Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-17 15:48:41

LOGOUT.hu

2021 Résztvevők: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24551) beci


beci
őstag

Sziasztok.
Emagos BF.
Többen írtátok,hogy már meg is kaptátok a pénteken rendelt terméket.
Én 2 dolgot rendeltem,de még mindkettő "rögzített rendelés" státuszban van.
Mire várható?

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#24552) fahrii válasza beci (#24551) üzenetére


fahrii
őstag

Itt is ugyan ez... Mindkét termékre szerdától ír a rendszer.

(#24553) torma1981 válasza vgyuri (#24550) üzenetére


torma1981
veterán

Nincs ott senki.

(#24554) BiP válasza beci (#24551) üzenetére


BiP
nagyúr

Nekem a telekomos S7 még mindig jóváhagyásra vár a Dominó kupon miatt.
Mivel telefonra lett felhasználva, tök saját kupon, nagyon ajánlom, hogy emiatt ne dobják vissza a rendelésem.

[ Szerkesztve ]

(#24555) ANDROID??? válasza vgyuri (#24550) üzenetére


ANDROID???
addikt

?

(#24556) SUPREME7 válasza BiP (#24554) üzenetére


SUPREME7
őstag

Mobilra "legálisan" felhasználható, hiszen ez a lényege, szóval tuti megkapod, csak ilyenkor 1-2 munkanap átfutása van, a kiválasztott szállítási nap ebben az esetben kitolódhat.

(#24551) beci: Nekem is 1 emag rendelés van, az se mozdult még meg, ki tudja milyen sorrendben csinálják, nyitás pillanatában rendeltem.

(#24557) w.miki válasza SUPREME7 (#24556) üzenetére


w.miki
veterán

kivéve, ha megakadt a szerver, és nem mentek át az adatai, mert akkor törlik az egészet.
De ilyenkor szoktak telefonálni.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#24558) -secret- válasza beci (#24551) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nekem 3 rendelés volt, abból egyet ketté szedett és kedd-szerda lesz a szállítás várható dátuma.

(#24559) Azie válasza BiP (#24554) üzenetére


Azie
őstag

nekem céges rendelés volt kupon nélkül, ugyanott áll

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#24560) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

mango :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#24561) Timyyy


Timyyy
őstag

Quwertee-n is van ma akció. :))

(#24562) vgyuri válasza torma1981 (#24553) üzenetére


vgyuri
őstag

Tudom, ezért nagy a csend, nincs akció. :)

(#24563) Azie válasza Mr.Csizmás (#24560) üzenetére


Azie
őstag

ezt már lerabolták első nap (szerda asszem). valaki belinkelte napközben, mire hazaértem lemérni a lábam már alig volt cipő.

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#24564) K1LLMy53Lf


K1LLMy53Lf
senior tag

ebike tart cyber monday-t ha esetleg pénteken valaki lemaradt volna róluk.

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#24565) BiP válasza w.miki (#24557) üzenetére


BiP
nagyúr

A profilomban látom a rendelést, listázza az adataimat is, talán nem ez a gond.

(#24556) SUPREME7: Remélem tényleg csak ez a gond, és a coop-pal való egyeztetés miatt csúszik. +1-2 napot lazán kibírok még, de újra nekiállni a telefonvadászatnak nagyon nincs kedvem.

(#24566) kano válasza BiP (#24554) üzenetére


kano
nagyúr

Nekem is jóváhagyásra vár státuszban van még...

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#24567) kerxy válasza kano (#24566) üzenetére


kerxy
senior tag

És nekem is :D viszont itt az érdekesebb hogy én személyes átvétellel kértem, mivel azt írta, hogy azonnal átvehető az egyik üzletben. De péntek hajnal óta úgy áll.

(#24568) Bazsee71 válasza kerxy (#24567) üzenetére


Bazsee71
őstag

Nekem volt ami így állt egy hónapot. Közben kétszer jártam az üzletben, nem tudták kiadni. Utána valahol informatikusok molyoltak vele - állítólag -, ami olyan jól sikerült, hogy végül 2,5 hónap után törölték a rendelésem. Ilyen egy jó informatikai szolgáltató.

(#24569) kano válasza kerxy (#24567) üzenetére


kano
nagyúr

Neked engedte személyes átvétellel a COOP kuponos rendelést? Nekem csak kiszállítás volt.
A másik rendelésem már szállítás alatt van (de az nem COOP kuponos volt).

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#24570) ANDROID??? válasza vgyuri (#24550) üzenetére


ANDROID???
addikt

Azt a felsorolást csak én nem látom, vagy nincs alatta semmi??

