Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 12:31:58

LOGOUT.hu

Szabályok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31651) reelc válasza reelc (#31386) üzenetére


reelc
veterán

Most láttam meg és azért írom, mert a múltkor valaki lemaradt róla.
#Akció

Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr Complete Collection -60%, 31,99€.
(Dec. 23-tól ennyi, nem a Sale kezdete óta. Különben kiemeltem volna.)

(#31652) cskamacska


cskamacska
addikt

Véget ér a 3DMark 11, PCMark 7 és más tesztprogramok támogatása PH hírnek megfelelően január 14-től a Steames
3DMark 11 -90% 2€
teljesen eltűnik, a kurrens
3DMark -85% 3,74€
pedig várhatóan elveszti a Cloud Gate és Ice Storm részeit az új vásárlók számára.

PCMark 7 nincs fent Steamon, PCMark 8 2,3€ még nem érintett.

más

House Party kalandjáték január 6 után 25 dollárra drágul, így várhatóan még leárazva is majd duplája lesz ezután.
Green Man Gaming most 9 dollárért árulja, de VIP tagsággal és HAPPYHOLIDAYS -5% kóddal lehet belőle 8 is.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#31653) Beniii06


Beniii06
őstag

[Dino Dini's Kick Off Revival] Indiegala

"Got any other secret weapons?"

(#31654) reelc válasza cskamacska (#31652) üzenetére


reelc
veterán

#Akció
Látom a House Partyt meg is akarják jelentetni 2020-ban.

Ha már Early Access, az OFFtopikba írtam korábban, hogy a Wolcen: Lords of Mayhem elvileg végre megjelenik januárban. Ennek örömére felemelik az árát 39,99€-re.
Most -30% akcióban 20,99€.
Gondolom a sale miatt és hogy hamarosan kijön, egyre pozitívabban értékelik a Steamen az emberek.

A Last Epoch el lett tolva 2020 áprilisáról Q4 2020-ra. 29,99€ most az ára, viszont a tervek alapján megjelenéskor 15€ lesz. A honlapjukon van olyan pack, ami 10€ viszont ezzel a kulccsal majd csak megjelenés után lehet játszani.
Kozmetikai mikrotranzakciókkal akarják majd fenntartani megjelenés után. Gondolom ezért is lesz mérsékelt a játék ára.

Praey for the Gods -35%, 16,24€. Early Access ez is, még sok meló van vele, de haladnak.
3 emberes stúdió.

(#31655) TheNewDawn válasza reelc (#31651) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Az az igazság hogy 30 euró meg ilyenekért játékot venni lassan idejétmúlttá válik a gamepass/humble/epic game korában, mikor MINDEN IS fél éven belül az egyikben végzi 90% eséllyel. :)

(#31656) reelc válasza TheNewDawn (#31655) üzenetére


reelc
veterán

Alapvetően egyetértek, nem is szoktam venni.
Néha bundlit, meg nagy ritkán nagy akcióban valamit.
Évek óta csak a Grim Dawn kiegek voltak nálam elsőnapos vételek, de ott tudtam mit kapok a pénzemért.

De a havi Humblét leszámítva a Humblén ritkán van értékelhető csomag (most a Tomb Raider is hány embert idegelt fel, hogy csak az alapjáték volt, ugye?), a gamepassokkal kb. semmit sem érek, amíg nem lesz valamikor jobb gépem végre (ezért nem is foglalkozom velük), az Epicnél sincs minden.
Jellemzően indie játékokat emeltem ki az előtted lévő hsz-ben, amik nem tartoznak nagy kiadókhoz, szóval vagy lesz majd valamikor gamepassos, vagy nem. A havi 10-es Choice Humbléba is vagy bekerülnek valamikor a megjelenésük után, vagy nem.

Ami konkrétan a Martyr Collection illeti, alapjáték+standalone kieg.+rengeteg haszontalan és pár hasznos DLC. Szóval vagy majd bundlizzák valamikor az alapjátékot, vagy nem. Ráadásul ehhez kell a szerverük, szóval ha mondjuk 2 év múlva befejezik a támogatását, akkor kb. annyit is értél a megvásárlásával előtte mondjuk fél évvel, ha akkor bundlizzák. :)
Mert ezt sem árt figyelemmel kísérni, hogy a játék, amit megveszel, vajon rendelkezik-e offline móddal, vagy csak a kiadó "kegyeire" vagy bízva?

