Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-30 09:03:41

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!
Digi VoLTE roaming képes készülékek (szükséges a VoLTE működéséhez)


2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45469) DrBubo77


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog

(rögzített hsz)

2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

Hozzászólások

(#47101) gjoco1 válasza tamikomac (#47100) üzenetére


gjoco1
addikt

Köszönöm szépen !

A 12. oldalon elég egyértelmű , bár . . . .
Mindegy , ennek tudatában fogok eljárni . Hátha . . . .
pdf - et elkűldtem magamnak E-mai ben és kérek wifi jelszót , hogy esetleg meg is tudjam mutatni . :DDD

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#47102) Murphys2


Murphys2
tag

Sziasztok!
Én is átvittem a számom a Vodafonhoz. Azt a csomagot választottam, amiben szintén 200 perc beszélgetés és 15 GB net van. Az ügyintéző tájékoztatása szerint 10 Ft/perc a díja a beszélgetésnek, ha a 200 perc elfogyott. A szerződés első részében is ezt írják, viszont a szerződés végén a "Hang + Adat Alap Tarifacsomag feltételei" részben a következők vannak: Percdíj bármely belföldi hálózatba: 50 Ft/perc. A havidíjban foglalt adatforgalom 15 MB!! Havi előfizetési díj: 29.990Ft!!!
Valakinek már volt kiszámlázott, 200 percen túli beszélgetése?

(#47103) 4Grider válasza Murphys2 (#47102) üzenetére


4Grider
nagyúr

A hang+adat alap díjcsomag egy külön - büntető - díjcsomag, abba akkor kerül valaki, ha belekényszerítik, mert pl. szerződést szegett.
Te a mobileplus díjcsomagba szerződtél, a voda alkalmazásnak is azt kell mutatnia.

(#47104) Murphys2


Murphys2
tag

Igen, MobilePlus-t ír, 2990Ft havi díjjal. De nem találtam infót arra, hogy mi ez a Hang+adat alap tarifacsomag. Nem szeretnék belekerülni! :) Köszönöm a választ.

(#47105) 4Grider válasza Murphys2 (#47104) üzenetére


4Grider
nagyúr

Olvasd végig a szerződést. Írniuk kell benne, hogy mikor válthatnak át abba, különben nem válthatnak át rá, úgy pedig semmi értelme nem lenne a vele való fenyegetésnek...
Szerk.:
A mi szerződésünkben lévő díjcsomagokat például akkor tehetik át rá, ha a sim-eket nem telefonokban (hanem pl. gsm adapterben, routerben, call centerben, stb.) használom, ezzel megszegve a szerződést.

[ Szerkesztve ]

(#47106) ferob


ferob
őstag

A DIGI Távközlési és Szolgáltató Kft., mint a 4iG Csoport leányvállalata, a Csoporthoz tartozó további telekommunikációs szolgáltató vállalatokkal (az „ANTENNA HUNGÁRIA” Zrt-vel, illetve a Vodafone Magyarország Zrt-vel) közös adatbázisba rendezi az előfizetőivel kapcsolatban kezelt személyes adatokat a közös előfizetők azonosítása, az adatok értékesítési szempontból történő elemzése, értékesítési döntéseket támogató riportok fejlesztése, az esetlegesen pontatlan személyes adatok helyesbítése, valamint a marketing és egyéb célú tájékoztató kampányok támogatása érdekében. Az adatkezelésekre a közös adatkezelők piaci helyzetének felméréséhez, értékesítési stratégiáinak összehangolásához, az értékesítéssel kapcsolatos döntések meghozatalához és azok végrehajtása révén a lakossági ajánlataik optimalizálásához és a bevételeik növeléséhez fűződő, az általános adatvédelmi rendelet 6. cikk (1) bekezdés f) pontja szerinti jogos gazdasági érdeke alapján kerül sor. Ön a közös előfizetői adatbázissal kapcsolatos adatkezelések ellen 2024.06.16. napjáig előzetesen is tiltakozhat.

Az alábbiakban megtekinthetők részletesen a 2024. július 1. napjától érvényes ÁSZF módosítások.

