Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) DariusTrox


DariusTrox
tag

Közületek rendelte valaki 576-tól? Mára ígérték, hogy érkezik, de nem jött a futár. Eredetileg úgy készültem Pénteken jön szóval van még 1 napjuk, de nem értem miért mondták nekem tegnap, hogy ma megjön. Csak én jártam így?

I will take what is mine, with Fire and Blood!

(#102) Drizzt válasza #85552128 (#53) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Na, amikor ezt beállítottam, az első cutscene egyáltalán nem tudott megjelenni, s ott maradtam egy helyszínen, ahol nem lett volna szabad. Bugzás van. :D

Amúgy sokkal jobb a grafika, mint a videókon, szóval ez a rész nagyon kellemes csalódás. Viszont az átvezetők stutterelnek, mint az állat. Akkor is, ha a 60 fps-es hack be van kapcsolva.

[ Szerkesztve ]

I am having fun staying poor.

(#103) Televan74


Televan74
nagyúr

Én kipróbáltam AMD 6700 -as APU -n, full lowon és1024*768 felbontáson.Hát inkább hanyagolom, megvárom még megérkezik a GTX970.Nem rongálom az érzékszerveimet.
Harc közben van szünet? Későn van, és már odáig nem jutottam el.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#104) MerlinWarage válasza Televan74 (#103) üzenetére


MerlinWarage
csendes tag

Van kettő is, de elég gázra sikerült a taktikai nézet (T) PC-n. A másik meg egy pause, helyzetfelmérésre és fotózásra (CTRL).

970-el egyébként kapsz fix 60-at ultrán (MSAA nélkül), szóval hajrá hajrá:)

[ Szerkesztve ]

(#105) MerlinWarage válasza Zoli133 (#98) üzenetére


MerlinWarage
csendes tag

Sok a content nagyon, viszont a menyiség a minőség kárára megy. A főszáltól és 1-2 kivételtől eltekintve MMO-s menj oda, öld meg, hozd vissza, gyűjtsd össze, keresd meg féle tömegquestek vannak, többnyire érdektelen körítéssel. Az újdonság hatása miatt ezzel most még nincs annyira gond, de szerintem hamar unalomba fulladhat a dolog.

(#106) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

A románcok mennyire lettek jók?

-Értelmes humán-nők is románcolhatók?
DA2-ben nekem hatalmas nagy csalódás volt, hogy Aveline nem volt románcolható, sőtt szinte hergelték a játékost az Aveline küldetésekkel. Borzasztóan irritált, hogy avelint nem, csak azt a "lebarnúlt" kocsmatölteléket lehetett megszerezni...

Mennyire erős a játékban a Leszbikus-Biszex--Homokos -Transzvesztita vonal? A DA2-ben konkrétan több volt az LBGT opció, mint a normális..
-Lehet büntetlenül nem-et mondani a játékoshoz közeledő másfajta szexuális orientációjú karaktereknek. (úgy hogy ne legyen besértődés, meg elvágott küldetések)

-Teljesen én választom meg a karakterem szexuális döntéseit, vagy rámkényszerítenek "valamit", amit nem akarok?

Nem akarok a táborban arra ébredni, hogy az eggyik megmentett csapattársam esetleg kutyám éppen erőszakol, de sajonos eljutottunk oda, hogy ezeket egy Bioware játék kapcsán előre meg kell kérdezni... :U

J.

(#107) #85552128 válasza joysefke (#106) üzenetére


#85552128
törölt tag

Ezek aztán komoly gondok...
Az utolsó bekezdésed alapján én nem tudom te milyen Bioware játékokkal játszottál eddig.

(#108) ldave válasza joysefke (#106) üzenetére


ldave
félisten

Aveline a férjét gyászolta, te meg rá akartál mászni? Milyen ember vagy te?

A Slime draws near! Command?

(#109) joysefke válasza #85552128 (#107) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Az utolsó bekezdésed alapján én nem tudom te milyen Bioware játékokkal játszottál eddig.

