Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 16:09:01

LOGOUT.hu

A source motor hihetetlen módon elsz@rt netkóddal rendelkezik. A régi cs és dod óta eszméletlen változáson ment keresztül. Próbálják a valve-s arcok heggeszteni, de néha 1-1 update csak ront a helyzeten, mint javulna. ;)
Elsősorban a 3 fő netkód paraméterre kelle figyelni. Hogy mik is azok: rate/ cl_updaterate/
cl_cmdrate
Ezeket az értékeket kell nagyjából belőni, mindegyik hihetetlen mértékű változást tud előidézni egy pillanat alatt.
Persze a túlzott félreállítás sem éppen célravezető mert könnyen vonhat kick-et vagy ban-t maga után. (ratehax...)
Hogy mire is kell beállítani ezeket az értékeket?? Az saját netedtől függ, sebesség illetve attól, hogy wi-fi-s vagy normál kábeles.
Szóval az átlagos rate értékek így nézhetnek ki: rate 20000, cl_updaterate 100, cl_cmdrate 100.
Ez egy 1Mbit/s (le) | 256Kbit/s (fel) net kapcsolatra ajánlott. Ha valakinek gyorsabb nettel rendelkezik, akkor az teheti 30k/100/100-ra is a ratejeit. Az update/cmdrate-et nincs értelme 100 fölé emelni. Akinek kisebb net sebessége van annak a 16k/80/80-as rate-eket ajánlom, feltéve ha a szerver / adminok engedik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4751) satomee


satomee
senior tag

Akkor ezek szerint a steam szarakodott?Warszerón írt ki valami olyasmit hogy a VAC ki van kapcsolva,és nem tudott a steamhez csatlakozni,ilyet eddig nem láttam még...:U
Grat szenyor sNORh! :C

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#4752) sNORh válasza Genius007 (#4749) üzenetére


sNORh
addikt

ezz kész.. elkezd offolni, oszt beszól hogy neoffoljak.. ttteeee
kösz satomee :)

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#4753) Genius007


Genius007
őstag

Mai Híreink:

- Moon felkelt 10kor
- Moon-nak megjavult az interNyet :DDD
- Moon betud jelentkezni már Steam-be is. :))

Csak Bekáppolni kell a CSS-t mert tegnap letöröltem a Steam mappát, és ez a f*sz, a benne lévő játékokat is kitörölte! :(((

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#4754) sNORh válasza Genius007 (#4753) üzenetére


sNORh
addikt

pancser...
énmeg felkeltem 7-kor megfüröttem, míg nemjött értem a főnököm, felmentem cszni, nemkell mondanom oylan jó formában voltam, hogy csítereztek, szal ha ma nyomjuk, de mivel péntekvan, ajállom mindenkinek hogy ittlegyen, és warozunk, hát igen énleszek ma a csodacsatár.

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#4755) norbi959


norbi959
csendes tag

SEGITENE VALAKI:ÉN MEMTUDOK (SKI SURFING)-ELNI.MÁR MINDENT MEGPROBÁLTAM DE SEMMI.MINDIG LEESEK.AZT NAGYON MEGKÖSZÖNÉM HA VALAKI SEGITENE.ELÖRE IS KÖSZ. EMAIL(KOROZS95@FREEMAIL.HU :) :) :)

[ Szerkesztve ]

norbi959

(#4756) Genius007 válasza norbi959 (#4755) üzenetére


Genius007
őstag

Előszőr lehet valakinek abban kellene segíteni, hogy kikapcsold a CAPS LOCK-ot! :DDD
Amúgy Szkájszörfingelni nem tudok, sorry :(

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#4757) illusiON válasza norbi959 (#4755) üzenetére


illusiON
őstag

SEGÍTSEN VALAKI RÁÁLLTAM A SIFTRE ÉS NEMTOK LESZÁLLNI RÓLA
egyébként meg youtubeon asszem vannak videók kommentekkel hogy hogy kell sőt biztos vagyok benne :)

snorh hadnagy értettem este jelen leszek és csiterezek is ha attól még jobban fog menni a game :DDD

[ Szerkesztve ]

( : no woman no cry : )

(#4758) sNORh válasza illusiON (#4757) üzenetére


sNORh
addikt

Megkönnyebbűltem, és áh nagyonjólesne, köszönöm :B :D

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#4759) Xelo


Xelo
addikt

emberek, a rendelt 500as wd vinyóm helyett egy százassal kisebbet hoztak.. de igérik jön az enyém is kedden.. de addig mit csinálok?? itt egy noti de ezen játék nem igazán fut. :W addig is beszereztem egy ExactMat egérpadot, a QCKplusszomat eléggé elnyűttem, illetve új helyet kapott volna, oda meg nem fért :D remélem G5 szeretni fogja

