Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-17 15:48:41

LOGOUT.hu

2021 Résztvevők: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24651) Tin válasza BReal (#24650) üzenetére


Tin
veterán

cd galaxison is cyber monday

(nem néztem át)

(#24652) Mr.Csizmás válasza BReal (#24650) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

wow bc 2300 ft bestbuy eddig

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#24653) sagem


sagem
addikt

H&M Cyber Hétfő a kijelölt termékekre akár -70% kedvezmény

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#24654) gergely2019 válasza darksamu (#24642) üzenetére


gergely2019
csendes tag

"Lehet, ez a 'nem mentek át az adatok' a kifogás arra, hogy töröljék a rendelést ha kuponnal vettél valami mást telefonon kívül."

Ha a kupon miatt törlik, azt simán megmondják, hisz a kupon leírásában is egyértelmű.
Ettől független az, ha valamilyen hiba miatt nem jött át a rendelés.

(#24655) WayneGace


WayneGace
őstag

Nelly.com Cyber monday.

Jó minőségű cuccok. Én már rendeltem tőlük többször is.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#24656) Lokids


Lokids
addikt

Aki rendelt pénteken Aqua-ból, az megkapta a csomagot, vagy kapott értesítőt, hogy átadták a futárnak?
Én eddig csak egy értesítőt kaptam, hogy megrendeltem, majd akkor írnak, ha átadják a futárnak. Eddig ezt nem tették.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#24657) radi8tor válasza Lokids (#24656) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Aqua elég lassan dolgozik BF alatt. Tavaly személyes átvétellel kértem valamit, 1 hét volt mire emailt küldtek hogy átvehető.

⭐ Stella

(#24658) nyirzoz válasza Lokids (#24656) üzenetére


nyirzoz
aktív tag

Éjfélkor köldött e-mailt a GLS, hogy csomag érkezik az Aqua-tól.

(#24659) mghltm


mghltm
addikt

a telekom akcios lg tv-k meg beszerezhetoek akcios aron par embertol

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#24660) Tin


Tin
veterán

amazon.de xiaomi yi fhd akciókamera 39.99EUR.

a villámakció 15:40-kor indul, de ott a sonderpreis kupon, azzal 39.99EUR. gondolom a villámakcióban is ennyi lesz, akit érdekel, várja meg, talán kicsit még olcsóbb (bár nem hiszem).

a fekete és a fehér szín akciós.

(#24661) davenport válasza mghltm (#24659) üzenetére


davenport
aktív tag

Az S7-nek valszeg külön szekciója lesz.

No money, no honey.

(#24662) Mr.Csizmás válasza mghltm (#24659) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

pozitívum, hogy a fele legalább aktív topictag :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#24663) KoVee84 válasza Dr.NX (#24599) üzenetére


KoVee84
senior tag

:R köszi, rendeltem is egyet!

[ Szerkesztve ]

(#24664) Tin válasza davenport (#24661) üzenetére


Tin
veterán

durva, mi? nekem most járt le az előfizum, úgyis hosszabbítottam volna (egész család ebben van), gondoltam, behúzok egy S7-et, 43e Ft-ért.

még bele is gondoltam, ha nem jön be, max feldobom apróra, de ennyiért gyakorlatilag csak gagyi telót kapni, vagy redmi 4-et, már ha van eustockon, de sosincs.

lesz itt kopp, lévén rengetegen rendeltek eladásra, és egy dominós csomagos ár felett akkora lesz a kínálat, hogy nem túl nagy haszonnal lehet csak eladni ezeket.

(#24665) Tikakukac válasza radi8tor (#24657) üzenetére


Tikakukac
titán

Aqua ilyenkor pokol. Egyszer muszáj voltam kiállni a sort, de alsó hangon 30 perc volt mire egyáltalán a boltba beértem az utcáról :DDD

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#24666) Tin válasza Tikakukac (#24665) üzenetére


Tin
veterán

én naivan rendeltem az S7-re fóliát az A4Team-től, mondom hétfő-kedden jön a teló, keddre ígérte a házhozszállítást az A4Team. reggel kapom az SMS-t, hogy csütörtökön szállítják.

(#24667) davenport válasza Tin (#24664) üzenetére


davenport
aktív tag

Igen, egyetértek. Sőt, az a legfurább benne, hogy ezt az ajánlatot egy mobilszolgáltató adja, független, normális jótállású, nagyon jó készülékkel, és nem 3 darabos készlettel.

No money, no honey.

