Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) kati85


kati85
csendes tag

Egyvalamit elfelejtettem megkerdezni...
Az alaplaphoz az Internal I/O Connectors reszen ezt irjak:
24-pin ATX Power connector
8-pin ATX 12V Power connector
A taphoz meg azt irjak, hogy 20 4 tus, meg 4 4 alaplapi kiegeszito.
A ketto passzol egymashoz??

(#252) kati85


kati85
csendes tag

Megvettem.

(#253) South Velen


South Velen
addikt

Minden OK? :R

(#254) kati85


kati85
csendes tag

Egyelore ugy nez ki igen, de a gepet meg nem tudom osszerakni azaz nincs ertelme mert holnap megyek a videokartyaert.
Egyebkent erdekesseg, tegnap este ota 3x valtozott ennek a tapnak az ara, termeszetesen felfele. 2k-val tobbet csengettem vegul ki erte, hiaba rendeltem be webshopon keresztul :(

[ Szerkesztve ]

(#255) Szten Márs válasza kati85 (#254) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Nem a rendeléskori árán kéne megkapnod véletlenül? :U

(#256) kati85 válasza Szten Márs (#255) üzenetére


kati85
csendes tag

De.
Csak elgondolkodtam, hogy kicseszhet velem, hatarido, leejti, mittudomen, ugyis az erosebb kutya b.ik, tehat mit volt mit tennem :(

(#257) Szten Márs válasza kati85 (#256) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Mondjuk megveszed máshol, és közlöd, hogy ezzel akkor legyenek ők boldogok... még akkor is, ha esetleg máshol is ugyanannyit fizetsz érte, vagy akár kicsit többet is, de ilyen disznóságot nem szabad hagyni, hogy az ember képébe toljanak, és lenyelni...

(#258) kati85


kati85
csendes tag

Ja, most latom, ugy jott le, mintha vegul naluk vettem volna meg, ofkoz nem, _kizart_ :) Ez elvi kerdes ;)

(#259) CséZé


CséZé
őstag

Rendeltem egy CX400-ast, remélem nem lesz vele probléma, és ugyanolyan halk, mint a társai :K

(#260) kristoof92


kristoof92
tag

(#261) 14adam válasza CséZé (#259) üzenetére


14adam
addikt

Nemfogsz benne csalódni

Amugy Erröl az új tápról tud valaki valamit? Csak kiváncsiságból kérdezem.Milyen beles lehet,ez is Seasonic?Nagyon brutális a 12-es ága... :Y

(#262) kristoof92 válasza 14adam (#261) üzenetére


kristoof92
tag

Más topicokban CWT-ről beszélnek...

(#263) dani9112


dani9112
csendes tag

sziasztok. azt akarom kérdezni h nem tudja e valaki hogy a vx450 ben és a vx550 ben ugyan az a ventillátor vvan e?
vagyis h halkabb e vagy hangosabb ha igen akkor mennyivel?
mert 3ezer forint árkülömbséggel inkább az 550 es kéne de a legfontosabb h halk legyen. és meg tudja valaki mondani h a 450w ha a jövőre tekintek elvinne e egy i7et egy csúcs vga t
8-10 giga ramot?

(#264) subaruwrc


subaruwrc
félisten

hello.
nincs valakinek ötlete hogy miért látszik a tápom ventijének ritmusa a tv-n? ja tudom elég hülyén hangzik de amilyen tempóval forog a tápom ( hx520) ventije, olyan gyorsan járnak a görbe csíkok a tv-ben :F idáig vx550-em volt de semmi hasonló problémám nem volt.

(#265) zsolt1129


zsolt1129
addikt

Épp ma lettem boldog tulajdonosa egy Corsair HX 620-nak. Q6600 tuning lesz. Szerintetek jó vétel volt?

(#266) syC válasza zsolt1129 (#265) üzenetére


syC
addikt

Igen :C

(#267) zsolt1129 válasza syC (#266) üzenetére


zsolt1129
addikt

Köszi kolléga. Király a cuccos :C :R

(#268) dani9112


dani9112
csendes tag

sziasztok. azt akarom kérdezni h nem tudja e valaki hogy a vx450 ben és a vx550 ben ugyan az a ventillátor vvan e?
vagyis h halkabb e vagy hangosabb ha igen akkor mennyivel?
mert 3ezer forint árkülömbséggel inkább az 550 es kéne de a legfontosabb h halk legyen. és meg tudja valaki mondani h a 450w ha a jövőre tekintek elvinne e egy i7et egy csúcs vga t
8-10 giga ramot?

(#269) Speed® válasza dani9112 (#268) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Két különböző modell, a 450es Seasonic belű, az 550es CWT. Utóbbi hangosabb jóval, nem ajánlott. Ha a 450eshez hasonlóan halk modellt keresel, HX520, vagy Enermax Pro82+ 425/525W a te tápod. Mindegyik bőven elbír egy húzott i7el is, ha nem túlzó a VGAválasztás (GTX295/4870X2 és hasonszőrűek..).

