Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-25 08:58:48

LOGOUT.hu

Topicban gyakran előforduló webáruházak linkjei a szabályzat után:

>> BestSecret meghívó: topicban nem szabad!
Reddit, Facebook, Google percek alatt lehet találni kódot.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23420) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

BestSecret vagy bármilyen más meghívó kérés/felajánlás TILOS!

Hozzászólások

(#2551) Peterhappy válasza gingerbalm (#2550) üzenetére


Peterhappy
őstag

Nekem nagyon jó tapasztalatom van a GT-vel, két cipőm van, a Családban összesen hat, kiváló minőségűek. Korrektek, rugalmasak, szóval csak jót tudok róluk mondani.
Viszont drágultak, nem is kicsit. Továbbá tény, hogy nekem meg Geox cipőm nem volt még soha.
Illetve egy most van úton (ezúton is nagy köszönet a Yoox akció megosztásáért!), remélem jó lesz!

Talala, ha pesti vagy, az Astoriánál van egy cipőbolt, ahol tudsz próbálni és elég sok modellt meg is tudsz vásárolni. A múltkor egész korrekt kiárusítás volt náluk, 16K-ért szórták ki a cipőket, igaz csak egész méretek voltak (tehát én a 43.5 méretemet kenhettem a hajamra).

(#2552) Talala válasza gingerbalm (#2550) üzenetére


Talala
senior tag

Köszönöm az infót xEon1337 és gingerbalm. Gt-ről le is mondok ez esetben, marad a geox.

(#2553) Digitalpimp válasza xcvbxcvb (#2544) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Szívesen! Igen, mert az a "hivatalos" oldal, hiába úgy néz ki, mint az SD-jé. Nekem a 45-ös lábamra bőven elég volt a 44,5-es. Minden másból 45-ös vagy a fölött kell. (Pl. Adidasból 45 1/3-os.)

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#2554) gingerbalm válasza Peterhappy (#2551) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

nekem sajnos rossz tapasztalattal indult és rövidre is zárt az irántuk való rajongásom (azért ha egy kakaó-sziena színűnek hirdetett, a képen ragyogó élénk szép színek helyett a kakaónál a szóból az ó betűt levéve képzett árnyalatot, a sziena helyett meg az előbbi salakanyag híg állagának szavával egyező förtelmet hoznak össze a valóságban, az elég nagy csalódást tud okozni...)

de emlékszem, hogy ezt akkor meg is tárgyaltuk, te is írtad, hogy a színek akár több árnyalattal is eltérnek élőben a netestől

a pénzvisszatérítéssel nem volt gond, a visszaküldés másnapján utaltak, csak a postaköltséget a vevő állja oda-vissza

[ Szerkesztve ]

(#2555) 66zio


66zio
aktív tag

Vett végül valaki az új Decathlonos hátizsákból? Vélemény?

(#2556) scream válasza 66zio (#2555) üzenetére


scream
veterán

Feleségem vett egyet, tetszik neki a színe - lányos, de mégis kicsit univerzálisabb. De csodát nem kell várni, elég vékony és ár/érték bajnok. Nagyot nem rizikóztat az ember ennyiért.

(#2557) Rimuru válasza 66zio (#2555) üzenetére


Rimuru
veterán

Megtapiztam eloben, egyszeru vekony cucc (bar en a merete miatt nem vettem, jo lenne a 30liter).

Vigyázat, csalok!

(#2558) Azie válasza Rimuru (#2557) üzenetére


Azie
őstag

teszkóban még 50%os van vékony anyagú kék, 6k 45l

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#2559) Peterhappy válasza gingerbalm (#2554) üzenetére


Peterhappy
őstag

Igy van, ahogy mondod, en is emlekszem az esetedre.
Hatbol ot ciponk telitalalat, a hatodikat en nagyon beneztem. Csillogos szurke (carbon) amugy marha jol nez ki es a kolegaimnak bejony en nem szeretem, nem tetszik, nem az en stilusom. De elpasszolni nem tudtam (igaz nem hirdettem csak hardverapron) az meg zavart hogy all a szekrenyben, igy jobb hijan hordom, mert amugy meg nagyon kenyelmes.

Doma-rol irnak meg jokat, ismeri valaki? En anno rajta es a GT-n agyaltam es az itteni tapasztalatok miatt ugrottam ra utobbira.

(#2560) petipetya válasza gingerbalm (#2554) üzenetére


petipetya
nagyúr

Szintén zenész, tavaly írtam is hogy iszonyat ronda és kényelmetlen volt a G&T cipő tavaly, meg szerencse hogy a boltba rendeltem. Előbb vennék egy Tiszát, vagy Tiszára hajazó Xiaomi-t, de G&T-t biztosan nem.

