Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu


__________________________________________________________
*A Topicban működik a Spoiler TAG (SP), legyetek szíves használni!*
[Cyberpunk 2077 screenshot & érdekességek topic]
________________________________________
Magyar Discord Szerver

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5701) nubreed válasza oriic (#5699) üzenetére


nubreed
veterán

Most csütörtökhöz 3 hét a megjelenés, ennyi idő elég ahhoz, hogy rendesen tesztelni lehessen a játékot? Nekem az az érzésem, hogy roham tempóban kell most már végig nyomni a reviewereknek, ami csorbíthatja az összképet, nem?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#5702) Peace válasza sittes79 (#5689) üzenetére


Peace
nagyúr

Az enyém hogy tetszik? :DDD

(#5703) .LnB válasza Peace (#5702) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link] édesi.... :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5704) Bad Pritt válasza nubreed (#5701) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Két hét alatt simán belepumpálnak 100 órát játékosok, szóval annyira nem kevés idő az.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#5705) Peace válasza .LnB (#5703) üzenetére


Peace
nagyúr

CoD-ban néha bekapok miatta 1-1 fejest, mert megugrik rajta, de egyébként korrekt! Csak ajánlani tudom! ;) :P

(#5706) nubreed válasza Bad Pritt (#5704) üzenetére


nubreed
veterán

Hát az időmilliomosok biztos. :D Nekem 100 óra játékhoz minimum 1 hónap szokott kelleni általában.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#5707) .LnB válasza Bad Pritt (#5704) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

orii simán végigjátssza 3 hét alatt. Very easy szint + Cod skill. Nincs kérdés. ;] :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5709) oriic válasza .LnB (#5707) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Atskippelt dialogusokkal. ;]

Szerk:

Amugy kb 2 het ido az boven eleg, 100 ora belemegy ennyi ido alatt siman. :D

Live-Die-Respawn

(#5710) cyberkind válasza oriic (#5709) üzenetére


cyberkind
félisten

Magamból kiindulva napi 12 óra The Witcher 3-al, több az mint 100 óra, gyerekjáték az egész. :C :D

Paranormal Cocktivity

(#5711) nesh_019 válasza nubreed (#5706) üzenetére


nesh_019
senior tag

Én magamból kiindulva pl a days gone , red dead 2, god of war, spider man, ghost of tsushima stb játékokat kb 3-4 hónap alatt vittem végig, nem vagyok sajna időmilliomos.

A Cyberpunk 2077 PC master racen :D fogom játszani szerintem elleszek a játékkal hónapokig hogyha nem lesz csalódás a számomra.

Hiába a világ egyik legjobb játéka a Witcher, sosem jött be annyira. Az első részt vegigvittem, de a többi már annyira nem kötött le, jobban szeretem a sci-fi világokat.

[ Szerkesztve ]

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#5712) Frod válasza nesh_019 (#5711) üzenetére


Frod
addikt

Csatlakozom.
Tsushimát egy 09.20-án kezdtem, van benne 50 óra, de még csak Act3 eleje.
Akik ilyen egy hét alatt visznek ki openworld játékokat nem tudom, hogy csinálják.
(oké, sokat multizok mellette, nem minden nap csak ez)

Do you see the white shadow?

(#5713) Bad Pritt válasza nubreed (#5706) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nekem még talán több is, single player játékkal ritkán játszom rövid idő alatt ennyit.
Viszont van másik véglet is, volt játékos, aki megjelenés percétől streamelte a Fallen Ordert és egyben letolta a 30 órás kalandot, másnap este már platina volt a játék (vagy nemtom hogy hívják ugyanezt Xboxon). :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#5714) elite.cs11 válasza oriic (#5691) üzenetére


elite.cs11
senior tag

Oh tán review-er vagy? :)
(nem nagyon vagyok otthon prohardveren, meg kevés ilyen tematikájú lapot olvasok amúgy is)

(#5715) .LnB válasza elite.cs11 (#5714) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nyugi, én évek óta itt lebzselek, még se értem. ;] Kérdezd meg tőle, hogy hogy tetszett neki a The Witcher 3: Wild Hunt. :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5716) Peace


Peace
nagyúr

Én ki lennék idegileg, ha ezt hétvégente tudnék csak játszani vele. Kuporgattam direkt a kis szabadságaimat.

