Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) Rossi válasza D5 (#546) üzenetére


Rossi
addikt

Nem szabad letiltani a lapozófájlt, néhány programnak kell, hogy normálisan fusson.

A méretét kell kicsire venni.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#552) Rossi válasza #85552128 (#547) üzenetére


Rossi
addikt

Ideje volt.

Kíváncsi vagyok, hogy eliminálja-e a fagyásaimat...

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#553) D5 válasza Rossi (#551) üzenetére


D5
aktív tag

Köszi, akkor újra beállítom. Nem akartam, hogy az SSD-t egye meg, ezért kapcsoltam ki. De mire lecsökken az élettartama, addigra már valószínűleg egy újat fogok venni.

(#554) #85552128 válasza D5 (#553) üzenetére


#85552128
törölt tag

Nem kötelező, hogy az SSD-n legyen...

(#555) D5 válasza #85552128 (#554) üzenetére


D5
aktív tag

Ez is igaz.

(#556) Rossi válasza D5 (#553) üzenetére


Rossi
addikt

Ha kis méretűre állítod, akkor nem eszi, inkább arra érdemes figyelni, hogy a tárkapacitás fele szabad legyen.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#557) noxon


noxon
őstag

Megjelent a patch 3 a játékhoz, de sehol nem találom a letöltési lehetőséget :F

We live in a simulated world...

(#558) Departed válasza noxon (#557) üzenetére


Departed
őstag

Origin-ben saját magát patch-cseli. :K

(#559) Rossi válasza noxon (#557) üzenetére


Rossi
addikt

Mindössze 80 MB, elég gyorsan felpattintja az Origin.

Én lekopogom, tegnap bő másfél óra alatt nem fagyott le, de a BW/EA fórumokon sokan sírnak, hogy ugyanúgy fagy, bugos...

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#560) Rossi válasza Rossi (#559) üzenetére


Rossi
addikt

Fagy, ugyanúgy CTD hibaüzenet nélkül... :(((

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#561) D5 válasza Rossi (#560) üzenetére


D5
aktív tag

Olyannyira jól működik a walk toggle, hogy már nem képes futni a karakterem :DD
Hiába nyomom a gombot, valahogy megmakacsolta magát a rogue-om, és egyszerűen nem akar futni. Néha-néha kocog (tehát nem a normál futás), ha folyamatosan nyomkodom, de utána semmi. Azt hiszem, így rekordot fogok dönteni, mert nemhogy 100, de 200 óra alatt se fogok végezni :))

(#562) Rossi válasza D5 (#561) üzenetére


Rossi
addikt

Ezt a bugot is sokan írják.

Biztosan sokáig tesztelték a patch-et... Legalább annyi ideig, mint az alapjátékot.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#563) D5 válasza Rossi (#562) üzenetére


D5
aktív tag

Holiday-ről visszatérve folytatták a munkát, ezért elnézőek lehetünk :DDD

(#564) Rossi válasza D5 (#563) üzenetére


Rossi
addikt

Én nem vagyok az, nem ingyen volt a játék...

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#565) Zlcsi


Zlcsi
senior tag

Ez a MP Weekend event az micsoda ?

(#566) wis válasza Zlcsi (#565) üzenetére


wis
tag

Egy feladat a többjátékos módban. Minden hétvégén van valami aminek az elvégzésért ajándékot kapsz. Jelenleg pl. 25 ládát kell kinyitni.

(#567) Zlcsi válasza wis (#566) üzenetére


Zlcsi
senior tag

még ki sem próbáltam a multit :)

(#568) Elber09


Elber09
csendes tag

Sziasztok!

Csak nekem tűnik túl egyszerűnek a karakterfejlesztés?