"nincs rá lezsóidő"

(#2561) Mercutio_ válasza petipetya (#2560) üzenetére


Mercutio_
félisten

Tiszát hordtál már?
Szvsz G&T 1:1 Tisza csak más logóval és olcsóbban , ami a cég hátterét figyelembe véve nem is meglepő.

Domaról Bp és környéke topicban van bőven tapasztalat.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#2562) kcsa válasza petipetya (#2560) üzenetére


kcsa
veterán

Érdekes, nekem teljesen bevált a GT, fekete nappa szín és fazon is nagyon bejön.

(#2563) petipetya válasza Mercutio_ (#2561) üzenetére


petipetya
nagyúr

Sosem volt Tiszám, lehet az sem jönne be. Mondjuk a Xiaomi-t előbb venném, mint a Tiszát :)

"nincs rá lezsóidő"

(#2564) lord_m válasza kcsa (#2562) üzenetére


lord_m
senior tag

Szintén. Szantál-Brazil szín, nubuk bőr, akár a képen. Nekem a fényes nappa bőr nem annyira jön be, szerintem ott lehetnek eltérések a képhez képest.

(#2565) Nikaré válasza kcsa (#2562) üzenetére


Nikaré
őstag

Ezt én is meg tudom erősíteni.
Három pár cipőt rendeltem eddig. Elsőnél méret problémám volt, de megoldódott a bolton keresztül.
Kényelmes jó cipők!

(#2566) Salex1


Salex1
senior tag

Tudnátok ajánlani olyan sportos, de mégis elegáns tavaszi/nyári cipőt, ami jól szellőzik? Leginkább ing+farmer-hez megy.

(#2567) Peterhappy válasza Mercutio_ (#2561) üzenetére


Peterhappy
őstag

Köszi, ránézek!

(#2568) Mercutio_ válasza Salex1 (#2566) üzenetére


Mercutio_
félisten

Geoxnál nézz szét.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#2569) petipetya


petipetya
nagyúr

Berendeltem néhány pólót a SportsDirect-ről, íme az árak és a szállítási költség, ha rendelni szeretnétek:

Lee Cooper Large Logo Print T Shirt Mens
Colour Navy
Size Medium
1 £3.49 £3.49

Everlast Shield T Shirt Mens
Colour Charcoal
Size Medium
1 £4.00 £4.00

Pierre Cardin Short Sleeve Printed Tee Mens
Colour Navy
Size Medium
1 £5.50 £5.50

Pierre Cardin Eiffel Tee Mens
Colour Denim Marl
Size Medium
1 £4.99 £4.99

SoulCal Large Logo T Shirt Mens
59904522390
Colour Navy Cirlcle
Size Medium
1 £4.00 £4.00

Lee Cooper Logo Vintage T Shirt Mens
Colour Vintage Green
Size Medium
1 £3.00 £3.00

Subtotal £24.98
Delivery £13.33
Discount £0.00
Total £38.31

"nincs rá lezsóidő"

(#2570) bakoczay válasza petipetya (#2569) üzenetére


bakoczay
lelkes újonc

Számomra rejtély, ez miért éri meg. Ennyiért rendes márkás pólókat kapni, ezek meg a legalja kínai minőségű saját márkás cuccok, és kifizetsz 5000-t szállításra.

(#2571) Czimby válasza bakoczay (#2570) üzenetére


Czimby
addikt

Csak karácsonykor/újévkor ingyen postával :)) Lonsdale/everlast még márkán belül is simán van 1méret szórás.

LeeCooper ami jó tűlök meg a Pierre úgyahogy.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#2572) bakoczay válasza Czimby (#2571) üzenetére


bakoczay
lelkes újonc

Ezeket nekem akkor sem. A Pierre Cardin is gagyi, a prémiummárkákhoz képest mindenképpen. De legfőképpen minek. Simán lehet kapni Benettont, Espritet ennyiért akcióban (Fashiondays, Amazon MandMDirect, GetThelabel), most linkeltem Reebokokat. de Lotto, Diadora saját oldalon is szokott lenni outlet részen ilyen árban. Tavaly Carrera oldalán 5 euró volt minden póló stb-stb. És zongorázni lehet a különbséget mindnél.

A héten 2290-ért Benetton pólóinget rendeltem Emagról, M-es sötétkék, szóval tök átlagos, nem neonzöld XS-est. Nekem tényleg fura.

Ja, és SD közismerten az egyik legtrógerebb cég. Az árain kívül minden hitvány (ügyfélszolgálat, reklamáció, eladók stb.). A britekeknél köpködnek rá, főleg a sportolók.

