Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  DFX mod activated

Hozzászólások

(#88) dragonfx


dragonfx
veterán

Na minden igaz holnap kapok zsetont...

Hát mit ne mondjak az uj csajsziról tehetséges :DD ...de ez a kisebb jó....úgy érzem szerelmes vagyok belé :B ...de ma bevallotta ő is belém :B ....csak a sok bukolap meg akadályoztató tényező áhhh mér kell nekem ilyen nőt kifognom....de azért nagyon happy vagyok hogy így hozta a sors, csak összejött ünnepekre egy kis szívmelengető boldogság. :B ...szerintme rászolgálók már a családom miatt pláne.
.
Gyúrás kiba xarul megy látszik beteg vagyok,meg nem ott vagyok fejbe januárba jön a whey proff. talán visszahoz megint meg a maradék HB..de lehet csak februártól nyomom meg addig pihen a szervezetem szinten tartunk.

Fax ki van az itthoni létből el akarok. húzni mihamarabb ahogy az ujabb melokeresés is már ideje lenen hosszútávú sikerrel zárúlna.

Szilveszter haverokkal póker egyenlőre azért be lehet ám ott piázni igaz spontánba változhat lehet legurulok/unk egy buliba ha olyan kedvem lesz haver ilyenkor találók 2 perc alatt. :DD ..ugyis valamelyik megy valahova,pia meg van itthon most dögivel. :))

Kocsi megvan egész okésan megy de a fogyi..gyáááááááá...hát nem tom ha lesz rá megnézetem, igaz amíg megy le benya ára annyira nem bax földhöz ugysem megyek sokat.

Szerintem idén már nem írok, mindenkinek BOLDOG ÚJ ÉVET aki téved és olvassa a blogomat, köszke az érdeklődést nem gondoltam volna statisztika szerint 1 év alatt a legtöbbet nézett blogok közt lesz az enyém, 1 évecske alatt kb 11.000 lekérdezés...ez azért jól eső érzés vannak itt jófejek, akik nem elsőre ítélnek. :K

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  DFX mod activated
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.