(#47107) gjoco1 válasza baly81 (#47096) üzenetére


gjoco1
addikt

Egyenlőre az első körön túlvagyok . ..
Nagyon nem szeretném részletezni , de több , mint félóráig felváltva nyomogatták a telefon beállításaim . Már a végén rászóltam a csávóra , hogy hagyja már abba . . . . Majd hogy nem már a két képernyőmre kitett kustom widget a hibás . . :DDD
Elmondtam ezerszer , hogy öt telefonban néztem meg a kártyát és egyben sem működik . Azt is ezerszer elmontam , hogy ezen kívül három telefonomban hibátlanul ment és ne nyomkorássza már .
Teljesen hülyének néztek . Nem hittek nekem . Egy Pravda nagyságú nyomtatványból állítgatta a menűimet . .
Kivettem a végén a kezéből idegességemben . . . :DDD
Hagyja már abba a nyomkodást !
A lényeg . . . Felvette a " jegyzőkönyvet " a kishölgy és majd 72 órán belűl keresni fognak a központból és további kérdéseket tesznek fel . . . 😳 Why? Mit kell még ezen ennyit kérdezősködni ? Szar a SIM és kész , mondom . . . Más " normális " szolgáltatóhoz bemegy és a hibás kártyát zokszó nélkül kicserélik
Minek ennyi baromságot végig csinálni ?
Hát mit mondja , nem volt baráti a távozásom . :DDD ( oké , ők nem tehetnek róla , de ez a nem normális protokol ez fáj )
Várom a hívásukat és kíváncsi leszek mit tudnak még erről kérdezgetni . . .
Agyam elmegy . . .

Jövök a továbbiakkal . . . .

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#47108) 4Grider válasza gjoco1 (#47107) üzenetére


4Grider
nagyúr

Gondolom azért szerencsétlenkedtek, mert nincs csere SIM-jük, natúr meg nem hajthattak el, mert fel voltál készülve ÁSZF idézetekkel.

(#47109) gjoco1 válasza 4Grider (#47108) üzenetére


gjoco1
addikt

Az tuti , hogy fejből nyomtam neki az ÁFSZ " D " melléklet 1.5.1.2 / 12.oldalt . :DDD
És majd a központban elbírálják és kérdéseket fognak feltenni nekem telefonon .

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#47110) baly81 válasza gjoco1 (#47107) üzenetére


baly81
aktív tag

Az szép!

Bár hülye helyzet, de lehet én azt mondtam volna neki, hogy tegye bele másik készülékbe a sz*ros SIM-et. A f*sznak nyomogatja más privát adatokat tartalmazó telefonját. Tegye bele másikba és ha ott megy, akkor majd jöhet a magánt nyomkodni, hogy mi a frász van azon elállítva.
Sajnos már csak önmaguk árnyéka a mostani bagázs, régen tök egyszerűen megoldották ezeket, legalábbis itt Debrecenben a Malomparkban normálisak és felkészültek voltak régen az ügyfelesek.
Remélem mihamarább megoldódik a problémád!
Köszi, hogy megírtad ezt az agymenést! :R

Ne mássz fára, ha nem tudsz úszni, mert elüt a villamos!

(#47111) gjoco1 válasza baly81 (#47110) üzenetére


gjoco1
addikt

Mondtam a legénynek , hogy tegye bele a saját telefonjába a kártyát és meglátja a saját beálításaival , hogy kuka . . ( sajnos a mély hangú barátom nem ért rá :DDD )
Erre azt mondja , hogy neki Vodás van . Éééééés , mondom .. . Mi azzal a baj ? Kiveszi és át a sajátjába . Persze nem volt hajlandó .
Nem szeretnék itt nagyon senkit rosz színben beállítani , de szerintem a három ügyintéző cseppet sincs tisztába szakmailag semmivel . Csak az ügyfél a hülye . . . Nagyon útálom ezt a hozzáállást . . .
Majd még írok róla mi lett a vége . .

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#47112) qnadam válasza gjoco1 (#47111) üzenetére


qnadam
veterán

"you pay peanuts, you get monkeys"

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#47113) 4Grider válasza gjoco1 (#47111) üzenetére


4Grider
nagyúr

A vodára zárt készülékek nem eszik meg a digi sim-et...

(#47114) snooze válasza 4Grider (#47113) üzenetére


snooze
veterán

van még simzáras készülék?🤔

GO Gunners!!!

(#47115) 4Grider válasza snooze (#47114) üzenetére


4Grider
nagyúr

Vodánál akad...

(#47116) gyulaszu válasza gjoco1 (#47111) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Már összevonták a digi üsz-t a vodával? Vagy miért hozzájuk mentél sim cserére?

gyulaszu

(#47117) 4Grider válasza gyulaszu (#47116) üzenetére


4Grider
nagyúr

A Digi ügyfélszolgálatosok már mióta 70-es számról hívnak...

(#47118) gjoco1 válasza qnadam (#47112) üzenetére


gjoco1
addikt

Ez ettől összetettebb dolog . . :)

gyulaszu nem a Vodához mentem .

4Grider ezt nem fejtette ki a srác . Nem tudhatom . De amúgy szerintem már szinte mindegyik telcsi dupla SIM es . Nem gondolnám , hogy 3210 es telója van . :DDD

Mindegy is . . . Az egészből annyi a konklúzió , hogy nem valami ügyfélbarát az egész ügyinzézés .
Meglátjuk mi lesz a vége . Megírom érintőlegesen :)

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#47119) 4Grider válasza gjoco1 (#47118) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ami SIM lockos készülék az SIM lockos, attól függetlenül, hogy dupla SIM-es...

