Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PeliScan


PeliScan
addikt

...mármint rajtam kívül. :)

Ma volt a beiratkozás, lassan el kéne kezdeni készíteni az órarendet, elég sok szabadságot kaptunk (legalábbis nekem most így tűnik, lehet h félreértem a papírkákat ;)) és érdekelne h mit és mennyit érdemes felvenni. Továbbá a szakkollégiumról némi infó is jól jönne - érdemes-e, és ha igen, hogyan, miképp?

Gondolom h alapjában reál érdeklődésűek a tagok, de ki tudja..? Próba cseresznye! :D

(#2) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Bárcsak már ott tartanék..:)

(#3) PeliScan válasza _Volkovy_ (#2) üzenetére


PeliScan
addikt

Ide szeretnél jönni? :DD

(#4) PeliScan


PeliScan
addikt

Hm, nem lesz egy népszerű topic. :D De azért uppolom majd párszor. Nekem elég lenne egy felsőbbéves is... :U

(#5) PeliScan


PeliScan
addikt

Hehe, most jó sok aktív tag van (76!)... talán... :)

(#6) PeliScan


PeliScan
addikt

Nahegykisup. :)

(#7) tomcs válasza PeliScan (#6) üzenetére


tomcs
őstag

add fel :)

csak te vagy ekkora perverz :DDD

(#8) PeliScan válasza tomcs (#7) üzenetére


PeliScan
addikt

Nagyon helyes, az off hozzászólások is nagyon szívesen látott vendégek itt, mert megtörik a szomorkásegyhagúságát az upjaimnak. :DDD Fealdni.... soha. :P Nem fogom elolvasni azt a hosszú és unalmas izét, amit adtak... vki cska tudja h kell órarendet összeállítani, első körben. :)

(#9) KovacsUr


KovacsUr
addikt

Próbálj meg inkább az ELTÉ-n kiabálni egy kicsit, hogy ''olvassa itt valaki a PH!-t?'' :)

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#10) tomcs válasza PeliScan (#8) üzenetére


tomcs
őstag

gondoltal mar arra hogy pl ircen #elte

vagy vmi ilyesmi

vagy mindenkepp ph-s megoldas kell? :)

(#11) PeliScan válasza KovacsUr (#9) üzenetére


PeliScan
addikt

Van benne ráció... :U

(amúgy legyetek büszkék magatokra h rögtön válaszolok nektek, mert a szigorú upolás szabályait figyelembevéve úgy lenne ildomos, h csak akkor válaszoljak, ha lekerült a téma a top100ból, h ennyivel kevesebbszer kelljen uppolni. :DDD)

(#12) KovacsUr válasza PeliScan (#11) üzenetére


KovacsUr
addikt

Még ez is off, de én meg Keitaroval futottam össze a BMF-en. Egy tankörbe kerültünk :DDD Úgyhogy sosem lehet tudni ;)

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#13) PeliScan válasza tomcs (#10) üzenetére


PeliScan
addikt

Hát, emglássuk. Ha nagyon nincs más megoldás... de nem hiában pedzegetem én a pszi.t is: gondold el, ha most odamegyek, a sok elte-s között egy vagyok a sok közül, kevésbé segítőkészek, meg miért pont ő segítsen? namármost, ha itt vagy pont egy elte szocios, az rögtön fog segíteni, emrt 10e ember közül ő az egyetelenm aki ebben segíteni tud! :D

(#14) tomcs válasza KovacsUr (#12) üzenetére


tomcs
őstag

elrood meg panther is 1 tankor lett

(#15) PeliScan


PeliScan
addikt

Csak a műszaki iskolákban van minden jól mexervezve..? :O Nálunk szeritnem semmi ilyesmi nincs h tankör vagy h mentor, az óráink kétfelé leszenek, a gólyatábor az első hét után lesz...

(#16) tomcs válasza PeliScan (#15) üzenetére


tomcs
őstag

a jo szociologus kikepzesenek fontos resze hogy ismerje meg az ertetlenkedest, a szenvedest, lassa hogy masnak mi jut ami neki nem, es meg rohogjek is jol ki :DDD:DDD:DDD:DDD:DDD

(#17) KovacsUr válasza PeliScan (#15) üzenetére


KovacsUr
addikt

Ehhez szokj hozzá. (Én is voltam ám BTK-s...;)) A bölcsészkaron a társasági élet sajna a nullához tart. Minden órán más arcok vesznek körül, nincs idő mélyebb ismeretségek kialakítására. (Persze ez főleg nagyobb szakoknál van így... a szociológia szakról nem tudok)

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#18) PeliScan


PeliScan
addikt

Hahaha, baromi vicces, mond6om. :D Csakazért is színt viszek ebbe a társaságba. :) És legalább 75% a nők aránya, ami azért nem rossz. :B Hehe, ebben viszont a műszaki karok vannak hátrányban... :P

