Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 12:31:58

LOGOUT.hu

Szabályok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10101) kigyi_23 válasza szami777 (#10100) üzenetére


kigyi_23
addikt

Mondhatjuk, hogy a legkorszerűbb még kifejezetten sikeres és használható BF így ez nem meglepő. A HR-on nem tudnak ennyi pénzt beszedni, mert az semmire sem jó :D

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#10102) laceszgamer válasza kigyi_23 (#10101) üzenetére


laceszgamer
addikt

Tulajdonképpen a BF4-en kívül nem sok mindenük van msot ami még bevételt generálna nekik, bár nem tudom, mennyire divat venni azokat a golden boxokat vagy miként hívják őket.

BF1 majd talán, azt el ne merjék szúrni! :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#10103) nepszter1 válasza Mr.Csizmás (#10099) üzenetére


nepszter1
addikt

és a garden warfare 2 ? :D

(#10104) szami777 válasza laceszgamer (#10102) üzenetére


szami777
addikt

"mennyire divat venni azokat a golden boxokat vagy miként hívják őket."
Hát szerintem semennyire, mert azt alapból is kapod. :D
+ott vannak a deployment brief-ek, amik alatt is szoktak adni.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#10105) sittes79 válasza nepszter1 (#10103) üzenetére


sittes79
addikt

28 dodó a GW2,

Nekem az lenne a kérdésem, ha megveszem witcher 3 season pass-t originen akkor a gog-os alap verzióval tudom használni, nem akadékoskodik az origin!?

[ Szerkesztve ]

(#10106) e=mc² válasza sittes79 (#10105) üzenetére


e=mc²
őstag

Mar csak abba belegondolva, hogy a GOG drm mentes, az Origines-hez meg kell az Origin, igy en azt mondanam nem fog menni.

Azt mondjuk nem tudom, hogy az upgrade hogyan mukodik.

[ Szerkesztve ]

Ambulimax Provider

(#10107) genndy válasza sittes79 (#10105) üzenetére


genndy
addikt

Nem gondolnám hogy menne, mert nem kapsz kódot, hanem csak az Origines alapjátékodhoz csapná hozzá.
De miért onnan vennéd, GOGon is jó akció szokott lenni rá.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#10108) sittes79 válasza e=mc² (#10106) üzenetére


sittes79
addikt

Utána olvasgattam, steam-es kombóban biztos nem megy, szóval inkább nem kockáztatok, igaz a leírásban azt írja, hogy drm mentes..."a játék nem használja a DRM technológiát."

(#10107) genndy: Mert felébe kerülne a season pass mint gog-on

[ Szerkesztve ]

(#10109) kigyi_23 válasza sittes79 (#10108) üzenetére


kigyi_23
addikt

Lesz GOG-on még az is akcióban ne aggódj.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#10110) kalozhun100


kalozhun100
őstag

Rocket Leaguét érdemes most megvenni humblebundlén vagy lesz még olcsóbb steamen?

Samsung Galaxy S7 Edge

(#10111) sittes79 válasza kigyi_23 (#10109) üzenetére


sittes79
addikt

Nem aggódok, csak ha venni kell valamit akkor venni kell :DDD

(#10112) Dilikutya válasza kalozhun100 (#10110) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ki tudja? Lehet, hogy igen, lehet, hogy nem. Egyszer talán. Ha jós lennék, nem csak négyesem lett volna tegnap a skandináv lottón.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#10113) kalozhun100 válasza Dilikutya (#10112) üzenetére


kalozhun100
őstag

Mármint úgy értve, hogy 10,8 dodóért megéri?

Samsung Galaxy S7 Edge

(#10114) kigyi_23 válasza sittes79 (#10111) üzenetére


kigyi_23
addikt

Ismerem az érzést :D Én a steam-es verzió akciójára várok.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#10115) NyMRooD válasza kalozhun100 (#10113) üzenetére


NyMRooD
őstag

Nekem meg, mert elégé tetszik, a kérdés az, hogy neked tetszik-e annyira, hogy megérje :D

szerk: Eddig legolcsóbban 10,53€-volt, de az amazonon, ha azt ne számoljuk, greenman-en volt 11,57€, szóval ennyiért már volt, csak most kapsz mellé még 5 másik játékot.