Azt mindenesetre tudom már, hogy te melyekkel nem...

(#110) joysefke válasza ldave (#108) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Talán probléma? :U

Aveline a játék második felében annyira gyászolta a férjét, hogy a városi őrségnél a kollégája után kajtatott és a játékos karakter segítségét vette ehhez igénybe. A férfi játékos karakter itt kb "kibeszélős barátnőként" funkcionált.

(#111) #85552128 válasza joysefke (#109) üzenetére


#85552128
törölt tag

Pedig de és érdekes módon egyik végigjátszásnál sem történt hasonló, szóval lehet valamit te kezdeményeztél... :DD

[ Szerkesztve ]

(#112) DariusTrox válasza joysefke (#106) üzenetére


DariusTrox
tag

Van egy nagyon jó videó, ami válasz pár kérdésedre, hogy mennyire lehet elmélyülni a dolgokban:
link
7 óránál tartok de még mindig az első fő küldi szálnál :D Most már csak a nagyon eldugott questek vannak, de egy érdekes helyszínen abba hagytam, azt hiszem az első dungeonban vagyok, ami 3 szintes.

[ Szerkesztve ]

I will take what is mine, with Fire and Blood!

(#113) aizen92


aizen92
addikt

Healt hogyan lehetne megoldani? 2 mageem van , de ez a potizás elég gázos...

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#114) joysefke válasza #85552128 (#111) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Ha nem látod a Bw játékokban a DA: O-tól kezdődően a masszív LBGT propagandát, akkor nagyon el lehetsz varázsolva. Szűk egy évtized alatt a BG2 finom heteroszexuális románcaitól eljutottunk oda, hogy a DA2-ben több a homoszexuális szál, mint a hetero, illetve korábban macsónak beállított karakterből csináltak a második részre rossz buzit (Anders) aki azért 1-2 szer felajánlkozik.

És ha azt mondod én rémeket látok, akkor ajánlom a BW fejlesztőinek ilyen irányú nyilatkozatait...

112:
köszi!
de nem merek belenézni, félek spoileres lesz...

J.

[ Szerkesztve ]

(#115) Mono25


Mono25
csendes tag

Sziasztok! Nekem eddig pozitív véleményem van a játékról. Sok a felfedezni való, a nyersanyag gyűjtés és a sok kis mellékszál is viszi az időt. 5 óránál járok és a főküldetésben alig haladtam. Igaz elolvasok minden párbeszédet, levelet, cetlit és landmarkot is. A bejárható terület is nagyobb lett. A grafika szép, de nálam a történet a mérvadó és eddig jó. Egyetlen dolog ami zavaró a directx error, elvileg van rá megoldás. Remélem hamar kap egy patchet az ilyen hibákra, de amúgy mást nem tapasztaltam.

(#116) #85552128 válasza Mono25 (#115) üzenetére


#85552128
törölt tag

Origin Overlay-t kapcsold ki, azóta nincs DX errorom pedig órákig fut a játék rengeteg alt+tab mellett.

(#117) DariusTrox válasza aizen92 (#113) üzenetére


DariusTrox
tag

Igen ez a heal kérdés érdekes, nincs olyan skill, amivel heal-elni lehetne. Van pár csata, ami így is megizzaszt a legelején. Oké, hogy elég jók a defensive skill-ek, no de kérem a heal alapeleme kellene, hogy legyen a játéknak :D

I will take what is mine, with Fire and Blood!

(#118) aizen92 válasza DariusTrox (#117) üzenetére


aizen92
addikt

Hinterland-nél vagyok a farmon segítek az öregnek meg az alattvalóinak. 2 rift van a farmján, 1 pipa, 2. a vízesésnél.
Nos a 2. riftet képtelen vagyok bezárni, mindig meghalok, olyan high dps "entek" jönnek 2. körben, hogy lehetetlen kinyírni őket. Healing potik fele elmegy az első körben, mert van egy démon mage, ami kb. 2kilométerről olyan DPS-t nyomat, hogy csak pislogok. Az oké, ki tudom nyírni.
De 2. kör: 2 ilyen mage, 2 highdps fa... aha köszi....

