Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#104390) blueboi69


blueboi69
csendes tag

#smax kalandok

Nem is említettem szerintem, hogy az smax-ban van állófűtés is. Van hozzá távirányító. Elvileg 15fok külső hőmérséklet alatt lehet aktiválni és amikor először volt 10fok környéke, gondoltam kipróbálom. Távirányító se kép se hang... :U
Biztos lemerült az elem gondoltam, nosza google, youtube, minden IT-s fegyvere, távirányító szétszed, van benne 2db gombelem, rámérek, van rajtuk elég delej... hmm nézem a Zinternetet, ott 1db elemet írnak. Nézem a távirányítót, jobban szétkaptam nézem, nézem itt a 2 elem sehogyan sem érintkezik megfelelően sorba kötve. Rákeresek, hogy milyen elem való bele, mert életemben nem láttam még ilyet. Méretre olyan mint 2db LR44.
Persze local kínai, tesco, auchan, sehol nincs ilyen elem, hát jó, akkor menjünk vissza a Zinternetre. Találok is, 1900ft/db + posta.. ehh
Megrendeltem, megjött, átvettem, berakom, semmi... na mondom kurvaéletbe, hogy ez sem jó már, megint Zinternet, írják, hogy hogyan kell az autóval összetanítani. Én balfaszkodtam el, a gombokat kellett hosszabban nyomni mint 1sec... Oké, kimegyek kipróbálni, vmi elindul, látom a műszerfalon is van vmi kiírás.
Battery low....
'nyádpics.
Lefotóztam a műszerfali hibát, elküldtem a csávónak, hogy hát úgy néz ki pusztul meg az akksi. Gondoltam baszik válaszolni. Eltelik 5perc, hív, hogy hát igen, kezd bejönni a hideg, sokaknál megdöglik, csakhát 40ezer körül van, de kb 10esével veszi....
Mondom hát jó, de valami legyen már vele, mert ha reggel nem tudom indítani, akkor nem leszek boldog.
Szóval elvileg holnap jön és hoz egy új akksit bele, és megnézi mi lehet a parkradarral is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.