Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-17 15:48:41

LOGOUT.hu

2021 Résztvevők: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25351) Dhampir válasza Tikakukac (#25341) üzenetére


Dhampir
félisten

Ezért rizikósak a kifutó, pár darabos gépek.

(#25349) Multikiller

Egyes webáruházak szoktak ismerten pixelhibás gépeket kiárulni a hiba feltüntetésével, pontos meghatározással, némileg olcsóbb áron.

[ Szerkesztve ]

(#25352) Azie válasza Erdei88 (#25347) üzenetére


Azie
őstag

s7 szerintem más kategória, tekintettel arra, hogy a samu lenyilatkozta (állítólag), hogy a készülékek rendben vannak, megkapják a 2 év garit + elég nagy tétel és a simhasználaton kívül más nem utal arra, hogy használva lettek volna.
én nem viszem vissza, csak mert valaki kiütötte az SL-t belőle és frissítette az utolsó romra.
egy pixelfolyás, más szín, hiányzó játék vagy regkártya, törött repedt kopott stb cucc azért szerintem más.
persze más az ingerküszöbünk.

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#25353) feco70


feco70
senior tag

De jó megjött a fejes az emagtól,Bluetooth.
A dobozban semmi papír, töltő, vezeték a fejeshez, úgyhogy semmi. Csodálom a fejes benne van.
A fiam hazaér lesz ajtócsapkodás, kiváncsi leszek mikor cserélik ki. Jaa, egy agyonnyomorgatott dobozba jött.
Mocskos banda

(#25354) Azie válasza feco70 (#25353) üzenetére


Azie
őstag

tipus?

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#25355) Erdei88 válasza Azie (#25352) üzenetére


Erdei88
veterán

"samu lenyilatkozta (állítólag), hogy a készülékek rendben vannak"

Forrás? Hol tette ezt? Elismerte, hogy ők voltak?

"simhasználaton kívül más nem utal arra, hogy használva lettek volna."

simhasználaton , tehát bontott és használt. Teljesen mindegy, hogy 1 perc vagy 1 nap

"kiütötte az SL-t belőle és frissítette az utolsó romra."

Szintén kérdésem. Forrás?

Már a topikjában is leírtam, tények és forrás hiányában mindenki csak találgat, de úgy adja elő, hogy az a tuti amit ő mond

[ Szerkesztve ]

(#25356) BiP válasza Azie (#25352) üzenetére


BiP
nagyúr

Már akartam egyet bosszankodni, hogy mekkora lehetett az a nagy tétel, hogy az enyémet még mindig nem tudták feldolgozni 1 hét alatt, (reggel még mindig semmi), de most ránéztem újra, és csoda történt! :)

(#25357) feco70 válasza Azie (#25354) üzenetére


feco70
senior tag

Bat music 668

(#25358) Azie válasza Erdei88 (#25355) üzenetére


Azie
őstag

1 szó mint 100, ha neked ez fáj és rosszul alszol, akkor csapassad, én 920-ból 930-ból is kifogtam kb az egyetlen szériahiba mentes sorozatot és han ez így marad, akkor a nokia mellett a samsung is kap egy pirospontot. :) ha pedig a legkisebb gyanú is felmerül, hogy az újracimkézés bármilyen hibának az oka lehet, akkor majd foglalkozok a dologgal.

az S7 topikban le lettünk csóróprolizva, de igen, ez a 20k pont az az összeg volt, ami arra jó, hogy meglegyen rá a tok+fólia is a rászánt összegből. :)

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#25359) eastsider


eastsider
nagyúr

megjött a dominos pana TV, meg vele együtt a domino nélküli is. azt nem vettük át

(#25360) -Bandi- válasza BiP (#25356) üzenetére


-Bandi-
tag

Erdei88 visszaadta, lett 1 szabad készleten :DDD

Mivel az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak.

(#25361) renatto


renatto
őstag

Aki aggódik az XBOX garancia miatt az itt leellenőrizheti: Eszköz regisztráció Napra pontosan kiírja sorozatszám alapján (utána törölhető a fiókból az eszköz). Alapjában a gyártási idő + 2 év 4 hónappal lehet kalkulálni (a gép hátulján, bal oldalt a dátum). EMAG-tól teljesen független, UPS futár jön érte és hozza vissza hiba esetén.

