Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-25 08:58:48

LOGOUT.hu

Topicban gyakran előforduló webáruházak linkjei a szabályzat után:

>> BestSecret meghívó: topicban nem szabad!
Reddit, Facebook, Google percek alatt lehet találni kódot.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23420) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

BestSecret vagy bármilyen más meghívó kérés/felajánlás TILOS!

Hozzászólások

(#3801) AtHoS válasza hangyász2 (#3799) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Hát ugye azt mondják az Ember 100 kg fölött kezdődik ;] én mondjuk messze vagyok tőle :B

read-only mode on the forum

(#3802) Nikaré válasza AtHoS (#3801) üzenetére


Nikaré
őstag

Én is messze vagyok ettől a súlytól, tehát könnyebb.
Mondhatják, persze, de azt is, hogy 100kg fölött vágó súlyba kerül.
Lehet, hogy bizonyos magassághoz elmegy, de egyre több a túlsúlyos ember. Közben meg olyan ruha szabási divat van ami a karcsú, vékony, pipa szár lábúaknak kedvez.

(#3803) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

Qwertee most már mindent bevet amije van:
- 2 € -s Qwertee póló
- 4 € a Random póló
- 4 € az összes print
- 6 darabtól (mindegy milyen méret) ingyen posta és ingyen zokni

és csak ma (esetleg még holnap meg holnap után és még azután még egy utolsó, meg talán majd még zárásképp egy utolsó, limited stock, bla bla bla...)

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#3804) bugizozi válasza ZsZso (#3803) üzenetére


bugizozi
őstag

Csak ez az egy fajta póló van 2 euró-ért, jól látom? [link]

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#3805) ZsZso válasza bugizozi (#3804) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Jól :K .

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#3806) petipetya válasza Drughi (#3800) üzenetére


petipetya
nagyúr

Milyet vettél?

"nincs rá lezsóidő"

(#3807) Drughi


Drughi
addikt

Sima kapucnis steppelt kabátot találtam.
Szürke alapon fekete "kockás"
Nem ájulok el a minőségétől, de ennyi pénzért még csak megközelítőleg se találok jobbat.
Ma már a hóesésbe ebbe mentem, pergette a havat, nem ázik, kellően meleg is.

20e volt az alapára (címke szerint) -50%-ért volt kitéve (ennyit se ér szerintem)
Regisztráltam a hirlevélre és adtak egy 30%-os kupont meg egyszeri 1500ft-os kupont (ha 6500 felett vásárolok)
Így került ~ 5500-ba, ennyiért vállalható.

[ Szerkesztve ]

(#3808) grizlisandor válasza ZsZso (#3803) üzenetére


grizlisandor
addikt

Sajnos csak kis méretben(<2XL) érvényes az akció. :O
A Pocketbot-os 2 Euro-s pólónál is legnagyobb a 2XL.

Szerk.: Nem kellene, már több póló, zokniért csak vállaltam volna még egy adagot. ;]

[ Szerkesztve ]

(#3809) Vikusz77


Vikusz77
tag

Sziasztok!

Kéne nekem gyorsan valami vízálló bakancsszerűség városi használatra, ebbe a latyakos időbe, nem örök életre (nincs most időm kiválasztani valami pöpecet).
Egy ilyet találtam, ami kinézetre nekem megfelelne, csak nem tudom, hogy mennyire vállalható a minősége. Esetleg, ha van valakinek más tippje, azt is szívesen venném.
[Crossroad DAKOTA II]

(#3810) petipetya válasza Vikusz77 (#3809) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ez nem tűnik melegnek. Ha a sportisimo oldalon maradunk, akkor inkább ebben a vízálló téli cipőket tartalmazó listában néznék szét.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#3811) Vikusz77 válasza petipetya (#3810) üzenetére


Vikusz77
tag

Kösz a tippet, egyelőre nem láttam köztük olyat, ami tetszene.
Igazad lehet, hogy ez nem túl meleg, meggondolom, igazából télen is egy sima cipőben közlekedek sokszor, nem jellemző, hogy fázna a lábam.
Mondjuk a minősége sem tudom, hogy milyen lehet, semmi értékelés nincs róla.