(#4760) Genius007 válasza Xelo (#4759) üzenetére


Genius007
őstag

" de addig mit csinálok?? itt egy noti de ezen játék nem igazán fut. "

Hát igen .... ezért jó ha az embernek van egy ilyen barátja >>> [link] :DDD

És most ez a barát csak rád vár! Hűséges kis jószág ez, azt teszi amit mondasz, jobb mint egy barátnő! :DDD (najó azért nem) :))

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#4761) Xelo válasza Genius007 (#4760) üzenetére


Xelo
addikt

és az a 140eFt jár vele? :DDD

(#4762) Genius007 válasza Xelo (#4761) üzenetére


Genius007
őstag

Ha 280eFT-ot adsz érte, akkor 140eFT jár vele! :DDD

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#4763) illusiON


illusiON
őstag

szkóót powa :P
na ma este valami lészen emberek? ki merre?:DDD

( : no woman no cry : )

(#4764) Genius007 válasza illusiON (#4763) üzenetére


Genius007
őstag

Hát nem tudom, de jó lenne ha meglennénk 5-en ... :U
Tegnap jobban kaptad volna, ha nem stabil 100pingem van :DDD :P

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#4765) illusiON válasza Genius007 (#4764) üzenetére


illusiON
őstag

jó lett volna mi szeretnéd :P
hallod tegnap hazaérek azt leülök, mondom lelőlek titeket aztán még azt sem adta be ami tőlem 5 cm-re volt.. :F utána esetfele jobb volt a helyzet, ma meg, felmegyek badboysra (kezdem megkedvelni az 1 másodperces tickrate hiány miatti visszarángásokat már szinte nyugtató :DDD:DDD) aztán ugy lőttem a fraget h magától jött, egy ismerőssel össze is futottam őt is daráltam én nemtom, ez lehet hogy időjárástól függ :F:DDD

ijjaja legyünk csak meg 5en szépen :P

[ Szerkesztve ]

( : no woman no cry : )

(#4766) Djuree válasza illusiON (#4763) üzenetére


Djuree
félisten

én biztos nem leszek ma. airsoftozni voltam, szét vagyok fáradva, alig tudok mozogni. meg valami okos 5m-ről hátbasorozott m4-el, majd szétmegy a hátam :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4767) illusiON válasza Djuree (#4766) üzenetére


illusiON
őstag

airsoft ennyire bika? haver egy K98cal azzal a jó drága fajtával lőtt még1 lyukat a seggemre úgy 10 méterről nade az autómata gázosak is igy sebeznek? :F:DDD

( : no woman no cry : )

(#4768) Genius007 válasza Djuree (#4766) üzenetére


Genius007
őstag

" én biztos nem leszek ma "

Az a gond, hogy tegnap sem voltál ... :U :W

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#4769) Djuree válasza illusiON (#4767) üzenetére


Djuree
félisten

nem gázos volt hanem sima elektromos (akksis). igencsak durva volt, biztos valami tuningolt darab volt. van ami a sörösüveget is átviszi :Y

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4770) Djuree válasza Genius007 (#4768) üzenetére


Djuree
félisten

az a gond hogy holnap sem leszek :o :(
....megyek haza szülőkhöz.

nem lesz ez így jó mert én késő estig nem tudok majd játszani ha melózok. márpedig kb. 2 hét múlva meló :O

lehet keresnetek kell egy másik állandó tagot :O

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4771) Genius007 válasza Djuree (#4770) üzenetére


Genius007
őstag

Ohhh noo ... :U

Azt már az elején megdumáltuk szerintem, hogy

22:00 - 23:00 >>> Taktik ..
23:00 - x:xx >>> War

De áááá igy sem vagyunk meg, ha meg "elmész" akkor meg ... :U

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#4772) Xelo válasza Genius007 (#4771) üzenetére


Xelo
addikt

korábbra nem lehetne tenni? szivesen csatlakoznék de suli közben tuti nem játszana a 11utáni időpont :(

(#4773) sNORh válasza Xelo (#4772) üzenetére


sNORh
addikt

attolfüggetlen ma jöhetnél gyuri helyett :)

[ Szerkesztve ]

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#4774) illusiON


illusiON
őstag

hát suliidőben nekem sem lesznek túl pozitívak a 11 utáni játékok, legalábbis nem tudom hogy lesz mert buszoznom is kell stb :F de most még nyár van vazki jöjjetek játsszatok :DDD

( : no woman no cry : )

(#4775) Xelo válasza sNORh (#4773) üzenetére


Xelo
addikt

mint ahogy írtam pár hozzászólással előbb a gémer gépemben nincs vinyó, mert véletlenül nem azt hozták ki amit rendeltem, de a 320asomtól meg már megszabadultam :W tényleg duma ventrin vagy teamspeaken megy?