(#569) Rossi válasza Elber09 (#568) üzenetére


Rossi
addikt

Igen.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#570) Kidus válasza Rossi (#569) üzenetére


Kidus
őstag

:DDD

Assuming Control

(#571) Zlcsi


Zlcsi
senior tag

Az astrarium-okért mi járt? amit talátam megcsináltam de nem vettem észre hogy bármit is kaptam volna értük

(#572) TBT válasza Zlcsi (#571) üzenetére


TBT
addikt

A térképen megjelenik egy barlang bejárata. Abba bemész és ott lesznek Lila (Legendary talán) cuccok. Epic loot + XP a jutalom értük. És általuk további betekintést kapsz a játék világába.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#573) Mate válasza Elber09 (#568) üzenetére


Mate
nagyúr

Többi RPG-hez képest igen. Itt csak 1 pontot kell elkölteni és kész. Erő, állóképesség stb. magától fejlődik.

Már ha erre gondoltál.

(#574) Zlcsi


Zlcsi
senior tag

a what pride had wrought q-ben ott tartok hogy megkérdezte az elf hogy mit szeretnék, én jobban maradtam vele, és így nem kell legyilkolni az elfeket, azt mondta a q-t hogy kövessem az utasításait, de nem tudom merre kéne menni.

minden zárva van, néztem videot, de csak olyat találtan ahol legyilkolják az elfeket, és akkor megjelenik neki egy kallantyú amit le kell húzni, nekem ott nem történik semmi bárhogy derítem fel

mit kéne csinálni?

(#575) W.Wilson válasza Zlcsi (#574) üzenetére


W.Wilson
aktív tag

Ha szemben állsz az emelvénnyel, ahonnan a elf főnök beszélt, akkor bal oldalon kéne lennie egy nyitott ajtónak, és áll ott egy elf bottal és egy könyvvel a kezében. Őt kell követni, és majd kinyitogat pár titkos ajtót.

%-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, Mhz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel

(#576) Kidus válasza W.Wilson (#575) üzenetére


Kidus
őstag

Ezzel en is elszorakoztam kicsit, mert nezegettem a freskokat es elvesztettem a botos elfet :D
O meg csak akkor nyitja az ajtot, ha a nyomaban vagy. Jo ideig meg sem talaltam, merre ment a kis cseles.

Assuming Control

(#577) Zlcsi válasza W.Wilson (#575) üzenetére


Zlcsi
senior tag

anyám, hogy nem szúrta ki a szemem, köszi szépen :)

nagyon sokban változik attól a történet, hogy én ittam a forrásból és nem morigen?

(#578) W.Wilson válasza Zlcsi (#577) üzenetére


W.Wilson
aktív tag

Nem igazán, a folytatásokban lehet majd szerepe. Kis spoiler, hogy az valamelyest "rosszabbul jár", aki iszik belőle, szóval én sem hagytam Morigannek, hogy igyon, mert őt jobban szeretem, mint az inkvizítort. :)

%-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, Mhz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel

(#579) Zlcsi


Zlcsi
senior tag

most sikerült először végig nyomnom

hát nem tudom a vége elég semmilyen lett, ez a főellenség végig semmilyen volt de ez a végső harc meg aztán tök 0

lehet hogy még (mindig?) bugos, de alig csinál valamit, egy agyhalott majom meg tudja ölni különösebb nehézség nélkül,

szerintem még csak elég hosszú sem a játék, úgy hogy elég sokat eltököltem mindennel 68 óra alatt értem a végére, pedig alig marad egy-egy mellék küldetés, mondjuk a gyűjtögetős dolgokkal nem nagyon foglalkoztam, az soha nem szerettem semmilyen játékban.

SPOILER!!!!!

a végén az utolsó videót nem értettem most akkor solas lett az új "isten"?

