Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-17 15:48:41

LOGOUT.hu

2021 Résztvevők: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24601) eastsider


eastsider
nagyúr

Sziasztok,

valakinek változott már a telekomos TV-k rendelési státusza?
nekem még mindig jóváhagyás alatt :(

(#24602) maj-viktor


maj-viktor
őstag

JYSK Cyber Monday
&
Deichmann Cyber Monday
&
WizzAir Cyber Monday

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#24603) echterion válasza eastsider (#24601) üzenetére


echterion
nagyúr

Nekem nem is látszik a fiókomban csak sms-t kaptam.

**********

(#24604) BReal válasza maj-viktor (#24602) üzenetére


BReal
addikt

A Jysk linkelését szerintem örök időre el lehetne felejteni. Ők minden héten 50-70%-os akciót tartanak. :D

[ Szerkesztve ]

(#24605) XP NINJA válasza maross (#24595) üzenetére


XP NINJA
őstag

Tavaly írtam nekik, de elküldtek, hogy náluk nem érvényes :U

[ Szerkesztve ]

(#24606) Laca1212


Laca1212
őstag

Nehéz szülés volt..de ma jön a 17-én rendelt LG 32LJ500U Telekomtól. És a 24-én rendelt is már "szállítás alatt" státuszban van. Mindegyik dolmen kuponos. A másodiknál már nem is hívtak adategyeztetés miatt.

(#24607) tipuka válasza oszy (#24591) üzenetére


tipuka
addikt

mennyi koffein van ezekben a gépes kávékban? :D a kotyogóstól már hányingerem van, de az legalább ütős és sikerül nem zombi módban lennem :D

(#24608) Czimby válasza eastsider (#24601) üzenetére


Czimby
addikt

Aha most hívtak, hogy kuponnal nem, rendeljem újra(persze már nincs) így törölve lett :C

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#24609) eastsider válasza Czimby (#24608) üzenetére


eastsider
nagyúr

Dominos kupon?

[ Szerkesztve ]

(#24610) Azie válasza -Bandi- (#24581) üzenetére


Azie
őstag

szerintem a cégesség miatt néznek utána. (remélem)
péntek dél körül lett végignyomva a rendelés

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#24611) Czimby válasza eastsider (#24609) üzenetére


Czimby
addikt

Igen az 5000Ft-os, mivel nem telefon mellé tettem(sim kártyát vettem volna viszont) így nem adták oda.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#24612) Hokunda válasza Czimby (#24608) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Fura cég a tkom.

Rendeltem egyet kuponnal, egyet anélkül.

Se mail, se telefon, a fiók felületén nincs megrendelésem.

Ma 6:43kor jött a mail, hogy a mai napon kiszállítják. 9re hozta is a gls, a kuponos verziót. A másikat törölte a tkom. 35980 volt talán az összeg.

[ Szerkesztve ]

(#24613) eastsider válasza Czimby (#24611) üzenetére


eastsider
nagyúr

akkor ez nekem sem lesz jó :(

(#24614) DJGABI


DJGABI
addikt

németeknél google home mini 16eur [link]
az elég jó ár (volt)

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#24615) szkorhetz válasza Czimby (#24611) üzenetére


szkorhetz
őstag

Nem is tudom, mire számítottatok egyébként..

[ Szerkesztve ]

(#24616) Czimby válasza Hokunda (#24612) üzenetére


Czimby
addikt

Ezért rendeltem én is 2db-ot, csak nekem a kuponost dobták vissza, lényegtelen mert így is jó vétel volt a maminak. :))

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#24617) Tin válasza Hokunda (#24612) üzenetére


Tin
veterán

én is ma kaptam emailt a telekomtól, hogy kihozzák, de a gls-től nem kaptam semmi értesítést. te kaptál?

(hozzáteszem, az előbb ment el a gls, mást hozott, ezt nem)

(#24618) Calibos válasza kirkri (#24593) üzenetére


Calibos
addikt

Panaszkodnak rá sokan a vásárlói véleményekben

(#24619) ollie válasza tipuka (#24607) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Rendes, darált kávé van a kapszulákban, szóval ugyanannyi.

***

(#24620) xXxian válasza ollie (#24619) üzenetére


xXxian
senior tag

*Dolce Gusto-nál van 2-3 típus, amiben instant KV van (pl. Cortado)

Eladó ASUS RT-N53 Router (9k)

(#24621) Hokunda válasza Tin (#24617) üzenetére


Hokunda
aktív tag

A glstől semmi sem jött. A tkomos levélben annyi volt, hogy ma szállítják, jött is.

(#24622) Tin válasza Hokunda (#24621) üzenetére


Tin
veterán

akkor ennyi. nekem múlt héten ez volt a telekom levélben, másnap jött a gls, de az értesítés is. ma is jött egy levél, hogy ma szállítják, de a gls-től semmi. bár gondolom nem csak egy futáruk van. köszi az infót.