(#3812) Drughi válasza Vikusz77 (#3809) üzenetére


Drughi
addikt

Dechatlon.

Ott 8e-től 40e-ig választhatsz..
Ár értékbe szerintem ezek a "kecsuák" a legjobbak.

(#3813) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Nem tudom ki keresett parka kabátot rajtam kívül...

Ezt rendeltem, boltban nem tudtam felpróbálni de ennyiért jó lehet. Itt egy videó is róla (kezdést állítottam). Éjfélig 17990 + feliratkozós 10%-kal 16190. Annyira nem surmós, kicsit elegante.

Másikat próbáltam abból az M-es volt jó a 88 kg-omra. Vállban nyújtózkodáskor kicsit szűk volt de L-es meg derékban b*szott nagy. Képet küldök kérésre.

[ Szerkesztve ]

(#3814) Digitalpimp válasza Vikusz77 (#3809) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Hasonló fazon van most a Lidlbe, valami 5-6E Ft. SD Karrimorok?

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#3815) Vikusz77


Vikusz77
tag

Köszönöm a válaszokat bakancs ügyben, végül kihagytam ezt, amit kinéztem, körülnézek az ajánlott helyeken.

(#3816) Jofi81 válasza Vikusz77 (#3809) üzenetére


Jofi81
őstag

Én ilyet vettem múlt héten a Decathlonban, 8 ezret megért. De van többféle is, ha árban feljebb mész. Tegnap nagyon jól jött.

(#3817) bugizozi válasza Vikusz77 (#3809) üzenetére


bugizozi
őstag

Szia!

Én itteni ajanlasra nemrég egy ilyen "vadász" bakancsot vettem városi használatra a dechatlonban [link]
Nekem a kinézete annyira nem tetszik, de meleg, kényelmes, vízálló és ami számomra fontos volt h a talpa nem túl vastag így jó benne vezetni.

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#3818) Llew válasza Vikusz77 (#3815) üzenetére


Llew
senior tag

Keretet nem írtál, de ez elég jó minőség és most jó áron is van:
https://www.ecipo.hu/bakancs-columbia-peakfreak-nomad-chukka-wp-omni-heat-bm3926-cordovan-garnet-red-231.html

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#3819) hhenry


hhenry
őstag

Sziasztok! Szeretnék venni ilyen stílusú melegítő szettet az lenne a kérdésem,hogy merre nézelődjek nike,adidas érdekel leginkább

(#3820) Vikusz77


Vikusz77
tag

Hú, köszönöm a sok ajánlást, igazából ilyen ideiglenesnek (aztán ki tudja, hátha beválik) gondoltam gyorsan egy tízezres elfogadható, vízálló bakancsot, véglegesnek olyan 20-25 ezret rászánnék, ha tetszik és jó.
Ezek közül így fotón kinézetre a decathlonos bőr tetszik legjobban, de a columbia márka gondolom egy tartósabb minőség lehet.
Lehet, hogy kihúzom valami akcióig, amiben valami columbia vagy hasonló "neves" bakancs lesz leárazva, ami kinézetben is bejön.

(#3821) customer114 válasza hhenry (#3819) üzenetére


customer114
senior tag

(#3822) predakon válasza Vikusz77 (#3820) üzenetére


predakon
őstag

Én ezt vettem: Columbia FAIRBANKS OMNI-HEAT 25990, ingyenes szállítás.
Ez egy baromi jó cipő. régóta követem a Columbia munkásságát és az omni heat technológia rohadt jó (hőtükrös a belső bélés de nem izzad benne a lábad). Ez a cipő mindenhol máshol 4X.000Ft.
[link]

Ilyen áron még az USA Black fridayen sem volt ez a cipő egyébként, kb 28000 volt náluk amin baromira meglepődtem :)

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#3823) -secret- válasza hhenry (#3819) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Szerintem ha bemész akármelyik sportboltba (Hervis, Intersport) kapsz ilyent meg árulnak is a webshopjukban.