[ Módosította: radi8tor ]

(#580) W.Wilson válasza Zlcsi (#579) üzenetére


W.Wilson
aktív tag

[SPOILER]
Én első körben úgy értelmeztem, hogy Flemeth/Mythal magába olvasztotta Dread Wolf/Solas lelkét, és átköltözött a testébe. De később olvastam olyat, hogy a fájlokban van egy fejlesztői jegyzet, miszerint Flemeth oda akarta adni az erejét Solasnak, mert tudta, hogy ha nem teszi, úgyis elvenné erővel, annyi feltétellel, hogy szeretné Morrigannek odaadni az "istenségét." Nem teljesen tiszta számomra, hogy miről is van szó. Ez az istenségátadás a kútból való ivást jelenti, vagy valami mást később? Solas most magába olvasztotta Mythalt teljesen, vagy csak az erejének egy részét (a jegyzetben szikráról van szó, ami Flemeth testében élt)?
Flemethet ennél cselesebbnek ismertük meg, szóval szerintem valamilyen formában vissza fog térni.

Ja, és akkor még ott van az old god lélek is, amit nemrég kapott meg Flemeth. Azt se tudjuk, hogy átkerült-e Solashoz. Vagy épp pont azt adta át, és Mythal meg tovább él.
[/SPOILER]

[ Szerkesztve ]

%-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, Mhz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel

(#581) D5 válasza Zlcsi (#579) üzenetére


D5
aktív tag

Az utolsó mondatod előtt mehetett volna egy SPOILER 5 felkiáltójellel...

(#582) leviske válasza W.Wilson (#580) üzenetére


leviske
veterán

!!!SPOILER!!!
Erővel Dread Wolf tuti nem vette volna el Mythal erejét, elvégre a szerelme vagy miaszösz. Ennél értelmesebb sztorit nézek ki Gaiderből.

Emellett Flemeth visszatértét én nem várnám, hiszen akármilyen körülmények közt futtok össze, mindenképp elköszön és az említett jelenetben sem egy tipikus "majd én visszatérek és bosszút állok" fejet vág, hanem csak szimplán nyugodt/megkönnyebbült.
/SPOILER

(#583) radi8tor válasza D5 (#581) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Megoldva. ;)

Amúgy itt lehet kérni az ilyet: [link]

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#584) W.Wilson válasza leviske (#582) üzenetére


W.Wilson
aktív tag

[SPOILER]
Pedig a fájlokból ezt lehet kiolvasni: "He was once her oldest friend, but she knows that in his drive to restore the elven people he will kill anyone – even her. She intends to let him have the power, so long as she can pass the essence of her god-hood onto Morrigan, a gift Flemeth had always planned for her daughter yet one Morrigan misunderstood as hostile possession."

Közben ugyanitt arra is lett magyarázat, hogy hogy kerülhet majd át Morriganhez Mythal ereje/istensége. A videó elején látszik, hogy Flemeth matat az eluviannal, abban raktározta el.

Persze ez ugye egyáltalán nem kánon még, szóval simán változhat, ha kijön egy DLC vagy a következő rész.
[/SPOILER]

%-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, Mhz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel

(#585) D5 válasza radi8tor (#583) üzenetére


D5
aktív tag

Köszi. :)

(#586) D5


D5
aktív tag

Ha egy olyan képességet szeretnék kiválasztani, ami 2 ágból következik, akkor mind a 2 előd-ágon lévőkre kell pontot tenni, vagy elég csak az egyik ágon elindulni?

(#587) W.Wilson válasza D5 (#586) üzenetére


W.Wilson
aktív tag

Elég az egyik.

%-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, Mhz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel

(#588) D5 válasza W.Wilson (#587) üzenetére


D5
aktív tag

Frankó... még jó, hogy előbb cselekedtem, mint kérdeztem :W
Na majd akkor tolok egy respec-et.

(#589) leviske válasza W.Wilson (#584) üzenetére


leviske
veterán

SPOILER
Elhiszem, hogy ez van a fájlban, csak ez nem magyarázza meg, hogy miért adta Solas egy anchient magisternek a kezébe Flemeth gömbjét, mikor anno az elfek pont a Tevinter Imperium ellen keltek fel és a mai napig rabszolga sorsban él ott minden elf.
/SPOILER

Majd meglátjuk végül is. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#590) Kidus válasza leviske (#589) üzenetére


Kidus
őstag

SPOILER
Az Solas gombje volt, es nem adta, hanem elvette tole, mert nem volt eleg ereje hogy hasznalja.