(#47120) gjoco1 válasza 4Grider (#47119) üzenetére


gjoco1
addikt

Ja ja , ha az , akkor az . :)

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#47121) tamikomac válasza gjoco1 (#47107) üzenetére


tamikomac
aktív tag

Ennyi idő alatt meg lenne a számhordozás a Vodához, lehet jobban járnál. :)

[ Szerkesztve ]

Amit birtokolsz, az birtokba vesz.

(#47122) baly81 válasza tamikomac (#47121) üzenetére


baly81
aktív tag

Vagy lehet nem járna jobban! :)

Ne mássz fára, ha nem tudsz úszni, mert elüt a villamos!

(#47123) Lackooo84 válasza 4Grider (#47119) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Dual simes telóknál csak az egyik simen szokott lock lenni.

The Truth is out there...

(#47124) goop válasza Lackooo84 (#47123) üzenetére


goop
őstag

Vagy nem. Voda IPhone mind a kettő zárt.

(#47125) jovás válasza goop (#47124) üzenetére


jovás
aktív tag

Mi értelme van dual simes telót zárolni, amikor 1000 % hogy a 2. sim az másik szolgáltatótól lesz. Ez hihetetlen! :W

(#47126) Lackooo84 válasza jovás (#47125) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Merazepölmindentmegtehet. :D

The Truth is out there...

(#47127) qnadam válasza jovás (#47125) üzenetére


qnadam
veterán

miért lenne ezer százalék?

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#47128) dr9 válasza Lackooo84 (#47126) üzenetére


dr9
kezdő

Ez már inkább vodafone dolog, csak a vodás iphone-ok lockoltak, ugyanez van ausztriában az A1-el és romániában a Vodafone-al

cosmoT

(#47129) jovás válasza Lackooo84 (#47126) üzenetére


jovás
aktív tag

Most hogy mondod, tényleg ez lehet a megoldás. :DDD

(#47130) jovás válasza qnadam (#47127) üzenetére


jovás
aktív tag

Na jó, picit túloztam, de az esetek nagyon nagy százalékában igaz amit állítottam.

(#47131) qnadam válasza jovás (#47130) üzenetére


qnadam
veterán

az esetek elég nagy százalékában munka és privát a két kártya, ami gyakran egy szolgáltatónál van.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#47132) jovás válasza qnadam (#47131) üzenetére


jovás
aktív tag

Nálam ugyan ez a szitu volt csak 2 szolgáltatóval, a kollégáimnál is a legtöbbnél, de legyen neked igazad. :R

(#47133) baly81 válasza qnadam (#47131) üzenetére


baly81
aktív tag

Hát azért erre nem kellene semelyik gyártónak sem építeni. Ütném a fejét, aki ezt engedélyezte! Lockolja a jó édes k.anyukáját.

Ne mássz fára, ha nem tudsz úszni, mert elüt a villamos!

(#47134) qnadam válasza baly81 (#47133) üzenetére


qnadam
veterán

miért a gyártót ütnéd? miért nem azt aki megrendeli, a szolgáltatót?

[ Szerkesztve ]

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#47135) zelikocc válasza qnadam (#47131) üzenetére


zelikocc
senior tag

Én mindig törekedek arra, (és másnak is ezt javaslom) hogy klönböző szolgáltató legyen a 2 kártya, hogy esetleges szolgáltatás kiesés/lefedettségi probléma esetén legyen egy backup vonal.
Mint ahogyan például nem olyan túl régen fél napra elérhetetlen volt a Digi Mobil szolgáltatása is. A bérletemet sem tudtam volna használni, ha nincs másik szolgáltatótól kártyám.

Jelenleg már a Digis 50-es számom áthordoztam céges Telekom előfizetésbe, de ott van mellette egy román Digi amivel a Yettel hálózatát használom, ha kellene. De van egy feltöltős vodás eSIM-em is (kikapcsolt állapotban) havi 100 MB nettel, ha minden kötél szakad :D az már csak azért, mert az a régi 20 éves 30-as számom, amit már nem használok, de nem is akarom eldobni.

(#47136) daninet


daninet
veterán

Kaptam egy ilyen számlát, szlovákiában voltunk (feb25-márc3) , nem használtam sok internetet, a 23gb teljesen irreális. Van értelme velük egyezkedni? Tudom én ezt bizonyítani?

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#47137) Viktor0610 válasza daninet (#47136) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem ugyanaz az időszak szerepel a képeken.
Én kérnék egy részletezőt az időszakról.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#47138) DarkByte válasza gjoco1 (#47118) üzenetére


DarkByte
addikt

Amúgy az "új" 3210-es is dual SIM-es. :)

[ Szerkesztve ]

(#47139) 4Grider válasza daninet (#47136) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ez alapján ez a szám már február 3.-án roamingolt, és február 5-ig el is fogyasztotta a roaming adatkeretét.