(#24668) Tin válasza davenport (#24667) üzenetére


Tin
veterán

és 3 napig! tehát, akinek S7 kellett, megvette 100-ért. írta valaki valamelyik topikba, hogy ő 4-et vett, 2-3-at eladásra, ha dominóra vette, kíváncsi vagyok, mikor fogja tudni eladni. bár sokan nem nézik a netet, de a vaterát igen, azoknak azért elmegy idővel. de kétlem, hogy óriási haszonnal.

előfizuval lehetne "tarolni", de ott meg 2 év hűség van, jobban meggondolja az ember, hogy mire ad hűséget. nekem mindenképp kellett a csomagváltás, szóval vagy 1 év készülék nélkül, vagy 2 év egy "extra akciós" készülékkel, de mivel a számom már 12-13 éve megvan, nem volt gond a hosszabbítással.

bár nem kell, nem fogom eladni. a következő 1 hónapban bontatlanul se fog sokkal többet érni, mint fél év múlva bontottan.

[ Szerkesztve ]

(#24669) L4mie válasza BReal (#24629) üzenetére


L4mie
veterán

BF alatt. 24. én.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#24670) #57527808 válasza mghltm (#24659) üzenetére


#57527808
törölt tag

nem rég hozta a futár a samsung kékfog hangszóró/powerbank/kihangosítóval.
az egyik hirdetésben 2 év garanciát írnak a tv-re. ez valós?
megnéztem a t honlapján a számlát, de nem szerepel gar idő, jótállási jegy csak a hangszóróhoz van.

szerk.: nem néztem meg a doboz mindkét oldalát. az egyik oldalán volt a simkártya, a másik oldalon van a jótállási jegy. megtévesztett a sim kártyás rész. amit havernak vettem(ünk) thomson (elvileg 4-en összedobjuk rá vagy nagyon rosszul jártam), ott is oldalt volt a jótállási jegy, csak jelen esetben mindkét oldalon volt "szeretetcsomag".

[ Szerkesztve ]

(#24671) BiP válasza mghltm (#24659) üzenetére


BiP
nagyúr

Respect a 2 embernek, aki 40ért hirdette. :R

(#24661) davenport: :)
be is fonom a hajam akkor, ha a neppereknek jut, nekem meg nem ...
(sajnos saját névre szóló számla kell nekem, így az aprós nyomott árú vétel nem játszik)

(#24665) Tikakukac: Múlt héten én is megszívtam. Nem is azért, mert olyan eszeveszett sokan lettek volna, de csak 2 csávó volt a pultban, és azok is szedhettek valami nyugtatót, mert k*ra be voltak lassulva.
Így persze, hogy hosszúra nőtt a sor.

[ Szerkesztve ]

(#24672) BReal válasza BReal (#24629) üzenetére


BReal
addikt

"Seagate 2TB 5400RPM HDD (tárolásra tökéletes) 70 EUR, kb. 23400 Ft, -1000 Ft itthoni árakhoz képest."

Természetesen itt -10000 Ft a helyes.

(#24673) promagus00 válasza DJ Diablo (#24639) üzenetére


promagus00
tag

Engem is hivtak,de a 1414-en mondtam h kel a tv,még a héten küldjék ki,mondták h oké,és a havidijamból 5k-t elengednek,kupon helyett.

Villanyszerelés, és minden más: https://nemmukodik.hu/

(#24674) Tin válasza BReal (#24672) üzenetére


Tin
veterán

ez semmi ahhoz képest, amiket 1 hete lehetett venni WD márkában, ilyen -15-20e-el olcsóbban, mint itthon. a 4TB-os mac-es változatnak valami brutál ára volt. csak hát ugye a gari... vinyónál azért benne van, hogy tönkremegy, és akkor jön a macera. tényleg, amazon ingyen felveszi és visszahozza a garis árut, vagy a visszaküldést a vevő fizeti itthonról?

(#24675) Tikakukac válasza BiP (#24671) üzenetére


Tikakukac
titán

Vannak helyek, Posta, 1-2 bolt stb. ahova adott időben kell menni. Még most makkom van, mert nem vagyok teljes munkaidőn, így holtpontokban megyek ezekre a helyekre, de respect annak aki 4 órás végzés után nekiindul a világnak. Az igazi szívás. Ilyenkor meg halál.

Tin: UK-ból hozattam tokot is, teljes fóliaszettet pedig Romániából. Konkrétan 3 nap múlva beértek. Belföld is néha kritikán aluli sajna ilyen apróságokkal :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#24676) DJGABI válasza mghltm (#24659) üzenetére


DJGABI
addikt

minimális, 50%os haszonnal :DDD

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#24677) csanady97


csanady97
tag

Péntek délután 5-kor rendeltem emag-ról és még mindig csak rögzített rendelést ír. Azóta nem nyúltak hozzá vagy csak beakadt a szerver és már úton van a csomag?

