Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-30 20:26:58

LOGOUT.hu

A Chakra OS megszűnt, tegnap jött a hivatalos hír. Hogy a jövőben látjuk-e még, azt nem tudni. Szép volt, de nincs tovább. Most a hozzá legközelebbi disztró az a Manjaro KDE...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------v

ChakraOS - korábban Chakra Project - asztali Linux disztribúcióval kapcsolatos alapvető információk:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#178) chab7


chab7
addikt

Sajnos úgy néz ki az én gépem nem bírja a terhelést KDE alatt :( Ha megy egy krusader egy firefox 5 füllel, egy konsole egy pidgin és egy amarok akkor olyan szintre tud lassulni, hogy ablakot váltani sem tudok. És akkor még egy csomó mindent nem indítottam el ami kellene.
A gwhere csomagot sem tudom feltenni mert a gtk+ csomag nincs tárolóban és valami gtk-config path hiányol mikor a forrásból tenném fel (ehhez sajnos nem értek).
Úgy néz ki csak rövid tapasztalatszerzés lesz az én gépemen a chakra - bár tetszene, de ehhez erősebb gép kell. Majd talán a párom gépére felteszem a win mellé.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.