Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106) tototto


tototto
csendes tag

sziasztok valaki pls segítsen mert megőrjít a nyomtatóm, epson 3850dx amikor megvettem akkor is 30-40 oldalt birt max, gondoltam amit adnak hozzá patron biztos csak egy tesztelésre való csökkentett kapacitású
ezért vettem hozzá egy állitolag dupla kapacitású utángyártott feketét, namost kb 5* nyomtattam vele egyenként 5-8 oldalt kb de már megint azt mondja fogyóban a tinta és villog a kis led, szerintem ha most bekapcsolnám már aztmondaná kivan fogyva
ezt egyszerűen nem hiszem el hogy 30-40 oldal a kapacitása amit itt irtak programot leszedtem próbáltam orvosolni még az eredetileg hozzáadott patront hátha tudok majd nyomtatni tovább vele de semmi sem történt, működik az egyáltalán, ha igen hogy kell hazsnálni sorrendben irja le valaki pls
mert igaz olcsó az utángyártott patron de 700ft/40 oldal elég katasztrófális majdnem hogy olcsóbb a sarki nyomtatás ...
a régi deskjet 520asommal sosem volt ilyen gond nyomtatott 300-400oldalt is
aztse értem ha bekapcsolom miért kerreg kattog egy csomo ideig, akkor sziv le egy csomo fdestéket lehet hallani rajta, és a tinta mennyiséget jelző winfos ablak azt jelzi hogy már akkor leszivja a tinta 1/4ét amikor még nem is nyomtattam csak bekapcsoltam
ha valaki tud kérem segitesen, ha meg ez igy a normális akkor a tanulság soha többet epsont bár ez már elég régóta megfogalmazódott bennem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.