(#4776) illusiON válasza Xelo (#4775) üzenetére


illusiON
őstag

hát én most óhajtanék még egy kicsit lazulni de ha Isten meg a többiek is ugy akarják irány ventri aztán meg lövünk talán :F:DDD Lmh-val mivan egyébként?

( : no woman no cry : )

(#4777) Genius007 válasza illusiON (#4776) üzenetére


Genius007
őstag

Lmh-val nem tudom mi van ...
Nekem suli idöben is jó a 0:30ig játék, mert feltudok kelni 05:30kor akkor is ..
Csak azért tudok én este lenni, mert szar a netem, és csak 22-23h körül javul meg a ping.
Szóval ha ez nektek nem jó, akkor sajnos én "kiszáltam" :U

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#4778) illusiON válasza Genius007 (#4777) üzenetére


illusiON
őstag

persze majd pont az MD fog kiszállni meg még mit nem :DDD maradsz szépen itt és mérgeskedsz amikor nem lövünk ace-ket :DDD a neted meg tleg nem a elgfajnabb de valamit biztos lehet tenni ellene, mondjuk szüresd meg kérj egy külön vonalat amin jók a pngek nappal is :DDD

( : no woman no cry : )

(#4779) sNORh válasza Genius007 (#4777) üzenetére


sNORh
addikt

megyőződtem róla hogy ma hisztis vagy...
szúúúszáááá...

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#4780) Genius007 válasza illusiON (#4778) üzenetére


Genius007
őstag

Hát ha fizeted a külön vonalat, amin 5ös pingem lenne HUN fele is, akkor felőlem .. :)
Hát valamit lehet tenni jah ... jó lebaszom a netest, akkor talán-talán nappal is ugy ahogy jó lesz a pingem, eltelik pár nap, és megint ugyan olyan szar lesz mint most ...
Én már csak tudom ... lassan 3éve van ilyen netem ... elején még ugy kellett könyörögni, hogy a szaros portokat nyissa meg, mert még a CSS sem ment .. :W
DSL meg még nincs itt .. bár a köv. faluba már lehet hogy van .. mert ugy tudom most nyáron csináltak / csinálnak oda ...

sNORh : ,,i,, :DDD

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#4781) satomee válasza Djuree (#4769) üzenetére


satomee
senior tag

Miután kiürült, én is mindig átviszem a sörösüveget a konyhába,akkor én most tuningos darab vagyok...?:DDD

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#4782) Szuperboci


Szuperboci
senior tag

(#4783) sNORh válasza satomee (#4781) üzenetére


sNORh
addikt

lol

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#4784) Genius007 válasza satomee (#4781) üzenetére


Genius007
őstag

Vazze vagy 2x elolvastam mire megértettem. :DDD

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#4785) Djuree válasza satomee (#4781) üzenetére


Djuree
félisten

loller :Y :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4786) satomee válasza Genius007 (#4784) üzenetére


satomee
senior tag

Mert biztos még mindig nem láttál az idegtől,úgy felhúzott az a wtf? gyerek! Pedig eltekintve attól a pár szokásos síró-anyázó-miezbazdmegező-flamelő protól tegnap kivételesen jó volt volt a BB-on játszani,és még adta is úgy-ahogy...:U

[ Szerkesztve ]

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#4787) sNORh válasza satomee (#4786) üzenetére


sNORh
addikt

mukodott az ajim :D

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#4788) satomee válasza sNORh (#4787) üzenetére


satomee
senior tag

Hhjja,csak időnként elfelejtettem bekapcsolni,mi...?:) Amúgy tényleg kíváncsi lennék hogy működik,de már csak azért sem próbálom ki mert ha kapnék egy VAC bant hát nem tom mi maradna épségben a lakásban...Szerintem annyit nem ér az egész.Van itt olyan aki már kipróbált valamilyen cheatet?De őszintén...

