Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-25 08:58:48

LOGOUT.hu

Topicban gyakran előforduló webáruházak linkjei a szabályzat után:

>> BestSecret meghívó: topicban nem szabad!
Reddit, Facebook, Google percek alatt lehet találni kódot.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23420) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

BestSecret vagy bármilyen más meghívó kérés/felajánlás TILOS!

Hozzászólások

(#2302) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
Topikgazda

az övcsat témát tárgyaljuk újra :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2303) petipetya válasza Breki (#1647) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ezzel végre sikerült normálisan lemérnem most este, sok-sok napközbeni sétával gyúrt lábbal: 26 cm.

"nincs rá lezsóidő"

(#2304) petipetya válasza Lauda (#2226) üzenetére


petipetya
nagyúr

Újabb fashiondays tapasztalat: 4 napos szállítási idővel (melyben volt egy hétvége is) a hét elején megjött ez a CAT Instruct (a korábban kinézett Newfeel modellek ellenében). 1 hete még 17-re volt leakciózva (annyit hajlandó voltam kiadni érte), így azóta el is fogyott belőle a 40/41/42/43 méret. Eredeti, a szokásos kényelmes, a bőr nem az a nubuk féle szöszmösz, hanem inkább ilyen megmunkált, matt kivitelű. A belső textil béléssel már viselhető 5 fok feletti hőmérséklet esetén. Az előbbi 1 órás teszt séta során kényelmesnek bizonyult, de mást nem is vártam tőle. A kinézetét nagyon eltalálták, mert valahol félúton van egy elegáns félcipő és a sportcipő között.

"nincs rá lezsóidő"

(#2305) grizlisandor válasza petipetya (#2304) üzenetére


grizlisandor
addikt

Hasonló CAT cipője volt előző főnökömnek és dícsérte.
17k-ért egy 46 méretűt bevállalta volna. :B

(#2306) Lauda válasza petipetya (#2304) üzenetére


Lauda
félisten

Köszi szépen, ez jól hangzik! ;)

(#2307) Lauda válasza Lauda (#2293) üzenetére


Lauda
félisten

Rendeltem innét egy F6 bőrövet. Minden a legnagyobb rendben, az öv teljes mértékben olyan, mint a képeken és a leírásban szerepel.

(#2308) ro_bert17


ro_bert17
őstag

Sziasztok! Nincs valami kupon fashion days-re? 12k körüli cipőt rendelnék.

(#2309) Game-over


Game-over
aktív tag

BF-es Qwertee rendelés tegnap befutott...
Magyar Posta, én így szeretlek! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2310) Lauda


Lauda
félisten

Nézegetem az ecipo-n az öveket. Ott azt írják, hogy természetes bőr - felsőbőr. Ez mit jelent szerintetek? Mi az, hogy felsőbőr?

(#2311) Criminal017


Criminal017
őstag

Egy köpésre van a Mijia Smart Sneakers 2 nemzetközi forgalmazása: link

(#2312) Azie válasza Game-over (#2309) üzenetére


Azie
őstag

trololo, közben már a postásokat széttépetted a kutyával.
megérne egy sajtóhírt. EU tagállam. még csak nem is argentínából, vagy új-zélandról jött.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#2313) petipetya válasza Criminal017 (#2311) üzenetére


petipetya
nagyúr

Joybuy-on már nagyon régóta elérhető a legtöbb Xiaomi sneakers, nekem kétfajta is érkezett onnan, kb. 1 hetes szállítási idővel.

"nincs rá lezsóidő"

(#2314) BigBlue69 válasza Game-over (#2309) üzenetére


BigBlue69
őstag

Jajj nem is írtam.. :D Karikor rendeltem Csomit.. Már a 2. adag is megjött.. Bár ebbe nem volt már ajándék zokni. :( Ugyhogy most minden poló-bol 2 van.. persze 3xl-esek..xD

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#2315) scream válasza Game-over (#2309) üzenetére


scream
veterán

Hm, én azért meglepődnék, ha az a 3 csomag, ami nem érkezett meg mégis megjönne. :o

(#2316) CactuS válasza Criminal017 (#2311) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Akkor most már elérhető lesz felnőtt méretben is vajon? ;]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#2317) Game-over válasza scream (#2315) üzenetére


Game-over
aktív tag

Ja és a 8 napja feladott újraküldős csomag ma jött meg haver címére.
Mindezek után komolyan kíváncsi lennék, hogy hol (vagy kinél) dekkolt 2 hónapig a csomag :F

(#2318) sepsi0


sepsi0
őstag

Sziasztok!