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#25362) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Egyébként akiknek megjött a dominós tévé, volt hozzá dominós kártya? Nem mintha kellene, csakhát na,ki van fizetve :D

(#25363) Tikakukac válasza Azie (#25358) üzenetére


Tikakukac
titán

Az állításaid forrása mondjuk engem is érdekelne. Ha már 1 szó, mint száz.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#25364) Erdei88 válasza Azie (#25358) üzenetére


Erdei88
veterán

az S7 topikban le lettünk csóróprolizva
:DDD :DDD :DDD

Azért azon nem kicsit nyerítettem fel, végülis aki 100 ezerért vesz kp-ra egy telefont az bizony elég csóró :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#25365) Laca1212 válasza SUPREME7 (#25362) üzenetére


Laca1212
őstag

Persze. A szállítólevél doboz oldalára kívülről felragasztott zacsijában volt.

[ Szerkesztve ]

(#25366) Erdei88 válasza SUPREME7 (#25362) üzenetére


Erdei88
veterán

40 perc és 500 mega internet jár hozzá!! :K

[ Szerkesztve ]

(#25367) SUPREME7 válasza Laca1212 (#25365) üzenetére


SUPREME7
őstag

Köszi, azt nem is néztem :D

(#25368) dafnymia válasza Erdei88 (#25364) üzenetére


dafnymia
csendes újonc

A 100e-s telo ma mar kozepkategoria nem? :D tehat igen,az mar csóró ezekszerint :D

(#25369) akom


akom
senior tag

Huawei E5577C Domiko kuponnal:

(#25370) vasi89 válasza Erdei88 (#25364) üzenetére


vasi89
addikt

egyszer nézz be iphone topicba. Ott a mindenki trógernek van titulálva aki nem veszi meg a gyári tokot 15ezerért :DDD

amúgy az s7 függettlenül lett árulva nem? Tavaly mikor megjelentek még nagyon nemvolt divat. Gyanítom a telekomnál függetlenítették ki őket aztán meg kipróbálták egy telenor sim-el, mert azt nehogy elhiggyétek h ez új raktárkészlet. Az elfekvő lett kiárulva..

[ Szerkesztve ]

(#25371) Mikulásbá válasza akom (#25369) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Nekem is,de ez gondolom nem mai szállítás lesz.

(#25372) Erdei88 válasza vasi89 (#25370) üzenetére


Erdei88
veterán

Ami nálam volt az 2017.10.29-én gyártották, annyira nem volt régi

(#25373) Tin válasza Erdei88 (#25372) üzenetére


Tin
veterán

honnan derül ki mikor gyártották?

(#25374) vasi89 válasza Erdei88 (#25372) üzenetére


vasi89
addikt

akkor nincs ötletem. De ez tűnt logikusnak hiszen sima s7 már nincs is náluk.

(#25375) BiP válasza Azie (#25358) üzenetére


BiP
nagyúr

Tényleg, ha már tok meg fólia, S7-re mit érdemes? Van tipped?
Vagy inkább az említett topikban érdeklődjek a kiválasztottaktól?

(#25360) -Bandi-: ez átfutott az én agyamon is :)

[ Szerkesztve ]

(#25376) SUPREME7 válasza BiP (#25375) üzenetére


SUPREME7
őstag

Fóliára két lehetőséged van, vagy olyat veszel ami nem ér ki a szélére, vagy "full cover"-t veszel ami ugyan kiér, de a 2,5D üveg miatt ott levegős lesz. Ezt tök jól lehet orvosolni ezzel a módszerrel, biztos már itthon is lehet kapni ilyen kis folyadékot amivel ki lehet tölteni, és akkkor szép lesz. Én fóliával, folyadékkal együtt aliexpressről rendeltem.