Ilyen kérdések eldöntésére ajánlott a isthereanydeal.com

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#10116) genndy válasza sittes79 (#10108) üzenetére


genndy
addikt

Ez hogy jött ki? Originen 25€ (én próbáltam, de nem sikerült rátenni a -30% kupont), GOGon 26,5€, amihez viszont kapsz 4,8€-t bármelyik jövőbeli vásárlásodhoz. Ezek alapján szerintem a GOGos jobban megéri... :F

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#10117) kalozhun100 válasza NyMRooD (#10115) üzenetére


kalozhun100
őstag

Tudni már, hogy mi lesz az az 5 játék? Vagy majd csak június 3-án? Csak mert megvettem.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge

(#10118) sittes79 válasza genndy (#10116) üzenetére


sittes79
addikt

Éppen mehikóban süttetem :)

(#10119) NyMRooD válasza kalozhun100 (#10117) üzenetére


NyMRooD
őstag

Zsákbamacska bundle, kedvcsinálónak mindig felfednek 1-2 játékot, de a többit majd csak a megjelenéskor, viszont megjelenés után már nem veheted meg. Megjelenés mindig adott hónap (lásd a bundle nevében) első péntekje (este 8 óra), azaz ennél a bundle-nél jövőhét pénteken fog kiderülni, hogy mi az az 5 játék (pontosabban legalább 5 játék, lehet, hogy több).

szerk: 18 órát írnak, de nem ebben az időzónában, egyébként is most este 19 óra lesz ahogy nézem. Egyébként minden bundle-nél ott van egy visszaszámláló, hogy meddig vehető meg, ennél annyi a különbség, hogy csak a számláló lejártja után tudod meg mit vettél. számláló.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#10120) kalozhun100 válasza NyMRooD (#10119) üzenetére


kalozhun100
őstag

6ot írnak. Mindegy a Rocket Leaguét mindenképpen megakartam szerezni. Maga a játék tetszik, csak még elég béna vagyok benne. Nekem kontrollerrel jobban megy. Azért remélem nem ilyen 5 éveseknek való gamék lesznek. Meg mikor tudom legkésőbb lemondani az előfizut, hogy ne vonja a kövi hónapot?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge

(#10121) genndy válasza sittes79 (#10118) üzenetére


genndy
addikt

Áh. Mindegy, GOGoshoz nem lesz jó.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#10122) NyMRooD válasza kalozhun100 (#10120) üzenetére


NyMRooD
őstag

Azt akár most rögtön letudod mondani és ha egy kicsit visszaolvasol itt vagy a bundle topicban akkor ott le is lesz írva a lemondás menete.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#10123) micafighter válasza sittes79 (#10108) üzenetére


micafighter
nagyúr

Én amazonon vettem witcher 3hoz gog-ra sp-t egy pár honapja, ha jól emlékszem maddionmax foruntársunk hívta fel az akcióra a figyelmünket (amiért ez úton is hálás vagyok), 4k körül volt.
Szóval érdemes figyelni az amazont (angol, fr vagy német) is meg a gog-ot is, na meg ezt a topicot ;) Most jön majd ugye a kieg, elképzelhető hogy lesz most vmi akció.

[ Szerkesztve ]

(#10124) kalozhun100 válasza NyMRooD (#10122) üzenetére


kalozhun100
őstag

Oksa köszi az információt.

Samsung Galaxy S7 Edge

(#10125) Frod válasza micafighter (#10123) üzenetére


Frod
addikt

na ezt is jókor olvasom :O
én is valami hasonló árazásra várok, nem fogok 30€-t fizetni a dlc-kért, amikor az alapjátékot is kb 15 körül szereztem -.-
ha megint van hasonló feltétlen szóljatok!

Do you see the white shadow?

(#10126) maddionmax válasza micafighter (#10123) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Szívesen! :) 3500 volt, én is megvettem...nagyon megérte

(#10127) NyMRooD


NyMRooD
őstag

-40% és még egy teljes hónap sem telt el a megjelenés óta. :C

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#10128) sagem válasza NyMRooD (#10127) üzenetére


sagem
addikt

uhh..durva. Mondjuk rettenetesen amatőr módon időzítették a megjelenést, a Blizzard játéka mellett kevés esélye volt:)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#10129) [Prolixus] válasza NyMRooD (#10127) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Én is tegnap néztem a játékosszámot, szép nagyot buktak vele. Persze ez csak PC, de nem hiszem, hogy konzolon sokkal másabb lenne a helyzet. Gyakorlatilag egy hónapon belül lenyomták az árát 60e-ról 30e-ra, ami nagyon sokat elmond. Ja meg az is, hogy BL2-vel 2x annyian játszanak napi szinten, mint a Battleborn-nal.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#10130) ollie válasza NyMRooD (#10127) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem jó hír, mert ez azt jelenti, hogy hamar kihal a játékosbázis.