A Premier Outletben (Biatorbágy) járt mostanában valaki?
Cipőket kell vennem a gyerekeknek (torna, utcai) és az lenne a kérdésem, hogy megéri e benézni? Tavaly voltam utoljára, de akkor nagyon el voltak szállva az árak.
Vagy esetleg 34-35 méretben valami minőségi cipő akciót tudtok?
Nőnek, mint a bolondgomba. Szeptemberben vásároltunk be cipőkből és kinőtték őket. És persze a 8 évesnek ugyan akkora méret kell, mint a 6 éves fiamnak, így nincs öröklés.
A 10 éves fiamnak meg 39-es a lába, enyém 42,5, asszonyé 38... már hordhatja a nagyfiam cipőit, de lassan az enyémeket is lenyúlja. :D
Szóval egy cipő akcióért nagyon hálás lennék. :R

Max még a Budaörsi Auchanra gondoltunk (CC, Deichmann,...), Tesco SportsDirect.
Széles lábfejek vanbak így kell a próba.

[ Szerkesztve ]

(#2319) vince válasza sepsi0 (#2318) üzenetére


vince
őstag

Épp egy hete voltunk, a Players outletben volt sok leárazott gyerekcipő, néztünk mi is a mieinknek, de végül nem vettünk, másért mentünk.
Tornacipőt a Hervisben vettünk nekik a múlt héten, az Adidas AltaRun cipők elfogadható árban vannak most.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#2320) sepsi0 válasza vince (#2319) üzenetére


sepsi0
őstag

Köszönöm, ezek tényleg jó áron vannak. (csak méret nem lesz
:O)
Szerintem holnap bejárjuk Biatorbágy-Budaörs körzetét. Ha nem lesz semmi, akkor Tatabánya és akkor már elbenzineztünk egy cipó árát.
Esküszöm, régen (15 éve kb) imádtunk vásárolni, ma már a gondolattól is kiráz a hideg...
Ezért rendelek mindent, amit csak lehet.

Ha még valaki tud ajánlani valamit, azt szívesen fogadom.

[ Szerkesztve ]

(#2321) Mr.Csizmás válasza sepsi0 (#2318) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

nyugatinál főnícia outlet + a környéki kisboltok, westend.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2322) sepsi0 válasza Mr.Csizmás (#2321) üzenetére


sepsi0
őstag

Köszi, de Pestre csak akkor megyek be, ha üldöznek a Tatárok. :)
Közlekedés miatt utálom, főleg a parkolás miatt.
Talán ezért is lettem online.
Kényelmes lettem, vonat, busz már 12+ éve nem vitt. De két embernek már jobban megéri kocsival menni, de ez nem ide tartozik, bocs.

Westend, kb építése után 2 évvel voltam ott utóljára, akkor még a 13. kerületben nevelkedtem.

[ Szerkesztve ]

(#2323) szylvga válasza Game-over (#2309) üzenetére


szylvga
csendes tag

:C Nálam is megjött ma. Januárba meg az újraküldés is. Most már nem tom melyik melyik,mert még gumicukor is volt mindkettőbe.

(#2324) Kos 7 válasza sepsi0 (#2318) üzenetére


Kos 7
tag

Hali,

Most a hétvégén voltam, Adidas outletbe érdemes benézni.
Vettem 3db cipőt, összesen 25k-ért. Nagyon jó dealek voltak, mert amúgy drága cipők :)

(#2325) sepsi0 válasza Kos 7 (#2324) üzenetére


sepsi0
őstag

Köszönöm!
Ma mennénk, de várom az smst.

(#2326) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Rendben megjott a ket 3700 Ft-os Cropp cipo rendeles. Hibatlan cuccok, ennyiert megerte boven. Utolag is koszi a linket.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#2327) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Muzeum koruton 7. alatti Kényelem Cipőboltban volt par GT Cipo modell 15k-ert. Ha esetleg valakinek utbaesik es erdekelne. Foleg noi cipok.
Mult heten neztem be, nem tudom tart-e meg az akcio es mibol mennyi van.