Ötletem sincs hogyan lehetne megoldani ezt. Legalább tudnék potit craftolni on foot.

Másik hülyeség. Combat vége, megy a tekergés, és nem töltődik fel a HP-m!!!!
Komolyan vissza a camphez és induljak neki újra???
Ez is fucklogic kategória....

Nem tudom mit kéne csinálni. Jobb armort venni? de normális seller nincs is szóval tanácstalan vagyok. Most valami esős undead területen vagyok, de már a felfedezés kezdetén az első mob csoport nagyon kikezdett, és meg is ölte a rogue-t. Később mi lesz???

áááhhhh

Nem egy MMO és RPG van a hátam mögött....

Könyörgöm, Normálon tolom!!! Mi van legnehezebb szinten??? :DDD

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#119) #85552128 válasza aizen92 (#118) üzenetére


#85552128
törölt tag

Nézd meg hányas szinten vagy te és hányas szinten a "rift csapat". pl. Level 12-es démonokat nem fogsz tudni Level 7-es karakterekkel elintézni, vagy max. az első hullámot ilyenkor ott kell hagyni és később visszamész ha már fejlődtél.

[ Szerkesztve ]

(#120) aizen92 válasza #85552128 (#119) üzenetére


aizen92
addikt

Én idiót. :DDD A porbléma az volt, hogy level 5ként akartam a 15-ösöket megcsapni.
Eddig a level 12-esekkel nem volt probléma, kicsit taktikázni kellett de meglettek simán :D úgy látszik az a + 10. szint egy "pöppet" számít.

ciki :B

Köszi! :R

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#121) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Aki esetleg nem riad vissza egy kis trükközéstől, annak itt egy leírás, hogy hogy lehet 6000ft-ból megúszni a játékot :DDD

Kipróbálva, működik :C :K

[ Szerkesztve ]

(#122) Mono25 válasza #85552128 (#116) üzenetére


Mono25
csendes tag

Megnézem, remélem jó lesz így nálam is. Köszönöm. :)

(#123) b.daniel válasza GeneraL_XTX (#121) üzenetére


b.daniel
senior tag

Szuper vagy :R Köszi szépen, már töltöm én is :C

(#124) DariusTrox válasza aizen92 (#118) üzenetére


DariusTrox
tag

Azzal nekem is gondom volt :D Elmentem felfedezni meg fejlődni és lvl 8-on már sima ügy. Én is abban a mocsárban tartok a sok undead-el.

I will take what is mine, with Fire and Blood!

(#125) szallasi007 válasza GeneraL_XTX (#121) üzenetére


szallasi007
őstag

Kösszzzzzz, mexikói drágább lett volna kb 4-5 ezerrel :R

(#126) DariusTrox


DariusTrox
tag

Meg egy kis érdekesség, Redcliffbe indultam, és ott egy katona szólt, hogy itt nem mehetek be, keressek más utat. Nem kell nekem többet mondani megoldom. Elindultam a folyó mentén és átjutottam az eltorlaszolt barlang alatt, azt gondoltam ez normális hiszen átfértem ott. Be is jutottam Redcliff-be, aztán jött a pofára esés, hogy valószínűleg ez egy bug volt és olyan frankón kikerültem a fő küldi szálat, hogy az besza-behu, belecsöppentem szerintem a 4. vagy 5. fő küldibe az 1. után rögtön egy baromi nagy lyukas sztorival. Szóval ezt azért írom le, hogy senki ne keressen másik utat Redcliffbe, az majd megnyílik ha eljött az ideje. Mega spoilert kaptam így, kicsit illúzió romboló volt. De hát ez a nyitott világ és a kíváncsiság átka :D Írok is majd bug reportot nekik, mert ez hatalmas baki szerintem. (Akkor kezdett furcsa lenni felfedezés közben, amikor nem voltak arra fák, de baromi jól nézett ki a terep, gondoltam az egy kopár fennsík aztán elkezdett előttem villogni a textúra és bumm egy csapásra egy egész város termett előttem :D ) Kérésre képeket is csatolok, de csak saját felelősségre :)

[ Szerkesztve ]

I will take what is mine, with Fire and Blood!