(#5717) oriic válasza .LnB (#5715) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egynek jóvót. ;]

Live-Die-Respawn

(#5718) bélanéni


bélanéni
őstag

Tegye fel a kezét, aki 1) megvette a CP2077 világa című kiadványt, hogy kellőképpen ráhangolódjon a game-re 2) HARD fokozaton fogja tolni, hogy minél nagyobb legyen a kihívás 3) MINDENT el fog olvasni, hogy minél tovább tartson a szórakozás 4) előtte 1 hétig nem indít már el másik game-t, nehogy bezavarjon a Cyberpunk életérzésbe 🤚

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

(#5719) Deck válasza bélanéni (#5718) üzenetére


Deck
titán

Utolsót leszámítva... 🤚

PS5

(#5720) BoneDragon


BoneDragon
veterán

(#5721) Peace válasza bélanéni (#5718) üzenetére


Peace
nagyúr

A hard fokozat lehet nem hülyeség. Normál nehézségi szintes casual player vagyok, de nem rossz ötlet. Úgyis lesz rá 11 napom. :) Azt nem garantálom, hogy nem indítok el semmi mást előtte... :DDD

(#5722) Peace válasza BoneDragon (#5720) üzenetére


Peace
nagyúr

SPOILER ALERT!!!!!!!!!

(#5723) cyberkind válasza Peace (#5722) üzenetére


cyberkind
félisten

Ebbe mi spoiler? A festés talán, de a kocsi létezik közel 30 éve. :DDD

Jah oké, ezzel jár ha minden szarra, mindenki spoilert ugat, és az eredeti jelentését már rég elvesztette a szó. :C

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#5724) oriic válasza cyberkind (#5723) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Spoilerek vannak a kepen. :D Kocsi spoilerek. (Szarnyak)

Live-Die-Respawn

(#5725) BoneDragon válasza cyberkind (#5723) üzenetére


BoneDragon
veterán

Elég nagy spoiler van a képen...

(#5726) Deck


Deck
titán

Nehézségi fokozatokról tudni valamit?

PS5

(#5727) Wesder válasza cyberkind (#5723) üzenetére


Wesder
félisten

CP2077 twitter account is úgy rakta ki hogy "Massive CP2077 spoilers."

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#5728) bélanéni válasza Peace (#5721) üzenetére


bélanéni
őstag

Én is abszolút casual "gamer" vagyok, de az RPG-ket így szoktam játszani az elmúlt pár évben. Hidd el, nem fogod megbánni, óriási móka lesz :DDD sokkal nagyobb az élmény, van kihívás, nem mellesleg tovább tart 🤓🤪🤙 ez az a "2-3 évente 1" típusú game, ne b**szunk ki magunkkal hogy letudjuk 2 hét alatt. Én direkt napi 2-3 órát tolom max, így még nagyobb ínyencségnek érzem, persze ez már egyéni szocprobléma 😎 én emelni szoktam azzal a tétet, hogy minden szart elolvasok, ha van enciklopédia / kódex a játékban, abból is minden mondatot

Deck: én semmit nem tudok, de mindig a Hardcore / Ultra / Permadeath legdurvább előttivel szoktam tolni, az már elég jó 🤣

[ Szerkesztve ]

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

(#5729) Frod válasza Deck (#5726) üzenetére


Frod
addikt

W3-ból kiindulva nem lesz gond a nehézzel sem.
(Ott leszámítva az első pár órát kb a Death March hozott egy "egészséges" nehézséget, alatta vicc kategória)

Do you see the white shadow?

(#5730) .LnB válasza cyberkind (#5723) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az ember azt gondolná, hogy ez már olyan olcsó, unalmas poén, hogy nem is éri meg ellőni. És nézd meg.. :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5731) cyberkind válasza Wesder (#5727) üzenetére


cyberkind
félisten

Nyilván, de ők már beleállnak ebbe is, másrészt meg ki tudja mi van elrejtve azokon a képeken csak kicsibe, lehet ott a játék vége is, akkor meg dupla spoiler. :D

Paranormal Cocktivity

(#5732) Deck válasza Frod (#5729) üzenetére


Deck
titán

Ugyanígy éreztem és le is írtam a W3 topikba. Az első pár óra a pár level up-ig tényleg nehéz volt, de utána egy normálnak mondanám én is. Alatta meg tényleg vicc. :D

PS5

(#5733) Cifu válasza Deck (#5726) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Semmi konkrétat azon túl, hogy több nehézségi fokozat lesz. Tavaly nyáron volt egy info, hogy 'Hardcore' nehézségi szinten az UI ki van kapcsolva. Ez alapján feltételezésem szerint legalább négy féle lehetőség lesz (Easy, Medium, Hard és Hardcore).

