Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-17 15:48:41

LOGOUT.hu

2021 Résztvevők: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24801) zoltan6 válasza Lackooo84 (#24800) üzenetére


zoltan6
őstag

teljesen mindegy hogy rakod be,rákattintasz a kosárba rakom gombot,és beírod a kupon mezőbe a kódod.
Délelőtt is így vettem a 4G-s routert,ha érvénytelen kódot ír,nem biztos hogy nálad van a hiba,lehet valamit variáltak,mert most próbáltam az 5000ft-os dominó kupont a sajátomat,és nekem is érvénytelent ír,pedig nem használtam még fel tutira.

(#24803) Lackooo84 válasza zoltan6 (#24801) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Na látod erről beszéltem... :DDD Azért nem fogadja el a kódodat, mert "teljesen mindegy hogy rakod a kosárba". Nem, egyáltalán nem mindegy. Ha listaáron rakod be, akkor nem fogadja el a kupont, csak a domino előfizetéssel rakod a kosárba, ilyen egyszerű.

The Truth is out there...

(#24804) BReal válasza Calibos (#24796) üzenetére


BReal
addikt

Én már hónapok óta csak elektronikus számlát kapok. Nézz körül emailek között vagy az adott oldal személyes beállításainál (számla, garancialevél).

(#24805) zoltan6 válasza Lackooo84 (#24803) üzenetére


zoltan6
őstag

Basszus igazad van,tényleg :R,pedig délelőtt vettem,de rövid az eszem :R

(#24806) kerxy válasza PeACeY26 (#24802) üzenetére


kerxy
senior tag

Azóta nem is jön semmiről visszaigazoló mail, bár a rendeléseimnél látszik. Ügyesen csinálják...

(#24807) Mr.Csizmás válasza szkorhetz (#24776) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nekem megjött ma a slim box :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#24810) kerxy válasza Mr.Csizmás (#24807) üzenetére


kerxy
senior tag

Na jó, de neked a biotech vitaminok is megjöttek :DDD

(#24811) MittuDomain_ válasza Mr.Csizmás (#24807) üzenetére


MittuDomain_
őstag

És hogy szól?
Fáj rá a fiam, de nincs rá érvényes kuponom...

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#24812) oszy


oszy
veterán

Nikon akció!

Feltételek és kikötések
A „Cyber Week ajánlatok” csak 2017. november 27. 10:00 órától 2017. december 4. 23:59 óráig érvényesek (közép-európai idő szerint), és kizárólag a felsorolt termékekre, valamint a Nikon Store lakossági ügyfeleire vonatkoznak. Az árakhoz hozzáadódnak az esetleges adók és szállítási díjak, és csak a Nikon Store lakossági ügyfelei részére érhetők el. A termékek elérhetősége a Nikon Store áruház készletén múlik, és korlátozott lehet. A Nikon Store jogosult lezárni, módosítani és/vagy felfüggeszteni az ajánlatokat. Egy ügyfél legfeljebb 2 azonos terméket vásárolhat. Más kiskereskedők ajánlatai és a náluk végzett vásárlás, valamint a Nikon Store áruházban az érvényességi időszakon kívüli vásárlás nem számítható be. Más, kuponkóddal érvényesíthető engedmény nem számítható be.

A Nikon európai szolgáltatási garanciája minden Nikon termékre vonatkozik. A képek csak tájékoztató jellegűek. Az ajánlatokra a Nikon Store összes feltétele és kikötése érvényes. Minden Nikon-védjegy a Nikon Corporation bejegyzett védjegye. A Nikon nem felelős a tipográfiai hibákért.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#24813) WayneGace


WayneGace
őstag

Milyen mifiről van szó?

BestSecret invitációt privátban adok.

(#24814) CHIPman válasza WayneGace (#24813) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Célszerű őstagként használni a válasz gombot, hogy ne nagyítóval kelljen kibogarászni, hogy miről beszélsz.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#24815) pazola válasza Czimby (#24751) üzenetére


pazola
tag

Nekem jott ertesito, MM-os cucc, a MP hozta ki.

Magyar Posta és MPL logóMagyar Posta és MPL logó Csomagja a kézbesítőnél van Értesítjük, hogy küldeményét kézbesítőnk átvette, így azt a mai napon megkíséreljük a megadott címre kézbesíteni. Küldemény adatai: Feladó: MS E-Commerce Kft.

Elotte nem sokkal email-ben, es csak utana lattam, hogy jott. De jott. Meg mondjuk 10 nap alatt, de jott.

[ Szerkesztve ]

K&H online számlanyitás akár 2x40 ezer forint jóváírással PLUSZ 10 ezer forint ajánlásért: https://www.kh.hu/ajanlas-regisztracio2024?offerLinkId=f96bb945-ca05-4e4b-9df1-1453f53b7830

(#24816) BReal válasza Czimby (#24751) üzenetére


BReal
addikt

Ahogy írták, az MPL szállít az MM-től. Mindig kapom az sms értesítőt, általában szállítás előtti nap, illetve a szállítás előtt fél-1 órával is szokott hívni (mindig ugyanaz hozza).