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#4789) Genius007 válasza satomee (#4788) üzenetére


Genius007
őstag

Őszintén ? :B

Na akkor sorolom :DDD

WallHack (WH), Aim, SpeedHack, RadarHack, kb ennyi!

De ezeket csak BOTondok ellen használtam :D :DDD

Az emberi kiváncsiság ... és nem akartam VAC Bant kapni, így hát BOTondokat lőttem vele :DDD

Mod.: Jah és van olyan Cheat, ami tört CSS-vel nem is megy, csak eredeti CSS-vel :DDD (de szintén BOTondok ellen) :)

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#4790) satomee válasza Genius007 (#4789) üzenetére


satomee
senior tag

A wh-t mat_wireframe 3-al create serveren már megnéztem én is,bár gondolom nem ez az igazi wh,de legaláb sejtem hogy néz ki.Speedhacket láttam működés közben,bant kapott a srác.Az aimot is magyarázták már,bár látni nem láttam még.Erről a radarhackről viszont halvány lila gőzöm sincs,hogy kell ezt elképzelni?:F

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#4791) Xelo válasza satomee (#4788) üzenetére


Xelo
addikt

volt olyan időszakom hogy pár volt haverommal szopattuk a népet (khm bele lehet vinni a rosszba? :D )...
aimbot: lényege az hogy automatikusan, vagy klikellésre, beálításaitól függően az ellenfélre viszia a célkeresztetl. van egy pár fajtája: pl. vector (értékeket kell megadni és aszerint céloz, gyorsabban működik mint a bone de csak HvHra használatos), vagy bone (belövöd hogy fejre adja, és oda fog menni a golyó. rage-elésnél szokás ezzel menni). az aimhoz kiegészítő finomságok amik a fegyverek visszarúgását, illetve a golyó szórását szüntetik meg, de ha valak ilyet használ akkor specator módban rángat a képe, nagyon könnyen kiszúrható.
triggerbot: amikor a célkereszted ellenfelet ér, a fegyvered magától tüzel, ha nincs skill ez nem segít. van egy almódja az only awp triggerbot, aminek a jelentése hogy csak ha AWPt használ akkor aktiválódik.
anti-aim: lelőhetetlenné tesz azzal hogy az emberkéd össze vissza mozog, pl körkörösen forog, méghozzá úgy hogy te ebből semmit nem érzékelsz. rengeteg fajtája van. ha azt látod spectator módban hogy valaki fejjel lefelé megy, vagy ugrál a kamera, megvan hogy mit is használ.
wallhack: az alap wh a falakat teszi átlátszóvá, vagy tünteti el teljes egésszében. mindenki ismeri, én sohasem használtam. borzasztóan zavaró volt számomra.
-wireframe world: wh egyik fajtája, a világnak csak a "vázát" látod
-XQZ: csak a játékosok, de azok teljesen átlátszanak a falakon
-bone wallhack: a játékosok váza látszik csak át a falakon
-radar byte patch: a radart modifikálja úgy, hogy minden egység látszódjon rajta
speedhack: felgyorsítja a játékos mozgását
bunnywork: megkönnyíti a bunnyzást
namestealer: másik ember nevét ellopja, így ha ki akarnak rugni 50% hogy nem te távozol
pistol rapid fire: a desert eagle is képes olyan gyorsan lőni mint egy ak..
stbstbstb. remélem tudtam segíteni :)
egyébként én örülök hogy ezen is átestem, mert gyerekjáték számomra kiszúrni a hackereket ;)

(#4792) satomee válasza Xelo (#4791) üzenetére


satomee
senior tag

Uhh,a bőség zavara...Igazából pont azért érdekelne a dolog mert egyszerűen nem tudom hogy lehet ezeket kiszűrni.Van ezekről valahol/valakinek valami video,demo vagy ilyesmi...?

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#4793) Genius007 válasza Xelo (#4791) üzenetére


Genius007
őstag

Hallod, ezt most magadtól írtad, vagy google segítségével ? :DDD

Amúgy WH-ba:

-XQZ: csak a játékosok, de azok teljesen átlátszanak a falakon
-bone wallhack: a játékosok váza látszik csak át a falakon

Ez a kettő a jó szerintem :D

Tudom csúnya dolog csalni, de néha kifejezetten jó a WH.
Mármint ezt úgy értem, hogyha WH-val tolod BOT-ok ellen, akkor sokat lehet tanulni, hogy hol mit ad be, hol kell lőni, ha a fakaput lövöd, stb ... :)
Nekem volt hogy fakapun keresztül osztottam az 1-1 golyós fejeseket, és azt hitték csalok, közben pedig csak BOT-ok ellen gyakoroltam, és úgy tudtam, hogy hol kell lőni ... :) :))

