Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#148) Katsu


Katsu
aktív tag

Sziasztok,

Megérkezett az M1 kamera. Nagyon tetszik. A képével alapvetően nincs gond. De ennek nincs weben elérhetősége? Ezek szerint erre írtátok, hogy nincs webui? Ezen még túl tudom tenni magamat. EYE360 programmal kezdtem el használni telefonon. Elsőre ment minden. Viszont a vezérlés, a kép átadás az valami katasztrófa. Van, hogy 1 percig merev a kép. Aztán pár másodpercig jó, aztán 10 másodpercig megint semmi.
Ez wifin keresztül. 4G-n keresztül telefonól tudok csatlakozni, de aztán ennyi. Nem igazán reagál. Gyötrelem. És még nem kapcsoltam át 720p-re. Ott aztán kezdődnek a bajok...
Az ezelőtt kamerám fényévekkel folyamatosabb. Bár gyengébb a képe, de legalább működik. Egyszer sem volt gondom vele. Bár az faék egyszerű. Semmi infra, semmi mozgathatóság. Viszont tudott FTP-re menteni, levelet küldeni és egy rakat beállítás volt még benne.

Ebben alig van valami. Az lenne a kérdésem, hogy a programja miatt ilyen lassú vagy ez a kamera ennyit tud??
Ez nekem nagy csalódás eddig. Szóval ha van valami jó ötletetek, akkor ne kíméljetek. Köszönöm.

Még 1 kérdés: A digoo saját androidos appjával nem működik együtt? Esetleg van valami amit lehet az EYE helyett használni?

Üdv: Katsu

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.