(#24817) promagus00


promagus00
tag

Van meg dominos es tvs kupon, van rajuk igeny?

Villanyszerelés, és minden más: https://nemmukodik.hu/

(#24818) syberia válasza vwpolopg (#24754) üzenetére


syberia
veterán

Én rendeltem belőle, ha nem jó méret 30 napon belül visszaveszik.

https://howbad.info/

(#24819) warcat


warcat
veterán

Na, most hogy vége lassan, lehet egy kicsit irigykedni amcsikra?
WD 8TB External USB 3.0 (NESN SKU - aka shuckable true WD Reds) 149.99$ adóval kb 160 dollárt fizetnek érte, egy 8 TB WD Red 256Mb cache NAS vinyó nyerhető ki belőle ennyiért...
Videó 2 darabot szívesen megszeretgetnék :)

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#24820) Czimby


Czimby
addikt

Köszi az MM szállítási információk mindenkinek.
Úgy látszik nem kapkodják el a dolgot.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#24821) Beca1990 válasza Czimby (#24820) üzenetére


Beca1990
senior tag

mit rendeltél?

[ Szerkesztve ]

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#24822) agabe válasza oszy (#24812) üzenetére


agabe
addikt

[Ez jo fogas lett volna], de gondolom egybol elfogyott.

(#24823) mghltm válasza WayneGace (#24813) üzenetére


mghltm
addikt

Huawei E5577C 4G-képes router fehér színben - 13 860 Ft

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#24824) akom válasza mghltm (#24823) üzenetére


akom
senior tag

Esetleg van már akinek jóváhagyták?

(#24825) zoltan6 válasza akom (#24824) üzenetére


zoltan6
őstag

Még nem.Párom próbált szerezni tegnap két coop boltból is kártyát, ráadásul ismerőseitöl,azt mondták a telekomtól odaszóltak,hogy sok a visszaélés a kártyákkal,ezért most már csak úgy adhatnak kártyát,ha ott a boltban ki van töltve az igénylőlap.úgyhogy vége a jólétnek.

(#24826) eastsider


eastsider
nagyúr

Sziasztok,

Telekomos TV-t lehet fizetni futárnál kártyával?

(#24828) promagus00 válasza eastsider (#24826) üzenetére


promagus00
tag

Mivel a gls szállítja,ezért igen,lehet ;)

Villanyszerelés, és minden más: https://nemmukodik.hu/

(#24829) Lackooo84 válasza mghltm (#24823) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Látom nagyon veszitek ezt a cuccot.... :D Én csak azt nem értem, hogy ezt mire lehet használni? :DDD

The Truth is out there...

(#24830) vasi89 válasza Lackooo84 (#24829) üzenetére


vasi89
addikt

Ha van netes simkártyád akkor bele tudod tenni de szerintem azért fogy ennyire mert jó áron van, nem azért mert mindenkinek annyira kell :DDD

(#24831) Timyyy


Timyyy
őstag

Köszönöm annak aki linkelte pénteken az amazonos xiaomi yi dvr-t, ma megkaptam, 2 munkanap alatt!!! :Y
Nagyon minőségi a motyó! :R

(#24832) Lackooo84 válasza vasi89 (#24830) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Na, valami ilyesmire gondoltam én is. :DDD

The Truth is out there...

(#24833) agabe válasza mghltm (#24823) üzenetére


agabe
addikt

és ez csak telekomos kártyával működik ?

(#24834) agabe válasza Timyyy (#24831) üzenetére


agabe
addikt

Én is rendeltem egyet autóba jól jöhet bármikor :)
Tesztekből láttam, hogy nagy meleget nem annyira szereti, már 1 óra után 60fokban a színek nem telejesen pontosak, meg nem tudom esetleg nem működik túl nagy melegben, szóval nyáron amíg kondi le nem hűti a belteret lehet korlátozottabban használható, de gyakorlatban majd kiderül.

(#24835) NyMRooD válasza Timyyy (#24831) üzenetére


NyMRooD
őstag

Melyik futárcég hozta?

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#24836) L4mie válasza Timyyy (#24831) üzenetére


L4mie
veterán

Jó is, én két éve használom :) bár kínai változat de teljesen rendben van, szerencsére még nem kellett kihasználnom!

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#24837) UHHH válasza L4mie (#24836) üzenetére


UHHH
senior tag

2009 óta használok autós kamerát, volt két balesetem, mindkettőnél hátulról zúztak le. A második esetnél már volt hátsó kamerám is. Szóval szép dolog az előre figyelés, de nagyon hasznos, ha hátra is lát! :)

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#24838) Timyyy válasza NyMRooD (#24835) üzenetére


Timyyy
őstag

Postás hozta nekem.

(#24839) radi8tor válasza UHHH (#24837) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

És milyen gyakorlati haszna volt annak, hogy volt kamerád? (Mert pl a kamera nem rögzíti azt ha indokolatlanul befékezel előtte. Ilyenkor nem a hátulról jövő a hibás.)