(#19) PeliScan


PeliScan
addikt

Nah az órarendet sikerült összeállítanom egy segítőkész kartársnőm segítségével... de ettől függetlenül aki ide jár, ne tartsa vissza magát! :)

(#20) PeliScan válasza PeliScan (#19) üzenetére


PeliScan
addikt

Nahm, a voltam bent az egyetemen... ekkora káoszt én még nem láttam. :( az egész délelőttöm arra ment rá hogy innen oda, és onnan ide küldözgettek, végül írtam egy emailt a tanárnak... egy rohadt tárgyat nem sikerült felvennem amit szerettem volan. :(((

(#21) KovacsUr válasza PeliScan (#20) üzenetére


KovacsUr
addikt

Isten hozta a BTK-n, kedves PeliScan :C
Pedig elvileg most megreformálták a rendszert (internetes előjelentkezés, stb...) Vagy a szociológia szakig még nem ért el a forradalom szele?

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#22) PeliScan válasza KovacsUr (#21) üzenetére


PeliScan
addikt

De, de elért. :( Tudod mikor kapjuk majd meg a Neptun számunk..? Amikor befejezdőtek a jeletkezések az előadásokra, és a az indexaláiratás!!

De hát könyörgöm, pont arra lenne jó ez, h nem kéne napokat koslatni egyegy rohadt aláírásért..!! :O

De némi öröm; asszem sikerült ugy rendeznem az óráimat, h csüt-péntek TELJESEN szabad!! :DDD :C

(#23) PeliScan válasza KovacsUr (#21) üzenetére


PeliScan
addikt

Amúgy meg TÁTK, boccccs. :P Idén váltunk ki a BTKból. :)

(#24) KovacsUr válasza PeliScan (#23) üzenetére


KovacsUr
addikt

Na hiszen... :) Bár valamennyire jogos.

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#25) PeliScan válasza KovacsUr (#24) üzenetére


PeliScan
addikt

(bár mondjuk a diákhitelt még 113as kódra vettem fel, ami az ELTE-BTK-SZ jelölése... még nem túl ismert tény ez. ;))

(#26) Don Vittorio


Don Vittorio
őstag

Én nem tanulni járok oda, hanem dolgozni - mostanában. 366-ban szoktam ülni (Dessewffy-Síklaki). Hmm?

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#27) PeliScan válasza Don Vittorio (#26) üzenetére


PeliScan
addikt

Hát, holnap lesz az első napom, nem ismerem még az épületet, sem a bentlakókat. :) A nevek sem ismerősek sajnos, asszem nem tanítanak engem ebben a félévben. :) Miért, mit dolgozol ott (persze csak ha nem túl indiszkrét)?

(#28) Don Vittorio válasza PeliScan (#27) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Most éppen online- vagy szabatosabban távoktatási rendszert készítünk. Síklaki fókuszcsoportot meg befolyásolást szokott tanítani. Meg még sok egyebet. Ő asszem nem szociológus, hanem pszichológus eredetileg, de érdemben mint szociálpszichológus leledzik.

Egyébként miért mentél szociológiára? (Te most 18-19-20 éves vagy - gondolom -, és azt sose értettem, hogy fiatalok hogyan tudják rávenni/rászánni magukat, hogy elmenjenek szociológiára vagy pszichológiára. Engem is érdekel - nagyon is -, de 2-3 éve max., és most már túl vagyok a 30-on.)

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#29) PeliScan válasza Don Vittorio (#28) üzenetére


PeliScan
addikt

Akkor ő lenne az én emberem, tekintve, h én is e kettő diszciplina között hezitáltam, végül a szocio lett, de ettől függetelenül a szociálpszi érdekel továbbra is... :U

Szól6nál pár jó szót az érdekemben nála... :))

(#30) PeliScan válasza Don Vittorio (#28) üzenetére


PeliScan
addikt

Háhá, a hozzászólás második része csak utólag került oda! :) Moderátori előjogok..? :D

A pszi tulképp mindenkit érdekel, csak van, akit tényleg komolyabban, és van, aki abszolút nem tud mást kitalálni, ezért mennek oda. A szocio már talán vmivel tudatosabb döntés, mivel nem ''divat-szak''. Én pl a szociodiplomával vmi piacképes dolgot szeretnék kezdeni, pl közvélemény/piackutatás, v csoportfejelsztés; ezek nagyon érdekesek ÉS sok pénz van bennük. Ha sikerülne ezt így összehozni... :o :DD

(#31) Don Vittorio válasza PeliScan (#30) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Na ja! A jogok... :)

A közvélemény- és piackutatás valóban jó buli, bár kissé kezd telített lenni a piac - sok az önjelölt cég.

Esetleg mailezz nekem, és valamikor találkozzunk!