(#3824) Peterhappy válasza bugizozi (#3817) üzenetére


Peterhappy
őstag

Én tavaly vettem egy ilyen topik egyenbakancsot, szintén az itteni tapasztalatok alapján, de elég vegyes érzéseim vannak - igaz, nekem elég szerencsétlen lábam van.
A képen jobban néz ki. Élőben valahogy annyira nem adja, de mivel hasonló színű kabátom van, nem különösebben zavar. A vizet elég jól bírja, pocsolyát gond nélkül szeli, meleg, látszik hogy van benne anyag.

Ami nálam nagy negatívum, hogy
- iszonyatosan csúszik, de még normál körülmények között is (pl. esőben), hát még most, havas-jeges állapotok közepette.
- teljesen lapos a belső talprész kialakítása - ez nem tudom kinek előny, kinek hátrány
Én ha két napig egyhuzamban hordom, onnantól végem; úgy fájnak a térdeim, hogy vonyítani tudnék, pedig elég magas a fájdalomküszöböm. Ebben én vagyok a ludas, bokasüllyedéssel-lúdtalppal megáldva szinte csak betéttel tudok cipőt hordani, de más cipőknél ilyet, ilyen mértékben soha nem tapasztaltam.
A héten kénytelen vagyok hordani, így átpakoltam bele egy másik cipőmből a talpbetétet, de így meg annyira megemeli a lábam, hogy a sarkam gyilkoltam szét vele...

(#3825) tboj válasza Peterhappy (#3824) üzenetére


tboj
tag

A csúszással nekem is problémáim vannak benne, konkrétan félek felvenni, ha esik az eső vagy a hó, illetve idegesítő cuppogó hangot ad ki lépkedéskor, ha vizes lesz. Száraz időben egész jó, de én nem csak akkor hordanám, pláne ha már egyszer vízálló is. Összességében megbántam a vételét.

Most helyette a tavaly (?) 990-re elárazott Cropp bakancsot kezdtem el hordani, ami a rendelés óta porosodott. Amin nagyon meglepődtem, hogy ez egyáltalán nem csúszik. Egy gondom van vele, hogy a fűzője nagyon szerencsétlen és állandóan kikötődik.

Micimackó, kérsz mézes teát?Kérek Malacka, csak tea nélkül, ha lehet...

(#3826) ro_bert17 válasza predakon (#3822) üzenetére


ro_bert17
őstag

Méretben mekkorát érdemes rendelni, az oldalon lévő mérettáblázat szerint, szerinted? :)

(#3827) Digitalpimp válasza ro_bert17 (#3826) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

A Columbia az átlagnál kicsit nagyobb, azt vedd figyelembe. Mindenképpen a cm-ből indulj ki, ne abból, hogy legtöbbször mekkora méretet veszel.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#3828) Vikusz77 válasza predakon (#3822) üzenetére


Vikusz77
tag

Ennek a kinézetével még barátkoznom kell (a színe tetszik, az anyaga a sarkát és az orrát leszámítva nem igazán), ekkora összegért én valami bőr bakancsra gondoltam igazából.

(#3829) Llew


Llew
senior tag

Ecipot nézd meg, elég sok bakancs van 20-30% között akciózva.

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#3830) vitezlejszlo


vitezlejszlo
őstag

A Qwertee-vel mik a tapasztalatok, feladás után kb mennyi napra szokott megérkezni a csomag?

Köszi

(#3831) xcvbxcvb válasza vitezlejszlo (#3830) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Mikor hogy, egy hét, két hét vagy soha.

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#3832) Peterhappy válasza xcvbxcvb (#3831) üzenetére


Peterhappy
őstag

Nekem nagyon jók a tapasztalataim, mindig megjött a csomag hiánytalanul, egy hét alatt.
Igaz aranyos postásunk van, ráadásul nő és még csak véletlen azonos a méretünk.

(#3833) xcvbxcvb válasza Peterhappy (#3832) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Meg lehet változtatni a felhasználói nevet? Hogyan?
Nem a kihordós postáson múlik, meg igazából nem is hozhatja ki a sima küldeményt ami nem fér bele a postaládába.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#3834) -secret- válasza xcvbxcvb (#3833) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Menj bele a profilodba!