[ Szerkesztve ]

(#2573) Czimby válasza bakoczay (#2572) üzenetére


Czimby
addikt

Igazad van én is kerülöm őket, csak akkor veszek tőlök ha ingyen hozzák és akkor is olyan ruhát ami nagyon akciós.
Mint írtam is LeeCooperrel még nem volt gondom tőlük illetve a Karrimor ami még jó csak korábban nem jutot eszmbe.
Parka kabátot vettem 6e-ért és nagyon jó az anyaga, hőszigetelése.
Cipőt is vettem már tűlök, igaz csak itthonra kutyázni meg szerelni, de 3600Ft volt, az itthoni deichmanos 6-7e Ft-os egy vicc ehhez képest. Igaz Amazonról vettem már cipőt 9e-ért ami itthon 20 körül fut az mégjobb üzlet volt :))

Szerencsém van mert XXL-ből azért akadnak jó cuccok, nyilván egy M/L sokkal ritkábban talál jó üzletet.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#2574) Czimby


Czimby
addikt

YOOX szállítás miként is van?
Ha jó látom 20euro ha a rendelés nem éri el a 150 eurot.
Valamint most 16.-ig van még 15% kedvezmény a megjelenő árból vagy az már le van vonva?

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#2575) Popes válasza Czimby (#2574) üzenetére


Popes
őstag

A 31( kosárba téve22)eurós Geox-ra nem kellett postát fizetni.

kcsa Most nézem hogy már tényleg 25+20 posta lett. :R

[ Szerkesztve ]

Deus ex machina

(#2576) kcsa válasza Popes (#2575) üzenetére


kcsa
veterán

Most kell.

(#2577) Czimby válasza kcsa (#2576) üzenetére


Czimby
addikt

Dekár. :(((

Nincs valami kupon vagy okosság esetleg?

Egyébként Supra cipő van innen valakinek?
Méretezése egy Nike-hoz viszonyítva milyen lehet?

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#2578) bakoczay válasza Czimby (#2577) üzenetére


bakoczay
lelkes újonc

Kicsit várni kell. Rengetegszer van ingyenes szállítás értékhatár nélkül. Iratkozz fel hírlevélre, és akkor nem maradsz le. Kuponokat is küldenek rendszeresen. Nagyjából mindig van valami akció.

(#2579) Czimby válasza bakoczay (#2578) üzenetére


Czimby
addikt

Most regisztráltam, felirakoztam meg minden.
Kár, hogy nem figyeltem jobban eddig.
Mondjuk még így is nagyon jó az ár, szóval....

[ Szerkesztve ]

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#2580) bakoczay válasza Czimby (#2579) üzenetére


bakoczay
lelkes újonc

Pedig többször volt már a topikban, csak eddig nem volt sikere, Geox elérte az ingerküszöböt. Én mondjuk 10 éve öltözködöm innen. :D
Nem maradtál le semmiről. Lesz ilyen csomószor. Több akció lesz, mint pénzed. Tapasztalatból mondom. :))

[ Szerkesztve ]

(#2581) WayneGace


WayneGace
őstag

Air jordan 1 férfi 42-es méretben nem látattok valahol nagyobb akcióban?

BestSecret invitációt privátban adok.

(#2582) Azie


Azie
őstag

Megjött a yoox geox cipő
profi csomagolás, profi és gyors szállítás
méret 44, ami pont jó lett, még a két különböző méretű lábamra is. icipicit kisebb méret, mint a 44es merrell, de a széles lábfej fazon miatt ugyanúgy nem kicsi, ahogy az is passzos lett :P
bordó: élőben még királyabb a színe, tompább, nem visszafogottabb.

köszi a tippet, jöhet máskor is ha akció van yooxon :P

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#2583) Czimby


Czimby
addikt

YOOX-os rendelés ha mégsem lett jó akkor mennyibe kerül kb a visszaküldés?
Nem volt még olyan cipőm mint amit rendelnék.
Nem, nem GEOX

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#2584) petipetya válasza petipetya (#2569) üzenetére


petipetya
nagyúr

Kissé elhamarkodtam a dolgot, így lemondtam a rendelést, el is indult a folyamat a visszajelzésük alapján.

Összegyűjtöm majd az általatok ajánlott pólókat :R

"nincs rá lezsóidő"

(#2585) Lackooo84 válasza Czimby (#2583) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ingyenes a visszaküldés yooxra, benne van a címke a dobozban, jön érte UPS és viszi.

The Truth is out there...