[ Szerkesztve ]

(#31657) Crytek válasza TheNewDawn (#31655) üzenetére


Crytek
veterán

Ez már csak azért sem igaz mert van ami évekig early aztán meg emelnek rajta..Pedig a Wolcen 0 day óta bubdle várományos.. De ránézésre évekig az is marad :(

Next PC Upgrade: 2022

(#31658) Aciduzzu válasza TheNewDawn (#31655) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Nem.

csomó olyan jatek van, ami az életben nem lesz például GamePassban.

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#31659) reelc


reelc
veterán

A GOG Connectben van most pár játék.
Bad North: Jotunn Edition
Chasm
Hedon
Galaxy Trucker: Extended Edition
Through the Ages

(#31660) TheNewDawn válasza Aciduzzu (#31658) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Pl ?Miért ne lennének ? :)

(#31661) TheNewDawn


TheNewDawn
addikt

Aki az előző heteket burokba töltötte volna és/vagy nincs humble choice a valamiért, akkor ez most ez tényleg brutális HL, ennyiért már annak is megéri behúzni aki fél vagy 1 év múlva akarja játszani , brutális... :Y

SHADOW OF THE TOMB RAIDER DIGITAL DELUXE EDITION 6 EURÓ
(És ugye ez nem is az alap teljesen, szóval olcsóbb a definive upgrade is ha valaki ragaszkodik hozzá )

[link]

(#31662) Samus válasza TheNewDawn (#31661) üzenetére


Samus
addikt

Csak kérdésként, nem tudom, mennyi erre a pakkra a Definition upgrade?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#31663) TheNewDawn válasza Samus (#31662) üzenetére


TheNewDawn
addikt

11 euró a simára, csak azt tudom pontosan, de most néztem a steamen az összetevők árát, szóval 8.7 euró körül lehet.
De ha tippelnem kell, akkor 1-2 hónapon belül kb feleannyi lesz mindkettő.

[ Szerkesztve ]

(#31664) reelc válasza TheNewDawn (#31660) üzenetére


reelc
veterán

Mert valószínűleg nem szerződik az adott Game Passos cég mindenkivel, és ez fordítva is igaz, nyilván nem akar mindenki bekerülni oda.
Ahogy írtam vagy benne lesz valami vagy nem, mint a bundle esetében.

(#31665) ETOM válasza TheNewDawn (#31661) üzenetére


ETOM
addikt

Köszi pont ennyit adtam volna érte így most végre be is húztam. :R

(#31666) Beniii06 válasza TheNewDawn (#31661) üzenetére


Beniii06
őstag

:R
Ennyinél többet nem is ér, akkor mégis megérte kihagyni a choice-t. :C

"Got any other secret weapons?"

(#31667) TheNewDawn válasza Beniii06 (#31666) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Kinda :) Engem érdekelt abból a Blashphemous meg az Ancestors Legacy is. Mondjuk szürkeoldalakon ahogy látom utóbbi meg a Phantom Doctrine is ilyen 1.5-2 eurókért mennek.... De igen, akinek csak ez kellett, annak abszolút mértékben.

(#31668) arty válasza TheNewDawn (#31661) üzenetére


arty
veterán

:R :R

pedig nem akartam mar jatekra kolteni...

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#31669) zolo96 válasza TheNewDawn (#31661) üzenetére


zolo96
tag

Úgy érzem ezt elkapkodtam [link]

(#31670) Beniii06


Beniii06
őstag

Shadow Tactics Epic

Még hibát dob a linkre, pedig jónak kellene lennie. Később nézzetek vissza rá!