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#5734) bélanéni válasza Deck (#5732) üzenetére


bélanéni
őstag

Én DM-on toltam végig, a főbossnál kapcsoltam vissza Normal-ra, mert ott majdnem megszültem 🥺

[ Szerkesztve ]

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

(#5735) Deck válasza bélanéni (#5734) üzenetére


Deck
titán

Tuti csak nem jól fejlődtél. Nem m1 azért. :K

PS5

(#5736) Deck válasza Cifu (#5733) üzenetére


Deck
titán

Az UI-t én szeretem. Nem mondok le róla. :DDD

PS5

(#5737) bélanéni válasza Deck (#5735) üzenetére


bélanéni
őstag

Abszolút nem szeretek "guide"-okat nézegetni / olvasni, akkor számomra elveszik a játék lényege, az hogy én felfedezem. Ezen kívül sajnos egy második végigjátszás történetalapú RPG-knél sajnos nálam még egy esetben sem fordult elő. Ezek miatt, igen általában "rosszul" fejlődök, de inkább rosszul fejlődök magamtól, mint jól fejlődök "guide"-ok alapján. Nekem ennek semmi értelme. :R

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

(#5738) Deck válasza bélanéni (#5737) üzenetére


Deck
titán

Nem kell ehez guide-okat nézegetni (én se szoktam) csak átkellett volna gondolni mi miatt nem mehet, hol a hiba stb. Azért, mivel odáig elvitted szar érzés lehetett az utolsó pillanatban átállítani a nehézséget emiatt. :R

PS5

(#5739) bélanéni válasza Deck (#5738) üzenetére


bélanéni
őstag

Egyáltalán nem volt az, sőt a főboss egy játékban nálam már inkább macera, mint élvezet. Én az odáig vezető utat szeretem. Van 1-2 kivétel, de a W3-ban nyugodt szívvel visszavettem a legvégén a nehézséget.

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

(#5740) Deck válasza bélanéni (#5739) üzenetére


Deck
titán

:R

PS5

(#5741) pandras83


pandras83
senior tag

Közvéleményt kutatok: hol rendeltetek elő?

Cyberfuck Patchrunner

(#5742) Peace válasza pandras83 (#5741) üzenetére


Peace
nagyúr

Gog.com

(#5743) Wesder válasza pandras83 (#5741) üzenetére


Wesder
félisten

MS Store.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#5744) bélanéni válasza pandras83 (#5741) üzenetére


bélanéni
őstag

gog.com
(mint ahogy a W3-at is, W1 és W2-t pedig "ingyen" megkaptam GOG-ra, miután a korábbi fizikai példányok kulcsait megadtam GOG-on)

[ Szerkesztve ]

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

(#5745) elite.cs11 válasza bélanéni (#5718) üzenetére


elite.cs11
senior tag

Az utolsón kívül minden. Nem annyira fog belezavarni az élménybe nekem, főleg hogy CP közben is fogok más játékkal játszani néha (multi haverokkal)

#5742 Peace: Még nem rendeltem elő, de majd steamen fogom, csak mert ott van már jópár játékom alapból is.

[ Szerkesztve ]

(#5746) Deck válasza pandras83 (#5741) üzenetére


Deck
titán

PS Store (csinálj szavazást inkább)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#5747) nubreed válasza pandras83 (#5741) üzenetére


nubreed
veterán

Ez kb 1 hete is felmerült. Amúgy nem mindegy? Ha a fejlesztőkeg 100%-osan akarod támogatni akkor a GOG -ról kell, mert az a CDPR saját boltja. Ha meg tök mindegy akkor a kedvenc platformon. Én pl. Steamen.

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#5749) bélanéni válasza #98320896 (#5748) üzenetére


bélanéni
őstag

Igen, de ennek már semmi köze a "bevétel 100%-a hozzájuk kerül"-höz.
Szerintem GOG-on, csak ezt szem előtt tartva érdemes megvenni, egyébként Steam.

[ Szerkesztve ]

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

(#5750) [Prolixus] válasza elite.cs11 (#5690) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Nem kifejezetten erre a buszra gondoltam (bár a költségek amiket Cifu ír a gyanúsan olcsó kategória nekem), hanem úgy általánosságban írtam. Az NBA(?)/NFL(?) reklám pl elég sokba fájhatott. Nyilkván ezt kiragadva megint lehet érvelni, hogy hány milióan nézik, és még ha közönségnek X alacsony százaléka is potenciális játékos akkor is megérte stb.

Én arra reflektálok hogy már a csapból is ez a játék folyik lassan. 7 éve várjuk, gamer sajtó masszívan követte végig a fejlesztését, még a nagy finisher reklámkampány előtt is sokmillióan nézték meg a trailereket stb. Szóval benne van a köztudatban, még ha nem is olyan szinten mint mondjuk egy GTA. Ehhez képest feleslegesnek érzem ezt a nagy kampányt, nem hiszem hogy a játéknak szüksége lenne rá. A pénzből pl felvehettek volna határozott időre fejlesztőket, hogy kevesebb legyen a crunch a végén. Vagy nagyobb a játék.

De mindegy, lapozzunk.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.