(#270) dani9112 válasza Speed® (#269) üzenetére


dani9112
csendes tag

köszi

(#271) N-vidi-A


N-vidi-A
őstag

Hi!
Szervaltam egy Corsair HX620W-t!
nagyon baba meg minden, csak olvasgattam nehagy topicot, es lattam, hogy altalaban nagyjabol ugyan olyan legszallitasi kepessegu ventire kell lecserelni a ventit, ha valaki cserelni akar, bar ez vegulis egyertelmu...:D

A kerdesem az lenne, hogy ez megfelelo-e!

nem egy noctua, de attol meg jo lehet:D

:R

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#272) 14adam válasza N-vidi-A (#271) üzenetére


14adam
addikt

+/- 10%-os légszállitású venti kell bele.A corsair hx 620-asba ilyen venti van :AD1212HB-A71GL .[link] kevés lesz bele az a venti,mert 85.2CFM a légszállitása az adda-nak

Én tuti nemcserélném le az eredetit mert ha rosszat raksz bele akkor akár kidobhatod a tápot a kukába,mert a gari is elveszik.

[ Szerkesztve ]

(#273) Verrion


Verrion
tag

Sziasztok! Először is Boldog Új Évet Mindenkinek... :))

A problémám az hogy vettem úgy másfél év egy Corsair HX520-as tápot,
akkor adtak hozzá 2db. 6 pines PCI-E csatlakozott. De látom az újakhoz már 6+2 pines
PCI-E-s csatikat adnak... Nem tudjátok véletlenül merre lehetne hozzá venni vagy szerezni ??? Mert hamarosan kártya csere lesz és annak kell a 6+2pin...

Előrre is kösz a válaszokat !!! :R

Egészségetekre! Fel a fárra!!! :C

(#274) jugeen válasza Verrion (#273) üzenetére


jugeen
addikt

Corsair FAQ

Q » How can I acquire replacement/additional cables for my Corsair modular power supply?
A » Please send an email to jackflash@corsairmemory.com with your name, address, phone number, the cables you require and your PSU model and we’ll be happy to help.

(#275) Verrion válasza jugeen (#274) üzenetére


Verrion
tag

Köszönöm a választ... :DD

(#276) N-vidi-A válasza 14adam (#272) üzenetére


N-vidi-A
őstag

THX! :R

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#277) subaruwrc válasza kristoof92 (#260) üzenetére


subaruwrc
félisten

finom a kicsike. ilyenem lesz úgynézki.

eladó a HX520

(#278) werszomjas


werszomjas
őstag

Mától büszke corsair vx450 tulajdonos vagyok :DDD

üdv

(#279) Dare2Live válasza subaruwrc (#264) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

szgépröl kapja a jelet a tv?

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#280) subaruwrc válasza Dare2Live (#279) üzenetére


subaruwrc
félisten

nem. nincs közük egymáshoz.
werszomjas
üdv a klubban. első benyomás?

(#281) werszomjas válasza subaruwrc (#280) üzenetére


werszomjas
őstag

működik ;]

meg szép fekete, designes :DDD

[ Szerkesztve ]

üdv

(#282) subaruwrc válasza werszomjas (#281) üzenetére


subaruwrc
félisten

heh. még tiszta szerencse.

(#283) kristoof92


kristoof92
tag

Na, végre kapható a TX850 (ne tévesszen meg senkit a kép), és a HX450 (itt se) Magyarországon

[ Szerkesztve ]

(#284) zsolt1129 válasza kristoof92 (#283) üzenetére


zsolt1129
addikt

Épp ma nézegettem őket én is. De valami horror árai lettek sajnos :W

(#285) subaruwrc válasza zsolt1129 (#284) üzenetére


subaruwrc
félisten

ha összevetjük a többi márka 800w feletti áraival szerintem annyira nem durva.

(#286) ImI87


ImI87
őstag

Nem tudjátok, hogy (a TX850 kapcsán) nincs készülőben v.mi 800W körüli HX?
Pont itt van egy kis űr a termékpalettán..........

Én nem tudom, hogy van-e v.mi hátránya a moduláris tápoknak, de szerintem amióta "feltalálták" a moduláris tápot, onnantól kezdve teljesen fölösleges gyártani fix kábelezésűt.

[ Szerkesztve ]

(#287) subaruwrc válasza ImI87 (#286) üzenetére


subaruwrc
félisten

szerintem 800w-os hx nem lesz. ha a teljesítményeket nézed van 550-es fix 520as moduláris 620 as moduláris 650-es fix 750-es fix 850-es fix meg 1000w-os moduláris.
ha lesz akkor az is vagy hx 750 vagy 850 lesz csak hogy a belsővel ne kelljen variálni.
szerintem :))
na mondjuk egy 800-as modulárisnak lenne ára.