[ Szerkesztve ]

(#24623) vmatyko válasza xXxian (#24620) üzenetére


vmatyko
tag

Off Off, de még a Nespresso sem közelíti meg azt a szintet (nemhogy a DG), amit egy tök sima olasz szemes kávéból egy sima automata(darálós) gép csinál. Jó pár éve vettem egy ilyen gépet használtan 30-40-ért, soha nem nézek vissza a kapszulás sz*rokra

[ Szerkesztve ]

(#24624) Izzé válasza eastsider (#24601) üzenetére


Izzé
őstag

A kupon nélküli rendelésem most hozta házhoz a futár. A kuponos tv-m- ről még semmi, gyanítom törölve lesz.

(#24625) L4mie


L4mie
veterán

E-magtól rendeltem bf árú 1050Ti-t, másnak is kicsúszott a szállítási határidő 25-27-ről, 28-29-re? :( Pedig jó lett volna, ha ideér mert ajándékba lenne holnapi átadással :(

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#24627) xXxian válasza vmatyko (#24623) üzenetére


xXxian
senior tag

Hát, biztosan igazad van, én nem vagyok egy nagy gourmet.

Azért vettem anno kapszulásat, mert egyrészt egyedül kávézom a családban, másrészt tetszett, hogy nem kell pepecselni vele, sem mosogatni utána.

Később rájöttem, hogy Nespresso jobb lett volna, egyrészt a kisebb környezetterhelés (hasznosítják a használt kapszulákat), másrészt a nagyobb választék miatt. Mondjuk, még sosem kóstoltam Nespresso kávét. Talán hátrány a DG-hoz képest, hogy a gyerekekre itt nem gondoltak, DG-ban van csokocsínó, meg nyuszis kakaó is.

X

[ Szerkesztve ]

Eladó ASUS RT-N53 Router (9k)

(#24629) BReal válasza L4mie (#24625) üzenetére


BReal
addikt

Múlt pénteken rendelted, vagy 2 hete?

Sandisk 240GB-os SSD 66 EUR, magyar ÁFÁ-val kb. 22000 Ft. Nem nagy valami, de azért 3000 Ft-tal csak olcsóbb az itthoni árnál.

Seagate 2TB 5400RPM HDD (tárolásra tökéletes) 70 EUR, kb. 23400 Ft, -1000 Ft itthoni árakhoz képest.

Seagate 5TB 5400RPM HDD 142 EUR, kb. 47000 Ft. -12000 Ft itthoni árakhoz képest.

[ Szerkesztve ]

(#24630) kerxy válasza kano (#24569) üzenetére


kerxy
senior tag

Nekem engedte, nem írta hogy gáz lenne. Viszont most váltott Visszahívásra vár státuszba.

(#24631) mikrofon válasza vmatyko (#24623) üzenetére


mikrofon
addikt

ez nem teljesen igaz... Van jó és rossz is.....

Dolce Gusto Kapszulából nem csak a saját Nescafé-sat lehet venni, hanem vannak kompatibilis minőségi kapszulák is. Csak egy példa...

Ráadásul egy jó géppel itt is mindenféle extra dolgot be lehet állítani és igen jó minőségű kávét lehet főzni..... De az alap gép egy jól kiválasztott kapszulával is ízletes...

Pont úgy mint a szemes kávéból is lehet venni minden féle-fajtát...

Egy hátránya van még pedig a négymennyiségű szemét ami a kapszula miatt van. De erre már van egy intézkedés mégpedig, hogy a NESPRESSO kapszulákat vissza veszi a gyártó/forgalmazó....

(#24627) xXxian: nálunk a cégben van mindkettő. Ha mindkettőből jófajta kapszulát veszel, nagyon finom és erős is a kávé.... Úgyhogy jó választás, ha az embernek telik a kapszulákra... Mert hogy az igen drága.... ha a kapszulaárat vetítjük egy csészére, de ha hozzávesszük az egyéb kényelmi dolgokat, akkor már sem olyan rossz.....

[ Szerkesztve ]

(#24632) ollie válasza vmatyko (#24623) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én ezen tudnék vitatkozni.

(#24627) xXxian: van 4 fajta koffeinmentes kávé a nespresso-hoz, azok tökéletesek a gyerekeknek tejeskávénak.

(#24633) Dave™: csak néhány kapszula nescafe-s, a többi őrölt kávés

[ Szerkesztve ]

***

(#24633) Dave™ válasza xXxian (#24627) üzenetére


Dave™
nagyúr

A Dolce gusto gyakorlatilag Nescafe ha jól tudom, instant kávé van a kapszulában. A Nespressoban pedig rendes kávé, amit nagy nyomassal "főz le", mint a rendes kávéfőzők.

(#24634) eastsider válasza Izzé (#24624) üzenetére


eastsider
nagyúr

akkor ezt lehet már most újra rendelem :(

(#24635) dragonfx válasza 8th (#24592) üzenetére


dragonfx
veterán

jónak tűnik van minden más is?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#24636) ittakary


ittakary
nagyúr

Telekom TV nekem is megérkezett, kupon nélkül rendeltem

kár hogy nem rendeltem én is egyet így, egyet meg úgy :(

istyle ipad mini 4 tok is befutott :) 5ezerért jó áron volt, ebayes se sokkal olcsóbb

[ Szerkesztve ]

(#24637) xXxian válasza Dave™ (#24633) üzenetére


xXxian
senior tag

Rosszul tudod. DG is őrölt kávét tartalmaz pár kivételtől eltekintve.