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

(#31671) Executioner


Executioner
tag

[Epic Games Store] Shadow Tactics: Blades of the Shogun (Free/100% off)

Exec

(#31672) Lackki válasza Executioner (#31671) üzenetére


Lackki
senior tag

kövi a talos lesz ahogy nézem

Privátot hamarabb észreveszem

(#31673) TheNewDawn válasza zolo96 (#31669) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Mit ???? 23 ért jobban megéri a teljes mint 6 ért a deluxe ? :D

(#31674) zS0lt1_ válasza Lackki (#31672) üzenetére


zS0lt1_
csendes újonc

Én a Detroitot látom bele :C

(#31675) Beniii06 válasza zolo96 (#31669) üzenetére


Beniii06
őstag

Pedig volt linkelve itt (#31282) korábban a "teljes-teljes" kiadás is.

"Got any other secret weapons?"

(#31676) TheNewDawn válasza Beniii06 (#31670) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Első kettő alkalommal hibát dobott, harmadszorra megette :)
Legjobb ingyenes játék eddig, a Subnautica után. Jöhet a KCD :)
P:S szar az epic :D

(#31677) Beniii06 válasza TheNewDawn (#31673) üzenetére


Beniii06
őstag

Lehet arra írta, hogy "teljes-teljes" kiadás érdekelné, megvette most 6-ért és upgradelve drágábban jön ki, mintha megvette volna 22-ért, hozzáteszem én is az alapot toltam ki korábban, de akkor még nem volt hozzá ennyi DLC és cuccok. Egy biztos, RoTTR esetében bőven megéri a 20 Year celebration pack, Shadownál nem tudom, mindenki döntse el magának.

"Got any other secret weapons?"

(#31678) TheNewDawn válasza Beniii06 (#31677) üzenetére


TheNewDawn
addikt

1: nem jön ki drágábban,sőőőt 6 ért ha megveszi valaki a deluxot akkor kb 8 ra jön ki az upgrade jelenleg az még mindig csak 14.
2: Az upgrade egy kanyi vas nem sok, annyit sem ér, de ha már valakinek tényleg az teljes mániája akkor sztem érdemes megvárni a lunar salet februárban, 95% biztos vagyok benne hogy ott max 4-5 euró lesz au upgrade deluxeról teljesre.

(#31679) rumkola


rumkola
veterán

Üdv! Valaki legyen kedves elmagyarázni nekem ezt a humbleszart! Pause-oltam a Monthly-t, erre most levonta a Choice árát és választhatok 9-et a 10db ultrafos játékból. Nekem csak a havi pause-olása kell, nem értem mi ez a choice és miért vont le tőlem.

[ Szerkesztve ]

(#31680) wjbhbdux válasza rumkola (#31679) üzenetére


wjbhbdux
veterán

ha dec 6 előtt pausoltad, a monthly megszűnése előtt, akkor az erre nem vonatkozott.

/s

(#31681) Executioner válasza rumkola (#31679) üzenetére


Executioner
tag

Amikor szüneteltetted akkor kaptál egy email tőlük amiben le van írva minden információ.

Exec

(#31682) rumkola válasza wjbhbdux (#31680) üzenetére


rumkola
veterán

kösz
természetesen 12.05-én pause-oltam, alig tudtam visszakeresni a napi 1 spamjeikből :W

(#31683) Samus válasza zolo96 (#31669) üzenetére


Samus
addikt

GMG-n picivel 20 dollár alatt van a fullos. De most én is elgondolkodom a 6 euróson, és később bővítem, mert a Tombok érdekelnek.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#31684) TheNewDawn válasza Samus (#31683) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Már késő, out of stock. :) :(

(#31685) Egon válasza TheNewDawn (#31606) üzenetére


Egon
nagyúr

Milyen 700 Ft? :F
Nálam 25%-os kedvezményt mutat, közel 10 Euró, azaz több mint 3K. Annyit sajnálok érte.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#31686) TheNewDawn válasza Egon (#31685) üzenetére


TheNewDawn
addikt

2.49 pedig Steamen, Gogon 2.29.

(#31687) Egon válasza TheNewDawn (#31686) üzenetére


Egon
nagyúr

Szerintem benézted, hogy mire válaszoltam.
Hogy rövidre zárjam a kérdést, mert vélhetőleg elbeszélünk egymás mellett, az alábbi játékról beszéltem: Totally Accurate Battle Simulator.
Ha ezt látod 700 HUF-ért, szólj... :U

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#31688) zolo96 válasza Samus (#31683) üzenetére


zolo96
tag

Én is pont erre gondoltam, hogy jó ez a 6 eurós és azt bővíteni a fullosra. De tegnap megvettem Fanaticalon 23ért.

