Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-17 15:48:41

LOGOUT.hu

2021 Résztvevők: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24851) kenwood3 válasza Tin (#24847) üzenetére


kenwood3
őstag

Koszi. Hat remelem a legjobbakat :)

Mi az az ekezet dragasag??

(#24852) tupacamaru válasza kentucky (#24845) üzenetére


tupacamaru
veterán

35 euro volt.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#24853) NyMRooD válasza Timyyy (#24838) üzenetére


NyMRooD
őstag

Akkor nekem is arról jött az értesítő tegnap, ez aztán gyors volt :Y

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#24854) -Bandi- válasza kentucky (#24845) üzenetére


-Bandi-
tag

eustockon most 14900ft(+990ft a szállítás), amazonon ha jól rémlik 12 körül jött ki.

Mivel az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak.

(#24855) -Bandi-


-Bandi-
tag

Azért edigital most odatette magát ezzel az új akciójával :D

pl:
lenovo tab4 fehér 42.990ft helyett 42.990ft
lenovo tab4 fekete42.990ft helyett 44.990ft

Mivel az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak.

(#24856) Breki válasza lupus_l (#21710) üzenetére


Breki
veterán

Ez a kód már nem működik?

Itt találtam egy újabbat, de azt se fogadja el.

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#24857) Taci válasza Timyyy (#24831) üzenetére


Taci
addikt

Én is rendeltem, várom. Vajon lehet rá fekete "skint" kapni, hogy ne "világítson ki" annyira a szélvédő mögül?

(#24858) Cabaye89


Cabaye89
csendes tag

Sziasztok!

Aki lemaradt volna az emag-os black friday-es philips fc9330/09 es porszívóról 20.000 ért volt, az most meg tudja venni euronicsben.

[link]

Bár itt fórumon inkább az edigitalosat ajánlottátok, de szerintem teljesen jó ennyi pénzért.

(#24859) L4mie válasza kenwood3 (#24851) üzenetére


L4mie
veterán

hát én is nagyon várom a VGA-t....mai napra lett volna ajándék :(
de weben semmi mozgolódás, kiszállítási ígéret 28-29..... :O
*garancia és számla van róla a rendelési felületen.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#24860) BiP válasza akom (#24824) üzenetére


BiP
nagyúr

(#24824) akom: Még mindig semmi

(#24825) zoltan6: Én kitöltöttem, kártyám is van, szóval engem ne szivassanak :)
Bár azt nézve, hogy itt a PH-n mennyi kód jelent meg, nem csodálkozom.

(#24839) radi8tor: Ha épp rögzít, azért a videóból látszik, hogy te besatuztál (gyorsan lassulsz).Az első kamera meg azt rögzíti, hogy egy kiugró gyerek miatt tetted-e vagy csak úgy heccből.

(#24861) Dolby válasza mghltm (#24842) üzenetére


Dolby
senior tag

Kategorikusan valóban nem lehet kijelenteni hogy mindig hátulról jövő a hibás, hiszen figyelmetlen sávváltás, főútra kikanyarodás esetén elsőbbség meg nem adása stb. esetén lehet vétlen a hátulról belemenő is. Az már más kérdés, hogy mi van ha a hátulról érkező is szabálytalanul (pl. túl gyorsan) közlekedik, ez lehet vizsgálat tárgya és elmarasztalhatják mind két felet is.
A linkelt esetben az, hogy vizsgálják koránt sem jelenti azt hogy meg is büntetik. Annyit írnak hogy két külön ügyet vizsgálnak, egyik az ittas vezetés, a másik pedig a BMW-s sérülése miatt, lehetséges, hogy a 8 napon túl gyógyuló sérülés esetén automatikusan kell indítani vizsgálatot. Ettől még felmenthetik.

[ Szerkesztve ]

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#24862) balinthun


balinthun
tag

Sziasztok!

EMAG-tól rendelt nagyobb csomag megérkezett már valakinek? Még mindig rögzített rendelés státuszban van. Írtam nekik, hogy wtf, de arra sem reagálnak...

(#24863) rellif


rellif
senior tag

A 60K-s Whirlpool hűtő már a nappaliban pihen :)

(#24864) winfos


winfos
tag

Sziasztok!

Rendelt valaki BF alatt AQUA-tól?
Az azonnal automatikus email óta semmi visszajelzés.

Emailre nem válaszolnak telefont nem veszik fel.

köszi

(#24865) radi8tor válasza winfos (#24864) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Rendelt más is

⭐ Stella

(#24866) sixpak


sixpak
nagyúr

Emag-tól rendelt router ma megjött, csodálkoztam is, mivel a magyar posta kézbesítette és azért őket nem lehet azzal vádolni, hogy kapkodó idegbetegek.
Másik csomag is megjött (2TB HDD), az nem Emagos, GLS hozta.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#24867) Timyyy válasza kentucky (#24845) üzenetére


Timyyy
őstag

35 euro volt.
Hátsó kamerám nincs, csak kiszemeltem egy rendszámtáblába építhetőt, és várok az 50%-os akcióra. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24868) Monoton válasza winfos (#24864) üzenetére


Monoton
tag

Tőlük rendelt termékem már a pick packponton van.