(#288) ImI87 válasza subaruwrc (#287) üzenetére


ImI87
őstag

Pont ezért írtam, hogy egy jó kis moduláris 800w körüli táp hiányzik a palettáról. Ára meg "legyen", de viszont legyen jó is! :K

800w meg arra kéne, hogy húzott quad + high end vga sli/cf meg se kottyanjon neki. A HX620 már lehet, hogy gondban lenne 2db GTX285-tel, meg egy jól megrántott c2q-val.
Most ne jöjjön senki azzal, hogy "elég annak egy 400-as FSP is" :DDD)

(#289) Devdi


Devdi
aktív tag

Sziasztok. Van egy corsair vx450-es tápom, és lenne olyan problémám vele, hogy amikor a gép nem dolgozik annyira, hanem pl csak egy kép van megnyitva, vagy a weben vagyok akkor cirippelést hallok a táp felől. :S
Szerintetek mi lehet a probléma? Konfig az adatlapomban.

(#290) subaruwrc válasza ImI87 (#288) üzenetére


subaruwrc
félisten

amiket most elsoroltál arra egy tx650 bőség. quad cf/sli-hez kell 750w+-os cucc.

(#291) zsolt1129 válasza Devdi (#289) üzenetére


zsolt1129
addikt

Szerintem valamelyik kondi kiszáradt,vagy kezd kiszáradni. Nekem is volt ilyen még anno az FSP-vel,de nem kell foglalkozni vele,baja nem lesz.

[ Szerkesztve ]

(#292) keszeg86 válasza subaruwrc (#264) üzenetére


keszeg86
csendes tag

Szia! Véletlenül nincs tuningolva a géped?
Lehet, h hülyén hangzik, de mikor húzva volt a gépem, akkor nekem is azt csinálta... :DD :DDD

(#293) subaruwrc válasza keszeg86 (#292) üzenetére


subaruwrc
félisten

hello.
de véletlenül van :DDD de csak tápcsere után lett ilyen.. amúgy azóta megjavult. kétszer háromszor szét lett szedve a gép és mostmár nincs gond vele.

(#294) nTom


nTom
aktív tag

sziasztok

vettem egy használt TX650 tápot a bazárban de nálam nem hajlandó működni. Már 2 helyre kölcsönadtam ahol probléma nélkül teljesíti feladatát. De ha én akarom használni, folyamatos újraindulásokat produkál a rendszer, általában pár percenként. Az alaplapom egyelőre egy Giga EP31DS3L. A régi tápommal (Chieftec) minden jó, de ez a 12volton csak 200 wattot tud leadni. Ez kevés lesz egy jó vidkarihoz és tuninghoz, valamint régi, a hatásfoka is gyengébb. Egy kölcsönkért FSP 350PNF-el szintén folyamatosan megy napokig a rendszer. A corsair táp a konnektorból kb 50- 65 wattot vesz fel. Kevés lenne a terhelés?

(#295) bod101


bod101
aktív tag

Sziasztok!
Tudja valaki, hogy a kettő között mi a különbség Corsair CXPSU-400CX és Corsair CMPSU-400CX ?

1-es golf, 2-es golf, ... (Bëlga)

(#296) Henker2


Henker2
addikt

Üdv!
Ilyen tápom van: Corsair VX450 450W
Netezés közben semmi hangja nincs.
Az normális, hogy játék közben sipoló hangot ad ki?
Köszi

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#297) lsc válasza Henker2 (#296) üzenetére


lsc
nagyúr

Biztos a táp adja a hangot, inkább a videokártyáknál olvastam erről a tekercs sípolásról . Ha megoldható a kártyát egy másik gépben ki kellene próbálni .

Az élet kegyetlen .

(#298) Dr.FantastiK


Dr.FantastiK
őstag

a tapegyseget muszaj venti'-vel lefele berakni ? ? ?
mert az en hazamba csak felfele' tudom betenni .... LianLi PC P-80-Red.

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#299) Rederik


Rederik
tag

Sziasztok,

Előre is elnézést kérek, ha amatőr lesz a kérdésem, de mielőtt bénázok inkább kérdeznék.

Mindig is Codegen kategóriájú tápjaim voltak most Mercury van:-), de nyáron új gépet szeretnék venni, s ahhoz már egy VX450-es vennék.

Az lenne a kérdésem, hogy kell-e ehhez a táphoz áramvédő? (MAXX ketyeréim vannak már régóta)
Az egyébként a bajom, hogy a tápot már most le kellene cserélnem az aktuális gépemben, mert 2 hónapon belül a második áramvédő füstöl el benne, s akkor inkább, már egy új tápba fektetném a pénzt, de ha ahhoz is ajánlott ilyen ketyere, akkor még nem cserélek tápot.

Egyébként elképzelhető, hogy a jelenlegi tápom megszaladva ad ki feszültséget, s az nyírja ki az áramvédőket?

Rederik

(#300) Geniust


Geniust
tag

Sziasztok.Van nekem 1 Corsair CX 400-as tápom.Azt szeretném kérdezni töletek akiknek van ilyen h nektek is hangoskodik a venti benne ha például játék vagy vmi procizabáló program fut?? Elégé hangos amikor például GTA IV fut a gépen.Nem tudom h ez csak nekem ilyen vagy ez mindenkinél ilyen ez a táp??Ha netezés vagy film stb akkor nem hallom a hangját.Nem tudom h ez most hömérséklet fügvényébben vagy fogyasztás alapján növeli a venti sebességét..Amugy a házon belül még 1alkatrésznek sem ment 40fok fölé a hömérséklete....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.