Tok: ha csak kisebb ütődések-karcok ellen kell, akkor mondjuk Tescoban 4-OK Ultraslim 0,2mm tok 1290Ft -

http://bestbuy.supreme7.eu/tesco/arvaltozasok/8428728093876

Vagy brutálhentes vastagságú tok a Telekomtól, kuponnal párszázforintért. Én ilyet használok rajta, mert hajlamos vagyok el-elejteni, és jobb a békesség, ennek egy hátránya van, hogy a pereme miatt a kijelző nagyonszéléről csak nehézkesen lehet swipe-olni.

https://telekom.hu/shop/termek/SKECH+Matrix+Samsung+Galaxy+S7+tok--SK84-MTX-CLR

/off

[ Szerkesztve ]

(#25377) vasi89 válasza BiP (#25375) üzenetére


vasi89
addikt

tok

Igaz nem samsungon használom de kisebb leesésektől, karcoktól véd és nem is vastag így a fogása sem lesz kényelmetlen. Na meg semmit nem takar a telefon színéből.

[ Szerkesztve ]

(#25378) Azie válasza BiP (#25375) üzenetére


Azie
őstag

utánaolvasás, youtube és egyéb infomorzsák alapján:
spigen tok

fólia

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#25379) BiP válasza SUPREME7 (#25376) üzenetére


BiP
nagyúr

Ó, én valamiért azt hittem, az S7 előlapja sima. Full coverben gondolkodom, úgyhogy jól jön a leírás. Köszi. :R

(#25377) vasi89: Köszi a tippet. Valami átlátszó tok volt tervben (lehetőleg nem sárguló szilikon), úgyhogy ez jónak tűnik.

(#25378) Azie: Köszi. Ez a tok bevallom, nem tetszik, viszont az ívelt felületre felfekvő fólia szimpatikus az ára ellenére is.

(#25380) -Bandi-: Na, erre a gyári fóliára rákukkantok. Mégiscsak ők csinálták :)

Tényleg, hátlapra létezik fólia? Tok helyett. Leesés ellen nem véd, tudom, de a karcolások miatt.

(#25381) vasi89: Ennyiért megér egy próbát, hogy bejön-e.

[ Szerkesztve ]

(#25380) -Bandi- válasza BiP (#25375) üzenetére


-Bandi-
tag

Nekem irtak rendeletre hivatkozva, hogy ha nem vagyok megelegedve a keszulekkel, 14 napig elallhatok a vasarlastol. De azert meg "nyomoznak" az ugyben.

Folia ugyben meg vettem en mar ra millio fele kinai foliat/uveget, kiert a vegeig, nem ert ki, levegos lett a szele, nem kuldtek akkorat stb stb , de vegul a gyari samsung ( 2500-3000ft ) jott be, 2db benne van, szinte a szeleig er, tok nem cseszteti, ad hozza lehuzokat meg minden vackot. Olyan 5odszor szokott osszejonni, hogy kb ott van, ahol szeretnem, es nem levegosogik be( marmint szepen ki lehet huzni alola ), tapintasra is lenyegesen jobb a kinaiaknal. Tokkal mar nincs ilyen gond hasznalok sokfele occot de van spigen is.

[ Szerkesztve ]

Mivel az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak.

(#25381) vasi89 válasza BiP (#25379) üzenetére


vasi89
addikt

fél év alatt ez is elszíneződik sajnos, de ennyi pénzért engem nem zavar h félévente újat vegyek. Évek óta ezt a fajtát használom, minden telefonomon.

(#25382) omfgk


omfgk
addikt

Az emag azért annyit megtehetne ,hogy időrendben készítik össze a csomagokat.

Előző pénteken rendelt csomagom még csak "rögzített rendelés". Pedig azóta is azt írja,hogy elvileg van raktáron.
Az apámnak most szerdán rendelt csomagot pedig most vitte ki a futár...

[ Szerkesztve ]

(#25383) -Bandi- válasza omfgk (#25382) üzenetére


-Bandi-
tag

Emagtol nekem a masodik rendelesem megjott tegnap, elso rendelesem 3 tetelebol 1 db az megjott ma, 3iknal meg pick packra nem kuldheto, tegnap ota adtam cimet, ahova kuldjek, de azota se tortent semmi.
Mondjuk mindharmat pentek reggel adtam le.
A rendelesek tobbseget amugy romaniabol kuldik, nyilvan azert se tudjak idorendben feldolgozni.