***

(#10131) NyMRooD válasza ollie (#10130) üzenetére


NyMRooD
őstag

A taps a kiadónak szólt, hogy ennyire idióta és kinyírta a saját játékát, tudták, hogy milyen lesz az overwatch, vagy várniuk kellett volna, vagy előbb lépni. Engem szerencsére nem érdekel nagyon a Battleborn, de azért sajnálom.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#10132) Frod válasza NyMRooD (#10131) üzenetére


Frod
addikt

Én a játékot ilyenkor nem sajnálom (engem spec totál nem is érdekel) de az a pár játékos aki bizalmat szavazott a kiadónak, és megvette, erre ezt csinálják velük....
Tavaly is itthon pl az AC:Syndicate kb féláron volt dobozosan 3(!!!) héttel a megjelenést követően. Szóval aki a vásárlóközönségével ilyet csinál az nem is értem mire számít következőre.

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#10133) NyMRooD válasza Frod (#10132) üzenetére


NyMRooD
őstag

Sajnos egy olyan stúdiónál (vagy játéknál) amelyiknek van rajongó tábora, nem számít, hogy milyen sz*rt tesznek a játékosok elé vagy, hogy hogy szívatják meg őket, a következő játékra mindenki elfelejti :(. Amíg nem tanul belőle a játékos közösség addig ez így marad. (De ez itt már kezd off lenni és a másik topicban pont mostanában beszélték ezt a témát ki)

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#10134) laceszgamer válasza ollie (#10130) üzenetére


laceszgamer
addikt

Nem mintha amúgy lenne, tegnapi napi csúcs 3000 játékos volt Steam szerint ami azért édes kevés, főleg egy iylen friss címnél.

[ Szerkesztve ]

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#10135) Ultrazord válasza NyMRooD (#10133) üzenetére


Ultrazord
tag

Én az electronic artsot nem értem meg soha, hogy tudnak még létezni....
Annyi szart kiadnak olyan sűrűn, hogy aki azt megveszi az egy idióta. És még drága is.

(#10136) Mr.Csizmás válasza Ultrazord (#10135) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

call of duty csodás árazás & kiadó megvan? ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#10137) Dilikutya válasza Mr.Csizmás (#10136) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az sem teljesen van már úgy. Black Ops 2 most 13€ a GMG-n, és csak 3 éves múlt. Jó, nem az a másfél éven belül 5€ a Steam Sale-en, meg 1€ a bundliban kategória, de enyhült sokat. Dobozosan tavaly meg szerintem vettünk páran 1500 Ft-os MW3-at a Tesco-ban, meg 1990-ért Black Ops-ot az Edigital-tól. Nyugat-Európában, ha ezeket 10€-ra akciózzák (WaW-ig bezárólag tuti), az már szinte ingyen van, mi meg soha nem is voltunk tényező. De Black Ops 2 és Ghosts 7-8€ környékén volt már szürke boltokban is, valamilyen szinten az is mutatja az árcsökkenést, mégha nem is tekintem mérvadónak a szürke árakat.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#10138) szami777 válasza Ultrazord (#10135) üzenetére


szami777
addikt

Az EA messze nem a legrosszabb és legszemetebb kiadó. Már rég nem.
Én a ubisoftot pl bőven eléjük venném a nagyágyúk közül, meg az activisiont is.
Drága? Az összes AAA játék drága, ezt nem értem, miért az EA-nél hozod fel. Ott legalább a régebbi címek akciósak, vagy ingyenesek és nem kell 8000ft-ot fizetni egy 5 éves játékért.
"Annyi szart kiadnak olyan sűrűn" vannak szar játékaik, de sokkal több jó van. (mass effect, dragon age, bf, fifa, crysis -> ezek évek óta stabilan jó játékok)
Azért, mert nem te vagy a célközönség, még lehetnek jók.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#10139) Mr.Csizmás válasza Dilikutya (#10137) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

jó, ennyivel a humblebundle-ből vett resident evilek is milyen olcsók :U

a hivatalos árazást nézd, steamen, meg amazon retail price.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#10140) Dilikutya válasza Mr.Csizmás (#10139) üzenetére


