Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) Terrorista válasza woryz (#949) üzenetére


Terrorista
senior tag

A saját karakteremnek anno én sem. Csak villám, némi cold és rift skillek voltak, valahogy így. :)

(#952) Nyugis válasza Terrorista (#951) üzenetére


Nyugis
senior tag

az a kérdésem, hogy ehhez a játékhoz vannak addonok? és ha igen akkor van olyan amit mindenképpen javasoltok?

(#953) woryz válasza Terrorista (#951) üzenetére


woryz
senior tag

Nah, akkor ezt gyorsan át kell tanulmányozzam. :)

(#954) kislaki92


kislaki92
senior tag

Halihó ! A nyelvi file-ait szeretném megszerezni a játéknak ! segitenétek? :)

[ Szerkesztve ]

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#955) Zoli133


Zoli133
őstag

Üdv, GOTY edition vagy a DLC-k voltak már akciózva?
A standard megvan, gonodltam beszerzem a dlk-et is, de jelenleg, olcsóbb a goty mintha a dlc-ket venném meg, mondjuk valszeg akkor a mentésekkel kicsit játszani kell hogy meglegyenek ha goty-t veszek. (jó, csak egy másolásnyit, az nem számít)

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#956) vvega30 válasza Zoli133 (#955) üzenetére


vvega30
senior tag

Szerintem nincs olyan, hogy GOTY.

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#957) Zoli133 válasza vvega30 (#956) üzenetére


Zoli133
őstag

Gondolom az EA csak tudja mit árul: [link]

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#958) tkesy válasza Zoli133 (#955) üzenetére


tkesy
őstag

Voltak már akcióban

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#959) Zoli133 válasza tkesy (#958) üzenetére


Zoli133
őstag

Köszi ez nagyon hasznos oldal. :R

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#960) Frogged válasza Zoli133 (#955) üzenetére


Frogged
aktív tag

A DLC-k darabját 10EURÓ-ért szokták akciózni ugyan ennyiért inkább meg vettem a gotyot mikor leárazták.
A mentésekkel nem kellet bíbelődnöm átrakta magától.

[ Szerkesztve ]

(#961) vvega30 válasza Zoli133 (#957) üzenetére


vvega30
senior tag

ohh... én kérek elnézést:)
EA-tól meglepő, hogy GOTY-t árul...

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#962) Zoli133 válasza Frogged (#960) üzenetére


Zoli133
őstag

Remek, megvárom a karácsonyt, úgy érzem akkor lesz leárazás. addig az alapot talán be is fejezem. :)

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#963) bere


bere
csendes tag

Sziasztok,

van valamilyen mod vagy patch megoldás arra, hogy tetszőleges karakterem harc közben lefagy, nem hajtja végre az utasításokat, magától sem csinál semmit. Kb. minden 2. nagyobb harcban előfordul. Van az ugrálós megoldás, miszerint a lefagyott karakter irányítását átveszem, ugrok vele egyet és utána magához tér. De ez elég macerás megoldás, mivel egyrészt a csata sűrűjében ezt észre is kell venni, másrészt taktika nézetből átváltani normálba, ugrani egyet, majd vissza. Értékes másodpercek mennek el, és hát illuzóromboló is. Már az is megfordult a fejemben, hogy emiatt hagyom a fenébe játékot.

Küldföldi fórumokat is nézegettem, nem volt semmi egyéb ötlet ezen felül. Állítólag valamelyik utolsó patch után jött elő a jelenség.

Origin-es full patchelt, Goty kiadásom van.

(#964) Dendytv


Dendytv
senior tag

Sziasztok :)
Utána keresgéltem de nem találtam semmi hírt, egy hozzá szóláson kívül mi szerint 1,5-év múlva készül el a magyarítás :( és én már csak arra várok. Azért jöttem ide, hogy itt hátha kapok naprakész információt !?

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#965) tkesy válasza Dendytv (#964) üzenetére


tkesy
őstag

Ez az infó elég frissnek tűnik...

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#966) Dendytv válasza tkesy (#965) üzenetére


Dendytv
senior tag

Köszi szépen a linket :) át bujtam a hozzászólásokat, és hát az sem tul biztató :( de reméljük, hogy megcsinálják :)

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#967) vvega30


vvega30
senior tag

Originen fekete péntek alkalmából most csak 15 eur a goty.

[ Szerkesztve ]

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#968) Zoli133 válasza vvega30 (#967) üzenetére


Zoli133
őstag

Pont most akartam jönni, hogy beírjam, meg is vettem az alap mellé a DLC-k miatt :D

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#969) vvega30 válasza Zoli133 (#968) üzenetére


vvega30
senior tag

és akkor most 2 van? vagy ápgrédeli a normált?