⭐ Stella

(#24840) Mr.Csizmás válasza radi8tor (#24839) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ez is-is téma, pl. piroslámpánál fékezés+bevágódás a másik sávba az alany elé néha nem a legigazságosabb elbírálást hozza. (általában taxisok hobbija buszok ellen)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#24841) raziel01 válasza radi8tor (#24839) üzenetére


raziel01
veterán

Mindig a hátulról jövő a hibás. Azért van a követési távolság. Bármi elédugorhat, akár kisgyerek és meg kell tudnia állnia a mögötted lévő autónak.

(#24842) mghltm válasza raziel01 (#24841) üzenetére


mghltm
addikt

Mindig a hátulról jövő a hibás - sajnos nem, nagyon nem

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#24843) kenwood3


kenwood3
őstag

Sziasztok!
Az emagnal rendeltem es a szallitasi hatarido 25-28-ra van irva, ami ma lejar. En semmilyen ertesitest nem kaptaam még, a rendeles is csak rogzitett statusz alatt all. Mivel a dpd hozza emiatt idegesit is a dolog mert nahyon nyogvenyellsen erkezik meg veluk hozzank minden. Volt mar ra pelda, hogy nem is kaptam meg amit rendeltem. Szoval az lenne a kerdesem, hogy mindenkepp kapok valami ertesitest elotte? Tegnap pl a g4s allitott ugy ide egy masik csomagommal, hogy felhivott es 5 percen belhl itt is volt, es se mailt vagy smst se kaptam . Az emag szerint ez is rigziytett csomag meg mindig, pedig mar 1 napja nalam van. Mivel a dpd-tol ugy kapom csak meg mindig a vsomagjaim, ha elore felhivom a futart es lebeszelem vele. De njncs csinagszamom se igy semmit se tudok arrol, hogy most akkor mi is van.

Ha vkinek esetleg van 1 folos telekomos kuponja azt mrgkoszonnem ha pu-ben elkuldene :R

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#24844) davenport válasza radi8tor (#24839) üzenetére


davenport
aktív tag

Egy utoléréses, seggbemászós, vagy egy lámpánál gurulásos koccanásnál azért jól jöhet egy ilyen felvétel. Az indokolatlan fékezést valóban nem veszi, de ha venné, vagy érzékelné, akkor meg senki sem adná ki a kezéből, hogy maga ellen szolgáltasson felvételt.

(#24842) mghltm: Annak azért várjuk ki a végét, messze van az még + sztem a zoom-os cikk is elég zavaros.

[ Szerkesztve ]

No money, no honey.

(#24845) kentucky válasza Timyyy (#24831) üzenetére


kentucky
őstag

Mennyibe került?

(#24846) UHHH válasza davenport (#24844) üzenetére


UHHH
senior tag

Nagyon szépen leadtam a felvételt a biztosítónak és az fizetett (1 millánál is többet). Én álltam, a faszikám fékezés nélkül belémrohant, a mobilját nézte a lelkem... Ha nem ismerte volna el, hogy milyen felelőtlen volt, akkor a felvétel remek bizonyíték lett volna. Szegény autóm. :(
Szóval duál kamos: első és hátsó kamos rögzítőt vegyetek!

[ Szerkesztve ]

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#24847) Tin válasza kenwood3 (#24843) üzenetére


Tin
veterán

én ma beszéltem az emaggal, hogy mi van a telefonommal amit az elsők között rendeltem. válasz: még nem dolgozták fel. semmi, még futárszolgálat sincs kijelölve, gari se letölthető. haver mondja hogy ismerőse tegnap rendelt tévét, ma megkapta. nekem is ma hozzák a késő délután rendelt többi cuccom.

teljesen összevissza dolgozzák fel a megrendeléseket.

(#24848) Lokids válasza mghltm (#24842) üzenetére


Lokids
addikt

Mivan? Én ezt nem értem.
Balesetet okozott és megsérült. Meg is büntették a baleset okozásáért, de a sérülése miatt már más a felelős? MI???
Ha belehal, akkor gyilkosságért csukják le a vétlent, vagy mi?

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#24849) agabe válasza agabe (#24833) üzenetére


agabe
addikt

Senki nem tudja ?

[ Szerkesztve ]

(#24850) davenport válasza Lokids (#24848) üzenetére


davenport
aktív tag

A zoom-os alapcikk is zavaros, azt írják, hogy " hatvani felhajtónál ment fel a pályára, és éppen egy fákat szállító vontató teherautót előzött". Itt sztem csak találgatni lehet, a rendőrök valszeg arra alapozzák a gyanúsítását, hogy a BMW elé hajtott a belső sávban. De mint írtam, várjuk ki a végét.

@(#24849) agabe: Itt kérdezték még májusban, azt írják, hogy nem sim lock-os.

[ Szerkesztve ]

No money, no honey.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.