- Út Korea turistaparadicsomába, amiről talán még sosem hallottál: Csedzsu-sziget
- Perplexity Pro AI képszerkesztési limit -egy képgenerátor függő tapasztalatai
- Adattár lemez előkészítése távlati Windows telepítéshez
- Jelszóvédett IBM Thinkpad R50e működőképessé tétele.
- ATK Blazing Sky X1 Ultimate Metallic Red gamer egér
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Gurulunk, WAZE?!
- eBay-es kütyük kis pénzért
- sellerbuyer: Milyen laptopot vegyek? Segítek: semmilyet!
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- gerner1
- GoodSpeed: Perplexity Pro AI képszerkesztési limit -egy képgenerátor függő tapasztalatai
Új hozzászólás Aktív témák
-
xenom0rph
őstag
Ha eltöröm a lábam egy hegy tetején ahol zombi se jár mit lehet tenni?
-
xenom0rph
őstag
Amúgy aki gondolkodna ,hogy felvegye e az újonnan bekerült sokkoló botot vagy mi a fenét ,annak eszébe se jusson. Zozók ellen semmit se ér. 15 percig keringőztem vele, kapta rendesen az áramot ,de csak nem akart megdögleni. A végén már hagytam hogy megöljön a 'cibe..
-
xenom0rph
őstag
Ha már early accces, meg alpha ,akkor hol tudok bugot bejelenteni? Mi kell hozzá? (leírás ,screenshot stb)
-
xenom0rph
őstag
Most látom a farkast a cikkben, valószínűleg később rakták be. Most már azokra is figyelni kell nem csak a zozókra?
-
xenom0rph
őstag
válasz
Sanyaaa26 #1364 üzenetére
Ebbe bele gondolva van értelme annak amit írsz és jogos is. A kevesebb loot-tal van az kompenzálva, hogy a fejlesztők azon dolgoznak, hogy ne csak szerver restartnál legyen új loot ,hanem amikor respawnol valaki.
Van viszont kontra is. Említed a vadászatot. Vadászni fegyver nélkül nem lehet, kézifegyverrel sem. Mindenképpen kell egy lőfegyver, ami meg ha nem lesz minden iskolában, tűzoltóságon.. Akkor senki nem fog vadászni. Meg azért lássuk be ,akik a vadászatra folyamodnak azok már tényleg nem a Bambi karakterek. Mert ha megvan a hús azt még sütni főzni kell.. Amihez nem egy db kellék szükséges.(#1366) cyberwarfare: Kezd el PvP-sedni a játék? Ehhez képest a fejlesztők erőltetik, még jobban.Most ,hogy nehezebb lesz összeszedni a cuccokat, aki rá lesz szorulva biztos, hogy ölni fog. Meg nem akarok ,hülyeséget mondani, de valami barikádot is vagy mi a szöszt is beakarnak hozni a játékba ,ami szintén a PvP-t erősíti.Ami ,ha csapatban játszol meg kell ,hogy mondjam nagyon szórakoztató tud lenni.
-
xenom0rph
őstag
válasz
Gilthanas #1346 üzenetére
Hááát öö most akkor mit is kéne csinálni? Meghalok. Respawn. Nincs nálam semmi. Elkezdek futni a legközelebbi városig, hogy lootoljak valamicskét ,mert elég ciki zseblámpával szaladgálni. Általában már a város nevét jelző táblánál kint áll jóbarátom zombi aki egye fene elkezd kergetni. Én - mivel nincs nálam semmi - elkezdek futni, de így elmegyek a sok lootolható ház mellett. Ha be is térek egybe , a gatyámat nem tudom átvenni, mert előveszi a portál fegyverét és átjön az a falon/ajtón/ablakon/padlón/20 centis acélon és ez megy városról városra... Az előbb 8 (!) kis köcsög futott utánam. Végig lopakodni hason csúszva ,hogy kell haladni?
-
xenom0rph
őstag
(#1322) m3gyo: Köszi a leírást amúgy ,hasznos.
Más1: Nem gondoltam volna ,hogy valaha is ilyet mondok de ennek a játéknak szarabb a grafikai motorja ,mint a world of tanks-nak.. Fent vagyok egy magas épület tetején ,hátha van valami kis fincsi loot. Hát nem olyat laggol a cuccos ,hogy lefut a mid-geares csávóm és szörnyet hal?!
Más2: Valakinek nem lenne kedve kettesben (vagy többen) nyomni a játékot?
-
xenom0rph
őstag
Tudom ,hogy alpha, tudom ,hogy mire vállalkoztam de lenne pár észrevételem.
A zombikkal való harc (kezdőként) teljesen unfair. Nem lehet velük úgy, harcba szállni, hogy ne kezdj el vérezni, még baltával egyéb kézi eszközökkel sem. Márpedig ha elkezdesz vérezni, és nincs nálad kötszer ,vagy valami akkor véged van és bizony a szar gyógyszer nem osztogatják minden szekrény aljáról. Eleinte próbáltam elfutni a zombik elől mert üres kézzel úgysem úszom meg jól a dolgot. De akkor meg vadászkutyává változnak és jönnek utánad mindenhova. Természetesen kergetés közben tweetelnek a többi havernak ,hogy itt fut egy szerencsétlen, menjünk már utána.Lerázni nem lehet őket. Miért is lehetne, ha a falon is átjönnek.
Kíváncsi lennék, hogy mire költik azt az eszméletlen mennyiségű pénzt amit összeszedtek azzal, hogy a sok barom ilyen állapotban megvett egy játékot. Kizárt dolognak tartom, hogy a gránát ,heli crash siteok, 2 új város ennyi pénzbe kerülne. Ilyen alapvető dolog meg nincs megoldva hogy ha bezárom az ajtót akkor az a kedves zombiúr ne jöjjön át.
Úgy gondolom ,hogy lehetetlen velük harcolni fegyver nélkül...A másik meg ,hogy találkoztam egy német hülyegyerekkel, aki úgy lelőtt ,hogy egy sapkám volt semmi más. Másfél perce jöttem a spawnról ,szólt ,hogy stop bro, kérdeztem mivan és mondja hogy 'i have a shoot for u' lol
-
xenom0rph
őstag
Ha eltörtem a lábam mit tudok csinálni?
-
xenom0rph
őstag
Ti melyik szervereken játszotok? Ahol viszonylag van ember is.
-
xenom0rph
őstag
Most tölti a steam a játékot. Teljesen kezdőként vágok bele és azt szeretném kérdezni, hogy milyen szerverre menjek fel elsőre ?
+ ha van bármi jó tanácsotok nekem, mint kezdőnek akkor szívesen meghallgatom. -
xenom0rph
őstag
Helló,
megkérdezem itt is.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Windows 11
- PROHARDVER! feedback: bugok, problémák, ötletek
- Elektromos autók - motorok
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Vivo X200 FE – fenséges méret
- Búvárkodás
- Építő/felújító topik
- Autós topik
- Kecskemét és környéke adok-veszek-beszélgetek
- További aktív témák...
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- iKing.Hu Samsung Galaxy S25 Plus Navy 12/256 GB Használt, karcmentes állapotban 3 hónap garanciával!
- Samsung Galaxy S25 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Honor 200 Lite 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- UTOLSÓ DARABOK - REFURBISHED - DELL Thunderbolt Dock WD19TBS docking station (210-AZBV)
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest