Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Kelvin


Kelvin
őstag

Furcsa, hogy egy magasabb szintű lila egyedi fegyver sebzése kevesebb mint amit én magam kovácsoltam 2 szinttel lejjebb. (fejlesztések nélkül).

A játék pedig nagyon élvezetes, közel 30 órám van benne, a hétvégéknek hála. Esténként meg alig tudom letenni :D

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#202) TomLion


TomLion
tag

Rakás spoiler, de ha valaki tényleg kíváncsi a játék világára, kukkantsa meg ezt:
http://www.youtube.com/watch?v=92W07-mzs2I
Bocs, ha vótmá

''Jobb ma egy XP mint holnap egy Duron''

(#203) aizen92 válasza TomLion (#202) üzenetére


aizen92
addikt

otherworld. kössz. ki is kapcsoltam az intronál.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#204) TomLion válasza aizen92 (#203) üzenetére


TomLion
tag

Én még nem láttam tőlük semmit, ez a vid sztem nézhető, utána belepillantottam 1-2be, azok tényleg elég gázos voltak

[ Szerkesztve ]

''Jobb ma egy XP mint holnap egy Duron''

(#205) Phobion


Phobion
őstag

sziasztok! a játék elején már furcsaságot véltem felfedezni
olyan "mentést" készítettem keep-ben, ahol Leliana már nem él, a játék elején mégis szinte vele találkozom először, hogy lehetséges ez? importáltam a mentést, megnéztem kétszer is keep-ben, játékon belül valahogy meglehet nézni, hogy milyen történet szálban játszok?

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#206) W.Wilson válasza Phobion (#205) üzenetére


W.Wilson
aktív tag

Leliana kulcsszereplő, mindig ott lesz. Nem is értem, hogy a Keepbe miért tették bele azt a választást, hiszen már a második részben is visszahozták, hiába lehetett megölni az Originsben. Ha a Keepben el van mentve a world state-ed (és ha többet is csináltál, akkor ez van betöltve épp), akkor biztos betöltötte, de ki is írja valahol a karaktergenerálás környékén.

%-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, Mhz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel

(#207) W.Wilson válasza Phobion (#205) üzenetére


W.Wilson
aktív tag

Mondjuk azt el tudom képzelni, hogy a játék során majd tesz róla valami említést, hogy mi történt. Ahogy olvasom, a DA2-ben is volt annyi kiszólása, hogy a Maker máshogy akarta.

%-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, Mhz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel

(#208) Phobion válasza W.Wilson (#207) üzenetére


Phobion
őstag

rendben, nem zavar, csak az a lényeg, hogy az általam kreált történet vonal legyen betöltve, egyet hoztam csak létre, azt pedig importáltam
:R

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#209) Dzsabba


Dzsabba
aktív tag

Sziasztok.

Mage-el kezdtem és elég sokszor ablakba dob a játék főleg úgy hogy egy helyben állok és csak jobb meg bal egeret nyomkodom.
Nálatok is van ilyen hiba vagy csak valami nálam nem stimmel?

(#210) DariusTrox válasza Dzsabba (#209) üzenetére


DariusTrox
tag

Szia!
Nálam ilyen gond nem volt még. Ötletem sincs mi okozza.

I will take what is mine, with Fire and Blood!

(#211) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Sziasztok!

megvettem 150ft-ért ezt a lángoló fegyveres dlc-t amit az előrendelők is megkaptak pl.Beaktiváltam originben úgyhogy minden ok, de a játékon belül hol lehet megszerezni ezeket? mert az inventory-ba nem rakta be őket.

(#212) DariusTrox válasza GeneraL_XTX (#211) üzenetére


DariusTrox
tag

Nézd meg a receptek között, azt hiszem ott láttam, de elvileg egy készet adnia kell, amit a karid tud használni. Nekem legalábbis így volt, de olyan későn kaptam meg a dlc kódokat, hogy addigra már használhatatlan volt nekem, viszont a paci az menő :D

I will take what is mine, with Fire and Blood!