(#3835) TripleB válasza predakon (#3822) üzenetére


TripleB
senior tag

Mennyire méretpontos ez a cipő? Mondjuk, ha Nike 42,5 a méretem nagyobb vagy kisebb kellhet belőle?
Illetve mennyire széles a lábfejnél?

[ Szerkesztve ]

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#3836) vince válasza TripleB (#3835) üzenetére


vince
őstag

+ (#3827) Digitalpimp

Túl sok tapasztalatom nincs a márkával, egy cipőm van tőlük, kb. egy éve vettem egy Columbia Sunvent 2-est. Ugyanúgy a 42-es méret volt jó belőle, mint a két Adidas cipőm vagy a HH bakancsom esetében. Jópár éve vettem két Nike futócipőt, mindkettő 42½ méretű volt, de ezeket már kidobtam, lehet, hogy kicsivel nagyobbak voltak és ezekből is jó lett volna a 42-es.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#3837) rushty válasza hhenry (#3819) üzenetére


rushty
senior tag

Sportsdirect

Revolut meghívó pü-ben

(#3838) szeraj


szeraj
csendes tag

Már a harmadik emailt és fiókot kreálom H&M 10%-os hírlevél miatt, de nem küldik a kupont.
Tudtok erről valamit, hogy valami alapján szűrnek egy idő után?

[ Szerkesztve ]

(#3839) -secret- válasza szeraj (#3838) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Hétfőn nekem jött 2 címre is de amúgy van 20%-os kupon azt vágod?!

9950 a kód.

Ha rendelsz számíts a késésre. Hétfői rendelésem még fel sincs adva.

[ Szerkesztve ]

(#3840) szeraj válasza -secret- (#3839) üzenetére


szeraj
csendes tag

Köszi

Gondolom a +10% mellé nem játszik.

(#3841) Vikusz77 válasza Llew (#3829) üzenetére


Vikusz77
tag

Köszönöm, ránézek.

(#3842) -secret- válasza szeraj (#3840) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Szerintem nem. Próbáld mellé az ingyen szállítást aztán meglátod, hogy enged-e többet. Oldal tetején írja annak a kódját.

(#3843) Czimby


Czimby
addikt

Cropp cipők mennyire méretpontosak?

45-48-ig voltak már cipőim, itt 46 a max általában az szokott jó lenni vagy a 47.

Ha szűkek akkor viszont meg se próbálom.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#3844) -secret- válasza Czimby (#3843) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Egyszerűbb lenne ha centire néznéd a méretét.

(#3845) grizlisandor válasza Czimby (#3843) üzenetére


grizlisandor
addikt

Az 1745 Ft-s Cropp bakkancsom 46, G&T cipőim 47, Adidas Superstar-om 48.
Talán segít valamit.

(#3846) raven12 válasza -secret- (#3844) üzenetére


raven12
senior tag

sajnos szvsz sok múlik a bőség/szélességen, plusz a hosszított/hegyes orrúaknál lutri hossz alapján nézni.

(#3847) petipetya válasza vince (#3836) üzenetére


petipetya
nagyúr

Columbia bakancs esetén én sem vettem észre olyat, hogy az átlagnál nagyobb lenne a mérete. Sőt, feles méret is van belőle, amely alapján könnyebb megfelelőt találni belőle.

"nincs rá lezsóidő"

(#3848) petipetya


petipetya
nagyúr

HELLY HANSEN TORSHOV HIKER bakancs
22 999 Ft

"nincs rá lezsóidő"

(#3849) petipetya


petipetya
nagyúr

DORKO ALASKA
17 999 Ft

"nincs rá lezsóidő"

(#3850) Digitalpimp válasza vince (#3836) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Pedig az Adidasok a legrövidebbek, ha a számozás-centiméter arányt nézzük. Nekem egy 45-ös Columbia van, annak 30cm van megadva, a legtöbb cipő max. 29.5cm szokott lenni. Még a Karrimorok nagyobbak az átlagnál, abból elég nekem a 44.5-es.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.