Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-25 08:58:48

LOGOUT.hu

Topicban gyakran előforduló webáruházak linkjei a szabályzat után:

>> BestSecret meghívó: topicban nem szabad!
Reddit, Facebook, Google percek alatt lehet találni kódot.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23420) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

BestSecret vagy bármilyen más meghívó kérés/felajánlás TILOS!

Hozzászólások

(#2351) ph2012


ph2012
senior tag

Tegnap nagyon jó leárazott dolgokat tudtam venni a C&A-ban. Akciós szövetkabátot féláron 9900 Ft-ért, szuper, mintás kötött pulóvert 2500 Ft-ért, 590 Ft-ért szép sálakat. Érdemes benézni a C&A-ba.

(#2352) freelanced


freelanced
addikt

Üdv!

Ez az egyetlen ruhás topik itt PH-n?

Nem tudjátok, itthon melyik üzletekben érdemes, jobb, tartós minőségű ingeket vásárolni, jelenleg ártól függetlenül. A márka nem számít lényegében, persze minőség szempontjából igen, de nem az emblémáért veszem.

Köszönöm! :R

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#2353) macilaci78 válasza freelanced (#2352) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Biatorbágy Outletben vettem Marvelis inget (fekete), illetve jó régóta használok Redford fehér ingeket, nagyon elégedett vagyok velük. A színt tartják, van tartása, kényelmes viselet, jól vasalódnak. David Collins is jó, de valamivel sprődebb az anyaga, keményebb a varrásnál. Még a C&A ingeiből van, de ezek már sokkal kevésbé öltönyösek, de irodába elmegy.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#2354) xEon1337 válasza freelanced (#2352) üzenetére


xEon1337
őstag

Nekem a Peek & Cloppenburgban (Aréna Pláza) található JAKE*S ingek váltak be nagyon. Szerintem ár-minőség arányban elég jók (~12k/db).

"Less but better" - Dieter Rams

(#2355) ANOka válasza freelanced (#2352) üzenetére


ANOka
őstag

Én - újabban - a ragazzo.hu-túl rendelek ingeket magamnak.
(Végre sikerült megtalálnom a számomra megfelelő méretet.)

(#2356) freelanced válasza xEon1337 (#2354) üzenetére


freelanced
addikt

Köszönöm mindenkinek, megnézem ezeket. Méretes inget csináltatott valaki közületek esetleg?

Az a baj az ing annyira fogyóeszköznek tűnik, minőségtől függetlenül...

Illetve cipőkkel kapcsolatban érdeklődnék még, de linkelem a hozzászólást a másik topikból inkább, ott leírtam, és pörögnek a dolgok, nem akarok duplikált, túlzottan hasonló HSZ-eket feleslegesen, inkább linkelek: [link]

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#2357) beluga


beluga
kezdő

Rifle Jeans hivatalos webshopjában -20 % + ingyenes szállítás hozzánk is, 50 %-os akciósokra is. Szólok, hogy azért olyan olcsó így sem lesz. Nem budget cuccok.

Kód: LOVERIFLE

[link]

Mondjuk pl. egy 41 eurós farmerdzseki értlemezhető áron van. És ilyen itthon nincs.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#2358) Azie válasza freelanced (#2356) üzenetére


Azie
őstag

az általad igényelt cipőtípusokat (inkább nem minősítem) megtalálod jó áron/minőségben a magos leárazásokon. keress mangora a topicban - már amennyire erre a kategóriára rámondható a jó minőség. :(

a minőségi cipő nagyjából 40k-nél kezdődik sajnos. bármily meglepő, az árral a minőség is csökken.

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#2359) Ance válasza freelanced (#2356) üzenetére


Ance
őstag

Nekem eddig legjobban a Rieker cipők jöttek be kényelemre és tartósságra, egyben ár/érték arányban. Az egyébként a cipőnél alap, hogy minimum 3 párt váltogatsz folyamatosan, nem minden nap hordod, amíg el nem rohad. Ha tud pihenni az anyag, azt meghálálja.