(#213) Zoli133


Zoli133
őstag

Azt hiszem megtaláltam egy számomra eléggé zavaró dolgot. Csak 8 képességet lehet kitenni quickbarra.
Miért? mármint értem ,hogy gamepadon ennyit könnyű kezelni, (kingdoms of amalurt gamepaddal játszottam ott is 8 képesség fért el kényelmesen) de legalább valami opciót kaphatnánk a megoldásra.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#214) DariusTrox válasza Zoli133 (#213) üzenetére


DariusTrox
tag

Azt hiszem ez is jó téma lehet, mert nem te vagy az egyetlen, akit zavar. Más fórumokon is írtak ez miatt. Elég rossz dolog, hogy azon kell agyalni, hogy melyik képességet nem akarja az ember használni, mert egy másik megy a helyére. Úgy alakítottam ki a skill tree-met, hogy csak 8 képesség legyen, aztán rájöttem, hülye vagyok mert ha 50 óra alatt 20 szintet értem el akkor bőven lesz még szintlépés és muszáj lesz olyanra is pakolni, amit nem akarsz használni, de a skill amit szeretnél csak az után nyílik ki. Ha meg megvan a képesség, had használjam, biztos lesz szitu ahová jól jön.

Másik: Nektek nem hiányzik az, ami Originsbe volt, hogy szó szerint nincs megkötés semmire? Emlékszem olyan brutál jó volt amikor egy mage kardot használhat heavy páncélban, imádtam. Most a Spirit Sword segít rá erre az érzésre, de nem ugyanaz. De ezektől függetlenül, még mindig élvezem, minőségiek a mellék küldik is (azok a pályarészek, amik power-rel nyílnak).

I will take what is mine, with Fire and Blood!

(#215) Zoli133 válasza DariusTrox (#214) üzenetére


Zoli133
őstag

Én meg még csak 12-es szinten vagyok mágussal, mi lesz itt még később?

Awakeningben próbáltam kardos mágust, de egyáltalán nem jött be, ellentéteben két egykezes karddal nagoyn lehetett aprítani harcosként, azt talán hiányolom.

~25óra játék után még úgy érzem kb sehol nem vagyok a játékban, de már van még vagy 2 végigjátszási tervezetem, jó ez így. :D

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#216) Titanone


Titanone
tag

Hello

Játszik valaki németül? Mert vadászom a német nyelvi fájlokat nekem sajna csak only english.
Még telepítésnél se tudok nyelvet váltani.(origin német nyelven van)

(#217) W.Wilson válasza GeneraL_XTX (#211) üzenetére


W.Wilson
aktív tag

Van egy láda abban a viskóban, ahol először felkelsz Havenben, talán Special Delivery vagy Special Shipments a neve. Aztán később lesz majd egy másik helyen is egy ugyanilyen láda, több alkalommal is lesznek benne dolgok.

[ Szerkesztve ]

%-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, Mhz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel

(#218) DariusTrox válasza W.Wilson (#217) üzenetére


DariusTrox
tag

Jajj tényleg, a ládában lesz :D

I will take what is mine, with Fire and Blood!

(#219) Sonja válasza Titanone (#216) üzenetére


Sonja
veterán

Ha angolul vetted a játékot, akkor nem is lesz más nyelv. Legalábbis ezt olvastam itt. Van ott egy megoldás az utolsó hozzászólásban (angolra való váltáshoz, de ez most mindegy). Próbáld meg a német nyelvvel ugyan ezt, talán segít.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#220) Titanone válasza Sonja (#219) üzenetére


Titanone
tag

Elvileg megoldható csak kell hozzá az összes nyelvi file(a locos mappákban van). Nekem ott csak sajna angol van. Ezért keresek olyan embert akinek megvan valamilyen európai verzió és abban meg van németül.

(#221) Sonja válasza Titanone (#220) üzenetére


Sonja
veterán

Pont ezt linkeltem, hogy így oldható meg. :) Egyébként keresel torrenten olyat, ahol fel van téve az ISO file (mivel nincs feltörve) és leszeded, majd kiszeded belőle a nyelvet, ami kell neked. Szvsz ez nem számít wareznak.