(#127) aizen92 válasza DariusTrox (#126) üzenetére


aizen92
addikt

:DDD ez hatalmas!!! Hardcore rpg player problems.... :D

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#128) Terrorista válasza GeneraL_XTX (#121) üzenetére


Terrorista
senior tag

És angol nyelvű játékot kaptál? Benne volt a plusz dlc?

(#129) Terrorista válasza Terrorista (#128) üzenetére


Terrorista
senior tag

Na megvettem én is: 5936 Ft. Epic! :D

Origin alá be is lőttem, a két dlc-t meg majd levadászom olcsón (már láttam 1-2 helyen külön).

(#130) Vistaboy válasza DariusTrox (#126) üzenetére


Vistaboy
veterán

Azért ez hatalmas hiba, ebből is látszik, hogy még szabadon bejárható terep mellett sem képesek elkerülni a lineáris játékmenetet. Amint letérsz az általuk kiszabott útról, egyből ilyen hibákat találsz. És ez azért is nagyon rossz érzés, mert ezek után nem mersz sehová bemenni, hátha újabb hibát talász, ami elrontja a felfedezés örömét.

Számomra egyre inkább kezd érződni a játékon, hogy a BioWare - akárhogy is igyekszik - elszokott már a szerepjáték fejlesztéstől. A Dragon Age és a Mass Effect újabb részei is egyre inkább a casual réteg számára készülnek, akik elélveznek a grafikán és a pörgős, akciódús harcokon, viszont mást nem figyelnek benne, vagy ha igen, nem érdekli őket túlzottan (Elléptetik a videókat, nem olvassák el a küldetések szövegeit, stb.).

És pont emiatt nincs belőle demó sem, nehogy véletlenül legyen esélyünk kipróbálni vásárlás előtt. Viszont ez az új DRM, amit kitaláltak rá, az eddig úgy néz ki, hogy megállja a helyét, hiszen máskor ilyenkor már volt belőle tört változat, most pedig még nincs. Habár ez pozitívum, így végre a legális vásárlókon kívül más nem tud vele játszani, de ha ekkora hibák maradtak a végleges játékban, akkor még azok sem merik megvenni, akik eddig a warez hiánya miatt esetleg fontolóra vették.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#131) #85552128 válasza Vistaboy (#130) üzenetére


#85552128
törölt tag

Tipikusan a kákán is csomót esete...
Originsben, Skyrimben talán nem voltak, sőt vannak hibák ?
Redcliff elég fontos szerepet játszik a sztoriban, de csak egy töredéke a felfedezhető területnek ezzel nem rontják el az élményt, mert pont a felfedezés mellett legalább eszedbe jut hogy a sztorival is haladni kéne.
Én eddig súlyosabb bugba nem futottam bele, a PC-s irányítás is megszokható sőt már-már rutinosnak mondható, külföldi fórumokon is egyedül ezt hozták fel negatívumnak.

Amúgy aki originen veszi meg 24 órán belül kérhet refundot ha nem tetszik. Nyilván drágább, de valamit valamiért...

[ Szerkesztve ]

(#132) szallasi007


szallasi007
őstag

Most jön a hülye kérdés de Mantle támogatott vagy csak támogatott lesz? Én a vga beállításoknál dx11 találtam "csak". Most vagy én keverek valamit nagyon vagy valamit rosszul csinálok de az r9-es szériának hoznia kéne a mantle-t független hogy Intel vagy AMD cpu-m van nem?

bár most nézem a teszt eredményeket mantle-val konkrétan nincs 5% sebesség különbség :)

[ Szerkesztve ]

(#133) Vistaboy válasza #85552128 (#131) üzenetére


Vistaboy
veterán

Persze, egy 13K-ba kerülő játéknál - tudom, 6K-ért is meg lehet szerezni, de az most mindegy -, szóval, egy ilyen drága program esetén igenis nagy hiba, ha ekkora bug marad benne megjelenéskor. Itt most nem a bejárható területről van szó, hanem arról, hogy a sztori elején - a kolléga írása szerint - meg lehet kerülni egy fontos küldetésszálat, így az egész addigi történet spoiler lesz miatta. Márpedig ez igen súlyos hiba. A Skyrimben olyan hatalmas hiba nem volt, amivel átugorhattál egy teljes főszálat.