[ Szerkesztve ]

(#2360) predakon válasza freelanced (#2356) üzenetére


predakon
őstag

Reszemrol bugatti vagy lloyd, bugatti cipore 2 ev garanciat adnak. Sosem volt gondom veluk, 22.000 akcioban az outletben, Lloyd 39.000. Fekete/barnat valtogatom.

[ Szerkesztve ]

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#2361) Ance válasza predakon (#2360) üzenetére


Ance
őstag

2 év jótállást, nem garit. A Riekerre is egyébként.

(#2362) beluga válasza Ance (#2361) üzenetére


beluga
kezdő

Az ugyanaz. A másik a szavatosság.

[ Szerkesztve ]

(#2363) freelanced válasza Azie (#2358) üzenetére


freelanced
addikt

Köszönöm az ajánlásokat! :K

A lloyd-ot, Riekert még nem próbáltam, utánanézek! :K

Ezt, hogy érted: "az általad igényelt cipőtípusokat (inkább nem minősítem)" :F

[ Szerkesztve ]

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#2364) xEon1337


xEon1337
őstag

Cipőkben nekem a Geox az abszolút favorit, kényelmesek és elnyűhetetlenek. Van még Timberland, Vagabond, Hugo Boss, Nike, Lacoste és Zara cipőm is, de Geox a legtöbb.

Mondjuk az elnyűhetetlenségben talán az is közrejátszik, hogy szezononként egy pár cipőt egy héten maximum egyszer, nagyon kivételes esetekben kétszer veszek fel, így mindig van idejük pihenni, ikeás sámfával a belsejükben. :)

"Less but better" - Dieter Rams

(#2365) predakon válasza freelanced (#2363) üzenetére


predakon
őstag

Arra kovetkeztetek, hogy szamara ez a stilusu cipo szar kategoria :D remelem tevedek :)

[ Szerkesztve ]

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#2366) Ance válasza freelanced (#2363) üzenetére


Ance
őstag

Biztos csak tornacipőt hord. Az öltönye is Nike. :D

Beluga: igen, csak ha már ilyen szép magyar szavunk van rá, gondoltam használjuk azt. :)

[ Szerkesztve ]

(#2367) Mr.Csizmás válasza freelanced (#2363) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

bugatti alja az oem kategória, felcímkézett random noname-k.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2368) freelanced válasza predakon (#2365) üzenetére


freelanced
addikt

Sajnos én is erre jutottam, de gondoltam azért megkérdezem. :U :C

xEon1337

Köszönöm!

Mr. Csizmás

Akkor már világos miért olyan rossz amim van

[ Szerkesztve ]

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#2369) Mr.Csizmás válasza freelanced (#2368) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

bugattiból a drágábbak már mérhető minőséget képviselnek, nekem eddig 4 volt/van, igaz outletből vásárolok, és MSRP alapján mondom ezt :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2370) Mercutio_ válasza freelanced (#2368) üzenetére


Mercutio_
félisten

Régen amikor bejöttek még jók voltak a Bugatti-k, de most a drágább van ott minőségben mint amit korábban az alap cipőik áráért kaptál:(

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#2371) *Ropi* válasza Mr.Csizmás (#2369) üzenetére


*Ropi*
félisten

Mi a drágább? A 30-40 az? 3 pár Bugattit nyúzok ~2 éve napi szinten, de köszönik egyben vannak, pedig munka közben kapnak mindent. :)

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#2372) Azie válasza predakon (#2365) üzenetére


Azie
őstag

nagyjából. tudom, hogy a típusok a cipő felépítésére vonatkoznak, de sajnos a legtöbb hulladékot, tök más típusú gyártásmódú cipőt is behúzzák ebbe kategóriába a FF márkák.

nyilván a komoly márkák loyd, geox, sala, marc, reiker ezen típusai valóban ezek a típusok, de pl. a mango ny zara és társai csak a kinézetük alapján nagy duzzogva említhetők itt.