Assuming Control

(#591) Rossi


Rossi
addikt

Van új patch.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#592) D5 válasza Rossi (#591) üzenetére


D5
aktív tag

Jaja, de nem találok leírást sehol.
Fórumon írják, hogy valami "Shields"... mire jó :F

(#593) W.Wilson válasza Kidus (#590) üzenetére


W.Wilson
aktív tag

[SPOILER]
Nem, pont azért adta oda neki, mert neki nem volt elég ereje, hogy aktiválja.
[/SPOILER]

%-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, Mhz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel

(#594) leviske válasza Kidus (#590) üzenetére


leviske
veterán

+ W.Wilson: Ja hogy úgy. :DDD Ennyire félrehallottam volna a játékban, esetleg ennyire rosszul emlékeztem volna az utolsó mondatra, vagy ez abban a note-ban van, amit én még nem néztem meg?

[ Szerkesztve ]

(#595) W.Wilson válasza leviske (#594) üzenetére


W.Wilson
aktív tag

[SPOILER]
Flemeth a végén konkrétan mondja Solasnak, hogy nem kellett volna odaadni a gömbjét Corypheusnak, erre válaszol, hogy de ő túl gyenge volt. Persze nem azért adta oda, mert segíteni akart neki, csak simán becsapta (Lord of Trickstersnek is hívják ugye), hogy aktiválni tudja (feltételezhetően az orbbal ki lehet nyitni egy eluviant, ami mögé bezárta az elf isteneket), csak nem jött össze.
[/SPOILER]

[ Szerkesztve ]

%-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, Mhz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel

(#596) Kidus válasza W.Wilson (#595) üzenetére


Kidus
őstag

Spoiler
Igen, en is igy ertettem, de vegeredmenyben elvette, elegge bunbano arccal mondja, hogy nem ez volt a szandek :)
Akit erdekel Fen'Harel, meg hasonlo hatter infok, itt olvasgattam errol.

Assuming Control

(#597) Romvr válasza W.Wilson (#595) üzenetére


Romvr
őstag

[SPOILER]Ha már Flemeth... szerintem neki volt a legjobban, legrészletesebbre kidolgozva az arca és a mimikája. Komolyan ledöbbentem mikor előtűnt és elkezdett beszélni.[/SPOILER]

[ Szerkesztve ]

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#598) Rossi válasza D5 (#592) üzenetére


Rossi
addikt

Volt egy bug valamelyik pajzzsal (pajzsokkal), azt javítja.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#599) Zoli133


Zoli133
őstag

Így, hogy vége a vizsgaidőszaknak ideje lenne újra játszani. Megjelenés napján vettem meg és ~25-30 órám ha benne van. Kicsit elhanyagoltam mostanában azt hiszem. De már új karaktert is kezdenénk annyira "rég" játszottam.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#600) animatrix11


animatrix11
őstag

Üdv!

Megvettem a gamét, pár dolog a legfontosabb kifagy kb 10 perc játék után, külföldi fórumokon annyit írtak hogy ablak módban kell indítani, ill. esetleg a videókártyával lehet gáz (konfig az adataimnál) a vga nme mai darab, de eddig mindent elvitt full felbontásban akadásmentesen, max az AA kellett kikapcsolnom esetleg az árnyékokat, amíg így van addig megfelel, volt valakinek ilyen probléma? meg lehet oldani?

Más: a régebbi részekben az tetszett hogy 4 karakter van és meg tudom állítani a játékot, mindenkinek meg tudom adni hova álljon mit csináljon... ezt most kivették belőle? clrl-el meg tudom állítani, de ki lehet adni parancsokat?

Amúgy jó a grafika, bár az hogy a női és a pasi kariknak ugyanaz az a sérójuk :C és elég szarok, alig tudtam egy épkézláb elfet alkotni

Thx!

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.