(#47140) gjoco1 válasza DarkByte (#47138) üzenetére


gjoco1
addikt

És valóban . . :DDD

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#47141) zelikocc válasza daninet (#47136) üzenetére


zelikocc
senior tag

A számlán két telefonszám van.
Az alsónak (5285 végű) az adatforgalma nagyjából pont kijön arra, amit a képernyőképeden lévő adatforgalom mutat. 02.28-tól volt roamingban.
Tippre rossz eszközön nézed. Az 5284 végű szám forgalmazta a 20 GB-ot, ráadásul majdnem egész februárban roamingban volt (02.03-tól). De azért forgalmazott 4 gigát itthon is. Véletlenül nem volt folyamatosan a határ közelében a telefon és folyamatosan a külföldi hálózaton?

[ Szerkesztve ]

(#47142) adman


adman
tag

sziasztok digi->voda hordozás elutasítva mert nem egyezik a név, pedig de. kérdéseim:
1) lehet hogy azt írják hogy a név nem jó, de igazából más nem egyezik?
2) a digi-s számlámon a nevem előtt van egy pont, lehet ez a probléma? vagy mindenki "pontos"?

köszi!

(#47143) Viktor0610 válasza adman (#47142) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Gondolom, a pont az eltérés oka.
Tehát mégsem egyezik a név.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#47144) snooze válasza adman (#47142) üzenetére


snooze
veterán

irj emailt a diginek,hogy javitsák ki,vagy menj be személyesen egy digi üzletbe..

GO Gunners!!!

(#47145) gjoco1 válasza baly81 (#47110) üzenetére


gjoco1
addikt

Elfoglaltságom miatt most tudok beszámolni SIM csere ügyben . . . . .
A Keddi agymenés alkalmával azzal " búcsúztunk " el a kisasszonytól , miután felvette a hiba bejelentést és szétnyomkodták a beállításaim , hogy 72 órán belűl felveszik velem a kapcsolatot telefonon ( Telekomos számomon ) . Persze Péntek délutánig semmi megkeresés . Miért is nem csodálokoztam rajta . . . :DDD
Kedden ugyan kaptam egy Emailt " Gipsz Jakab " úrtól a központi kapcsolat tartótól , hogy állítsam a telefon ezt és azt , ja és még amazt . ( amit már az itteni kolléga elvégzett teljesen feleslegesen ). Írjam meg , hogy hány óra hány perckor - másodperckor és a pontos helyet , ahol és amikor ezeket elvégeztem és jelezzem feléjük , hogy mi történt .
Terészetesen hagytam a csodába . . . :DDD
Pénteken a dolgaim végezte után belibbentem " jó hangulatba " az ügyfélszolgálatba .
Második voltam a sorba . Az előttem lévő hölgy ment a már ismert kolléganőhöz én pedig a másikhoz , aki Kedden nem volt ott .
Kérdezi mi járatban vagyok , miben segíthet . Elmondtam mi a gondom és hogy már Kedden jártam itt . Blab blab . . . . . Egy rövid adat egyeztetés után felállt , odament egy kis szekrényhez , kivett egy SIM et és tíz percen belűl az új kártyával távozam .
Nem szerettem volna tovább feszegetni a dolgot , csak illedelmesen nagyot köszöntem az előző hölynek is és ennyi . . . :DDD
Nem is akarok erről konklúziót levonni már , mindenesetre érdekes . . . .
Van SIM és pacsi . . . . :DDD

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#47146) baly81 válasza gjoco1 (#47145) üzenetére


baly81
aktív tag

:W :C :W :C :W :C
Inkább nem írok semmit sem! :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Ne mássz fára, ha nem tudsz úszni, mert elüt a villamos!

(#47147) kanyi51 válasza gjoco1 (#47145) üzenetére


kanyi51
senior tag

Szimpi voltál a csajszinak, ennyi :C

(#47148) gjoco1 válasza baly81 (#47146) üzenetére


gjoco1
addikt

:DDD
Ne is toljuk tovább a témát szerintem se . Részemről is lezárva .
Ha végleg lekapcsolnak , majd akkor keresek mást . ( van talonban )

kanyi51 :DD :DDD

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#47149) Samott


Samott
addikt

Sziasztok, ez a digimobil mennyire van befagyatsztva? Pluszbol at lehet menni Maxba? Online nem latok ra opciot, ugyfelszolgalaton esetleg?

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#47150) 4Grider válasza Samott (#47149) üzenetére


4Grider
nagyúr

Digin belül már nem tudsz váltani. Ha áthordozod a számod a vodához, ott választhatsz Max, de akár az 50 GB-os csomagot is. Cserébe vodánál alá kell írni egy évet.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.