Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: WWII

Hozzászólások

(#315) BandiHUN válasza Chumlee (#314) üzenetére


BandiHUN
veterán

Pont ezt mondom,a TF2 jön holnaptól...a BF1-re pedig eddig az volt,hogy 10 óra járt,azt én is letoltam.Ha jön hamar fullosan,a BF4 mellett,ami kimaradt(pedig most is tolhatnám a full-premiumot,mert fizetem az Accesst),már kezd is halványulni a WWII csillogása.Persze vágynék új codra az új platformon is,ezért kérdéses,hogy vennék-e egy használt gépet,vagy ha lesz,eleve egy WWII bundle-t majd.Vagy lehet addigra munkanélküli leszek,és örülök,hogy lyuk van a s..emen :DDD
Jelenlegi számítások mellett össze tudnám dobni az árát megjelenésre.Vagy egy PC-s vidkarira+az óccsó' gémre.
Jó,hát addig lesz még béta is.Sajna vidéki kisvárosban a kutya nem gémel,kölcsönkérni nem tudok/átmenni próbálni még magát egy XO-t se.Itt 20 éve áll az idő.A megyeszékhely egyszem 576ját is nemrég zárták be... :( Ennyit a helyi viszonyokról.A64 X2-es asztali gépem van melóhelyen(Xp...) és C2D laptopon programozok... :DDD Na jó,az már win7 :DDD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: WWII
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.