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#222) Titanone válasza Sonja (#221) üzenetére


Titanone
tag

Amúgy köszi a segítséget majd leírom ha sikerül valamit összetákolni :)

(#223) Kelvin válasza Titanone (#216) üzenetére


Kelvin
őstag

Nézd meg origin-en belül a már telepített játéknál a további tartalmat. (ahol a dlc-k is vannak)
Nekem onnan kellett letöltenem az angol nyelvi file-t.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#224) #85552128 válasza Kelvin (#223) üzenetére


#85552128
törölt tag

Az csak extra angolul 2 szinkron van (amerikai, britt akcentus) mindkettő benne van az angol játékban, az amit letölt csak aktiválja.

[ Szerkesztve ]

(#225) GeneraL_XTX válasza DariusTrox (#212) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

az a baj a pacit se találom :D

(#226) DariusTrox válasza GeneraL_XTX (#225) üzenetére


DariusTrox
tag

Azt majd csak egy Stable Master-től veheted meg 0 goldért, arra emlékszem :) Talán a farmon is meg lehet venni, nem vagyok benne biztos, Skyholdban 100%.

I will take what is mine, with Fire and Blood!

(#227) TBT


TBT
addikt

A videókban mutogatott páncélt nem fogjuk megszerezni igaz?
Az csak egy előrendelői DLC volt?

Valahol esetleg be lehet szerezni azt a DLC-t, mert én még Origin-en sem látom?!

Kövezzetek meg, de tetszik! :D

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#228) kislaki92


kislaki92
senior tag

ez a kis 15 perces feladatot ha megcsináltam a fegyvereket merre találom? :)

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#229) Kelvin válasza TBT (#227) üzenetére


Kelvin
őstag

Itt megveheted

kislaki92: A war table-n ha jól tudom.

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#230) TBT válasza Kelvin (#229) üzenetére


TBT
addikt

Köszi.

Húzós azért az az 5 euró egy armorért. :D

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#231) kislaki92


kislaki92
senior tag

Köszi!!😊
Ez nem a Dragon armor?:) csak telóról vagyok és nem hozza be😁

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#232) Phobion válasza GeneraL_XTX (#211) üzenetére


Phobion
őstag

Meglehet még vásárolni ezt a DLC-t? Illetve megéri, tetszetős az a set?

[ Szerkesztve ]

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#233) kislaki92 válasza Kelvin (#229) üzenetére


kislaki92
senior tag

war table-n?hát én ott sajnos nem találom :/

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#234) Kelvin válasza kislaki92 (#233) üzenetére


Kelvin
őstag

The weapons pack can be obtained in the game by following these steps:

1. Acquire Skyhold.

2. You will find a quest in your Journal called “Rune Crafting” (under the Skyhold Category), and will be instructed to visit the war table to recruit the arcanist.

3. Visit the war table and select the “Acquire the Arcanist” operation from the top-left side of the Ferelden map.

4. Complete the operation and exit the war room.

5. Visit the Undercroft, where the arcanist will be present

6. With the arcanist acquired, the Red Lyrium weapons will be available in the special deliveries chest, also located in the Undercroft.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#235) kislaki92 válasza Kelvin (#234) üzenetére


kislaki92
senior tag

holnap neki veselkedek ! csak éjszakás műszak és teljesen sok mindenre nincs időm! :(

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#236) DariusTrox


DariusTrox
tag

Elérkezett ez a pillanat is :) végigvittem a játékot. Nagyon tetszett, nem éreztem azt, hogy "szenvednem kell, mert uncsi, de akkor is végigviszem", egész végig élveztem, tény hogy volt egy-kettő unalmas mászkálós küldi, de ez kevesebb volt, mint a minőségi mellékküldetések. A fő szál pedig hihetetlen pörgős volt. Annyi mindent mondanék, de spoileres lenne, remélem pár hónap múlva már kibeszélhetjük a történéseket :)
Nekem 75 óra alatt lett vége, úgy hogy elolvastam szinte mindent, kivéve, amit unalmasnak tartottam, vagy nem érdekelt, azokat majd szép lassan pótolom. Nagyon kevés dolog maradt el, amit nem csináltam meg, azok pedig ilyen vers gyűjtögetős és rejtett palackos dolgok (3-4 hiányzik mindből). Az egyik achivement bugos, a sárkányölős, remélem javítják :) Amit a legjobban élveztem az a sárkány vadászat, volt amit csak több mint egy óra alatt tudtam elintézni :D Összességében azt kell mondjam, ha valami akkor ez megérte az árát, ha nincs a szabim és csak hétvégén toltam volna átlag 6 órába az majdnem 7 hétnyi szórakozás a hétvégére :) ha választhatok akkor nálam az év játéka.