(#2586) Digitalpimp válasza bakoczay (#2572) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Már ne is haragudj, de ha neked az Esprit [link] prémium márka :Y , akkor igen csak eltérő a véleményünk a prémium fogalmáról. Ezek ahogy kinéznek kb. mint a legutolsó kínai gagyi. Az ára alapján felmosónak tényleg prémium.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#2587) Peterhappy válasza Azie (#2582) üzenetére


Peterhappy
őstag

Csatlakozom!

Nekem is ma jott,
Nekem is 44-es,
Nekem is pont jo,
Nekem is ket kulonbozo meretu lab,
En is koszonom,
Johet maskor is
:R

(#2588) petipetya válasza Ance (#2386) üzenetére


petipetya
nagyúr

Leginkább a GEOX cipősöknek :D

"nincs rá lezsóidő"

(#2589) Azie válasza petipetya (#2588) üzenetére


Azie
őstag

:D

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#2590) petipetya


petipetya
nagyúr

48 óráig érvényes, 10%-os YOOX kód. Csak beregisztráltam, de nem akarok vásárolni, vigyétek:
WEQFSF9ZAE

"nincs rá lezsóidő"

(#2591) Drughi


Drughi
addikt

[link]

Ez a GEOX cipő megér ennyit? Esetleg a boltot ismeri valaki?

(#2592) Azie válasza Drughi (#2591) üzenetére


Azie
őstag

igen, simán - arra figyelj, hogy ez egy vastag téli cipő még akkor is, ha respira az alja. nyáron nem lesz túl kellemes :P

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#2593) Drughi válasza Azie (#2592) üzenetére


Drughi
addikt

Ennyiért bespájzoltam, nem romlandó ;)

(#2594) petipetya válasza Drughi (#2593) üzenetére


petipetya
nagyúr

Jól tetted. Nekem is a tél közepén érkezett meg az Amazfit Antelope sportcipő, szívnám is a fogam ha nem így tettem volna, mert most éppen kifogyott a joybuy-os linken (persze máshol is lehet kapni, csak akkor utána kellene nézni, ismét várakozni rá stb.).

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#2595) krizmo_


krizmo_
addikt

Tegnap vettünk a J.Pressbe alsóneműt, de itthon vettem észre, hogy nem olyan amilyet szerettem volna. Ma kicserélném, szerintetek lehetséges? Rajta van a papír, címke, van blokk. Járt már úgy valaki, hogy visszavit valamint és sikerrel járt?

Drughi
A Geox cipők nagyon jók, ennyiért ajándék. :K

[ Szerkesztve ]

(#2596) Azie válasza krizmo_ (#2595) üzenetére


Azie
őstag

egy kérdés ingyen van náluk (is) szerintem :D

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#2597) marsu. válasza krizmo_ (#2595) üzenetére


marsu.
senior tag

Szerintem tuti cserélik. Az oldalukon lévő szöveg is erre utal.

A márkaboltjaikban megvásárolt terméket is visszaküldhetem a webáruházon keresztül?
Nem.

A márkaboltjainkban (üzleteink listáját lásd itt) megvásárolt termékek esetén, ha kifogásod van a termékünkkel kapcsolatban, kérjük, hogy abba a márkaboltba vidd vissza a terméket, ahol azt megvásároltad. Minden esetben vidd magaddal a vásárláskor kapott blokkot vagy a számlát.

(#2598) sutszi válasza Azie (#2596) üzenetére


sutszi
veterán

Az igaz, de ahogy marsu. fórumtárs írja, abba kell menni, ahol a vásárlás történt. Az meg nem kevés kitérő... A kérdés oka az, hogy a biztos sikertelenség esetén meg sem próbáljuk...míg ha van rá reális esély akkor bevállalható a plusz utazás...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#2599) Czimby


Czimby
addikt

Geox cipők méretezése mennyire pontos? Mihez hasonlítható? Rendes bőrcipőből elég a 45-46 Josef Seibel, Bugatti stb. De Nike Puma stb 47 vagy az fölötti kell. Adidasból volt már 48-as is 😂

Egyébként 29.5cm a patám szóval 45-46 kellene jó legyen, de elég széles a lábfejem.

Lehet én is tennék egy próbát a márkával hátha beválik.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#2600) krizmo_


krizmo_
addikt

#2596 Azie
Csak kíváncsi voltam a tapasztalatokra, ezért mertem feltenni a kérdést.

#2597 marsu.
Láttam mit írtak az oldalon, de igazából nem volt semmi kifogásolnivalóm a termékekkel kapcsolatban, én voltam a hibás, mert elnéztem, és nem nem tudtam, hogy így is jófejek lesznek-e, és kicserélhetem, tekintve, hogy tangáról van szó.

Egyébként nagyon rendesek voltak, és gond nélkül kicserélhettem másik termékre.

Mindenkinek köszönöm, aki segített. :R

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.