Mivel az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak.

(#25384) Tin


Tin
veterán

nekem az ákciós szifon akadt el, most éppen a postán. aszittem ma végre kihozzák, de hajnalban szállítás alá került, a helyi postára meg nem érkezett meg. nem tudom, minek szállítat a postával akárki is.
gondolom, ha útközben elakad vagy elveszik, cseszhetem, mert az emag sz.rni fog a problémámra.

[ Szerkesztve ]

(#25385) Sefter válasza Tin (#25384) üzenetére


Sefter
veterán

Nekem a bf-es rendelésem 3 napot pihent a posta budaörsi elosztójában, végül tegnap este hozták...vicc a posta..

Psn ID: sefter_hun

(#25386) vimes válasza dafnymia (#25345) üzenetére


vimes
senior tag

Mondta valaki hogy nem érte meg 50k-ért? Senki.

Viszont,
ez még nem jelenti azt, hogy pucsítanom kellene az eMag-nak, vagy bárki másnak csak mert BF van/volt. Tájékoztatott arról bárki is, hogy miért lett kibontva a csomag? Nem.

Azért ülnek az ügyfélszolgálaton, hogyha bármi kétségem, problémám van (netán panaszom) van, utánanézzenek. Ha valóban arról van szó, hogy a tápkábel miatt bontották ki csak a dobozt. Ezt el is fogadom, ha megerősítik. Ugyanúgy, mint hogy mi van a live prepaid code-al és hogy kellene lenni benne vertical stand-nek vagy sem.

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#25387) faki_ válasza w.miki (#25336) üzenetére


faki_
senior tag

"Még az érdekelne hogyan lehetne nagymama állóvá tenni?
Csak hangosítani, meg kapcsolgatni tudjon, a menübe ne engedje belépni, hogy elállítgassa."

Seki Slim
~3000 Ft, 2 nap alatt megjött Németországból.
Élénk színben nehezen kallódik el. A némító gomb felesleges, ment rá a kedvenc csatorna száma.

(#25388) agabe válasza vasi89 (#25370) üzenetére


agabe
addikt

olvasok pár iphone topikot, de azért ez picit talán túlzás ;)
Persze aki 300-400ezerért vesz telefont (na ahhoz képest lehetne mondani proli telónak a 100ezrest ;] , de ezt sem tapasztaltam) annak 15ezer van még tokra, de ne hidd, hogy mindenki költ annyit.
5-6ezerért már jó tokokat lehet szerezni minden telóra márkától függetlenül.

(#25364) Erdei88:
Naja nagyon sokan a drága és még drágább telóikat részletre veszik, szóval azért egyszerre 100ezret vagy többet kis réteg költ telefonra, max fórumokon úgy tűnhet sokan vannak, de az átlagvásárló jobb sorsú külföldi országokban is előfizuhoz vesz havi törlesztésre készüléket.

(#25369) akom:
az valszeg hétfőn meg is érkezik. Telekom nem nagyon szokott csúszni, igaz amit tőlük vettem azt boltban átvétellel kértem, de ott nem volt probléma.

(#25389) Tin válasza Sefter (#25385) üzenetére


Tin
veterán

ja de nekem sajnos "továbbítás feldolgozásra/kézbesítő postára", azaz elindult a szállítás ide a helyi postára, csak épp nem érkezett meg. vagy nem dolgozták fel. vagy elveszítették. 1 hét basszus, amazonról 1 héten belül ideért minden.

(#25390) Azie válasza BiP (#25379) üzenetére


Azie
őstag

van vagy 20 féle nekik s7re, átlátszó is

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#25391) vasi89 válasza agabe (#25388) üzenetére


vasi89
addikt

Én is lettem már le szolva ott mert az 1500ftos nillkin ajánlottam pedig a 400ezres X-re is ezt tennem mert nekem ez jön be legjobban. A gyári tok egy túlárazott vacak csak van aki nem lát tovább a szem ellenző miatt :)

(#25392) Manitou


Manitou
addikt

Megérkezett az egyik emagos rendelésem. Sajna nem én vettem át. Utánvéttel lett kifizetve, és a Posta hozta. Két terméknek kellett volna benne lenni a csomagban, de csak az egyik volt benne. Járt most így valaki?
Ügyfélszolgálatra írjak panaszbejelentést? Vagy ilyenkor mi az ajánlott procedúra ?