Eladó ASUS RT-N53 Router (9k)

(#24638) BReal


BReal
addikt

Sony Alpha 7 váz 829 EUR, kb. 259000 Ft. -100000 Ft itthoni árakhoz képest.

(#24639) DJ Diablo


DJ Diablo
tag

Engem is hívtak a T-től, hogy nem mentek át az adatok, hívjam a 1414-et.
Kapcsolgattak össze vissza, végül egy hölggyel beszéltem nagy szünetekkel kb 30 percet. Azt mondta kapok új kódot sms-ben, mert ez már nem jó és újra le kell adnom a rendelést, de nem mondta, hogy nem lehet kuponnal tv-t rendelni.
Mondom a TV már nincs készleten, megveszem listaáron. Megint szünet. Nem tudott valakit elérni. Feladja hibára és hívni fognak, ha tudnak valamit. Mondom mi lesz a lefoglalt tv-vel, ha törlődik a rendelés? Visszakerül készletre? Ő nem tudja. Jelenleg ez van.

[ Szerkesztve ]

(#24640) tipuka válasza ollie (#24619) üzenetére


tipuka
addikt

ez jól hangzik,a koffein fontos nekem :D
meg kellene kóstólnom egyet, hogy ízre milyen, aztán ,ha jó beneveznék rá :)

(#24641) Hokunda válasza ittakary (#24636) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Most raktam össze. Erre nem hdcp kompatibilisnek írja. Eddig minhárom másik tv simán set top box->hdmivel a tvbe -> majd az input hdmire állításával ment is. Ezt nem lehet megoldani valahogy? (Nehogymár scarttal kelljen cseszekedni)

(#24642) darksamu válasza DJ Diablo (#24639) üzenetére


darksamu
csendes tag

Lehet, ez a 'nem mentek át az adatok' a kifogás arra, hogy töröljék a rendelést ha kuponnal vettél valami mást telefonon kívül.

Sztem ők is jól tudják, hogy ha törlik a rendelést, akkor már nem kapod meg ugyanazt a tartozékot/TV-t kedvezményes áron (vagy azért mert elfogyott, vagy azért mert már nincs kedvezményes ár).

(#24643) BReal


BReal
addikt

Kérdés: erről az oldalról rendelt már valaki? Nyilván kamu vagy nagyon gagyi cuccok ezek, ezért érdekelne, kipróbálta-e már valaki ezt az oldalt.

(#24641) Hokunda: specnél írja, hogy HDCP. Az amúgy mihez kell neked?

(#24644) iRico: Nálam tiltott címként szerepel a Nodban, szóval jó eséllyel ne akarj onnan rendelni.

[ Szerkesztve ]

(#24644) Elektrosokk


Elektrosokk
addikt

musicstudioweb innen rendelt már valaki??

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#24645) fornettisuti válasza BReal (#24643) üzenetére


fornettisuti
veterán

Nekem ez sima wishnek tűnik, vagy klónja. Wishről évek óta rendelgetek.
Nem biztos, hogy bevállalnám, ezt.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#24646) Hokunda válasza Hokunda (#24641) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Sztorno, egy ki-bekapcs segített neki

(#24647) w.miki válasza DJ Diablo (#24639) üzenetére


w.miki
veterán

a nem mentek át adatok szöveg az igaz, 2 hete 2 tv-t rendeltem kuponnal, az egyiket törölték emiatt, de a másik megjött. Én is beszéltem a 1414-el, semmit nem tudott csinálni. ígérték, hogy a kupont visszakapom, de hiába, mert az a kód azóta sem érvényes. Legalábbis nekem pár napja nem ment, közzéteszem, próbálja ki valaki hátha... Domino kód: CDOMR3358BP6
Kíváncsi leszek, nálad mi lesz.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#24648) sagem


sagem
addikt

A Ript-en is akció van (egyedi pólók) -10 dollár a pólók árából, a kedvezményt automatikusan levonja a kosárba rakás után, éjfélig tart az akció.

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#24649) Tin


Tin
veterán

amazon.de yi home camera 720p 22.99EUR (ingyenes szállítással, végignyomkodtam)

villámakció, még 5 óráig. azt nem tudom, hogy utána sonderpreis kuponozással nem ugyanennyi-e.

a kamerát se ismerem, tehát nézzetek utána. elvileg "csak" 720p-t tud 20 fps-sel, de éjjel is lát. aki éppen ilyen babaőrt vagy valamit akar magának, annak szerintem jó vétel 7200 Ft-ért.

(#24650) BReal


BReal
addikt

576 Cyber Monday, időben ébredt az 576, leakciózta azokat a játékokat, amik egész hétvégén mindenhol máshol akciósak voltak (lehet még picivel olcsóbbak is, mint náluk).

Az egyetlen érdekes szerintem az Ébredő erő társasjáték + Millenium Falcon kiegészítő, külön-külön 17000 Ft lenne.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.