MOD: De most ebbe ne menjünk bele, mert amíg nem tudok vele érdemben játszani, addig csak az itteni reakciók alapján alkothatok véleményt róla. Viszont az, hogy megveszem-e, az ilyeneken múlik.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#134) ldave válasza Vistaboy (#133) üzenetére


ldave
félisten

Gondolom a 40-50 perces Skyrim speedrun-ok során egész sok mindent átugornak a játékosok.

A Slime draws near! Command?

(#135) #85552128 válasza Vistaboy (#133) üzenetére


#85552128
törölt tag

Akkora bug, hogy most hallom először pedig nem egy fórumot olvasok a játékkal kapcsolatban.
Igaz Skyrimben "csak" olyan bugok voltak, hogy az NPC-k nem beszéltek, nem adtak át valamit és ha belebotlottál egy ilyenbe a küldetésnek annyi, de volt, hogy a teljes játékot kezdhetted elölről a sokat emlegetett sárkánylelkes és egyéb technikai bugokról nem is beszélve.
És ezek többsége még jó pár patch után is megvan...

[ Szerkesztve ]

(#136) GeneraL_XTX válasza Vistaboy (#133) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

tudom, 6K-ért is meg lehet szerezni, de az most mindegy -

Már nem lehet :DDD

(#137) Vistaboy válasza #85552128 (#135) üzenetére


Vistaboy
veterán

Lehet, hogy nem mindenkinél jön elő, de ha például én kifogom, onnantól kezdve nem érdekel, hogy senki másnál nem jelentkezett, az én szórakozásomat teljesen hazavágná, és ezzel a játékról alkotott véleményemet is. Egyébként én például az általad említett Skyrim bugok egyikével sem találkoztam, pedig megjelenésekor megvettem és azóta végigvittem már párszor. Nem mondom, a sok mod hatására néha összeomlott és kilépegetett, de alapon nekem nem volt vele gondom.

(#134) ldave: Hát, aki egy szerepjátékon végigrohan, azt biztos nem érdekli a dolog. Aki csak egy kicsit is szereti az RPG-ket, legalább 100 órát beletolt (Én kb. 400-nál járok).

MOD: Megnéztem Steamen, csak hogy pontos legyen: 396 órám van a Skyrimmel. És még messze nem voltam minden területen. Az Origins-szel szintén 200 felett voltam, míg a DA2-t emlékeim szerint egyszer is alig tudtam végigjátszani, mert annyira nem tetszett a konzolos hack & slash stílusa és a teljes lebutítása.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#138) DariusTrox válasza Vistaboy (#137) üzenetére


DariusTrox
tag

Teljesen korrekt, amit mondasz. Ugyanígy érzek. Azt is gyorsan hozzá teszem, hogy ettől eltekintve 1-2 kisebb hibába futottam csak. Hosszú idő óta visszahozta nekem azt az érzést, amit már rég elfelejtettem, olyan szinten leköt, amire nem is gondoltam volna. Tudtam, hogy jó lesz, de azt nem, hogy ennyire. Egész hétvégém ez előtt telt el, évek óta nem kötött le játék ennyire, hogy feláldozzam a hétvégémet rá. Az irányítás is megszokható, nekem semmi bajom vele. :)

I will take what is mine, with Fire and Blood!