(#24571) dragonfx


dragonfx
veterán

tescoba volt oralb meg gillette 50% még ott is vettem cuccokat.szóval nekem sikeres volt ez a BF. -60e. :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#24572) Graphics válasza dragonfx (#24571) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Tescoba "50%"...

Előtte felnyomták az árakat, persze, hogy jobban mutat az "akció"....

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#24573) dragonfx válasza Graphics (#24572) üzenetére


dragonfx
veterán

figya fusion 4es betét 2900.ez jó árba van kinaiba is 3500....
blue3 betét 6db 1280...ezt ne akaorm tudni a rossmannba mennyi lehet....
oral b pro fogkefeke 7400....én még 9e alatt sehol nem láttam....
nem sok de egész okés.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#24574) BiP válasza kano (#24569) üzenetére


BiP
nagyúr

Más is írta már, hogy csak a kuponosok várakoznak, a simákat szállítják rendesen.
Komolyan, nem ér 5e-et ez a bizonytalanság.
Mivel mindent 1 lapra tettem fel, nem is néztem már másik telefont, pedig az emagos iphone még meglehetett volna vagy megrendelhettem volna ugyanezt kupon nélkül.

(#24575) Zeki válasza Graphics (#24572) üzenetére


Zeki
nagyúr

3490Ft volt a 4db-os Gilette Proglide penge, annyiért jó vétel volt. És nekem nincs pesti kínai piac, hogy occsóért vegyem.

(#24576) Azie válasza BiP (#24574) üzenetére


Azie
őstag

"hogy csak a kuponosok várakoznak," ez így nettó nem igaz

hát én nem kuponoztam, illetve igen, de nem fogadta el a folyamat elején, szóval kupon nélküli rendelés.
mi fura, hogy a telefon mellett csak a sim van és a címsorban S7+2 tétel-t ír.
mindenképpen érdekes, de már vettem a telefonhoz tokot is, szóval nagyon remélem, hogy nem szarakodnak.
főleg, hogy céges rendelés.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#24577) davenport


davenport
aktív tag

Senseo gép + két pohár + száz kávépárna. A 47 EUR verzió várólistás sajnos, 62-re jön ki a legközelebb ingyenes szállítással, de a kávépárnák miatt sztem még az is megérheti. Remélhetőleg Senseo párnát adnak hozzá.

[ Szerkesztve ]

No money, no honey.

(#24578) Tin válasza davenport (#24577) üzenetére


Tin
veterán

már betelt villámakciókat minek másolsz be? :D

(#24579) davenport válasza Tin (#24578) üzenetére


davenport
aktív tag

Elolvastad amit írtam? A 62 EUR-os verzió jön ki a linkre, ami rendelhető. Ez még mindig az itthoni ár, csak itthon nem kapsz hozzá kávét.

[ Szerkesztve ]

No money, no honey.

(#24580) Mr.Csizmás válasza davenport (#24577) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

58€-ért ott van a normalpreis (rendes akciós ár), +3e ft :U kosárba tettem, elviszi fizetésig.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#24581) -Bandi- válasza Azie (#24576) üzenetére


-Bandi-
tag

A kuponos A3-am jelentem szallitasra var, most neztem meg. Pentek 01:19kor rendeltem. Az S7 kupon nelkuli, az mar szombaton szallitas alatt volt.

Mivel az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak.

(#24582) Tin válasza davenport (#24579) üzenetére


Tin
veterán

mer ez egy BF topik nem pedig egy "az amazon regular price jobb mint a magyar kisker ár". ééérted:)

amazonon általában olcsóbbak a cuccok, mint itthoni webshopban, ez igaz ebayre is, de ide inkább csak a tényleges villámakciók meg BF akciók kerüljenek.

ráadásul lefogadom, ohgy ez itthon lesz olcsóbb mint 60EUR. még csak most fognak kezdődni a karácsonyi leárazások, és pont az ilyen cuccok lesznek akkor akcióban.

[ Szerkesztve ]

(#24583) koxx válasza do3om (#24539) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Minden évben előjön ez a sírás, miért fáj ez neked, ki titlja meg, hogy te is csináld? :U

(#24584) davenport válasza Tin (#24582) üzenetére


davenport
aktív tag

A topik kb. 70%-a eleve nem releváns, gondoltam elfér, de akkor töröljétek nyugodtan. Egyébként meg feliratkoztam a várólistára, most jeleztek vissza, hogy vihető a termék, most fizetem, 47 EUR a vége.

[ Szerkesztve ]

No money, no honey.