a divat meg megint egy másik kérdés, mert szerintem alapvetően a nadrág/felsőruházat alapján kéne konkrét cipőt választani, nem rábökni egy típusra, hogy ez kell. :)

nekem olyan 3 hét utánajárás, nézelődés, próba volt, mire nekem tetsző és az adott 2 öltönyhöz illő cipőt találtam, ami méretben és lábformában is jó lett. (mantraniban, westendben lett egy 23k-s bugatti)

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#2373) Azie válasza Azie (#2372) üzenetére


Azie
őstag

tldr: 40 alatt nagyon kell válogatni/próbálgatni, afölött meg jó eséllyel találsz a felsorolt komolyabb márkákból tartósat+szépet. 40 környékén kifutó leárazott 60-80 körülit, 60-80 körül pedig új modelleket. ha ennél többet szánsz rá, akkor cipész és egyedi is ajánlható. de a legfontosabb, ne típus alapján válassz, hanem a ruhához. ;)

ha meg jó az olcsó, akkor az 1. hsz-om. :P (az a 10k alatti kategóriából a legjobb, nem említhető egy napon a deich ccc és társainak a "bőrcipőivel" amiknek se talpa, se tartása se semmi) ezt a 2 boltot amúgy emberiség elleni bűntettnek tartom (és még van pár, amit ide sorolnék)

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#2374) beluga


beluga
kezdő

Vans cuccok 68 %-os akcióban. Szállítás kb. 3,95 eurótól.

Itthon nem tudom, mennyi, nem hordom, de jónak tűnik.

[link]

(#2375) rushty válasza freelanced (#2356) üzenetére


rushty
senior tag

A cipőápoló használata, cipő karbantartásról van már valami jó írás?

Revolut meghívó pü-ben

(#2376) rushty


rushty
senior tag

Impregnál teszt [link]

Revolut meghívó pü-ben

(#2377) xcvbxcvb válasza rushty (#2376) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

A Marc cipőkkel mi lett? Becsődölt a gyár ?

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#2378) tomszli11


tomszli11
tag

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy a qwertee póló rendelést amennyiben nem tudom átvenni a címen, a postás otthagyja az értesítőt róla, vagy mi lesz a sorsa?
Köszi előre is.

(#2379) Azie válasza tomszli11 (#2378) üzenetére


Azie
őstag

ott szokta, vagy lenyúlják még előtte. általában ez a 2 eset van. :)

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#2380) kcsa válasza xcvbxcvb (#2377) üzenetére


kcsa
veterán

Van friss kollekció, nem hiszem.

(#2382) freelanced válasza Azie (#2372) üzenetére


freelanced
addikt

Kicsit elkeserít az itthoni kínálat. Nézegettem a Lloydokat de nem győztek meg. A nagyrészük ragasztott, úgy mint az olcsóbb társaik, szóval nem mondhatnám, hogy lényegesen jobban az olcsóbb cipőknél, legalábbis azok alapján amiket eddig olvastam nem győztek meg, hogy többet nyújt mint egy 20-30 ezres Bugatti mondjuk.

Közben külföldön akcióban meg 150 ezres Allen Edmondsot kapni 60 ezer körül...
Persze mire eljutna hozzánk már 120, úgy meg nem éri meg.

[ Szerkesztve ]

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#2383) Azie válasza freelanced (#2382) üzenetére


Azie
őstag

sajnos a kinti cipőárak fordítottan arányosak a keresetbeli különbséggel. nem csak férfi cipőkben.
ami itthon 10nél kezdődik, de inkább 20-25 női sima mezei belebújós, az kinn a filléres ~10€ kategória :S

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#2384) Mercutio_ válasza freelanced (#2382) üzenetére


Mercutio_
félisten

Bata cipőket nézd meg esetleg :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#2385) petipetya


petipetya
nagyúr

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#2386) Ance válasza petipetya (#2385) üzenetére


