Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-25 08:58:48

LOGOUT.hu

Topicban gyakran előforduló webáruházak linkjei a szabályzat után:

>> BestSecret meghívó: topicban nem szabad!
Reddit, Facebook, Google percek alatt lehet találni kódot.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23420) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

BestSecret vagy bármilyen más meghívó kérés/felajánlás TILOS!

Hozzászólások

(#2801) petipetya válasza musli26 (#2800) üzenetére


petipetya
nagyúr

Gildan pólót a korábban linkelt helyekről, vagy bárhonnan. Igazából ott csak az anyagsűrűség kérdéses.

"nincs rá lezsóidő"

(#2802) musli26 válasza petipetya (#2801) üzenetére


musli26
tag

Köszi.
Esetleg van valami kupon kód pl:ingyenes szállítás, 10% kedvezmény stb.

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#2803) Mercutio_ válasza musli26 (#2800) üzenetére


Mercutio_
félisten

Egy ideig sehonnan, betáraztam :B
8 db C&A piké, 1k volt akcióban.
10 db provideó póló (sw, GoT, Walking Dead) szintén 1k
5 db mangó egyszínű 0,8k
4 db H&M matróz jellegű 1,1k

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#2804) Ptech válasza Mercutio_ (#2803) üzenetére


Ptech
őstag

C&a piké még mindig 1k, vagy ez már az akció már elmúlt?

(#2805) Drughi válasza Ptech (#2804) üzenetére


Drughi
addikt

Ez milyen lenne?

(#2806) Mercutio_ válasza Ptech (#2804) üzenetére


Mercutio_
félisten

Passz, 1 hónapja volt, ha tart is a készletek ennyi idő alatt elfogynak.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#2809) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
Topikgazda

[link] Mango-n van újra chemtrailes póló :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2810) vince válasza Mr.Csizmás (#2809) üzenetére


vince
őstag

szinte ingyen van :DDD

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#2817) Mr.Csizmás válasza Ideg (#2816) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

akkor törlöm a threadet, hogy más ne fusson lyukra vele. :( :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2819) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
Topikgazda

[link] Replay póló 8€

német cím, vagy sokat kell rendelni :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2821) Mr.Csizmás válasza w.miki (#2820) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

kamu hamis szemetet pls ne linkeljünk.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2822) rhunseeker


rhunseeker
tag

Múlthét hétfőn adták fel a 6db qwertee pólót, a mai napon már meg is érkezett, úgyhogy nekem teljesen pozitív a tapasztalatom :D :C

(#2823) Breki


Breki
veterán

Se WiFi, se Bluetooth, de itt van a Xiaomi FREETIE EVA talpbetét :)
🔹Kupon: e2bcea🔹
💥Ár: 7.64$ ~2158Ft

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#2824) petipetya


petipetya
nagyúr

Xiaomi Mijia Sneaker 1

VS.

Xiaomi Amazfit Antelope

Mindkettő ugyanakkora, 27 cm-es belső talphosszal rendelkezik, és ugyanazzal a vékony nyári bokazoknival hordtam.

A Mijia kívülről jobban néz ki, sokkal szellősebb, és nagyon puha rajta a járás - mint amikor egy normál cipővel a futóknak épített puha pályán gyaloglok. Emellett nem is cipőnek, hanem inkább zokninak érzem a lábamon. A talpa nagyon koszolódik. Sajnálatos módon a bal sarkam oldalán megjelent egy vizhólyag, amely miatt vissza kellett cserélnem az Amazfit-re (mivel felkészültem hasonlóra, így aznap vittem a táskában a munkahelyre az Amazfit-et is). Talán túlságosan besüpped a saroknál, de akkor a jobb lábamon miért nem okozott problémát...

Az Amazfit szintén kényelmes, és az első perctől fogva stabilan tartja a bokámat, strapabíró a talpa: ezt szinte mindenre ráeresztettem, törött üvegszilánkok, zúzott kavics, földút, fű, járda, éles szegélyű kövekkel felépített parkoló, levágott tüskés bokorágak stb. Ez mindent kibír, emellett mellett szól a vízlepergető tulajdonsága is.

Az Amazfit-et megelégedéssel használom. Talpbetétet láttam a joybuy-on, úgyhogy azt is lehet benne évente cserélni.

