg az hogy nem subaru hanem toyone megy a GOOC EU Final-ra? a honlapon ez még ki lesz javítva vajon? good luck anyway :R

[ Szerkesztve ]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#3056) toyone válasza Achill3uS (#3055) üzenetére


toyone
őstag

Röviden igen. Ki lesz javítva.

Mindenki menekül valamibe | ❄️🗻🍁☀️🌊

(#3057) Overlocker


Overlocker
veterán

(#3058) toyone


toyone
őstag

Over Live a Hoc.hu-n. Csak léggel ugyan de UD9 meg gtx 480 SLI van.

Mindenki menekül valamibe | ❄️🗻🍁☀️🌊

(#3059) gombcomp válasza toyone (#3058) üzenetére


gombcomp
senior tag

A Vantage CPU tesztnél a 77ezer feletti pont (állítólag Physx-off volt)
kissé irreálisnak tűnik.Ha valós akkor rohanok UD9-et venni! ;]

"Ha őseink is elszaladtak volna, valahányszor nehéz idők jöttek, ma üres lenne ez az ország." - Wass Albert

(#3060) subaruwrc válasza gombcomp (#3059) üzenetére


subaruwrc
félisten

nitroval hűtött gulftown se tud 77k felett vantage cpu testben ( 1cpu ) szóval valószínűleg mégiscsak bent maradt a phsyx

(#3061) Overlocker válasza gombcomp (#3059) üzenetére


Overlocker
veterán

Igen, valamiért nem működött jól. Adás után viszont ugyanazzal a beállítással korrekt eredményt dobott, fasz se érti ezt az új nvidia drivert.. :S A valós vantage 348xx körül volt.

(#3062) Achill3uS


Achill3uS
veterán

megpróbáltam valamit alkotni az msi versenyre, mivel kaptam hozzá lapot, de sajnos idő hiányában, nem sokra futotta, és a szerencse se volt mellettem amikor vga-t ln2-ztem, coldbootbug és coldbug is előjött a 480-ason, amikor a gpu volt stabil 1100mhz körül a cpu teszt fagyott be amikor a cpu volt rendben a gpu teszt akasztott meg, mind1 cirka 40liter ln2 elment a lapra, de legalább még1x ennyi kellett volna hogy megfelelően kitapasztalja az ember. ettől függetlenül a lappal meg vagyok elégedve, 1-2 apróságtól eltekintve közel rampage 3 extreme szintet hoz, review-t is majd írok ha lesz időm. de persze Andre-val megint nem lehet felvenni a versenyt, utolsó nap felrak egy 5.4g-s vantage-t, amivel átveszi messze a vezetést...lol

achill3us_superpi_32m_core_i7_980x_6min_29sec_484ms
achill3us_3dmark_vantage___performance_geforce_gtx_480_26203_marks

[ Szerkesztve ]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#3063) subaruwrc válasza Achill3uS (#3062) üzenetére


subaruwrc
félisten

uhh 5.8g vantage, mennyi fesz kellett ehhez a procinak?
nice results anyway :C
andreyanggal nem lehet mit kezdeni..

(#3064) Achill3uS válasza subaruwrc (#3063) üzenetére


Achill3uS
veterán

1.8-1.85v :D thx :R

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#3065) subaruwrc válasza Achill3uS (#3064) üzenetére


subaruwrc
félisten

ó az még barátságos
reménykedem :)) ;]

(#3066) Achill3uS válasza subaruwrc (#3065) üzenetére


Achill3uS
veterán

ez B batch nem pedig F amiket mostanában kapni, és pretestedként vettem kintről szóval nem nagy meglepetés hogy jól megy :)

[ Szerkesztve ]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#3067) subaruwrc válasza Achill3uS (#3066) üzenetére


subaruwrc
félisten

all clear

(#3068) subaruwrc válasza Achill3uS (#3066) üzenetére


subaruwrc
félisten

elmondod a pontos batchet? jöhet pübe is :R

(#3069) toyone válasza Achill3uS (#3062) üzenetére


toyone
őstag

Ha van MSI lapod erre nem próbálsz rá, hátha. Grat

Over
Mindjárt vége a Pentium versenyek, mutasd mit ment? :)

[ Szerkesztve ]

Mindenki menekül valamibe | ❄️🗻🍁☀️🌊

(#3070) Overlocker válasza toyone (#3069) üzenetére


Overlocker
veterán

Most végeztem a tesztekkel, remélem elég lesz..Holnap este 11-kor lesz vége, szóval waiting for backup fight/time ~~

[ Szerkesztve ]

(#3071) subaruwrc válasza Overlocker (#3070) üzenetére


subaruwrc
félisten

nekem azért msn-en megmutathatod
titokban tartottam a másikat is naaaa :D

(#3072) Overlocker válasza subaruwrc (#3071) üzenetére


Overlocker
veterán

nope.