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#970) Frogged válasza vvega30 (#969) üzenetére


Frogged
aktív tag

ilyenkor meg hagyja külön a normált és bedobja mellé a gotyot is a könyvtárba.

(#971) Zoli133 válasza vvega30 (#969) üzenetére


Zoli133
őstag

Van kettő, de minketőt telepítettnek veszi összes dlc-vel, mentések is ugyanazok, játszott idő is megvan.
Ez ilyen orginies, Mass Effect 2-ből azt hiszem 6 feletti van a fiókomban, ami mondjuk a support érdeme :D

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#972) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Sziasztok!

Látom Ti is az Origines GOTY-ról társalogtok. Megéri a 15 EUR-t? Érdemes behúzni? Az első részt szerettem, a második rész megvan csak még nem toltam. :)

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#973) #85552128 válasza Kareszovics (#972) üzenetére


#85552128
törölt tag

15€-ért ajándék, ha nem is maxolod ki akkor is.

(#974) Frogged válasza Kareszovics (#972) üzenetére


Frogged
aktív tag

Szerintem nagyon megéri simán van 100 óra az alapjáték és +30 a 3 dlc.
A sztory rendben van remekül optimalizált játék ami még ma is igen szép.
Én most fejezembe lassan a 3ik végigjátszásomat a witcher 3 után talán a 2ik kedvenc rpg-m.
A 2est én kihagytam nagyon sokaknak csalódás volt az 1es után de a 3ikrész sok fanyalgó kedvét vissza hozta a sorozathoz.
Én csak ajánlani tudom főleg ezért a pénzért.

[ Szerkesztve ]

(#975) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Köszönöm a válaszokat, így valószínű kosár lesz. :K

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#976) woryz


woryz
senior tag

Nem tudom, nekem csalódás a játék, és én örülök, hogy ajándékba kaptam, és nem kellett érte fizessek... Az még mindig nagyságrendekkel jobb - szerintem - és én ezért is játszok inkább azzal. :) De 15€-t megérhet :)

[ Szerkesztve ]

(#977) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Érdekes pillanatot sikerült elkapnom, épp az előbb. A Northern Hunter sárkánnyal harcolt a csapatom, majd amikor a hüllőt már csak a csoda tartotta össze, az embereim nyugodtan eltették a fegyvereiket és szépen álldogáltak mellette, miközben az sebesülten vonaglott a földön:

Érdekes volt, de végül nem hagytam szegényt sokáig szenvedni, és inkább gyorsan megadtuk neki a kegyelemdöfést. :)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#978) Zoli133 válasza Vistaboy (#977) üzenetére


Zoli133
őstag

Ilyet pont én is tapasztaltam pár órája egy riftnél, de máskor eddig nem, fura ez a nap.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#979) J.Hetfield válasza Vistaboy (#977) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Ezek a sárkányok nagyon op-k lettek szerintem, normalon játszottam egy örökkévalóságig tartott leverni őket :O

(#980) nubreed


nubreed
veterán

Tudtok abban segíteni, hogy Valammar 3., legalsó szintjére hogyan lehet bejutni?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#981) Terrorista válasza nubreed (#980) üzenetére


Terrorista
senior tag

Ha jól emlékszem, akkor egy mellékküldetéssel lehet oda bejutni. Nem tudom hol tartasz pontosan a sztoriban, de törpékkel (Varric-hoz is köze van) beszélgess.

(#982) Zoli133


Zoli133
őstag

dragonage.com illetve dragonagekeep.com másnál se akar menni?
Gondoltam kezdek egy új játékot új történettel, de mindkettő betölt aztán befagy (több böngészővel is)

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#983) woryz


woryz
senior tag

Tiszta hülye aki nem normális... Nem jött be az alapjáték, erre megvettem tegnap a GOTY-t... :C Most kezdődhet újra, a "mivel játszak" és a most indítom el 30x a játékot elölről... Mondjuk annyira profit, mint én nehezen találtok a játék első 1-2 órájához. :))

(#984) woryz válasza woryz (#983) üzenetére


woryz
senior tag

Próbáltam elindítani, de még a kezdő képernyő se jött elő... Az lehet a baj, hogy fenn van a standard edition és arra telepítettem a GOTY-t?

