Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#878) HSM válasza Dyno (#876) üzenetére


HSM
félisten

Ebben csak az a fura, hogy anno olvastam review-eket, és ott valamelyikben írták is, hogy kipróbálták a rövidzár-védelmet, és működött is... A termék honlapján is az van, hogy van rövidzár-védelem, meg túláram védelem is, meg gyakorlatilag minden létező védelem... :F Gyártói honlap: "Over Current/Voltage/Power Protection, Under Voltage Protection, and Short Circuit Protection provide maximum safety to your critical system components."

Áhh, a teszt is megvan: "Short circuit protection (SCP) worked fine for both +5 V and +12 V lines. It seems that over current protection (OCP) is configured with a value far above what is written on the label, as we could pull up to 44 A from the +12 V rail, while the label says the limit is 33 A." [link]

Tudom, hogy manapság már semminek sem lehet hinni, de azért ez már a csúnyánál is csúnyább lenne... A rövidzárvédelem pedig végképp van/nincs feature, ott vita sem lehet... :F A dolog exta furcsasága, hogy a régi, gagyi Coolink AP400DX tápom kétszer is sikeresen rövidrezártam működő gépben, és azonnal leállt mindkétszer, igaz, kellemes tűzijátékot csinált a rövidzár helyén, de semminek nem görbült egy haja szála se... :DDD Ennyire nem lehet gagyi a Corsair, hogy ne működjon benne, vagy mégis? :F

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.