(#139) #85552128 válasza Vistaboy (#137) üzenetére


#85552128
törölt tag

Ez részben igaz: mármint hogy ha egy hasonló bugba épp belefutsz akkor elronthatja az élményt.
Viszont óriási a bejárható terület várható volt, hogy valahol lesznek ehhez hasonló kisebb-nagyobb hibák mert egyszerűen lehetetlen minden "négyzetméteren" átvizsgálni.
Minden játéknak vannak gyengéi, de emiatt nem kellene leírni a teljes játékot főleg úgy, hogy mint mondtad nem is játszottál még vele.
Bár ha valaki már a megjelenés előtt is annyira negatívan (csak a hibákat keresve) áll hozzá mint te igaz hogy könnyebb csak a azokra fókuszálni még akkor is ha a topic javarészt pozitív véleményekkel van tele...

[ Szerkesztve ]

(#140) Vistaboy válasza #85552128 (#139) üzenetére


Vistaboy
veterán

Félre ne értsd, nem írom le látatlanul, de én még egyszer nem akarom átélni azt a sokkot, amit a DA2 okozott az Origins után. Ezért állok talán túl szkeptikusan is a dolgokhoz. Ettől függetlenül már én is alig várom, hogy megkapjam végre a fizetést két hét múlva és megvehessem. Csak hát elég vegyesek a visszajelzések, éppen annyi esély van rá, hogy újra egy DA2-t kapjak némileg jobb grafikával, mint egy valóban jó szerepjátékot, ami hasonlít az Origins-re.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#141) #85552128 válasza Vistaboy (#140) üzenetére


#85552128
törölt tag

Mondjuk ez attól is függ mi nem tetszett a DA2-ben. Az biztos, hogy két ugyanolyan helyszín itt nincs, először talán még túlzásnak is tűnik milyen nagy (és akkor még nem tudod mennyi új hely lesz még...) a világ, főleg ha a DA_O zárt helyszíneit nézzük. Sztori eddig korrekt majd a végén mondok végleges ítéletet, a párbeszédek is jók bár szokás szerint többször vissza kell menni hogy újat mondjanak (itt jut eszembe egy kisebb bug: Alt+Tabolás után nem mindig működik az egérrel történő párbeszédválasztás mert háttérben megnyitott ablakok bezavarnak).
Harcrendszer szerintem DA_O és DA2 keveréke, erősebb ellenfeleknél nagyon kell taktikázni, hogy ne intézzenek el főleg mivel az italok elfogynak egy idő után így legalább egy mágus ajánlott a csapatba.
A PC-s irányítás és az inventory is jelenleg olyan hogy elsőre idegennek (ha úgy tetszik konzolosnak) tűnhet de pár óra játék után már problémamentesen kezelhető bill+egérrel is csak meg kell szokni + valószínű, hogy addigra mire elkezded már pár frissítés is kijön.

[ Szerkesztve ]

(#142) Zoli133 válasza #85552128 (#141) üzenetére


Zoli133
őstag

Az egér bug, nem alt-tab probléma nekem anélkül is előjön, volt már, hogy egy jobb klikk után működött újra. (azóta még nem jött elő, így nem bizto,s hog ytényleg megoldás) Remélem javítják hamar.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#143) #85552128 válasza Zoli133 (#142) üzenetére


#85552128
törölt tag

Akkor lehet, viszont egy újabb Alt+Tabbal is működésre tudtam bírni ha lehúzom a mellette lévő Origines ablakot. Mondjuk annyira nem gond mert billentyűzettel működik csak így nem látjuk a válaszoknál megjelenő képeket mint segítség.

Érdekes egyébként, hogy mennyire nem lehet mindenkinek megfelelni, nincs az mint a korábbi játékokban hogy megfelelő tapasztalattal mindenkit rá tudtál venni, hogy az a jó amit te akarsz :D

[ Szerkesztve ]

(#144) ldave válasza Vistaboy (#137) üzenetére


ldave
félisten

Ááá, a szerepjátékok szeretetének mi köze van a speedrunning-hoz?! Na jó, én itt befejeztem. Nagyon elbeszélünk egymás mellett.