Gigabyte 800 series contest!

Lehet próbálkozni.. :)

(#3073) Achill3uS


Achill3uS
veterán

ok, lets vote a lifetime ban for Andre...

andreyang_superpi_32m_core_i7_980x_5min_31sec_892ms

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#3074) Achill3uS válasza toyone (#3069) üzenetére


Achill3uS
veterán

meglátjuk, az a baj ezek állandóan azon múlnak ki indul... pl első körben 0 komoly eredményt raktak fel, de nem nagyon olvastam még el a szabályzatot most mi számít, hány szakaszt kell nyerni, és hogy pl van-e bármilyen vga limit, mert ha nincs akkor nem is állok le időt pazarolni rá, nincs kéznél 4db 5870-em... thx anyway :R

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#3075) subaruwrc válasza Achill3uS (#3073) üzenetére


subaruwrc
félisten

+1

FPO-d? :R

mod, over
...hát igen, pénzt, csak pénzzel lehet csinálni.. :K

mod , Achi :R

[ Szerkesztve ]

(#3076) Achill3uS válasza subaruwrc (#3068) üzenetére


Achill3uS
veterán

3003B178

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#3077) Achill3uS válasza Overlocker (#3070) üzenetére


Achill3uS
veterán

good luck bro :))

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#3078) Overlocker válasza Achill3uS (#3073) üzenetére


Overlocker
veterán

pfff, 6831Mhz-en SPi 32M :Y :U 2000$ + MOA Grand final ticket his pocket..:S

...hát igen, pénzt, csak pénzzel lehet csinálni..mire kiválogatta ezt a procit..

Achill3uS: Thx. Some WR incoming..

[ Szerkesztve ]

(#3079) Achill3uS válasza Overlocker (#3078) üzenetére


Achill3uS
veterán

ebben az egészben csak az az undorito, hogy gyakorlatilag hw-re nem kell költenie, mert mindent kap, lap, vga, ram, cpu és ugyanakkor indul egy rongyos 1000 usd-t érő versenyen, és nem hagyja a többieket érvényesülni aki mondjuk nem vagy negyed ennyire se támogatott. versenyekre pedig eddig sem járt el soha, tuti valami haverját elküldi. no comment.

[ Szerkesztve ]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#3080) subaruwrc válasza Achill3uS (#3079) üzenetére


subaruwrc
félisten

de legalább nézne úgy ki mint egy ember, de múltkor néztem azon a videón amiben futott a 6.7g 05 és olyan feje volt mint egy jóllakott ovisnak :DDD

(#3081) Overlocker válasza Achill3uS (#3079) üzenetére


Overlocker
veterán

Sajnos így van...nyerni kéne a lottón, aztán kick-elni :D

[ Szerkesztve ]

(#3082) matteo_szg válasza Achill3uS (#3079) üzenetére


matteo_szg
őstag

Ugyanakkor meg gyűjti ezerrel az eredményeket a gyártóknak, akik majd szépen mutogathatják a negyedéves meetingeken, hogy az ő lapjuk a legfaszább...erről szól ez lényegében...

jupiiii

(#3083) Achill3uS válasza Overlocker (#3081) üzenetére


Achill3uS
veterán

japán tweak-től sehol sincs, ezt a procid odaadnád fredyama-nak, már 5 perc alatt lenne a 32m wr :D de sajnos nem gyógyszergyáros az apánk :))

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#3084) Achill3uS válasza matteo_szg (#3082) üzenetére


Achill3uS
veterán

ezt nem értem én sem, és mostanában kapja is a bírálatokat érte azért XS-en is... hogy el kéne dönteni, hogy most gyártói teszterről vagy független tuningerről beszélünk, mert a szponzoráció egy dolog, de neki konkrétan ez a munkája, namost akkor miért is csinálunk versenyeket az oc scene-nek? én komolyan már azt is elképzelhetőnek tartom, hogy Andre-vel le van zsírozva előre az egész, hogy ne kelljen kifizetni ezt a sok díjazást, mostanában gyanúsan sok online verseny van :D

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#3085) toyone válasza Achill3uS (#3079) üzenetére


toyone
őstag

Ezeknél az online versenyeknél mindig ez van. Egyszer csak előkerül valaki egy brutal eredménnyel aztán kár volt pénzt belefektetni. Szerintem jön majd még egy durvább Vantage-val mert ahhoz képest amennyin 32m ezett, még vár kicsit.
A Pentium g6950 versenyre vettem lapot+procit+nitrót aztán nincs semmi csak a szívás. Előfordul ez is. Majd over megnyeri.

