Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) Bagira01 válasza zazahoho (#1050) üzenetére


Bagira01
veterán

hx650 nem jó? kb hx620-al van egy árba és nem osztott a 12v-os ága :DDD

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#1052) 14adam válasza zazahoho (#1050) üzenetére


14adam
addikt

Hx 620-ba Seasonic bél van.Ez is moduláris.
Tx 650-be is Seasonic belső van,csak nem moduláris
Tx 750-be és a hx 750-be meg Cwt,és csak a modularítás a különbség

A gépednek meg a hx 620 is bőven sok

[ Szerkesztve ]

(#1053) zazahoho válasza 14adam (#1052) üzenetére


zazahoho
őstag

köszönöm a válaszokat :R ,csak jön 1-2 hónap múlva a fermi ;] ,mostani gépemhez doszt elég lenne (igaz videokártyák nem sokáig vannak nálam :N ) max terhelésnél a fogyasztásom 360 w a zalman ZM-MFC3 szerint, netezés közben csak 130w
szerintetek ez valós fogyasztás?
és 750 hx-t netto áron tudok venni de sajnos csak azt

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#1054) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

visszakaptam a 400cx-emet, nem találtak vele semmi hibát, plusz kicsit ki lettem oktatva hogy ezek bizony a leghalkabb tápok, de azért legalább annyit elértem, hogy most nyugodt szívvel rakom vissza a gépbe.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#1055) jenei92 válasza FireKeeper (#1054) üzenetére


jenei92
senior tag

Hát sajnálom..
Akkor én el se kezdem el a gariztatási mizériát... :R

(#1056) Bagira01 válasza FireKeeper (#1054) üzenetére


Bagira01
veterán

Leghalkabb tápok? Lehet, hogy a hibátlanok igen, de az enyém, hogy házba betettem még hangosabb lett. Asszem jövő héten visszaviszem, vagy megkérdem melyik nagykerből szerzik, mert lehet úgy le tudom értelmesen gariztatni :U

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#1057) laci1219


laci1219
csendes tag

hali sziasztok a minap cseréltem el a vga-mat ami 1 3870 most 1 3870x2 nyüstölök de
van 1 problémám a tesztek alapján az x2 390w-ot képes felemészteni és a volt 580w-os
black pwer tápom a mi 4-évig szolgált kifuladt a kari alatt most néztem 1 teckhsolo 720-ast
tudtok rola valamit?megköszöném a segitséget
GÉPEM:Cpu:Phenom II x3 be,4Gb ocz DDR3, Gigabyte 790XT UD4p,3870x2 +2 vinyo,1dvd

AMD Phenom II + ati a király!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#1058) 14adam válasza laci1219 (#1057) üzenetére


14adam
addikt

10 000ft-ért biztos jó lehet :W Ne arra menj,hogy minél nagyobb w legyen a tápon feltüntetve,hanem,hogy mennyit képes leadni,mert ez a szutyok biztos nem tud 720-at.Amit ajánlanék az a Corsair vx 550(mert ugye Corsair topickba vagyunk,ezért ezzel kezdem :) )Aztán ha olcsó kell akkor Fsp Everest 500 vagy Bluestorm PRO 500,és még a tuning is belefér bőven

(#1059) partymaci


partymaci
aktív tag

Váltottam erre a bizonyos corsair cx400 tipusú csodára, viszont en is hallok egy bizonyos hangos amit talán nem kellen hallanom. A táp még nincs a házban csak az asztalon hever. Viszonyitasi alapom sajnos nincs, de ha odanyomom a fülem akkor zúgást hallok, de nem tudom eldonteni hogy a venti adja ki vagy valamelyik kondi. Viszont ha gariba visszaküldöm mi rá az esély hogy nem kapok e megint rosszat?! :F :W

Ha nincs elég bajod, vegyél számítógépet!

(#1060) 14adam válasza partymaci (#1059) üzenetére


14adam
addikt

fogj egy fogpiszkálót vagy valami fa dolgot és indítás előtt tedd a venti lapátjaihoz,hogy ne tudjon elindulni és akkor kiderül,hogy a venti adja-e ki a hangot vagy valamelyik tekercs esetleg kondi

(#1061) lsc válasza partymaci (#1059) üzenetére


lsc
nagyúr

Ha odanyomod a füled bármelyik táphoz mindegyik zúg, ez már csak ilyen.