(#24869) tng válasza balinthun (#24862) üzenetére


tng
tag

Xboxomat nekem sem hozták még ki. Nyomonkövetésnél még csak azt mutatja hogy rögzített rendelés.. De nekem is 25-28-át adott meg kiszállításnak. Ebből szerintem már a héten nem lesz semmi. Ami a vicces, hogy rendeltem egy turmixot is, de azt vagy fél órával később, azt meg ma reggel hozta a dpd. De arról kaptam sms-t is tegnap. Szval akkora kavar meg fejetlenség lehet emagéknál hogy ihajj. Pedig nagyon reméltem hogy gyorsan megjön a box, mert már nagyon játszanánk itthon az asszonnyal :D

[ Szerkesztve ]

(#24870) eastsider válasza eastsider (#24826) üzenetére


eastsider
nagyúr

elfogadták elvileg a DOMINO-s TV rendelést. közben megrendeltem nélküle is, azt mondták azt vegyük át, amelyik előbb megjön
:F

(#24871) Sefter válasza tng (#24869) üzenetére


Sefter
veterán

"Pedig nagyon reméltem hogy gyorsan megjön a box, mert már nagyon játszanánk itthon az asszonnyal"

akkor pont nem baj, ha késik a box... :DDD

Psn ID: sefter_hun

(#24872) Lokids válasza winfos (#24864) üzenetére


Lokids
addikt

Hali.

Nálam is ez volt, majd 10 körül telefonált a futár, hogy 5 perc múlva jön. Azóta otthon az egér.
De Aqua-tól semmi jelzés.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#24873) kentucky válasza Timyyy (#24867) üzenetére


kentucky
őstag

az durván best buy :D

(#24874) kentucky válasza sixpak (#24866) üzenetére


kentucky
őstag

milyen router?

(#24875) odrif válasza eastsider (#24870) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Nekem törölték a rendelesem.

20 éve a Prohardveren

(#24876) Lokids válasza kentucky (#24873) üzenetére


Lokids
addikt

Még mindig annyiba kerül.
https://www.amazon.de/YI-Nachtsicht-Bildschirm-Weitwinkel-Android-grau-DashCam-Grau/dp/B073GTDBZ8/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1511865819&sr=8-1&keywords=yi+dash+cam

[ Szerkesztve ]

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#24877) tng válasza Sefter (#24871) üzenetére


tng
tag

Te kis huncut! :D

(#24878) Tangerine válasza Timyyy (#24831) üzenetére


Tangerine
senior tag

Én is ugyanakkor rendeltem, és már tegnap délután megjött. Sima postás hozta. A párom szerint 2 táska volt nála, az egyik kb csak az én cuccaimal volt tele (régebbi ebayes rendelések).
Volt amit alig tudott odaadni (nagyobb mágnesek) mert mindig hozzáragadt a kulcsához. :DDD

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#24879) renatto válasza winfos (#24864) üzenetére


renatto
őstag

Ma reggel kaptam levelet tőlük (Aqua, pénteken rendeltem), hogy megvan a rendelésem de mivel nem volt raktáron (tényleg nem volt), majd jelentkeznek...

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#24880) waT


waT
csendes tag

Ma megjött a pénteken rendelt Beats fejhallgató. A doboz nagyon igényes, de a jobb oldala nem szól. Lehet ezért prémium minőség?

(#24881) balint82


balint82
senior tag

EMAG Electrolux porszívó ma jött meg - POSTA hozta.

DOMINO-s COOP kuponos A3 2017 pedig tegnap - GLS hozta,

:C

[ Szerkesztve ]

Google Pixel 4a

(#24882) sixpak válasza kentucky (#24874) üzenetére


sixpak
nagyúr

D-link

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#24883) spae


spae
aktív tag

Félig off,bár lehet nem is!
Nem tudom, hogy BF miatt vagy csak úgy, de egy általam keresett termék akciós a cuccvadasz.hu-n, és még más akciókat is láttam a weblapjukon.
Én még nem is hallottam róluk. Ismeri őket valaki? Mennyire megbízhatóak?

(#24884) Lackooo84 válasza waT (#24880) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Beats fejhallgató.... uhh hát részvétem. :DDD Na most ugye 2 fajta ember van, akit érdekel a hangzás és a minőség, és akit nem. Na az utóbbi veszi a beats névre keresztelt túlárazott divatfost. :D Viccet félretéve, sajnos eléggé gagyik a füleseik, nem csak anyagminségben, de teljesítményben is.

The Truth is out there...

