Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) waccamár


waccamár
senior tag

Igen ezekkel tisztában vagyok és egyetértek velük - viszont én nem követem a tweetjeit, a sw-fejlesztéshez is csak felszínesen értek, így arra voltam kíváncsi, hogy van-e valami olyan konkrét hülyeség amit kiírt, és egy fejlesztőnek égnek áll tőle a haja? :D

Szerk: illetve amire még szintén kíváncsi vagyok (megintcsak felszínes infók alapján): annyit tudok, hogy kirúgott egy csomó fejlesztőt a twittertől.

Az én nézőpontom szerint itt két lehetséges kimenetel van: a rendszer "ugyanúgy" működik - ebben az esetben kérdés, hogy a kirúgott fejlesztők mit csináltak, mi volt a feladatuk? Már csak azért is érdekes kérdés, mert kvázi precendenst teremthet és más vállalatok is vérszemet kaphatnak és gondolhatják, hogy basszus hát mi is tisztogathatnánk a fejlesztők között.

A másik eshetőség, hogy a sok kirúgott ember munkája mégiscsak értékes volt és maga a rendszer előbb-utóbb széthullik.

Fentieket megintcsak abszolút laikusként kérdezem, soha nem láttam egy nagy cég működését belülről, csak ezek a kérdések merültek fel bennem.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.