A Slime draws near! Command?

(#145) b.daniel


b.daniel
senior tag

Huh gyerekek, ez a játék igazán nagyon jó lett. Reggel 9 óta játszottam, és fél órája tűnt fel, hogy elment az egész nap, annyira beszippantott.
Terület hatalmas, míg csak Hinterlandson vagyok, de már ez is sok, mi lesz még később.. :D
Harcrendszer egész jó, első két rész keveréke.
Tartalom rengeteg van, ennyi idő alatt még a főszállal nem is foglalkoztam, de amit láttam belőle (Prologe) az alapján jónak tűnik.
Osszefoglalva nálam 10/10:DD

(#146) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Azért a Hinterlands elején a GTX970-nel is szépen beröcög. 1680*1050, ultrán. Kivéve MSAA, az 0-n.

I am having fun staying poor.

(#147) Drizzt válasza Drizzt (#146) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Bár az is lehet, hogy a cpu fogy el, nem tudom. Nehéz eldönteni, mert 4* msaa, s 0 között 10 fps a különbség. 40 vs. 50. Viszont ennél a játéknál sajna nagyon látszik, amikor 60 alá megy az fps. Érezhetően döcögve forog a kamera.

I am having fun staying poor.

(#148) Mukorka


Mukorka
addikt

Hihetetlenül szép a játék... és egész jól fut 7870 minden maxon full hd, oké néha megakad de nem vészes. Az irányítás elég tré, lehetne úgy hogy amíg nyomom az egérgombot addig fusson is a karakter vagy az egérrel lehessen nézelődni miközben megyünk. Megpróbálok taktikai nézettel harcolni mert ez így nem adja. Hardon kezdtem el, rouge nyilazós elfel. :)

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#149) DariusTrox válasza b.daniel (#145) üzenetére


DariusTrox
tag

Nálam is ez volt :D 23 óránál járok, most csináltam a fő küldi szálat mert minden mellék elfogyott. Nagyon szuper a sztori, az a baj szívesen írnék sok mindent, de spoiler nélkül nehéz. Azt hiszem ennyi belefér, hogy azt mondjam, brutál jók az átvezető videók, konkrétan a Skyhold-hoz vezető sztori nagyon el lett találva, olyan érzésem volt, hogy bakker olyan mintha végig vittem volna a játékot és jön az új része, amire nem is kell várnom :D 23 óra!!! és még nem látszik a vége, teljesen kiszámíthatatlan mi jön :D (persze a klisék kivételével :P de who cares ). Azt gondolná az ember a folyamatos mellék küldetések miatt beleun az ember, de nem. Alig bírtam abba hagyni mára (ez megy már 3 napja), jó ötlet volt kivennem a szabit a jövő hétre :D de nem hiszem, hogy elég lesz befejezni, ha igazak a pletykák. Nem bántam meg a vásárlást, ez a lemez felkerül a polcom legelső helyére. Akik ezt a topicot olvassák, hogy infót gyűjtsenek arról, hogy megvegyék-e, egy mondatom van hozzájuk: NEM FOGJÁTOK MEGBÁNNI!

I will take what is mine, with Fire and Blood!

(#150) #85552128 válasza Drizzt (#147) üzenetére


#85552128
törölt tag

Nekem is néha leesik az fps nagy harcokban, szintén 970-nel, de én felhúztam mindent (az ultra preset pár dolgot nem rak maxra) és az MSAA-t én is kikapcsoltam.
Egyébként lehet, hogy proci miatt mert ha 4 szálat adok neki akkor 40-60 FPS-ig esik le elég sok helyen, a HT szálakkal együtt meg fix 60 ugyanazon körülmények között.
Most jutottam el én is Skyholdba (~33 óra után és még mindig ott egy rakat mellék küldetés) nagyon jól megvolt csinálva az egész (hülyén hangzik, de nem akarok spoilerezni :D )

Kihasználtság:

4 Thread 40-60 FPS: [link]
8 Thread 55-60 FPS: [link]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.