[ Szerkesztve ]

(#2328) sepsi0


sepsi0
őstag

Premier Outlet Biatorbágy. (cipők)

Nike - most rakrák ki a hátsó és oldalsó sorra a 50%-os táblákat, az árból 50% lejön, férfi cipők.
Playersroom - rengeteg cipő van jó áron 30-50% pl 25-30 Vans cipők 2800ft 30< 11eft,tényleg sok van jó áron

Budaörs Auchan
Deichmann - saját márkás cipők 50-75%, Nike, Fila,... 30% utolsó darabokból 50% <

CC
Saját márkás cipők 50%

Nagyjából erre volt időnk.
Premierbe érdemes benézni, bár csak 1db cipőt vettünk.
Puma - 2. termék árából - 50%

Köszönöm a segítő hozzászólásokat! :R

(#2329) Kos 7 válasza sepsi0 (#2328) üzenetére


Kos 7
tag

Adidas outlet-be benéztetek ?

(#2330) sepsi0 válasza Kos 7 (#2329) üzenetére


sepsi0
őstag

Voltunk ott is, csak éppen gyerek méret nincs cipőben.
Árakat nem is néztem, mi voltunk az első vevők.
Voltunk még: Budmill, Puma, meg egyéb boltok, de egyikben sem volt említésre méltó.

Viszont vettünk egy Tefal palacsintasütőt ismét jó áron 5200ft (indukciós).
Minden üzletben azért nem voltunk, mert délben el kellett hozni a gyerekeket.

[ Szerkesztve ]

(#2331) Digitalpimp


Digitalpimp
senior tag

Sziasztok! A GT cipőkhöz honnan lehet kupont lőni? Mert látom, hogy lehetne beilleszteni a fizetésnél. Köszi.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#2332) Lauda


Lauda
félisten

Nézegetem az öveket az ecipo-n. Például ennél az övnél tényleg nincs plusz bújtató, vagy csak a képeken nem látni? Az öv vége csak ott lifeg magában vagy hogy? :F

[ Szerkesztve ]

(#2333) albiosz válasza Lauda (#2332) üzenetére


albiosz
senior tag

Szerintem biztos van hozzá, csak a képen nem látszik. Amúgy szerintem drága.

Én a MrSale-ben vettem hasonló öveket. 3700 HUF és kb. 5 éve bírja a strapát. Persze ez Budapest, rendelés nem tudom létezik-e náluk. Az ún. farmer öv az, nem tudom direktben linkelni, csak így: [link]

szerk: lehet rendelni. 990 a postaköltség 15 000 HUF alatt.

[ Szerkesztve ]

(#2334) petipetya válasza Lauda (#2332) üzenetére


petipetya
nagyúr

Szerintem nincs rajta, mert a mérettáblázat alapján történő vásárlásnál lehet úgy kalkulálni, hogy kb. 5 centi lógjon ki a végén, ami még ízléses.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#2335) Lauda válasza albiosz (#2333) üzenetére


Lauda
félisten

albiosz, petipetya

Köszönöm az ötleteket! ;) Ez így elég érdekes, szerintem egy övhöz illik lenni plusz bújtatónak, aztán max az ember leveszi ha nincs rá szükség. Nézegetem az övboltnál is a gabrilló öveket, ott mindegyikhez van plusz bújtató, kivéve a teljes barkás öveket. :)

[ Szerkesztve ]

(#2336) Mr.Csizmás válasza Lauda (#2335) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

[link] :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2337) Lauda válasza Mr.Csizmás (#2336) üzenetére


Lauda
félisten

:D :R

(#2338) 123xyz válasza 123xyz (#2249) üzenetére


123xyz
tag

Visszatérve egy kicsit a korábbi cipő témára, megkövetem magam: a napokban néztem meg alaposabban a Newfeel nakuru cipőmet, és hát a felső része elkezdett több helyen is szakadni, főleg oldalt közvetlenül a bőr és a talp találkozásánál. Meg ahol a legtöbbet hajlik a bőr, a lábujjak mögötti területnél már ki is lyukadt egy helyen. Az eltelt ~ 1 és 1/3 év alatt pedig direkt kíméltem, vagyis nyáron alig volt használatban, többi időszakban meg jellemzően csak minden második nap, sokszor az is úgy, hogy reggel meg este, mert napközben levettem... szóval aki hosszútávra szeretne cipőt, ne ezt válassza! :)

Ellenben piros pont a Decathlonnak, hogy simán visszafizették az árát, tulajdonképpen így szűk másfél évig béreltem tőlük ingyen egy cipőt :DDD

Ezek után be is dobnám a nagy kérdést: van még más bolt is a Decathlon mellett, ahol valós 2 év garanciával lehet cipőt venni, és árulnak max. 15 ezres árkategóriában férfi cipőt mindennapos használatra? :)

Jelenleg arra gondoltam, hogy ezt a cipőt rendelném meg következőnek: NEWFEEL FÉRFI NORDIC WALKING CIPŐ NW 580-AS, de ha van máshol is 2 év garancia, akkor szétnéznék még több helyen.