(#24585) Tin válasza davenport (#24584) üzenetére


Tin
veterán

nem erről van szó és bocs ha úgy fogalmaztam hogy félreérthető volt. persze hogy elfér, de a jövőben inkább csak aktívakat, légyszi :)

(#24586) maross


maross
veterán

Gondolom votma, de csomo dolce gusto kavefozo cirka harmadaron van. En is innen vettem tavaly (krups kp 350b), elegedett vagyok vele. Mar csak kave kellene bele olcson :).

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#24587) vasi89


vasi89
addikt

Ha valaki találkozna bárhol PS4 akcióval, légyszi dobja be. Tudom h pénteken amazon is tele volt de tegnap szólt unokaöcsém h azt szeretne és most nem igazán találok jó árasítva se simát se pro-t. Habár ez a cyber monday kicsit komolytalan de sosem lehet tudni.

(#24588) tomazin válasza BReal (#24514) üzenetére


tomazin
veterán

Amazon.co.uk-s játékra le szeretne csapni rajtam kívül más is?

Ha igen, pü me. (ha lehet redukálnám a 4fontos postaköltséget)

(#24589) oszy válasza maross (#24586) üzenetére


oszy
veterán

Én msot legutóbb a Lidl-ben vettem. 1200 ft-ért. Szerintem saját márkás. :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#24590) maross válasza oszy (#24589) üzenetére


maross
veterán

1300-ert szoktam venni nescafes dolce gustot sarkany centerben es hasonlo piacos-kinais helyeken, azokkal elegedett vagyok. Amig nem probaltam vegig az osszeset, nincs tul nagy hianyerzetem, de azert jo lenne 2-300-zal olcsobban kijonni :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#24591) oszy válasza maross (#24590) üzenetére


oszy
veterán

Én is szoktam venni eredetit 1250-ért az Ázsia Centerben. Csak jeleztem, hogy van 1200-ért is ilyen. :K

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#24592) 8th


8th
addikt

Nem black friday viszont hamarosan bezár a Váci úti Tesco üzletsoron található SportDirect ezért jókora kedvezménnyel szórják ki a még meglévő árukészletet. Lonsdale Camden 7k/pár! stb.

(#24593) kirkri válasza maross (#24586) üzenetére


kirkri
addikt

Húú, ez nagyon jókor jött. :R

Garanciája vajon hogy alakul?

21 éve a Prohardveren! ™

(#24594) echterion válasza Azie (#24576) üzenetére


echterion
nagyúr

Én pénteken rendeltem tv-t előfizetéssel, de a fiókomban nincs semmi erről. Viszont kaptam tőlük egy sms-t, miszerint megkezdtek a feldolgozást. Akkor most csak várnom kell, míg hívnak? Hülye egy rendszerük van...

**********

(#24595) maross válasza kirkri (#24593) üzenetére


maross
veterán

Elvileg: 2év, GROUPE SEB CENTRAL-EUROPE Kft. 2040 Budaörs, Puskás Tivadar út 14. De lehet tévedek. Szerencsére nekem semmi nem halt még be, amit amazon.de-n vagy co.uk-n vettem, nem tudom a valóságban ezek hogy működnek.

valamint ami rank vonatkozik: [link]

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#24596) po1son válasza 8th (#24592) üzenetére


po1son
addikt

Köszi az infót, nem tudod esetleg sok minden van még vagy már lerabolták hétvégén a nagyrészét?

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#24597) BReal válasza Tin (#24582) üzenetére


BReal
addikt

Karácsonykor akciózni szoktak? Ezt biztos jól átgondoltad? :D Amúgy ez a kávőfőző magában itthon 22-23000 Ft, így a hozzáadott 100 kávépárnával és a 2 pohárral az itthoni BF akciók 99,9%-ánál jobb ajánlat. :)

(#24598) Tin válasza BReal (#24597) üzenetére


Tin
veterán

igen, igen.

a 60 eurós ár nem rossz, 18e vs 22e. a párna ajándék, de jellemzően pont ezeket a kávéfőzőket akciózzák ingyen kapszulákkal mindenhol karácsonykor. és ez gyártói gari, ami hozzánk is jön.

az eredeti villámáron tényleg best buy, de a normál áron nem annyira. a többi persze jó áron van, de azt csak utána linkelte.

(#24599) Dr.NX


Dr.NX
addikt

Polar M400 amazonról 93 EUR.

Elfogadom a sütiket.

(#24600) BReal válasza Tin (#24598) üzenetére


BReal
addikt

Okés, elhiszem Neked. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.