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#32) PeliScan válasza Don Vittorio (#31) üzenetére


PeliScan
addikt

Oké, ha elrendeződtek a dolgok és a gólyatábor, megkereslek! köszi! :)

Amúgy úgy néz ki h télleg sikerült a hét első három órájába sűrítenem az óráimat, így heti kétnapot dolgozhatom, már ha találok vmi jót... remélem sikerül.

Nem rossz végül az egyetem, de remélem azért jobban összerázódik majd a társaság a tábor alatt, mert most inkább csak 4-5 fős csoportok vannak, ami azért nem túl jó...

(#33) Don Vittorio válasza PeliScan (#32) üzenetére


Don Vittorio
őstag

OK.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#34) PeliScan


PeliScan
addikt

Állati jó..! :DDD Kicsit jövök ide gizdulni, ha már a fél életem itt töltöm... :)/:(

Volt egy szeminárium, ami elsősorban másodéveseknek volt meghirdetve, és 10 férőhely volt. Nahmost voltunk ötvenen, és én elsős vagyok. Elmondtama profnak, h én a tömegközlekedés szociológiáját szeretném jobban megismerni, pl a metró íratlan törnyényeit... állatira tetszet neki ÉS BEVETT A KUATÓCSOPORTBA! :))

Lehet h kint lesz a munkám (már ha értékelhető lesz, ugye :B) az 2005ös EU kiállításon is Brüsszelben! :)

Jó szak ez, látom én már... :) meg most jön a gólyatábor is... :)

(#35) PeliScan


PeliScan
addikt

Továbbra sincs senki, mi? :) Hát igen, legalább nem lesz túltelített a szakma! :DDD

(#36) PeliScan


PeliScan
addikt

Már csak azért is jó lenne találni vkit, mert veszett drágák a tankönyvek amiket csak fél évig használunk, és ami neki már nem kell, szivesen megvenném.

(és nem kéne aláhuzagatnom a fontos részeket sem. :D)

(#37) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Gondolom tele van ott minden nővel...

(#38) PeliScan válasza joysefke (#37) üzenetére


PeliScan
addikt

Aham! :B :D

(#39) Agyzuzo válasza PeliScan (#38) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Ha nagyon unod magad ugorj át hozzánk az ÁJK-ra. Keddenként 14-től 16-ig van egy k*rvajó pszihó elóadás a VI-os teremben, nem szabad kihagyni. Egyiptológus hölgyismerősömet már átcsábítottam. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#40) PeliScan válasza Agyzuzo (#39) üzenetére


PeliScan
addikt

Akkor pont van nekem is, és érdekes is. :)

(#41) Don Vittorio válasza PeliScan (#40) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Én még ebben is tudok segíteni... :)

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#42) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Asszem oda ment egy tavalyi osztálytársam (ELTE szoc-ra) :) Nagy Gergely Érdről, ismered?

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#43) Panther válasza Panther (#42) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Hm?

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#44) PeliScan


PeliScan
addikt

Don Vittorio: nagyon köszi, inkább írok mailt, ok? :)

Panther: hm, tehát most másodikos? amúgy nem tom, még azért ennyire nem melegedett össze a társaság sajnos. :o

(#45) Panther válasza PeliScan (#44) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Mivel az osztálytársam volt tavaly még, és én most lettem elsős, így ő sem lehet másodikos :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#46) Don Vittorio válasza PeliScan (#44) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Jó...

Egyébként, ha melegedni akarsz, miért nem a Balettintézetbe mentél? :DD

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#47) peterqe


peterqe
aktív tag

Emberek! Nekem van egy

Kommunikáció

szakos diplomám (többek között :C), Pécsen szereztem. Aki nők miatt megy egyetemre, az próbálkozzon arrafelé! (12-15x túljelentkezéssel kell csak megbirkózni :) )

- Ez a világ a létező világok legjobbika -

(#48) PeliScan


PeliScan
addikt

Up :DDD

(#49) Tithian válasza PeliScan (#48) üzenetére


Tithian
őstag

Hamarosan érettségizem, valami hasonlón gondolkozom. Szociálpolitika? Filozófia-politológia?
Neked eddig hogy tetszik a szociológia? :)

</örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

(#50) PeliScan válasza Tithian (#49) üzenetére


PeliScan
addikt

Hamarosan? :Y Jővőre?

A szocpolosok nagyon gáz arcok, ne menj oda, hacsak nem vagy gáz arc, ugyebár. :DDD

Amúgy a kölönbés nem sok, csak az méglájtosabb, mitn a sima szoc - kevesebb óraájuk van, kevesebben is vannak, ennyiből picit jobb, h jobban ismerk egymást, de hát ez nem olyan nagy szempont.

A szak tetszik, viszont elég (túl..?) könnyű. Idén fevettem mellé egy mésikat is, bár azért fizetnem kell, mint a köles. :o

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.