Mindenki menekül valamibe | ❄️🗻🍁☀️🌊

(#3086) Overlocker válasza Achill3uS (#3083) üzenetére


Overlocker
veterán

hehe, az biztos...sajnos nem :DDD Nos, azért érdemes megnézni hwbot-on a top embereket, első 3 taiwan-i.. :U

subaruwrc: link Persze, egy gond van, a japánok nem taiwan-ban élnek....

[ Szerkesztve ]

(#3087) Overlocker válasza toyone (#3085) üzenetére


Overlocker
veterán

Remélem, mert most nincs meló és valamiből meg kell élni :B :))

(#3088) subaruwrc válasza Overlocker (#3086) üzenetére


subaruwrc
félisten

hwbot-on a top embereket, első 3 taiwan-i..

nekem személyszerint még K|ngp|n , Hipro5 , SF3D a sorrend
de még amit Achi is mondott, Team Japan-ból akárki ott lehetne a skill alapján.

mod
és nem is gyógyszergyáros az apjuk :D

[ Szerkesztve ]

(#3089) matteo_szg válasza Achill3uS (#3084) üzenetére


matteo_szg
őstag

Ebbe nyilván nem látunk bele teljesen, de amekkora verseny van Intel platformon a gyártók között, teljesen természetes - sajnos -, hogy átalakult ez az egész. Elég csak megnézni a Rampage III Extreme és UD9 csatát, még a vak is látja, hogy nem emberek, hanem gyártók csatáznak. Óriási nagy presztízst jelent mindkét lap, és mivel a célközönség valamelyest egyezik ezzel a közösséggel, ezért simán bevetnek minden eszközt.

Múlt héten 2-3 olyan levél jött a Gigabyte-tól, amiben arra voltak büszkék, hogy Hi Cookie mennyire hajtotta szét a GTX 480-akat az UD9-ben. Ez mint sajtóközlemény. Persze szívesen olvasok ezekről, de korábban nem nyomták ezt ennyire. Most már erre is szükség van, hogy eladhassák az 500-600 dolcsis lapokat.

jupiiii

(#3090) Achill3uS válasza Overlocker (#3086) üzenetére


Achill3uS
veterán

na hicookie a másik... van pofája hwbotozni nyíltan gyártói alkalmazottként...

[ Szerkesztve ]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#3091) Overlocker válasza Achill3uS (#3090) üzenetére


Overlocker
veterán

miért ne botozhatna? Megteheti.. te nem tennéd meg? :U

(#3092) matteo_szg válasza Achill3uS (#3090) üzenetére


matteo_szg
őstag

Valszeg nem önszántából teszi...azaz nem csak....

jupiiii

(#3093) csokad


csokad
senior tag

húú ide csupa magas rangú emberkék járnak! :) :U :DDD

(#3094) Achill3uS válasza Overlocker (#3091) üzenetére


Achill3uS
veterán

andre v hicookie szintjén biztosan nem. Shamino (evga) vagy Kinc (asus) pl miért nem botozik?
persze más kérdés, amit Máté vet fel, biztosan abban is van valami, ez egyfajta elvárás is lehet gigáéktól... viszont itt lehetne azt felvetni, hogy mióta is szólnak bele a gyártók ilyen szinten a magánemberek tuning versenyébe? amióta vannak a live, online versenyek és egyéb eventek, amit ugyan nagyon szeretünk, mert fizetnek mindent, találkozol külföldi arcokkal a fórumokról, stb, de legalább annyira ártalmas is nekünk ez az így kialakult gyártói marketing rendszer...

[ Szerkesztve ]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#3095) Overlocker válasza Achill3uS (#3094) üzenetére


Overlocker
veterán

Nem tudom, biztosan nekik többet "fizet" a gyártó..vagy pont nem érdekli őket..

(#3096) Overlocker


Overlocker
veterán

Létezik hogy a Win 7 Professional 64bit nem elég gyors Wprime-hoz?? :S

(#3097) Overlocker


Overlocker
veterán

(#3098) subaruwrc válasza Overlocker (#3096) üzenetére


subaruwrc
félisten

szerintem létezik
a kis penti csak dualcore, oda talán gyorsabb az xp

amúgy mikor tolod fel az eredményeideT?
ne hagyd a legutolsó pillanatra szerintem

(#3099) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

Elnézést, ha megzavartam a társalgást. Ti honnan szerzitek a folyékony levegőt?

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#3100) subaruwrc válasza 04ahgy (#3099) üzenetére


subaruwrc
félisten

folyékony nitrogén kell a hűtéshez, azt pedig LINDE telepről lehet
pesten, az illatos úton van egy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.