(#985) Zoli133 válasza woryz (#984) üzenetére


Zoli133
őstag

Én is így telepítettem és megy jól, orginben van repair opció, az esetleg segíthet.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#986) woryz válasza Zoli133 (#985) üzenetére


woryz
senior tag

Sajnos nem indul a játék repair után sem... :W :(((
De legalább ha lenne valami hibaüzenet, akkor talán közelebb lehetnék a megoldáshoz... Mindegy, legyalulom a gémet, és felteszem újra, hátha.

[ Szerkesztve ]

(#987) woryz válasza woryz (#986) üzenetére


woryz
senior tag

Megtaláltam a problémát... A vírusírtó... És nem AVG volt (mint ahogy olvastam, hogy az okozott problémát többeknek), hanem AVAST, de amint blokkoltam, elindult a játék. Mondjuk addig vagy háromszor telepítettem újra... :((( :W

(#988) #85552128


#85552128
törölt tag

Gőzerővel készül a folytatás:

(#989) leviske


leviske
veterán

Azzal találkozott már valaki, hogy Ataashi kiszabadításánál nem hajlandó kirepülni a kapun? 5x futottam neki, de csak akkor volt hajlandó kirepülni, mikor levettem hard-ról casual-ra a nehézséget. Addig viszont a gyűrűk átállítása és a kapu nyitása után nem jött be a videó és csak jöttek tovább a qunarik, míg ki nem nyiffant a csapat. :F

SPOILER: Egyébként úgy látom a best ending akkor jön elő az alap játéknál, ha Leliana küldetése gyilkosság nélkül zárul és Ő lesz a divine. Szóval, ha falaki a legjobb zárásra hajtana, annak érdemes ebbe az irányba tartani.

Annak egyébként van valami következménye, ha az összes riftet bezárom?

(#990) D5 válasza leviske (#989) üzenetére


D5
aktív tag

Én úgy emlékszem, hogy az összes rift bezárása semmi extrát nem eredményezett. De javítsatok ki, ha nem így volt :F

(#991) puffin80


puffin80
csendes tag

Sziasztok. Tudna valaki abban segíteni hogy a Way of the Assassinban Writing on Assassin's methods kellene de nem találom Cole-t így ez sincs ott. Ilyenkor mit tudok csinálni?

[ Szerkesztve ]

(#992) melega


melega
őstag

Sziasztok annyi kérdésem lenne, hogy a powert csak küldetések teljesítéséért növeli a játék?

,,Az utolsó előtti küldetésénél vagyok 40-es szintű de nem tudok belépni 12 es szintű lettem, megoldom a maradék 8 as szintűeket akkor is max 16 os szintű leszek."

(#993) Zoli133 válasza woryz (#987) üzenetére


Zoli133
őstag

Nah, "kicsit" később pont belefuottam ebbe én is :/

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#994) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

Hatvanhárom százalékon áll a játék magyarítása.

Aquila non captat muscas.

(#995) Rizseslescó


Rizseslescó
aktív tag

Sziasztok, most vettem meg a játékot, tolja még vki?

(#996) woryz válasza Rizseslescó (#995) üzenetére


woryz
senior tag

Én csak tervezem, hogy újra elveszem. :) Mondjuk végig nem játszottam, számomra kicsit sok volt a csaták ismétlődése és a taktikai nézet "furcsaságai", de azért még1 próbát akarok vele tenni. Hátha most szippant magába a játék. :D

(#997) pandras83


pandras83
senior tag

Ha esetleg valaki lemaradt volna: elkészült a magyarítás

Cyberfuck Patchrunner

(#998) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

Sziasztok!

Most kezdtem el magyarítással játszani. Nincs egy olyan gomb, billentyűzetes játékban, ami mutatja az interakciókat? Tehát ajtó, kifosztható tetem, felvehető arany, stb.

Köszi!

Aquila non captat muscas.

(#999) pandras83 válasza Hegyirabló (#998) üzenetére


pandras83
senior tag

F-re bindeltem, és ugyan működik, de nem jelzi ha épp nyomnom kellene.

Cyberfuck Patchrunner

(#1000) hunvarlan


hunvarlan
aktív tag

Sziasztok olyan gondom van hogy egyszerűen nem indul el a játék. Már nagyon sok mindent kipróbáltam a héten 3szor telepítettem fel, töltöttem le origins-en befizettem az ea-playt hátha simán fut mert steames verzióm van alapból de ugyanaz a gond. Semmilyen modot nem használok a magyarításon kívűl de elötte is ilyen volt szóval tuti hogy nem a magyarítás miatt van. Valaki segíthetne mert nagyon szeretnék vele játszani pláne magyarúl elég fun és az a vicc hogy van amikor meg elindul nem értem most is 10 perce nem indul el és a legjobb hogy ssd-n van a játék. köszi asegítséget bárkitől.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.