(#24678) Tin válasza csanady97 (#24677) üzenetére


Tin
veterán

péntek reggel 8:12-kor rendeltem, a legelsők között. még mindig rögzített rendelés, nincs gari se. amiket késő délután rendeltem, azok már a futárnál vannak.

(#24679) -Bandi- válasza csanady97 (#24677) üzenetére


-Bandi-
tag

Péntek 9-10 körül rendeltem, van 3 csomagom, abból 2 házhoz, 1 pick pack-ra, mindegyik csak van első stádiumban.
(vidékre)
Egyedül a 3db 15 kilós kutyakajákra írja, hogy azt külön külön fogja küldeni, és nincs felára :D

[ Szerkesztve ]

Mivel az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak.

(#24680) renatto válasza Lokids (#24656) üzenetére


renatto
őstag

Csak egy sima vásárlási értesítőt ahogy te is írtad...azóta semmi. 2 terméket is rendeltem.

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#24681) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Nekem ideértek a pénteki rendeléseim. Annyi, hogy az egyik rendelés 2 x 4 x Ariel mosógél (2,6l) amit kettészedtek. Az egyik csomagot a Sprinter hozta a másikat pedig az MPL. (Ugye ez a 2 = 1 rendelés). A második rendelésem meg a DPD hozta. :D

[ Szerkesztve ]

(#24682) BReal válasza Tin (#24660) üzenetére


BReal
addikt

Aktiválta a vouchert, de nem vonta le az árból. Mit kell tenni hozzá? :) Köszi.

(#24664) Tin: Viszont vannak más hirdető oldalak is, ahol ki tudja lesz-e annyi eladó belőle. De abban biztos igazad van, ha sok lesz belőle, akkor valószínű nem kereshet rajta annyit az illető, mint eredetileg gondolta.

(#24668) Tin: "Bár nem kell, nem fogom eladni." Hát akkor mit csinálsz vele? :D

[ Szerkesztve ]

(#24683) renatto válasza csanady97 (#24677) üzenetére


renatto
őstag

Szerintem csak lassan megy. Pénteken reggel indulás után egyből rendeltem, és ma váltott át elküldve státuszra, eddig "rögzített rendelés" volt.

Mellékesen a Rufusz computer-től pénteken délután rendelt médialajátszó ma meg is érkezett.

[ Szerkesztve ]

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#24684) mghltm válasza DJGABI (#24676) üzenetére


mghltm
addikt

amikor hozzaszoltam, legalabb 2 darab volt 40-ert, a tobbi szot sem erdemel

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#24685) BiP válasza Tikakukac (#24675) üzenetére


BiP
nagyúr

szerencséd van.
Én az S7-et postapontra kértem direkt, de az edigitalnál a blahás bolt van a legközelebb.
Meghosszabbított nyitvatartással üzemel az edigital, ez annál a boltnál 10-18-iget jelent. Vicc. Majd hosszabb ebédszünetet tartok vagy nem tudom.

(#24679) -Bandi-: emag átállt erre a külön szállításra. Én a múltkor 2 csomag 14kilós macskakaját rendeltem, egyiket szomszédnak, másikat magunknak. Mindkettő raktáron, előre kifizetve. A miénk megjött, a másik csak nem akart. Tök égő volt a szomszéddal szemben.
5x beszéltem velük telefonon, a javaslataimat a megoldásra hárították, legyek türelemmel, stb. mire 1 hónap huza-vona után meguntam a pöcsölést, megrendeltem újra, az hamar kijött. Aztán mivel előre ki volt fizetve, és megint egyezkedni kellett velük a visszatérítésről, de nagyon bénák voltak.

[ Szerkesztve ]

(#24686) Tin válasza BReal (#24682) üzenetére


Tin
veterán

vidd végig a rendelést a checkout-on, a "Pay in EUR" alatti listán már a végleges számot kell látnod.

az S7-el mit csinálok? kipróbálom, ha tetszik, használom, ha nem, akkor meg félrerakom, és ha kell teló, itt a tartalék.

(#24687) BReal: EU garis, tehát érvényesíthető, de ez gondolom gyártófüggő. az amazon is intézi neked a garit, csak azt nem tudom, ki fizeti a visszaküldést. az amazon.com-on lévő leírás szerint a visszaszállítás és a javítás utáni kiszállítás is ingyenes, a németen nem tudom, hogy van.