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#4794) Xelo válasza Genius007 (#4793) üzenetére


Xelo
addikt

magamtól, ezek mind "alap"funkciók :) volt aminek a neve nem jutott eszembe, pl: a no bullet spread csak most ugrott be. egyébként youtube az emberek barátja, ott sok videjót lehet nézni ilyesmikről
satomee: csak akkor bannolnak ha VAC-által felismert hacket alkalmazol VAC-es szerveren. mi haverokkal úgy voltunk vele: aki nem eredeti szerón nyomja, az vagy csíter vagy pedig nem eredeti a játéka -> nem probléma ha adunk nekik :) ha akarsz próbálkozni nyugodtan lehet olyan szervereken ahol a VAC nincs bekapcsolva, azért NEM lőhetik ki a steam accountodat (legalábbis anno így volt)

[ Szerkesztve ]

(#4795) Szuperboci


Szuperboci
senior tag

Inkább demokat és taktikokat néznétek ,meg dm eznétek ahelyett hogy ezeket a hülyeségeket vesézzétek ki :U :K

Music!!!

(#4796) Djuree válasza Genius007 (#4793) üzenetére


Djuree
félisten

"Nekem volt hogy fakapun keresztül osztottam az 1-1 golyós fejeseket, és azt hitték csalok, közben pedig csak BOT-ok ellen gyakoroltam, és úgy tudtam, hogy hol kell lőni ..."

persze pityu :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4797) Xelo válasza Szuperboci (#4795) üzenetére


Xelo
addikt

téged nem érdekel mivel állsz szemben nap mint nap? nem lenne jó ha az emberek tudnák miről beszélnek? ha megtudnák különböztetni a csalókat a jó játékosoktól? tapasztalni kell, ami szerintem nem elitélendő, addig nem amíg nem mások élményét rontod vele direktbe.

[ Szerkesztve ]

(#4798) Djuree válasza Xelo (#4797) üzenetére


Djuree
félisten

igen csak sajnos ez is olyan mint a kábszer, aki egyszer kipróbálta könnyen rászokik ;)
én azt mondom aki egyszer kipróbálta azoknak 80%-a használni is fogja ha VAC ha nem. ráadásul a VAC elég primitív, aki ért a programozáshoz annak vicc írni egy algoritmust ami "elfedi" a cheatet. még azt is meg lehet csinálni hogy spectben sem látsszon....én nem tudok annyira programozni de lehet én is meg tudnám csinálni :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4799) Xelo válasza Djuree (#4798) üzenetére


Xelo
addikt

nekem nem kell megmagyarázni :B de nem ennyire egyszerű mint ahogy írod. cépluszpé módszerekkel simán, de ahoz tudnod kell hogy mit csinálsz ha magadtól akarsz ilyenekbe belekezdeni. valszeg akkor én abban a 20%ban lehetek, mert számomra sokkal nagyobb élmény segédeszközök nélkül játszani. én elég nyugodt gamer vagyok, nem ordítok ha meghalok, nem vagdosok, nem verem agyon a billt, stb, hanem próbálkozok. szeretek fejlődni, akármiről van szó, érezni hogy jobb vagyok.. pl emléxem első nagy PH!s élményem volt a NFS:Underground1 kupa ahol megvertem Viktor77-et, és ezzel megnyertem. örültem mint majom a farkának ;] de mégis valahol éreztem hogy jobb volt, csak nem jött össze neki, ezért tovább kellett hogy gyakoroljak.. nem egyszerű nyiltan beszélni a csalásokról, nagyon sokan próbálták, és valszeg sokan rászoktak ahogy mondod.. de én úgy gondolom a prohardveren értelmes emberek vannak, nem 12éves kis haxormanók, és veletek megoszthatom amit tapasztaltam. :R

[ Szerkesztve ]

(#4800) Genius007 válasza Djuree (#4796) üzenetére


Genius007
őstag

Akkor ne hidd el -.-" :DDD
De sajnos ezek már csak a régi szép idők, amikor még nem volt elcseszve a CSS ..
Ahogy jönnek sorra az Update-ek úgy basszák el az egész játékot szerintem.
Régen sokkal, de sokkal könnyebben belehetett lőni az ellent, most pedig tunkolom meg fejbe lövöm WP-vel, és megy tovább ... (vagy csak a Cheatek javultak :U )

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.