Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) andor80 válasza Hegyirabló (#998) üzenetére


andor80
senior tag

V gomb

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#1002) cikasz


cikasz
őstag

Sziasztok.
Nincs valahol egy packban összeszedve mondjuk a Custom Body Models? Mert ha a Requirements-et lenyitom újabb "x" modot kellene letölteni amikhez további "x" számú modot :(

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#1003) vjacintka


vjacintka
tag

Sziasztok!

Nemrég fejeztem be a játékot(ezúton is köszönöm Ardea).
Kérdésem:
SPOILER SPOILER SPOILER
Kicsoda lényegében Solas? Valóban meghal Flemeth?
SPOILER SPOILER SPOILER

(#1004) cikasz válasza vjacintka (#1003) üzenetére


cikasz
őstag

...

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#1005) pruzsi


pruzsi
őstag

Üdv!
Érdeklődnék hogy a különleges fejlesztések ládája merre található mindíg írja hogy új tárgy érkezett de hogy hol a láda :DD
illetve a megvásárolt tervrajzokat kinek kell odaadni hogy elkészítse?

Merre vannak a legjobb lootok? fekete piac resetelődik?

[ Szerkesztve ]

(#1006) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

Sziasztok!

Harc közben, taktikai nézetben megjelennek az információk ellenfélről és a társaimról is. Ez nagyon hasznos, csak néha nagyon zavaró, mert hiába húzom el a kurzort az ellenfélről, akkor is láthatóak az információk. Viszont sokszor takar valami lényeges dolgot, például másik ellenfelet. Nem lehet ezzel kezdeni valamit?

Köszi!

Aquila non captat muscas.

(#1007) LK


LK
addikt

Üdv!
Elég kihalt már a topic, de azért bekérdezek.
Mágussal indultam, és baromira nehéz. Bárhová megyek, tápolom a csapatot,és nem elég. Mindenhol meghalok az egész csapattal. Nincs valahol leírva, hogy milyen sorrendben kell elindulni? Nincs véletlen egy nehézségi sorrend? Nem az inkvizíció vezetőjének érzem magam, hanem egy kiscserkésznek..... :O Segítséget és ötleteket kérnék, ha lehet. :R

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#1008) LK válasza LK (#1007) üzenetére


LK
addikt

Rájöttem, hogy az elején beállítottam, hogy az ellenfelek használhassanak különféle trükköket. Úgyhogy magammal csesztem ki. :)

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#1009) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

Majdnem egy éve kezdtem el játszani ezzel a játékkal. Sajnos azt kell, hogy mondjam, elrontották. Százharminc órát játszottam vele eddig, még vagy 20-30 óra hátra van, de már vagy 15 órája elértem a legmagasabb szintet, és nem fejlődik a karakterem tovább. Emiatt nincs kihívás a játékban, hiába állítottam be, hogy az ellenfelek mindig egy szintűek legyenek velem, így is lenyomom őket, mint a bélyeget. Nincs már rendes loot sem. Sajnos ki kell jelenteni, ellaposodott, unalmas lett a játék. A DLC-k miatt hamarabb el lehet érni a legmagasabb, 27-es szintet, mint ahogy véget érne a játék. Kár, hogy nem figyeltek erre. Eddig azt gondoltam, hogy becsületből végig viszem, de már ebben sem vagyok biztos. Kár érte.

Aquila non captat muscas.

(#1010) Heroes fan válasza LK (#1008) üzenetére


Heroes fan
őstag

XDXD ismerős egy kis dark souls élményben volt részed.

(#1011) akerbis


akerbis
aktív tag

Sziasztok!

Most vettem meg. Ember, Harcos, kard + pajzsos a választásom, de nem tudtam nemet választani. Orr, szemszín meg minden variálható, de nemet nem lehet? Hetero vagyok... :U

IT Phone :) Gábor

(#1012) Zoli133 válasza akerbis (#1011) üzenetére


Zoli133
őstag

Szia,

A faj választó képernyőn lehet váltani, de azt hiszem ez másnak se volt egyértelmű mert van YT video róla: https://www.youtube.com/watch?v=1h2rSjFwvIY

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#1013) akerbis válasza Zoli133 (#1012) üzenetére


akerbis
aktív tag

Téll. Köszönöm, köszönöm!

IT Phone :) Gábor

(#1014) akerbis


akerbis
aktív tag

Megint én! Szóval Országelvén vagyok és elfogyott az életerő potion. Vissza kell mennem Menedékbe hogy készítsek?

IT Phone :) Gábor

(#1015) akerbis


akerbis
aktív tag

Oké nem tart semmeddig utazni se. Gondolom a történet előrehaladtával, ahogy nyílnak az új területek és fedezem fel őket minden nagyobb térségben lesz valami lehetőség.

IT Phone :) Gábor

(#1016) akerbis


akerbis
aktív tag

Igen építettem táborokat, megoldva ez a rész. VISZONT! Van egy csomó küldetés tárgyam, pl Ellendra lélektartója -meg még vagy 20 ilyen nevesített spéci tárgyam van, de nem találkoztam Országelvén senkivel (pedig felhúztam mind az 5 tábort és 80%-ban felderítettem) akiknek ezeket leadhatnám. Van ezekre küldi, vagy csak arra jók hogy jó pénzért el lehet adni őket?

IT Phone :) Gábor

(#1017) akerbis


akerbis
aktív tag

OK, boldogulok... :D

IT Phone :) Gábor

(#1018) akerbis


akerbis
aktív tag

Jól elcseszték hogy mialatt megy a duma küldi leadásnál nem látom mit kapok érte..

IT Phone :) Gábor

(#1019) Plata


Plata
félisten

Sziasztok.
Én is bele kezdtem a játékba.
De kéne egy kis segítség.
Nincs valami magyar oldal ahol olvashatnák ezt azt a játékról?
Nem érdekel ha spoiler,mert az sosem izgat,jobban szeretem ha tudok mindent egy játékról mielőtt bele kezdek,
Na és erről nem sok mindent találtam.
DLC-kről sem sok infót találtam.
Plusz azt sem értem miért tűnik el a karim páncélja,kezdésnél kaptam Havenbe érkezéskor klassz páncélt,felvettem,de simán eltűnt miután beszéltem Cassandra-val.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.