Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#45494) m3ss válasza kiskornel (#45489) üzenetére


m3ss
veterán

koszi mindenkinek. az a cipo tenyleg fura a menyasszonyon, de legalabb formabonto :)
kiraly a gemes kep, irigyellek az ilyen madarfotok miatt, nem lehet egyszeru lencsevegre kapni egyik madarat sem igy a szabadban...most, hogy makro miatt sokat setalgattam a kecskemeti arboretumban fujival (crop 200mm?), es rengeteg madarat lattam...gondoltam majd 1-2-ot csak lekapok . hat persze. eselyem nem volt kozelukbe se menni. pedig amugy vagy 5-6 fele madarat mar legalabb megfigyeltem, lenne valasztek...amugy ilyen 4-5 km^2 lehet az arboretum, es van benne egy darab ilyen "vizes elohelynek" titulalt to/mocsar...nem arra fele kellene probalkoznom? gondolom inni csak oda fog jarni mind nem? gondolkodok, hogy oda kellene kiulnom vmi lepellel/satorral...gond csak az, hogy a viztukor a talajszint alatt van 10-20 cm-rel..szoval kb mindig felulrol lennenek fotozva a madarak, es a hatter is igy kb a mogottuk 20 cm-re levo fucsomo lenne...szoval felejtos.vagy vmi jo nagy agat kellene kiszurni hatha raszallnak? mondjuk nem tudom az egesz akciomat mennyire toleralnak egyebkent is...

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.