Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-10-05 12:17:43

LOGOUT.hu

emag ügyintéző kapcsolása "hack"
Jótállás, garancia és egyéb szolgáltatások -> Termék javítási ideje / telepítési szolgáltatások -> Milyen stádiumban van a termékem javítása?
Így egyből kapcsolja az ügyintézőt
qltsar fórumtársunknak köszönjük az infót

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#152) ImkO91


ImkO91
csendes tag

Sziasztok,

kényes a téma, szóval csak erős idegzetűeknek!

Rendeltem egy Samsung monitort (~178.000 HUF). Különböző okok miatt elálltam a vételtől és visszaküldtem. Másnapra itt is volt érte az MPL, átadtam a csomagot és kaptam egy átvételi elismervényt aláírva. Eltelt 10 nap erre olyan emailt kaptam az EMAG-tól, amilyet nem akartam... Elutasították a visszafizetést.
"Elutasítás oka: [Samsung LS43AM700UUXEN LED VA Monitor, 43", 4K UHD, HDMI, USB-C, Vesa, Fekete helyett egy JYSK-es matrac/fedőmatrac érkezett be hozzánk. ]. A termékről készített fotódokumentációt csatolva küldjük Önnek."
Így sajnos nem áll módunkban visszavásárolni a terméket.

(A fotódokumentációt amúgy nem kaptam, szóval azt bekértem.)

Felhívtam az EMAG-ot, ott a telefonos ügyintéző mondta, hogy küldjem vissza emailben, amin van és "kivizsgálják" az ügyet az MPL-lel. Küldtem is levelet az átvételi elismervénnyel + egy fotóval a működő monitorról.

Szóltam a közös képviseletnek, hogy mentsék ki a társasház biztonsági felvételeit arra az időszakra, hogy majd a későbbi eljárás során a rendőrség el tudja kérni, ha kell. A futár bejött csomag nélkül és kiment a monitor dobozával, ez fix.

Hívtam a postát, hátha vannak súlyadataik a csomagról, de sajnos nincs. Csak annyit tudni,
hogy az EMAG átvette a csomagot. A postánál nem indítottam külön ügyet, mert elvileg azt az EMAG majd intézi.

Itt tart az ügy. Ha nem lesz eredmény, akkor rendőrség + fogyasztóvédelem kombóval megyek tovább.

Ti tennétek egyebet ezeken kívül?

Üdv,
Imi

Nokia 3310 -> Siemens ? -> Siemens ST55 -> Samsung D500 -> Nokia e51 -> HTC Desire HD -> Sony Xperia Z2 Black -> Samsung Galaxy S8 -> Samsung Galaxy S10 -> iPhone 12 -> Samsung Galaxy S21

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.