Az élet kegyetlen .

(#1062) partymaci válasza 14adam (#1060) üzenetére


partymaci
aktív tag

Egy próbát megér, én is gondoltam rá hogy meg kene a ventit állitani egy kis idöre. Kivancsi leszek a házban mit fog müvelni...

Ha nincs elég bajod, vegyél számítógépet!

(#1063) golya87


golya87
őstag

Hello

A segítségeteket szeretném kérni. Van egy egy éves HX520-as tápom és mostanában, ha hosszabban játszok, akkor egy idő után elkezd sziszegni, mint amikor az ásványvizes üveget nyitod ki és sziszeg a szénsav. Tudok vele valamit kezdeni? Esetleg gariztassam?

üdv
golya87

(#1064) Zefír


Zefír
őstag

Sziasztok!
HX-450w be milyen ventit ajánlanátok? ami halk
Midnen más teljesen kussban van a gépben csak az a fránya tápocsha fújja a levegőt nagyon :W

(#1065) 14adam válasza Zefír (#1064) üzenetére


14adam
addikt

Az elején halk volt a táp és neki ált hangoskodni? Vagy amióta megvetted azóta hangos.Esetleg gari?

golya87: próbált meg itt

[ Szerkesztve ]

(#1066) Zefír válasza 14adam (#1065) üzenetére


Zefír
őstag

Az elején halk volt, jaja :F

(#1067) 14adam válasza Zefír (#1066) üzenetére


14adam
addikt

Nem poros belül?kompresszorral megpróbáltad kifújni a port belőle?

(#1068) Zefír válasza 14adam (#1067) üzenetére


Zefír
őstag

Nemtudom , hogy porose, szétszedni még nem szeretném, garis, de kompresszorral megfujathatom. Köszi a helpet! :R

(#1069) sz.zoli25


sz.zoli25
aktív tag

Helló all...
Van egy VX450-em amit szeretnék nagyobbra cserélni...Hozzáteszem nagyon meg vagyok vele elégedve...Melyikre érdemes váltani?És mit jelentenek a betűk vx,hx,tx?

http://phmegbizhatosag.atw.hu

(#1070) 14adam válasza sz.zoli25 (#1069) üzenetére


14adam
addikt

A moduláris szó azt jelenti,hogy lelehet venni a felesleges kábeleket.A seasnonic belsősek halkabbak egy picivel

Belső
CX400: seasonic, nem moduláris
VX450: seasonic, nem moduláris
VX550: cwt, nem moduláris
HX450: seasonic, moduláris
HX520: seasonic, moduláris
HX620: seasonic, moduláris
TX650: seasonic, nem moduláris
TX750: cwt, nem moduláris
HX750: cwt, moduláris
HX850: cwt, moduláris
HX1000: cwt, moduláris

(#1071) sz.zoli25 válasza 14adam (#1070) üzenetére


sz.zoli25
aktív tag

Köszi a válaszokat...
Ezt azért jól meg keveri a corsair...
Mit jelent a cwt és a seasonic?
Amugy a modulárist azt vágom és azt is szeretnék csak a többi nem tiszta...

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu

(#1072) Cobra. válasza sz.zoli25 (#1071) üzenetére


Cobra.
őstag

Seasonic és CWT által gyártott belsőt rak bele a saját házába a Corsair, ő maga nem gyárt elektronikát. A Seasonicok valamivel jobbak, de a CWT se rossz. Egyébként a mostani gépedhez bőven elég a 450-es, még tuning is belefér.

(#1073) 14adam válasza Cobra. (#1072) üzenetére


14adam
addikt

Lesz még neki mégegy vga,és ott már elfogy az ereje

(#1074) jeni válasza Bagira01 (#1013) üzenetére


jeni
félisten

Hello
A Corsair TX650 tápot miért adtad el vagy cserélted kisebbre ha nem volt vele gond másfél évig?

(#1075) csuki00


csuki00
tag

Sziasztok!

Érdekelne hogy corsair moduláris kábeleket lehet e kapni valahol. Maga csak a kábel érdekelne pluszba.

(#1076) 14adam válasza csuki00 (#1075) üzenetére


14adam
addikt

Esetleg tegyél fel egy hírdetést ide az apróba,mert boltban ilyet nem kapni

(#1077) csuki00 válasza 14adam (#1076) üzenetére


csuki00
tag

Nincs rá szükségem csak érdekelt, hátha tud valaki erről..... valamit....