Na akkor irány vissza, jöhet a második végigjátszás, de most egy elf rouge lesz a főszereplő :)

I will take what is mine, with Fire and Blood!

(#237) W.Wilson válasza DariusTrox (#236) üzenetére


W.Wilson
aktív tag

Hm, nekem 100 óra lett, pedig én se gyűjtöttem be minden palackot, mozaikot és hasonlókat.

A sárkányölés amúgy marha egyszerű egy knight enchanter mágussal (Vivienne) és egy pajzsos championnal (Blackwall). Vivienne igazából egyedül is le tudná szedni őket, de a véletlen elhalálozások miatt kell a tank. Nálam a tanknak még csak a guardját se tudta megkarcolni még a 23-as sárkány sem. Szóval akár azzal is lehetne szólózni, csak ugye gyenge a sebzése. Mondjuk én normalon toltam, lehet, hogy nehezebb fokozaton már más a helyzet.

%-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, Mhz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel

(#238) leviske


leviske
veterán

Olyan másnak is volt, hogy lovaglás közben ha elkezdett vágtatni és akkor ugrott is egyet, akkor elrepült a francba? Aztán szegény ló majd-belepusztult a földetérésbe. :DDD

Mindenesetre még az elején tartok, szóval igyekszem nem olvasgatni errefelé. A multi egyébként milyen? Mert azt még ismerősök híján nem próbáltam. Bonyolultabb/nehezebb, mint a ME3-ban?

(#239) aizen92 válasza leviske (#238) üzenetére


aizen92
addikt

Pls erről egy videot vegyél fel :DDD zseniális.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#240) leviske válasza aizen92 (#239) üzenetére


leviske
veterán

Okés, megpróbálom. :DDD Eddig csak egyszer volt.

(#241) DariusTrox válasza leviske (#238) üzenetére


DariusTrox
tag

Nyugodtan jöhetsz olvasgatni, teljesen spoiler mentesek vagyunk :) nem akarjuk senki játékát elrontani.

I will take what is mine, with Fire and Blood!

(#242) Kelvin válasza W.Wilson (#237) üzenetére


Kelvin
őstag

Talán állítsd át a nehézségi szintet nightmare-re. Úgy már élvezetes a játék, anélkül semmi kihívás...

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#243) W.Wilson válasza Kelvin (#242) üzenetére


W.Wilson
aktív tag

Alapvetően a sztori miatt játszom az rpg-ket, nincs kedvem szenvedni a harcokkal.

%-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, Mhz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel

(#244) Kelvin


Kelvin
őstag

Dragon Age: Inquisition Flames of the Inquisition weapons arsenal DLC ORIGIN GLOBAL 0,49 euro

Én már be is spájzoltam :D

Hétvégi akció!

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#245) TBT válasza Kelvin (#244) üzenetére


TBT
addikt

Ezt venném is, csak nagyon nem értek a G2A oldalhoz. :D

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#246) Kelvin válasza TBT (#245) üzenetére


Kelvin
őstag

Nincsen nagyon mit érteni, kattints az ajánlatra. :) Majd vedd ki a g2a shield elől a pipát mert az kb 1 euro és fölösleges ilyen kis összegnél. Azt mehet a paypal.

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#247) kislaki92


kislaki92
senior tag

itt ebben a multiban mi és hogy van?

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#248) kislaki92 válasza Kelvin (#244) üzenetére


kislaki92
senior tag

én cd galaxisban vettem és ott flames armor/weapont kaptam ajándékba(DLC)

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#249) Kelvin válasza kislaki92 (#248) üzenetére


Kelvin
őstag

Van olyan vásárlási lehetőség mikor mind jár hozzá, nyilván drágább így a játék.
De aki megvette mondjuk csak az alapjáték kódját (én 36 euróért) annak megéri(heti) ez így külön.

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#250) #85552128 válasza Kelvin (#249) üzenetére


#85552128
törölt tag

Elég drága volt annyiért. 39 EUR jelenleg is a Digital Deluxe "Mexikóból".

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.