A főbb szempontok amúgy ezek: tavaszi-őszi (esetleg téli, nem túl hideg) időben tudjam használni, és szellőzzön kellő mértékben, de ha közben némileg vízálló, az jól jön + legyen szivacsos anyagból a talpa, ne az a merev fajta, mert azt nem komálja a lábam :DDD Ha már 1 évet kibírna, azzal elégedett lennék - nyilván ennyi pénzért nem reális elvárás, hogy több évig szolgáljon hibátlanul, de több pénzt sajnálnék kiadni 1 pár cipőre...

[ Szerkesztve ]

(#2339) Criminal017


Criminal017
őstag

Hali,

jóféle átmeneti (sportosabb) cipőkre nincs valahol nagy akció? Mire eljutottam a Croppra az összes normális 43-as cipő elfogyott...

(#2340) eastsider


eastsider
nagyúr

Sziasztok .
Tartósabb, minőségibb télikabát akciót nem láttatok mostanában? Vagy merre érdemes nézegelodni ?

(#2341) -secret- válasza eastsider (#2340) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

DRK kabátokat most kiszórják. Tartóssága mondjuk passz.

[ Szerkesztve ]

(#2342) Digitalpimp válasza eastsider (#2340) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Az SD-n akciózzák a sídzsekiket, már 18 fonttól lehet venni. Nevica 30-tól.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#2343) w.miki


w.miki
veterán

Lidl bebújós cipő, 5500Ft .02.18. hétfőtől.
Szeretem az ilyeneket, amiket nem kell fűzögetni, vajon van annyira kényelmes, mint egy Merrell Jungle Moc Slip-On ?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#2344) ph2012


ph2012
senior tag

Vettem egy 100% Akryl kötött pulóvert. Max 30 fok mosást írnak a címkéjén. Mekkora gond ha 40 fokba mosom ki? A ruháim többségét 40 fokban kell mosni. Ne kelljen egymagában mosni a pulóveremet.

Köszi.

(#2345) Azie válasza ph2012 (#2344) üzenetére


Azie
őstag

Én mindent 40 fokos gyapjún mosok.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#2346) customer114 válasza ph2012 (#2344) üzenetére


customer114
senior tag

Ha amúgy is fogyózni tervezel, akkor nem probléma a 40°C. :))

(#2347) Lauda válasza ph2012 (#2344) üzenetére


Lauda
félisten

Senki sem fogja tudni azt neked megmondani, hogy a gyártó szerint 30 fokon mosható pulóvernek gondot okoz-e, ha 40 fokon mosod. Illetve van egy ember ezen a bolygón aki igen, csak nem lehet megnevezni, beszélni róla.

(#2348) _Moriarty_ válasza ph2012 (#2344) üzenetére


_Moriarty_
aktív tag

Én akkor voltam bajban, mikor szárítógépet vettünk, majd legelőször használtam. Minden ruhában néztem a piktogramokat, egy adagból kb. 2-3 db-ot tehettem volna be címke szerint. Vettem egy mély levegőt, bevágtam mindent (gyapjú nem volt közte) és semminek nem lett problémája. Azóta is mindent szárítunk.
Ezzel nem azt akarom mondani, hogy a pulcsidnak nem lesz baja, de légy bátor :)

(#2349) Digitalpimp válasza ph2012 (#2344) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

"A poliakrilnitril (röviden: akril) szálat petróleumból készítik. Hasonló tulajdonságai vannak, mint a gyapjúnak, így főként téli ruházat készítésére használható. Fogásra puha és meleg, hosszabb használat után sem bolyhosodik. Száraztisztítás és mosásálló is egyben. Kiválóan ellenáll a napfénynek, de magas hő hatására összemegy. Nagy előnye a gyapjúval szemben, hogy a molyok nem rágják meg. Nem gyűrődik, nem ráncosodik."
Szerintem ez alapján a 40 fok belefér.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#2350) gingerbalm válasza ph2012 (#2344) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

az ilyen ruhadarabokat eleve ajánlott külön mosni :) ;)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.