"nincs rá lezsóidő"

(#2825) Zola007 válasza petipetya (#2824) üzenetére


Zola007
veterán

az "ugyanakkora" mekkorát jelent?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#2826) petipetya válasza Zola007 (#2825) üzenetére


petipetya
nagyúr

Amazfit esetén EU 42-es, amely a Mijia esetén EU 41 (amely a valóságban és a belső talphossz alapján EU 42).

"nincs rá lezsóidő"

(#2827) Ance


Ance
őstag

Üdv. Lenne pár kérdésem:

Női piké pólót keresek. A dressa.hu-n tetszik pár, de kérdezem, esetleg van-e jobb beszerzési hely.

A provideo.hu-n van mérettáblázat? Nem tudok dönteni, hogy az XL, vagy XXL méret kell-e nekem így méretek nélkül. Egyénként eléggé idegesítő, hogy mindig kifogynak a pólókból ezekből a nagy méretekből. Valaki tudja, hogy milyen rendszerességgel kerülnek fel az új áruk?

Köszi!

(#2828) kpetyke


kpetyke
tag

Egy itteni bejegyzés után rendeltem egy 42,5-ös Supra csukát amazonról, és szívesen megválnék tőle beszerzési áron :)

Szerintem baromi jól néz ki, de sajnos kicsi.

Ti hogyan váltotok márkák között méretet? Nekem nike 44 kell, viszont Geoxból már csak 42, és mint a Supránál kiderült a 270mm talphossz sem jó mérce :(

[ Szerkesztve ]

(#2829) Zola007 válasza kpetyke (#2828) üzenetére


Zola007
veterán

"Ti hogyan váltotok márkák között méretet?"
feldobok egy 50 forintost
ha fej akkor 43, írás 42, ha nem kapom el 44

Viccet félretéve, mivel nincs szabványosítva, semmit nem ér ruháknál a méretezés.
Szerintem cipőt csak akkor vegyen az ember netről ha
- van a márkából több darabod (Adidasom van több, abból tudom 43 1/3)
- próbáltad élőben a modellt
- máshonnan nem beszerezhető (súlyemelő cipőt így vettem Oroszországból)
- akkora (nagy/kicsi) lábad van és boltban nem kapsz cipőt

Külföldről végképp lutri, mert drága a posta és garancia sincs / nem éri meg küldözgetni

Főleg ilyen divatcipőket nem látom értelmét, mert bármelyik Plazaban vagy outletben hegyekben áll, másrészt mivel teljesen szövet az orra, ha megsérül/kikopik, akkor javíthatatlan és kuka. De pont ez a gyártó célja

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#2830) Azie válasza Zola007 (#2829) üzenetére


Azie
őstag

Azt hiszed vicc, de tenyleg igy 😁😁😁😁

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#2831) petipetya válasza kpetyke (#2828) üzenetére


petipetya
nagyúr

A mérettáblázat alapján nekem is 42.5 kellene a Supra-ból, ha a 27 cm-es talphossz alapján venném. Ezek szerint az mégsem 27 cm belül? Lemérted, mennyi?

"nincs rá lezsóidő"

(#2832) kpetyke válasza petipetya (#2831) üzenetére


kpetyke
tag

Stimmel a 270mm, viszont nagyon alacsony az anyag, így nem fér be végig kényelmesen a lábam, vagy félő, hogy kilyukadna az anyag a nagy lábujjamtól.

(#2833) Zola007


Zola007
veterán

Taktikai jellegű, rugalmas anyagú nadrágot hol érdemes itthon venni?
Olyasmire lenne szükségem, ami nem túl bő szárú alul, hogy tudjak benne normálisan kerékpározni is
ebay/alin árult darabokból van ami bevált?

[link]
ilyemsire gondolok:

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#2834) -secret- válasza Zola007 (#2833) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Piacon a horgász, vadász, erdész részen szoktam ilyeneket látni.

