Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:30:38

LOGOUT.hu

A topikban hirdetni TILOS! A hirdetések helye a HA-n van.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2523) SpazzMaticus válasza Dißnäëß (#2520) üzenetére


SpazzMaticus
tag

Ez a játék az időmilliomosoké sajnos. Nagyon nagy élményeket adhat kezdőként, (és itt a "kezdő" szint éveket jelent, majd utána kezded átlátni a játék "sötétebb" oldalát is, de az egy másik történet...) de csak akkor fizess bele ha előreláthatóan tudod hogy erre nagyon sok időt tudsz szánni, és kb. minden más game-et, hobbit félreteszel... :)
Akkor viszont azt ajánlom hogy felejtsd el a bányászatot.
A játékból leghamarabb kiábrándultak, kiégettek 90%-a bányászott tapasztalatom szerint.
Kezdőként túl sokan kajálják be ezt a "kiásod magadnak a havi Plex-et" dumát.
Persze ki lehet, öreg rókáknak pl. ez ujjgyakorlat, de kezdőként egy taposómalom, és az erőforrásaid nagy része erre megy el, fejlesztési pontjaidat erre költöd, közben meg "süket és vak" leszel a játék többi és sokkal fontosabb részeire...

Ez egy kőkemény PvP game magasabb szinten, a bányászok meg a lenyírandó birkák benne, meg max. a "vízhordók" egy komolyabb klánban... :D

Vedd meg a havi Plex-ed az Omega status-ért,(a shop-ban tudsz akciókban jó áron sokat venni) ne akard kitermelni, kerüld az összes klánt akik kifejezetten "csak PvE mission + mining"-re hirdetnek, fejlessz kis fregattokra, pvp- explorationra már korán, menj low sec-be (a 0-ást még azért kerüld... :D ) "élj" egy kicsit black hole-okban, keress relic-eket kezdetként olcsó kis hajókkal amit ha elpukkantanak nem ér nagy kár... :D

Azután amikor ezeket már jól nyomod, keress egy jó kis PvP-s klánt aktív és hosszú killboard-al, akik a war-ban is benne vannak, a tudás ami ott szerezhetsz ezerszer több mint akármelyik "gürizős gyűjtögetősben"...

Hatványozottan nagyobb élményben lesz így részed, mint "ISK bányász rabszolgaként"... :)
Persze akkor, ha megtanulod könnyen venni ha esetleg kilövik alólad a gépet (insurance-eket kötni mindíg !) nem sírni érte, ebből tanulsz, és ez a játék lenyege.
Nincs viccesebb és szánalmasabb a kill-ed után érkező "szerelmes leveleknél" ahol a delikvens elsírja hogy hány hónapig bányászott a hajóért amit te 20mp-alatt szétlőttél... :D

Én pl. anno egy Astero T2 explo-pvp setting-el szereztem meg az első 100-kill-emet a peremvideket meg black-hole-kat járva, magányos kezdő felfedezőket meg bányászokat keresve. Persze én is "elpukkantam" párszor, de azok a hónapok életem legjobb játékélményét adták.

Napi 8-12-órában... :D

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy nemi betegség...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.