Ance
őstag

Én mondjuk jó nagy havat szeretnék, hogy egyszer még idén felvegyem a mélyleárazásban vett csizmámat. :K

Na majd meglátjuk, kinek jön be jobban a március 15. :D

(#2387) Digitalpimp


Digitalpimp
senior tag

Mindketten felvehetitek, az időjárástól függetlenül. Aztán valaki fázni fog, valakinek meg melege lesz. ;]

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#2388) freelanced


freelanced
addikt

Voltam a Lloyd üzletében is, ott nagyobb a választék, van olyan ami tetszetős, bár vannak 75-100 ezerért is. Az azért nem semmi, ahhoz képest hogy ragasztott az egész.

Amúgy olcsóbban is van ami tetszene. Egyet nem értek. Miért erőltetik ezeket színes, majdnem sportcipő talpakat, kék meg egyéb rikító színekben egy derby / oxford cipőn?

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#2389) Azie válasza freelanced (#2388) üzenetére


Azie
őstag

Erre utaltam a fitymalo kommentemmel reszben. Hogy nincs egy normalis alkalmi cipo ebben a 2 tipusban.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#2390) Flashback válasza petipetya (#2385) üzenetére


Flashback
addikt

Az enyémet a Joybuyos eladó még fel sem adta, már három hete... Kellene egy másik beszerzési forrás ami biztosan tréfa mentes.

[ Szerkesztve ]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#2391) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
Topikgazda

sepsi0-nak köszi a provideos tippet, múltkor néztem csak balga módon nem rendeltem. most vettem mindenből ami a méretünk asszonnyal, rendelés után be is dőlt az oldal :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2392) petipetya válasza Mr.Csizmás (#2391) üzenetére


petipetya
nagyúr

:D

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#2393) Nikaré válasza Mr.Csizmás (#2391) üzenetére


Nikaré
őstag

ááá még nem annyira mert nemrég 14 pólót rendeltem, igaz nagyon foghíjas volt a méretválaszték, de köszönöm én is a javaslatot!

(#2394) sepsi0 válasza Mr.Csizmás (#2391) üzenetére


sepsi0
őstag

Szívesen!

Ide is akartam, de indulni kellett melóba, asszony is kávézás közben rendelte, végül is az ő érdeme.
Amúgy szerintem sokkal jobb pólók, mint a Qwerteesek, nekem azokból van 10+ db, de írigylem a fiaimat. Nekem XXL kell....

(#2395) freelanced


freelanced
addikt

No, megkockáztattam, találtam egy egész jónak mondható márkát a neten ( Charles Tyrwhitt), 10 alatt kijöttek az ingek ( ez kedvezményes ár) , jókat olvasni róla, jó minőségnek tűnnek az árhoz képest, de majd ha megérkeznek írok róluk bővebben ha érdekel valakit. Mivel Angliából jön így nem olyan vészes a szállítás, nincs plusz költség ( egyelőre :U )

Érdemes lehet ránézni aki nem ismeri, de még nekem sem jöttek meg, addig nem tudok részletesen nyilatkozni róluk.

[ Szerkesztve ]

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#2396) storm3 válasza Mr.Csizmás (#2391) üzenetére


storm3
senior tag

Mi ez a provideo?

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#2397) Mr.Csizmás válasza storm3 (#2396) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

[link]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2398) lord_m válasza storm3 (#2396) üzenetére


lord_m
senior tag

Jó minőségű, Biopamut, Star Wars (és egyéb) mintás pólók 1000 Ft, mely hétvégén 787Ft volt[link].

(#2399) atee_13 válasza lord_m (#2398) üzenetére


atee_13
őstag

Egyszeri alkalom volt a hétvégi ár vagy gyakran előfordul?

(#2400) lord_m válasza atee_13 (#2399) üzenetére


lord_m
senior tag

Már volt többször áfamentes hétvége, érdemes figyelni. De még ennyiért is nagyon jók ezek a SW pólók. :K

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.