Dilikutya
félisten

Miért? A GMG teljesen hivatalos, és nem is először látok ilyen árat. Hivatalos viszonteladó. Alapár mennyi? Nem mindegy, ha 13€ akcióban rendszeresen? Nem a GMG adja ennyiért a saját kárára. A tény, az tény, emberi áron is is be lehet már szerezni a nagy részét.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#10141) Ultrazord válasza szami777 (#10138) üzenetére


Ultrazord
tag

Szarok a játékaik, ergo drága. Rókabőr ezerrel. Ubisoft ugyan ez. Azért az eat veszem előre, mert nekem náluk tűnt mindig a kiadói beavatozás a kiadást illetően a legnagyobbnak, úgyszolván adjuk ki hamar, elég ez így.
Ubisoft gamet meg soha többet nem veszek. Ea-t már régóta nem.

(#10142) FollowTheORI válasza NyMRooD (#10127) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

2K-nak nagyon nem megy ez a multis dolog... Evolve és most ezis fel fog sülni lehet.
Így egymás után ez azért már durva... :)

De hát erőltetni kell, mert hacsak egy is erőre kap, akkor dől a lé. :D
Minden kiadó erre pályázik mostanában...

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#10143) FollowTheORI válasza Ultrazord (#10135) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem valamivel kevered. Ez nem az EA.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#10144) [Prolixus] válasza FollowTheORI (#10142) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Két bukó csak elég lesz nekik ahhoz, hogy mondjuk a BL3-at ne vigyék el nagyon multis irányba. A Battleborn részben erre vonatkozó teszt is volt szerintem.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#10145) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Risen 1-2, sacred3 és Dead Island beta gift Humblétól, és lehet kicsit jótékonykodni is :R

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#10146) Franklin válasza bitpork (#10145) üzenetére


Franklin
addikt

Kicsit elkéstél :-)

(#10147) bitpork válasza Franklin (#10146) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Akkor én miért csak most kaptam meg róla az emilt? :Y Ehh, szóri :R

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#10148) Anonymus23 válasza bitpork (#10147) üzenetére


Anonymus23
veterán

Kedd este 20:00 CET az ilyen bundlik váltási ideje, vagy amikor hozzáadják a plusz játékokat..

;) - The Power of the Light Side

(#10149) Out válasza bitpork (#10147) üzenetére


Out
addikt

Én is most kaptam róla e-mailt, de ez valami újítás lehet, mert eddig ilyet még sosem kaptam :)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#10150) huskydog17


huskydog17
addikt

Előrendelhető a Hard Reset: Redux

Aki rendelkezik egy Hard Reset vagy Shadow Warrior példánnyal, az automatikusan 85%-os árengedményt kap a Hard Reset Redux-hoz!

Ezt meg tudom erősíteni: most rendeletem elő Steam-en és 20 helyett csak 3 eurót kellett fizessek! Vegyétek!

A hivatalos közlemény a FWH hivatalos FB oldalán olvasható:

"Attention Robot Slayers! Hard Reset Redux is now available for Pre-Order for those with itchy trigger fingers that can’t wait until next Friday. Your eagerness will nab you 10% off the game if you order it before it officially releases next Friday, June 3rd.
But wait, there’s more!
We’re also really happy to announce that we’re doing a loyalty program for everyone who owns any version of the original Hard Reset. Here’s how the plan works in a nutshell
- Owners of any version Hard Reset receive an 85% discount on Hard Reset Redux: All owners of any digital version of the original Hard Reset will receive an 85% discount on Hard Reset Redux. This discount will go into effect today, and will last for the lifetime of the game. Please note that this discount is non-stackable though, so it cannot increase in combination with other promotions of the game.
- You don’t have to do anything: This discount will show up automatically when you purchase Hard Reset Redux, so you don’t have to do anything to get as long as you’ve purchased some version of Hard Reset in the past with the Steam Account that you’re using to purchase Hard Reset Redux.
- Fun for Shadow Warrior Fans too!: All owners of Flying Wild Hog’s epic rebirth of Shadow Warrior (2013) will also receive this discount, and everything above applies to them as well.
We really hope that this program is clear enough to everyone, and we can’t wait for you guys to experience Hard Reset Redux for yourselves!! Cyber Katanas for everyone!"

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.