Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  FOTÓS beárazás (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:48

LOGOUT.hu

FOTÓS beárazás
Kérés előtt olvasd el az alább található összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) cOxeR válasza Horbal (#300) üzenetére


cOxeR
Ármester

:K

(#302) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Csak érdeklődésképpen, milyen áron mehetnek itthon mostanság az SB-700-as használt vakuk?

Köszönöm

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#303) Horbal válasza Real_Necro (#302) üzenetére


Horbal
őstag

Én 60-ért vettem, egy még garis darabot pár hónapja itt a PH-n.

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#304) Real_Necro válasza Horbal (#303) üzenetére


Real_Necro
veterán

Az elég jó árnak tűnik, figyelembe véve, hogy netto 65 egy új. Ezek szerint 60-65 között reális ár egy garis darabért? Gari nélkül meddig érdemes elmenni?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#305) TayRol válasza Horbal (#303) üzenetére


TayRol
veterán

60e jó ár volt, többet nem érdemes kiadni egy használt darabért.

(#306) Real_Necro válasza TayRol (#305) üzenetére


Real_Necro
veterán

És egy használt SB-900-ért? Kettő között vacilálok. :)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#307) imyourfriend válasza TayRol (#305) üzenetére


imyourfriend
őstag

ha 50ezer környékén van egy SB600 akkor 60-ért nem tudom hogy odaadják e a 700-ast. bár személy szerint nem izgat mert a 600ast tartom jobb vételnek viszont olcsó ár lenne ez a 700asért. persze 1-2 alkalmi vételtől eltekintve!

(#308) Real_Necro válasza imyourfriend (#307) üzenetére


Real_Necro
veterán

Bár ez nem ebbe a topicba tartozik, de miért is jobb vétel a 600-as?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#309) TayRol válasza imyourfriend (#307) üzenetére


TayRol
veterán

mi most alkalmi vételt keresünk.:D

(#310) imyourfriend válasza Real_Necro (#308) üzenetére


imyourfriend
őstag

nem szeretnék róla vitát nyitni. azért jobb mert a 700-as adta képességeket nem használnám ki. természetes jobb vaku,de egyetemistaként nem tudom díjazni ezt :)

(#311) Real_Necro válasza imyourfriend (#310) üzenetére


Real_Necro
veterán

Akkor csak annyit felejtettél el oda írni, hogy: számodra. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#312) imyourfriend válasza Real_Necro (#311) üzenetére


imyourfriend
őstag

tudom. mindenki más veled az élen kihasználja minden tulajdonságát, csak némelyik felhasználó nem tudja mivel ad többet egy 700as a 600asnál :DD :DD :DD :DD

(#313) Real_Necro válasza imyourfriend (#312) üzenetére


Real_Necro
veterán

Folytassuk itt, kíváncsi vagyok te mit tudsz róla.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#314) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Sandisk Ultra Class 4 4GB-os kártya. Mennyit érhet?

(#315) cOxeR válasza HollyBoni (#314) üzenetére


cOxeR
Ármester

2k körül... de inkább alatta.

(#316) Balinov válasza cOxeR (#315) üzenetére


Balinov
félisten

az sem mindegy,hogy regebbi UltraII vagy a kurrens Ultra a modell. En inkabb megtartanam backup kartyanak

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#317) Santiagain válasza HollyBoni (#314) üzenetére


Santiagain
senior tag

Max egy ezres.

http://allergiadesign.com - http://www.flickr.com/photos/santiagain/

(#318) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Sima Ultra. Felraktam egy ezresért, hátha. :)

Bár lehet tényleg inkább meg kéne tartani backupnak.

[ Szerkesztve ]

(#319) JackFeryll


JackFeryll
őstag

Sziasztok!
Patent állapotú EOS 30D 20k expóval mennyit érhet?

(#320) Zozzer888 válasza JackFeryll (#319) üzenetére


Zozzer888
addikt

Szia!

65-70 körül.

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#321) imyourfriend válasza JackFeryll (#319) üzenetére


imyourfriend
őstag

szerintem maximum 65ezer jó magyar pénz ha jó állapotban van.

(#322) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Sziasztok!

Mennyit kóstálhat mostanában egy Raynox DCR-250-es előtétlencse? Mennyit érdemes érte kiadni?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#323) cOxeR válasza Real_Necro (#322) üzenetére


cOxeR
Ármester

12k környéke...