(#24885) BiP válasza balint82 (#24881) üzenetére


BiP
nagyúr

Na, akkor Te legalább kaptál valamit domimo-s coop-os kuponnal. Nálam még semmi változás.

(#24886) Laca1212 válasza radi8tor (#24839) üzenetére


Laca1212
őstag

Minden esetben a hátsó a hibás. Úgy kell a követési távolságot megválasztani,hogy minden esetben biztonságosan meg tudj állni.

(#24887) Mr.Csizmás válasza Laca1212 (#24886) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

egyenesen haladásnál. (nem változtat irányt/sávot egyik se)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#24888) Mankó


Mankó
veterán

Telekom-os black friday-ről is meg van a véleményem. Felhívtak most, hogy azonosítsam magam a megrendeléshez, mert hogy a személyi igazolványom száma nem passzol. Bekérte az alap adatokat meg a szem.ig, számát, erre mondja, hogy a kormány adatbázisában ez a szám más személyhez van rendelve. Adjam meg az útlevelem meg a jogsim számát. :Y Persze, hogy vissza mondtam, ennyi adattal már akár kocsit is vehetnek a nevemre.
Felháborító! 3 szintű azonosítás nem volt nekik elég, szolgáltassam ki az összes adataimat nekik, főleg hogy most mennek ezek a telefonos átverések.
Vigyázzon mindenki, sosem lehet tudni!

(#24889) mghltm válasza Mankó (#24888) üzenetére


mghltm
addikt

mondok meg egyet: kb 20 alkalommal probaltam naluk akcios lg tv-t vasarolni 40e-s aron, mindig ugyanarra a hibara futott, ezert irtam nekik mail-t benne a problema leirasaval. ma hivtak, elnezest kertek es ugy nez ki a heten szallitjak a keszuleket. majd rakom fel aprora tetemes haszonnal es a kulonbozetbol nezek valami franko sirhelyet.

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#24890) -Bandi- válasza Mankó (#24888) üzenetére


-Bandi-
tag

Nekem szállítás alatt van mindkét telefon, az egyiken már az új, a másikon még a régi igazolvány számom szerepel a letölthető számlán... kíváncsi leszek a végére :)

Mivel az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak.

(#24891) L4mie válasza Mankó (#24888) üzenetére


L4mie
veterán

EZ NEKEM felettébb gyanús.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#24892) Lackooo84 válasza mghltm (#24889) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ugyanarra a piros hibára futott? Ami azt jelenti, hogy elfogyott? (volt már téma párszor, ha pirosra fut, akkor nyomkodhatod egész nap, már nem tudsz rendelni) :DDD De csak azért kaptál, mert a sok törölt domino kuponos rendelésből lett újra készlet, másképp tuti nem kaptál volna. :D

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#24893) Mr.Csizmás válasza Mankó (#24888) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

önt megkísérelték átverni :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#24894) vasi89 válasza Mankó (#24888) üzenetére


vasi89
addikt

a telekom szerintem ne férhet hozzá a kormány adatbázisához.

(#24895) Sefter válasza Mankó (#24888) üzenetére


Sefter
veterán

a szolgáltató nem lát rá a "kormány adatbázisára"... :N

Psn ID: sefter_hun

(#24896) Azie


Azie
őstag

kuponmentes s7: szállítás alatt

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#24897) BiP válasza -Bandi- (#24890) üzenetére


BiP
nagyúr

Na, akkor nálad is elindult a kuponos teló. Jó neked, engem nem is hívtak (mondjuk nem tudom, hol lehet megadni telefonszámot), nem is küldtek emailt, semmi.

(#24898) davenport válasza vasi89 (#24894) üzenetére


davenport
aktív tag

Ellenőrizhetik. Az előfizetéses és a Domino-s cuccok miatt kell is nekik. Az már más kérdés, hogy nem előfizus cuccnál miért teszik. Itt akár te is ellenőrizhetsz igazolványt. Az más kérdés, hogy mikor Domino-t egyeztettem küzdöttünk vele, mert pontosan úgy kell mindent írni, mint ahogy az okmányban szerepel, különben hibát dob.

[ Szerkesztve ]

No money, no honey.

(#24899) Lokids


Lokids
addikt

Azt valaki le tudja nekem írni, hogy hogyan működik ez az amazonos Sonderpreis?
Kíváncsiságból végig kattintottam a fentebb linkelt yi dashcamet, de sehol sem volt rá esély, hogy beírjam a promó kódot. Voucher collected, de végig 50 eurót ír.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#24900) Dolby válasza davenport (#24898) üzenetére


Dolby
senior tag

Viszonylag új nmhh-s rendelet miatt azonosítatlan személynek előre fizetett mobiltelefon szerződést sem lehet értékesíteni. Ezért kellett minden feltöltőkártyás ügyfélnek a nyáron adatokat egyeztetnie.

[ Szerkesztve ]

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.