(#1078) pitbull93


pitbull93
tag

Sziasztok véleményeket szeretnék kérni a Corsair HX 650 tápról!Csendes?Hatékony???Akármilyen tanácsokat örömmel fogadok!

(#1079) Mans20


Mans20
addikt

Est

Az miért van hogy a 24 tűs csatiba a tápon,23 tű van?mármint egy luk az üres,az alaplapon meg megvan a 24 nek a helye.

(#1080) Mans20 válasza pitbull93 (#1078) üzenetére


Mans20
addikt

Nem TX650?nekem olyan van,nálam olyan halk,hogy megnéztem a ventit hogy forog e egyáltalán mert semmi hang nem jött belőle :) de i7 975 meg ilyenek mellett nem tudom milyen hangja lenne.

(#1081) MMIX válasza pitbull93 (#1078) üzenetére


MMIX
addikt

Corsair HX650w

DriverHeaven - November, 2009 [link]
OC3D - January, 2010 [link]
80Plus Bronz. Hatékonyság,csendesség a grafikonokon. Seasonic belső. Moduláris kábelezés. 32ezer Ft. Corsair TX650w Seasonic belső, nem moduláris kábelezés 24ezer Ft.

[ Szerkesztve ]

(#1082) 14adam válasza Mans20 (#1079) üzenetére


14adam
addikt

azért mert az a -5v és az még a nagyon régi alaplapoknak kell

(#1083) ész ventura


ész ventura
aktív tag

Sziasztok!

TX650-em van.
Ti le tudtátok szedni a 24 pines részből a 4 pint?
Csak ki kéne próbálnom egy régi alaplapot, amihez csak 20-as tápkábel jó.

Azt mondta a rendszer hogy adjak meg egy új jelszót, beírtam hogy f@szom,erre kiírta hogy túl rövid...

(#1084) 14adam válasza ész ventura (#1083) üzenetére


14adam
addikt

nyugodtan ráteheted úgy is a lapra hogy rajtra van a +4pin.Majd egy kicsit lelóg a csatiról a +4pin aztán kész

(#1085) ész ventura válasza 14adam (#1084) üzenetére


ész ventura
aktív tag

Köszi!
Most próbáltam, ahogy mondtad de nem tudom rátenni, mivel a 20 pines széle vastagabb mint a belső elválasztások emiatt nem megy rá a 24 pines.
Szerintetek szét lehet szedni? Én képtelen voltam rá, erőszakot meg nem mertem alkalmazni.
A specifikáció sok helyen 24/20-as csatiról beszél, ezért gondoltam hogy leszedhető.

[ Szerkesztve ]

Azt mondta a rendszer hogy adjak meg egy új jelszót, beírtam hogy f@szom,erre kiírta hogy túl rövid...

(#1086) lsc válasza ész ventura (#1085) üzenetére


lsc
nagyúr

Ezen a képen az elsőn jól látszik hol van az "osztás", nem lehet szétcsúsztatni ?

[ Szerkesztve ]

Az élet kegyetlen .

(#1087) ész ventura válasza lsc (#1086) üzenetére


ész ventura
aktív tag

Köszi!
Azt én is láttam, de nem tudtam se fel-, se le-, se széthúzni.
Mondom erőszakot nem alkalmaztam, bár lehet hogy kellene. :)
Esetleg késsel a vájatba benyúlni majd szétfeszíteni.
Várok valakire, aki már szétszedte! :)

[ Szerkesztve ]

Azt mondta a rendszer hogy adjak meg egy új jelszót, beírtam hogy f@szom,erre kiírta hogy túl rövid...

(#1088) lavorka válasza pitbull93 (#1078) üzenetére


lavorka
aktív tag

Üdv!
Nekem is HX 650 van. Nagyon halk, talán túlságosan is :) Kis melegedés van, hatásfok minden bizonnyal rendben van( 80 PLUS Bronze). Nekem igazából a kábelei nem tetszenek, túl merevek, de tény hogy bivalyerős táp. i7+8 giga RAM+5870+6 vinyó meg se érzi.

Hát értem én a beszédjit! Veder kell neki meg lavór... :D

(#1089) tajcsi


tajcsi
senior tag

Sziasztok.