(#324) Real_Necro válasza cOxeR (#323) üzenetére


Real_Necro
veterán

Köszi, 15-ért láttam egyet, azért gondoltam, hogy rákérdezek. :)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#325) total90


total90
veterán

Hello!

Csak úgy miért ne alapon nézelődtem a neten és találtam Amazonon egy tagot, aki új eladó és túl olcsón adja a cuccait, vagy hülye? :U
Pl: 60D, D7000, 7D, D600... már használt, holott nem rég adták ki... D800, mkIII és végül mkII.
Nem tudom miként alakulnak mostanság a használt árak, de ilyen lehet? Mert azonnal bevásárolok ;]

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#326) imyourfriend válasza total90 (#325) üzenetére


imyourfriend
őstag

te is adhatod bármilyen olcsón,vagy bevásárolhatsz belőle, semmi akadálya szerintem. :) Magyarországon mindig is drágábbak lesznek az árak,többet rak rá a kereskedő vagy a tulajdonos akinek használtan van (ne kérdezd miért). :) Ebay meg hasonló árakat felesleges az itthonihoz hasonlítani..

(#327) Balinov válasza imyourfriend (#326) üzenetére


Balinov
félisten

de azert 405€-ert kinalni egy hasznalt D7000+18-105VR kitet? az a kemeny, nem a vidia.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#328) TayRol válasza Balinov (#327) üzenetére


TayRol
veterán

pont D7k-t keresek, de ennyiért nem merném megvenni.

(#329) Balinov válasza TayRol (#328) üzenetére


Balinov
félisten

nem csodalom, en is vacilalnek. ha mondjuk obi nelkul lenne a hasznalt vaz ennyi, az meg ugy hiheto, de egy 200€-s kitobival egyutt mar azert kevesbe

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#330) imyourfriend válasza Balinov (#327) üzenetére


imyourfriend
őstag

az mondjuk közel valószínű hogy lopott akkor. (szerintem) bár szám alapján megállapítják egyszerre csak ugye azt nem lehet oly könnyedén szerezni hozzá. lehet hogy becsapás,kitudja :) mert ez kb D90 ára nem d7000+obié :DD

(#331) Balinov válasza imyourfriend (#330) üzenetére


Balinov
félisten

en is ugy tippelem, pl. a D800 mar el is kelt.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#332) imyourfriend válasza Balinov (#331) üzenetére


imyourfriend
őstag

bár passz.. D800at 100 ezer forintért még lehet megéri. de igazából drága az fx obi meg nem igazán tudod továbbadni a gépet papírok nélkül, ha meg megtalálják hogy lopott akkor vége

(#333) total90 válasza imyourfriend (#326) üzenetére


total90
veterán

Nem hasonlítgatni akartam bármihez is, csak egyszerűen nem hihetőek az árak. Ha rákeresel egy azon termékre szintén Amazonon, akkor jóval drágábban találsz csak.

(#328) TayRol

Én is így vagyok, hogy nem merem megvenni...

(#330) imyourfriend

Ha lopott, akkor most mi van? Milyen számot, hol kérnék? Én elég sokat utaztattam a D5000-em és soha senki nem akarta "igazoltatni".
Meg pl. megveszem és tényleg lopott, akkor most én bebizonyítom, hogy x személytől vettem... és akkor a zsé ennek ellenére úszik, amit kiperkáltam érte?

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#334) Balinov válasza total90 (#333) üzenetére


Balinov
félisten

marmint ha megveszed magadnak, aztan x ido mulva eladnad. garpapir kerdeses (bar azt is lehet tuti hamisitani) csak mikor mondjuk az uj tulajnal elromlik es vinne a nikon szervizbe, akkor ugrik ki szeriaszam alapjan a szar

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#335) j.bravo válasza total90 (#333) üzenetére


j.bravo
addikt

Inkább olyasmire gyanakodnék ami nemrég (pár éve) volt a vaterán és persze volt visszhangja itt meg az irányjelzős fórumon is; volt egy nepper aki Japánból, vagy Amerikából, kamionról leesett, vagy refurbished vagy franctudja milyen forrásból származókat árult nagyon olcsón, előre kellett fizetni...páran megkapták a cuccot, örültek, dicsérték/ajánlották az embert; páran kicsit mást kaptak és kaptak még pluszba valamit engesztelésnek, páran meg nem kaptak semmit és próbáltak jogi úton futni a pénzük után (nem tudom mennyi sikerrel).