(#31689) TheNewDawn válasza zolo96 (#31688) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Az minden szempontból borzasztó döntés volt, tekintve hogy GMG n 17 :)
De Gamesplanet is kiirta hogy nemsokára ki fognak jönni egy hasonlóan bomba üzlettel a sima verzióra és a season passra is, mint most a deluxra, szóval szerintem max 6-7 lesz mindkettő :)

(#31690) TheNewDawn válasza Egon (#31687) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Jah valóban, elnézést. Csak mivel 5 perccel azután írtad ki, hogy lejárt a Faster than Lightra az ingyenesség, egyértelműnek tűnt hogy arra gondoltál. Valóban ez annyi sajnos, de gamepassba pl bennevan :)

(#31691) Egon válasza TheNewDawn (#31690) üzenetére


Egon
nagyúr

Még egyszer sem szórakoztam gamepass-szal, úgy tűnik le kellene győzni a természetes lustaságom.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#31692) Samus válasza TheNewDawn (#31689) üzenetére


Samus
addikt

Na akkor azt megvárom. Mire meg akartam venni, elfogyott... Gondoltam, hogy ez lesz...a Gamesplanetet hol olvastad? Nekem mindenképp, legalább a Croft Edition kellene, de az már nincs, szóval az igazi Definitivera hajtok...

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#31693) tipuka válasza cskamacska (#31652) üzenetére


tipuka
addikt

köszi, bár nem vagyok vip, de behúzom a house partyt . :D :R

(#31694) TheNewDawn válasza Samus (#31692) üzenetére


TheNewDawn
addikt

A topikjában redditen, Gamesplanet oldalról írta valaki hogy sajnálják hogy elfogyott, nem gondolták volna hogy ilyen brutális kereslet lesz rá, de nemsokára a sima/teljes verzió is lesz nagyon nagy akcióban :)

(#31695) TheNewDawn


TheNewDawn
addikt

Egészen pontosan január 9 ét figyelje mindenki, megerősítették Gamesplanetről hogy akkor fogják flash deal keretében tolni őket :)

[ Szerkesztve ]

(#31696) rasotamas


rasotamas
veterán

Valaki tudna valami jó összefoglalót linkelni az egyenként játékvásárlás helyetti havidíjas cuccokról amikről szó volt, jogy már mindenki azokat használja? Melyiket hogy érdemes, mik vannak, stb. :R

https://tinyurl.com/rasoapro

(#31697) Aciduzzu válasza rasotamas (#31696) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Olyan sok nincs. Van az EA Access és a Game Pass. Illetve a PlayStation Now.

legkonnyebb ha ráguglizol.

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#31698) reelc válasza Aciduzzu (#31697) üzenetére


reelc
veterán

Origin Access, azt írtad EA-nak gondolom. Az Electronic Artsé.
A Game Pass meg a Microsofté.
Uplay+ az Ubisofté.
Szerintem ez a minimum, hogy legalább a mögöttük lévő kiadók nevét írja oda az ember, így jobban rátud keresni.

(#31696) rasotamas: Egyesével meg kell nézned a kínálatukat, akkor látod az árakat is, és eldöntöd melyik kellhet.
Ebben a topikban szokták írni, ha valami akció van előfizetésre, netalán ingyenes hónap.

[ Szerkesztve ]

(#31699) rasotamas válasza TheNewDawn (#31608) üzenetére


rasotamas
veterán

Én most ezeket látom, akkor melyikre fizessek elő, hogy a lehető legtovább legyen a lehető legolcsóbban?

https://tinyurl.com/rasoapro

(#31700) Crytek válasza rasotamas (#31699) üzenetére


Crytek
veterán

Attól függ.
Ha csak pcd van akkor a sima 300ft osokat vedd mindig ha lejár újraveszed. 1 éve így tolom és kb 2 hónap volt amikor nem volt 300ftos akcióban de akkormeg volt alienware ingyen osztás stb..
Ez a game pass nekem egy álom pont emiatt

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.