Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#359) BalaNce87 válasza NINCS!!! (#357) üzenetére


BalaNce87
addikt

Ha legnehezebb fokozaton tolnám akkor meg azért baszná fel az agyamat mert hülyeségekkel nehezítik meg, és nem azért mert tényleg nehezebb lenne a játék, a sebzés már jobb mondjuk hogy egy két golyótól bevérzel, de a többi az annyi hogy 500 katona helyett 1500 jön és stb... Valljuk be nem megy nekik ez, túlerőltetik az egészet, nagyon látszik hogy itt abszolút CSAK a pénz van előtérben és mögötte semmi. Csak a multija miatt érdemes megvenni, bár mint már mondtam sokkal gyengébb mint volt anno, a végén már lőnöd se kell, az is automatikus lesz. Egyszerűen erőltetik ezt a cod nevet de nagyon, a szomorú az hogy meg is veszik, pedig már rájuk férne egy két pofon hogy észbe kapjanak, mert amit csinálnak az nem játék hanem összedobnak valamit és hozzávágnak egy két pluszt. Hiába mondom ezt egy olyannak aki isteníti a codot (itt nem rád gondoltam konkrétan), én is toltam vele de ezek akkor is egyértelmű dolgok, amint valami negatívumot írok róla nem tesznek mást mint bemegy a fülükön majd ki, aztán jön a pointless speech. :o

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.