Whatever.

(#336) total90 válasza Balinov (#334) üzenetére


total90
veterán

D5000-em sem adnám el csere esetén, a következőt sem hiszem... de meg pl, ha a mostanit akarnám eladni, akkor gari sem lenne már rá, így a papír semmi. Sőt, azt sem tudom megvan-e, nem hoztam magammal, amikor DE-be költöztem.

(#335) j.bravo

Akkor az elején kell vásárolni :DDD Azért szopás ez, nem vágnék bele :U

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#337) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Kedves fórumtársak! SB-700-as vakut már találtam 75-ért újan, még keresek 50/1,8G obit. Tudtok esetleg olyan helyet, ahol jó áron hozzá lehet jutni?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#338) TayRol válasza Real_Necro (#337) üzenetére


TayRol
veterán

1-2 MM-ben nézz körül. Komolyan. Lehet találni jó áron beragadt cuccokat.

(#339) imyourfriend válasza Real_Necro (#337) üzenetére


imyourfriend
őstag

index nikon adok veszek fórumán láttam 29 ezerért af 50/1.8 D-t azt hiszem. szerintem ott érdemes körülnézni máshol nem nagyon tudok jó árút

(#340) Real_Necro válasza imyourfriend (#339) üzenetére


Real_Necro
veterán

Látom elolvastad a hozzászólásom alaposan, nem hiába írtam, hogy G-t keresek. :U Pont ezért adtam el a D-t tavaly. Indexet nézem, nem vagyok egyedül aki keres, utóbbi jó pár hétben nem került fel oda G-s.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#341) Kleroo válasza total90 (#325) üzenetére


Kleroo
veterán

Csodák 2013-ban sincsenek. :)
Valahol van benne buktató: hogy hol volt,azt a vásárlás után tudod meg.

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#342) Zozzer888 válasza imyourfriend (#339) üzenetére


Zozzer888
addikt

Na az aláírásodra EZ egy csodás példa.37ezer ft újonnan, 2év garival...

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#343) imyourfriend válasza Real_Necro (#340) üzenetére


imyourfriend
őstag

akkor biztos hamar el akarod adni ezt is vagy sűrűn venni az objektíveket :)) sok sikert! Műanyag forever! :DD :DD :DD

(#344) Real_Necro válasza imyourfriend (#343) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ezt most mire fel? :F :U

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#345) imyourfriend válasza Real_Necro (#344) üzenetére


imyourfriend
őstag

most beszélgettem ismerősömmel, én picit rosszabb ~0,1% képminőség ellenére is inkább D-set veszek. ennek a G-s objektívnek nem adok 5 évet,annyit is ér mondjuk :DDD

(#346) Real_Necro válasza imyourfriend (#345) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nem tudom mire alapozod a kijelentésed, de a Nikon topicban kifejthetnéd alaposabban, nem ezt a topicot kellene szétoffolni (láttam index fórumon is hasonlóképpen teszel).
Szerintem jó pár dologgal nem vagy tisztában, jó lenne előbb tanulni és utána írni bármit is. :U

Nem kérek választ erre, ha technikai dolgot szeretnél megosztani, használd a megfelelő topicot / írd meg privátban.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#347) olzsy


olzsy
csendes tag

Hali Guruk!

Érdeklődnék, hogy manapság mennyiért megy a Fuji Finepix S5600 fényképezőgép? (Tartozékokkal) Ha PÜ-ben írod az se baj!

Köszi

Laca

(#348) cOxeR válasza olzsy (#347) üzenetére


cOxeR
Ármester

Nemrég volt ilyen kérdés... 275-ös hsz-t nézd meg. :)

[ Szerkesztve ]

(#349) Khelben


Khelben
nagyúr

Sziasztok, mennyiért lehet mostanság eladni egy hibátlan, 5 éves Olympus E-510-et a 2 kitobival (14-42, 40-150), 2 akkuval, fl-36-os vakuval, 8+2gigás cf kártyákkal, kb. 12ezer expoval?

[ Szerkesztve ]

(#350) imyourfriend válasza Khelben (#349) üzenetére


imyourfriend
őstag

nem tudom pontosan, szerintem 45-50ezer környékét éri állapottól függően.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  FOTÓS beárazás (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.