Lenne egy kérdésem. Van egy tápegységem, egy HX520as. az a probléma, hogy az utóbbi időben sípol a táp. Ez az az ugy nevezett high pitching noise...an még rá néhány hónap garancia, de amikor elvittem a szervizbe, akkor azt mondtk, hogy lehet h nem tetszik neki a proci, vagy memoria, vagy videókártya, és h ezért nem nézik meg...

azon gondolkodom, hogy mit lehetne megketyerészni a tápon és fájdalommentesen átküldeni a másvilágra ugy, hogy az a szervízben ne vegyék észre...nem szivesen teszem ezt fe ki vagyok idegelve, hogy ilyen arcátlanok a boltban...

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#1090) Fluor válasza tajcsi (#1089) üzenetére


Fluor
csendes tag

Melyik boltban csinálják ezt?

(#1091) 14adam válasza tajcsi (#1089) üzenetére


14adam
addikt

értenek hozzá biztos...az alaplapi vrm-ektől vagy a vga gyenge minőségű vrm-eitől van ez,nem pedig a proci és a ram miatt...Másik lappal és másik vga-val is próbáld ki a tápot,ha ott is sipól akkor lehet,hogy a tekercsek megsérült lakrétege miatt van.Próbáld ki másik géppel is a tápot,ha ott nem sípol akkor vágd a fejükhöz,mert akkor nem az alaplappal és a vga-val van a gond.

(#1092) gainwardgs


gainwardgs
addikt

Corsair vx450:

4870 crossfire :C :C :C :

Corsair és Seasonic 4 ever :R :R

(#1093) Martintailor


Martintailor
csendes tag

Sziasztok!
Tegnap vettem egy vx550-et, és nagyon meg vagyok elégedve vele. Korábban utánaolvastam, és sok helyen írták, hogy más a belseje meg hangos, stb. Nos hang tekintetében nincs vele semmi gond, kellőképpen halk, ha pedig növekszik a terhelés pl. 3d alkalmazásoknál, a videókártya hűtője hangosabb, azt lehet hallani, meg esetleg a cooler master hyper tx3-masom. Everest stabilitásteszttel pedig olyan szép vonal grafikont adott az egyes feszültségi ágakon, hogy fülig ért a szám. Úgy gondolom 22000 Ft-ot megér, hogy végre van egy minőségi tápegységem, netezés, letöltés alatt abszolút halk, ha pedig nagyobb terhelés éri a gépet, az egyéb hűtők hangosabbak mint a tápegység.
MSIp45 neo2, e5200 dual core, msi9800gt-oc, 2 giga hyper x ddr2 1066mhz, 2 vinyó, dvd

(#1094) 14adam válasza Martintailor (#1093) üzenetére


14adam
addikt

Igen,más a bele,Cwt belsője van.Everest nem a valós feszt mutatja,kös rá egy mutimétert az a valós eredményt mutatja.Bár akkor is jók lesznek ;)

(#1095) Cobra. válasza Martintailor (#1093) üzenetére


Cobra.
őstag

Ehhez a géphez minek vettél 550-est? A CX400 is max 50%-ra lenne terhelve.

(#1096) tajcsi válasza 14adam (#1091) üzenetére


tajcsi
senior tag

Figyelj, egy oskori chieftec 350W tap nem baszakodott, ugyszinten egy 400W-os sem, tovabba egy Codegen es egy CM iGreen v mi a neve sem majmolt igy agepemmel es hiaba nyaggatom oket, mert az O gepukben minden rendben van...es mar vittem is nekik vissza, de hiaba...utalok ilyet csinalni de latom h nincs mas lehetosegem :W

OFF: erdekelne, hogy ki a CHIEFTEC gore itt magyarorszagon, van egy ventiszabalyozom egy DT6000es es leegett rajta az egyik tranziszor es erdekelne, hogy milyen tipusura kell kicserelni...

thx...

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#1097) tajcsi válasza 14adam (#1091) üzenetére


tajcsi
senior tag

?

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#1098) 14adam válasza tajcsi (#1096) üzenetére


14adam
addikt

Link,itt hamarabb kapsz értelmes,jó választ.

(#1099) Sonja


Sonja
veterán

Rendeltem egy TX750-et. :C Remélem, hogy minden renben lesz vele. :R

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#1100) 14adam válasza Sonja (#1099) üzenetére


14adam
addikt

ha 4db olyan vga-t raknál a gépbe azt is vinné.Mik lesznek a jövő tervei? :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.