(#2835) AtHoS válasza Zola007 (#2833) üzenetére


AtHoS
nagyúr

(#2836) Digitalpimp válasza Zola007 (#2833) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Ezzel én is régóta szemezek, de nem mertem megrendelni. Elvileg a 3XL-es jó lenne, de ha nem? :F

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#2837) Zola007 válasza AtHoS (#2835) üzenetére


Zola007
veterán

Köszi, olyanom már van több is
fémlapos az semmit nem ér, ha erősebb a nadrág anyaga, a tépőzáras meg nagyon csiricsáré
legjobb, ha nem libeg a gatya szára :)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#2838) Zola007 válasza Digitalpimp (#2836) üzenetére


Zola007
veterán

akkor eladod
engem inkább az anyaga érdekelne az ilyesmiknek, mert élőben sem nagyon láttam a környéken
vadász / military boltba meg múltkor benéztem, de azzal a lendülettel fordultam ki, mikor megláttam a 20e Ft/db árat.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#2839) Ptech válasza Zola007 (#2838) üzenetére


Ptech
őstag

Decathlon vadász szekció esetleg?

(#2840) Ance


Ance
őstag

Női gombos polóra tényleg nem tud senki tanácsot adni a dressa.hu mellett?

(#2841) Drughi válasza Zola007 (#2833) üzenetére


Drughi
addikt

Debrecenben a Magnum vadász bolt.

(#2842) krizmo_ válasza Ance (#2840) üzenetére


krizmo_
addikt

H&M-ben szokott lenni.

(#2843) emre válasza Zola007 (#2833) üzenetére


emre
veterán

Ali, motoros szekció. Egy ilyen naci rég jött meg, élesben még nem teszteltem. Nem épp taktikai, de rugalmas az anyag, a varrás minősége kicsit gagyi, a derékrésznél gumírozott. Szerintem egy próbát megérhet, bár neked nem lesz szükséged protektorokra én a helyedben olcsóbb megoldást keresnék.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#2844) Zola007 válasza emre (#2843) üzenetére


Zola007
veterán

az a protector még bringán is jól jöhet :)
mekkorát vettél?

(#2841) Drughi : ott milyen árak vannak?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#2845) Drughi válasza Zola007 (#2844) üzenetére


Drughi
addikt

Nem tudom sajnos, mert más típusú eszközöket szereztünk be tőlük, csak tudom, hogy ilyesmivel is foglalkoznak.

A tippem az, hogy inkább a minőség dominál, mintsem a kedvező ár, de egy kérdést megérhet.

Esetleg tipikus munkaruházati boltok, talán debrecenbe van a Hanza munkaruha.

(#2846) emre válasza Zola007 (#2844) üzenetére


emre
veterán

186cm vagyok, 92kg körül. 38-as nacit rendeltem, mindenképp 110 külső szárhosszúságút néztem, de egy csomó hirdetésnél keverik a méret táblázatot a rendelésnél látható méretezéssel. Nem feszül rajtam és a szárhossz épp hogy elég motorozáshoz, vagyis ülő helyzetben nem csúszik fel lábszárközépig.
De ha nem sajnálod rá a pénzt (én egy kicsit sajnáltam rá) akkor érdemes megnézned az uglyBROS termékeit. Állítólag ez az eredeti első hamisítvány az amerikai névadó után (akik nem gyártatnak kínában), amit én rendeltem az a kínainak is másolata. :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#2847) Ance válasza krizmo_ (#2842) üzenetére


Ance
őstag

Köszi!

(#2848) Zola007 válasza emre (#2846) üzenetére


Zola007
veterán

Köszi, megnéztem.
Úgy döntöttem én is sajnálom rá :)
Nekem egy nadrág nem ér többet ~10e-nél
Pont azért merült fel a kínai rendelés, amilyen árakat az üzletekben látok manapság
Megnéztem a decathlont, egész jónak tűnik, van gatyájukt 4 - 6 - 8 ezer körül is, kedden megyek is szétnézni.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#2849) peestike


peestike
senior tag

Aliról szellőző, nyári futócipőre van esetleg valakinek tippje?
Adidas, nike, puma 46os méret megfelelő, ilyen méret kellene keletről is. Keresgéltem, de soknál már a 45 is ritka, ezért érdeklődnék, hátha valakinek van valami bevált. Árban áfahatár alatt maradnék. Köszönöm szépen!

[ Szerkesztve ]

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#2850) Azie válasza Zola007 (#2848) üzenetére


Azie
őstag

mire kell a nadrág? sajnos a decások 80%-a ilyen idióta szabású, én végigpróbáltam őket, alapvetően abból is a vadász jött be, a túrásokvagy combban, vagy térdben voltak rugalmatlanok/szűkek.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.