[ Szerkesztve ]

(#24687) BReal válasza Tikakukac (#24675) üzenetére


BReal
addikt

Aki ebben az időszakban próbálja munkaidő után intézni a rendeléseit személyesen, az jó eséllyel az 5-6 órás zárás miatt sorra sem jut. :D

(#24674) Tin: Fogalmam sincs, érdemes utánaérdeklődni, hogy német Amazonos számlával vajon nem lehet-e itthon is érvényesíti a garanciális ügyintézést.

(#24688) BiP: Főleg akkor nem, ha nincs róla saját kép! :)

[ Szerkesztve ]

(#24688) BiP válasza davenport (#24661) üzenetére


BiP
nagyúr

Egyet már találtam 120ért. (119.500)
De úgy látom, a T még nekik sem szállította le a telókat, mert még nincs tömeges megjelenés :)

(#24689) LógaGéza


LógaGéza
addikt

Themeforesten is Cyber Monday van, elég sok sablon van 40-50%-os kedvezménnyel.

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#24690) Zolik válasza Tin (#24660) üzenetére


Zolik
senior tag

This item does not ship to Hungary...

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#24691) BReal válasza Zolik (#24690) üzenetére


BReal
addikt

Pedig de, hozza ide is.

(#24692) Tin válasza Zolik (#24690) üzenetére


Tin
veterán

nálam shippel, be vagyok jelentkezve digiről. a másik gépen svájci a vpn, oda is shippel:D

(#24693) Mandok válasza fahrii (#24500) üzenetére


Mandok
tag

Nem, az az igazi, amikor egész este rágod magad, mert lemaradtál a BF-es TV akcióról, erre ma reggel azt látod, hogy már csak 150ezer a BF-kor még 180-ezres UE55MU6172-es Samsung. Azonnal hoztam:)

(#24694) Tin


Tin
veterán

akinek nem elég az FHD akciókamera, annak itt van a legkomolyabb darabjuk, szintén masszív akcióban:

amazon.de yi 4k plus akciókamera 210EUR

villámakció, még 2 órán át él.

még kupon is van hozzá, féláron (100 EUR-ért) hozható a hozzá tartozó stabilizátor is.

[ Szerkesztve ]

(#24695) Reaper válasza BiP (#24688) üzenetére


Reaper
őstag

Én most töltöm le hozzá az új romot, és mentek le épp mindent a régi telómról, mert végre át tudtam venni az S7et, dominóval, kedvezménnyel, nem volt semmi gond.

(#24697) BReal válasza Tin (#24686) üzenetére


BReal
addikt

Már úgy értettem a garit, hogy itthon lehet-e valahol intézni. Mondjuk kerestem, nem találtam semmilyen Seagate partnert vagy elérhetőséget.

(#24686) Tin: Köszi amúgy, sikerült. Azt jól nézem, hogy míg innen rendelve 13000 Ft, addig itthon 32000? Azért elképesztő, akárhogy is nézzük...

[ Szerkesztve ]

(#24698) mimey válasza Tin (#24694) üzenetére


mimey
tag

F#ck, két napja 251EUR-t fizettem :W
Azért a többiek nevében, köszi!
Szerintem az én rendelésemmel hozattak be egy nagyobb stock-ot a német raktárukba, és azóta volt 234EUR is.

[ Szerkesztve ]

(#24699) Timyyy válasza oszy (#24589) üzenetére


Timyyy
őstag

Jobban jársz ha lidliset inkább nem veszel, iszonyatosan sok a selejtes csomag.... már a 3. zacskót dobom ki, mert ahelyett hogy púposodna a kapszula teteje, ez befelé horpad, és a gép nem tudja lefőzni. Arról nem is beszélve hogy hetente drágítják, mostmár pont ugyanannyi mint az eredeti DG kapszula. Soha többé lidlis, ez az első termékük, amiben óriásit csalódtam.

(#24700) Tin válasza BReal (#24697) üzenetére


Tin
veterán

zsír! jó cucc, jó áron, de túl ritkán használnám. én 2 autós kamerát vettem tőlük, egy nekem, egy ajándékba. én csak az elektronikai cuccokra szűrök, rengeteg szemét van, tokok, fóliák, mindenféle usb bizb.sz, rengeteg szemét, de vannak köztük gyöngyszemek is. a vinyót nem mertem, pedig múlt hétfőn 110 EUR volt a 4TB aranyszínű WD külső vinyó Maces változata. de mondom, ha rossz a vinyó, csak szívás lesz vele. egészen konkrétan ez volt 110 EUR. vagy nem ez, hanem a Maces, de így nézett ki. itthon 50 ropogós...

(#24698) mimey: esetleg húzz be még egyet, hirdesd meg itthon, legalább a különbözet visszajön.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.