(#25393) fahrii válasza Manitou (#25392) üzenetére


fahrii
őstag

Az emag termékenként postázza a csomagot, teljesen normális ha csak az egyiket kaptad meg. Az viszont már nem, ha mindkettőt kifizettették veled.

(#25394) VulpesHD válasza Manitou (#25392) üzenetére


VulpesHD
csendes tag

Emag weboldalán a rendelések fülön menj a rendelés követésre, majd görgess le. Ott lesz hogy mikor hozzák a másikat.

(#25395) Manitou válasza fahrii (#25393) üzenetére


Manitou
addikt

Mindkettő ára ki lett fizetve. Az oldalon a rendelés követésénél amelyik terméket megkaptam azzal egyezik a kód. Amit nem kaptam meg annak van egy másik kódja ,de árban szét van szedve külön-külön.
Viszont az átvett csoamgon az együttes ár volt feltüntetve.

Szóval lehet majd jön a másik csomag is, csak éppen ki akarják velem majd fizettetni mégergyszer az árát.....

[ Szerkesztve ]

(#25396) adalbert1 válasza vimes (#25386) üzenetére


adalbert1
veterán

Vertical stand alapból ha jól tudom csak a 2TB-os bundle-ökben volt, mikor még megjelent a One S tavaly (de nyugodtan javítson ki valaki, ha tévedek).

(#25397) DJGABI


DJGABI
addikt

aki esetleg nem tudná mire használni a domino kártyát, van egy ilyen promójuk:
"Aktiváld a díjmentes 5 GB adatforgalmat, vagy 5 óra Telekom mobil hálózaton belüli beszélgetést a Telekom alkalmazásban" [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#25398) Tin


Tin
veterán

sztem jövőre már nem fogok alapozni az emagra. van 1-1 jó akciójuk nem csak BF-kor, de olyat venni tőlük, ami tényleg kell, nem valószínű, hogy érdemes. egyszerűen nem lehet alapozni rá, mikor jön meg, ahogy olvasom, arra se, milyen minőség, és idén is a postával szállítatnak, ami meg telibesz.rja az egészet. nálunk konkrétan a posta helyett a gepárd futárszolgálat szállít. rendben, pontosan, de arról ők se tehetnek, ha a posta rendszerében keringenek valahol a csomagok, vagy éppen elkeverednek. amit meg a postás hoz, az olyan is. idén ráadásul nem is volt igazi akciós dolog, míg tavaly azért volt pár értelmes, idén csak a szifon meg az xbox, utóbbi ahogy látom valami átcsomagolt cuccos.

ezzel párhuzamosan amazonról 1 héten belül itt a csomag, bontatlan, eredeti, bár a valós akciós ár van kiírva (30-50%), az százszor akciósabb, mint a magyar kereskedő onnan megvett és busás haszonnal árult odahazudott áras akciós terméke.

és újra ugyanaz, mint tavaly is: mediamarkt-nál volt pár értelmes dolog, még az edigitalnál is, az emagnál viszont... hát, kis ország, kis akció...

(#25399) w.miki válasza DJGABI (#25397) üzenetére


w.miki
veterán

ez hogy működik?
Vodafone-os vagyok, de van pár domino kártyám, egyik sincs a gmail fiókom alá beadva, akkor is tudom ezt igényelni? Vagy mindenképpen hozzá kell adni a Domino SIM-eket a fiókomhoz?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#25400) fahrii


fahrii
őstag

A múltkori témához vissza kanyarodva: Most ment el a gls futár, amikor mondtam neki hogy kártyával fizetnék konkrétan elkezdett hosszan anyázva vissza menni a kocsihoz (elég szép választékosan szentségelt), majd miután fizettem kiderült elvileg nem lehetett volna erre valami bekattant nála és földhöz baszta majdnem a terminált (közben ordítozott). Mint kiderült az első napja volt, de azért felmerült bennem egy panasz tétel... Ja és a slussz poén: az út közepén állt meg a kocsival :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.