Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bioshock

Hozzászólások

(#2961) Satyricon


Satyricon
addikt

Nah, meg is van a Bioshockom. 3000ért vettem, egy árva karcolás sincs a lemezen, de még a borítóján sem! ;) Szóval tökéletes állapotan van. Fel is tettem, és el is indult. az 1.1es patchnél kiírt valamit, de már valami mást hiányolt, lesz*rom. Aztán a magyarítás jött. El is indul a játék, de mintha a grafika nem lenne az igazi. kicsit mintha homályosak lennének a falak. De ez még meg is szokható, viszont az élsimítás az, ami nagyon de nagyon idegesítő. Kajak recések az élek, amit nagyon nem szeretek! :((( Hiába állítom be a játékba. 1024X768 r*hadt recés minden... 1152X864ben is, aztán felvettem 1280X mittomén mennyire, ez már úgy ahogy elmegy, de még mostsem az igazi. Plusz mindent felhúztam csutkára, csak a DX10et nem tudtam a karim miatt bekapcsolni. Az Nvidia Control Panelnél is állítottam, 16Xos álsimítás + ilyenek. Régebben az sokat számított, ha ott állítottam, de most hiába állítom ott, semit sem ér, ugyanolyan recés minden, mintha nem állítottam volna semmit. Lehet hogy sz*r az új Nvidia driver a karimhoz?? Mi a véleményetek???

ui.: Még sose próbáltam feltenni tuning vga drivert a karihoz. Szerintetek érdemes azzal próbálkozni?

ilyen a konfigom: Asus M2NPV-MX lap, AMD athlon64 X2 6000+ 3,1 Ghz, 2GB DDR2 800as Kingmax ram, MSI NX 7900 GTO 512es vga kari

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bioshock
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.