Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Beat Saber

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-07 11:26:20

LOGOUT.hu

Minden ami Beat Saberrel kapcsolatos

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

BeatFollower - ismeritek?

Igazából egy activity feed, amiben tudsz ajánlani is. Telepíteni kell ModAssitantban a plugint majd végigpöcörögtetni az előbbi linken található lépéseket. Ha ezzel meg vagy, akkor onnantól kezdve az beatfollower fiókodnál mutatni fogja, hogy milyen pályákat toltál és hogyan sikerült. A játékban a pálya végén a panel bal alsó sarkában egy BeatFollower ajánló gomb jelenik meg, amivel ki tudod tenni őket a Recommendation listádba (óvatosan vele, mivel törölni nem nagyon tudtam róla :D).

Ez példul most az én profilom. Így némiképp egyszerűbb dalokat ajánlani + a veled egy húron pendülőket követni is lehet, számogat csipegetni tőlük és hasonlók. Szóval jó cucc.

MÁS:
Mi a véleményetek a Noodle extensionös pályákról (asszem ez az...)? Ilyesmi mint ez vagy ez. Nekem túl progresszív :D. Frusztráció, hányinger és hasonlók sokkal erősebb érzések bennem mint az öröm, hogy valami újat kapok.

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#102) Jinxb1rd válasza ZsZso (#101) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Noodle extension-ös cuccok ezek így lettek csinálva vagy egy mód adja hozzá ezeket? Mert kipróbálnám

We are only Stardust...

(#103) ZsZso válasza Jinxb1rd (#102) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Valamilyen modot kell hozzá telepíteni. Ha nincs feltelepítve, akkor jobb oldalt felül látható "?" -re kattintva láthatod, hogy mi hiányzik, majd ModAssistantba (vagy hogy hívják) fel is tudod telepíteni. Kíváncsi leszek a véleményedre, majd oszd meg velünk! :K

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#104) qqzs


qqzs
őstag

Holt art most a beat saber modolas Quest 2, meg az elejen par verzioig hasznlatam de mikor bebonyolodott abbahygtam mert a gyari zenek nagyon nem jottek be. Szoval custom songhoz kell most 3 diploma vagy halando ember is megcsinalja agysebeszet nelkul? :)

Eladó: GTS450

(#105) Imilenni


Imilenni
addikt

Sziasztok
Hónapok óta először jöttem úrja BS-ezni.
Hát, úgy laggol mint állat :Y
Próbáltam lowra ami csak van. Úgy sem jó.
16GB DDR4
R5 2600
GTX 1070 8GB

Mi lehet baj?

Press "F" to pay respects.

(#106) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

Egy kósza ötlet: régebbi driver? Esetleg próbáld meg modok nélkül, hátha azok tesznek be.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#107) sokli


sokli
csendes tag

Sziasztok, ha valakinek kell zene a régi beatsaber-hez vagy az új verzióhoz, nekem kb. hatszáz db van, mindenféle stílusban.
Valahogy megosztom majd, ha nem ütközik szabályzatba.

(#108) Mosqu!to válasza sokli (#107) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Hálás lennék, ha esetleg googledrivera feldobod, a link akár privátban is jöhet :)

Van esetleg amúgy valami minőségi szűrés köztük, vagy mind jó?

A régi-új beat saber mit jelent amúgy? (fél évig nem volt hmd-m, most kezdek megint játszani)

[ Szerkesztve ]

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#109) sokli válasza Mosqu!to (#108) üzenetére


sokli
csendes tag

Szia
Hát eltérés van a verziók között, a régiben a Customsongs mappába kellett másolni a zenéket az újban a Customlevels mappába, szóval megnézed neked melyik van és oda csomagolod ki, a megfelelőt:
ezek az újakhoz valók: talán az első jó mindkettőhöz:
https://drive.google.com/file/d/1L2ASDQzREMKfqVBL5R42Wa-osyWesvIT/view?usp=sharing
https://drive.google.com/file/d/1acd4ENyvwMK6t9K6t8Ix1UymxO4Wo_5H/view?usp=sharing
https://drive.google.com/file/d/12C7yHuX7JhIErJ6q36jtXprNNAObHM1J/view?usp=sharing
ez csak a régihez:
https://drive.google.com/file/d/1zxeUhP59VgkjHSYTB-0ZDICSnat_GgGD/view?usp=sharing

Na most betelt a tárhely még van egy adag felrakom majd egy másik drivra.

(#110) Márton válasza sokli (#109) üzenetére


Márton
nagyúr

Hálás köszönet.
Az utolsó link nem jó, illetve a lejött rar fájl nálam hibás.

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#111) Mosqu!to válasza sokli (#109) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Köszi!

Megnéztem, már az újféle mappám van, gondolom akkor az utolsó, régihez való nem igazán használató.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#112) Gigi01 válasza sokli (#109) üzenetére


Gigi01
őstag

Sziasztok!

Ez vajon jó lehet Quest2-re másolva is?Még ott nincs meg,csak steamen,de lehet megveszem oda is.

(#113) sokli


sokli
csendes tag

Sziasztok még van egy nagyobb adag, szóval most letörlöm a régit, mert az valószínüleg senkinek sem jó és a helyére felrakom az újabb adagot.még a customLevels1-et is le kellett szednem. de majd visszarakom valahogy.
Itt a legnagyobb adag: https://drive.google.com/file/d/1yIczHK-7kfr-e5DKWKrLaGHTr54Z8zue/view?usp=sharing

(#114) Gigi01 válasza Gigi01 (#112) üzenetére


Gigi01
őstag

Megvettem.Szerintetek másolhatom rá?

(#115) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

Valamiért konstans teker a dal listában lefelé nekem a kontroller, pedig nem húz semerre, többször is pöcögtettem és más játékokban sem nagyon tűnt eddig fel, hogy ezt csinálná. Mivel akadhat össze? HP G2

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#116) barcalaci84 válasza Mosqu!to (#115) üzenetére


barcalaci84
őstag

ez nálam is előfordul néha q2-n , de előtte hp reverben is párszor...
játékújraindítás után megszokott javulni nálam

(#117) Gigi01 válasza Gigi01 (#114) üzenetére


Gigi01
őstag

Quest2-n Customsongs mappa van,ezért nem is volt nálam jó sajnos.

(#118) monchichi20


monchichi20
aktív tag

Sziasztok.
Kérdés hogy lehet törölni játék benül zenét?
Mert leszedtem egy pár pakkot ami 3000+ os zene lett, de van ami nem tetszik. Mappák közöt a felét nem tudom milehet szóval valami egyszerübb?

(#119) Jinxb1rd válasza monchichi20 (#118) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Eddig volt filterező mód a keresés könyítésére, azzal egyúttal törölni is lehetett zenét. Most nem tudom még benne van-e. Szóval szám filterező módot rakd fel, hogy azt kvöetően a szám mellett megjelenik-e egy kuka ikon.

We are only Stardust...

(#120) monchichi20 válasza Jinxb1rd (#119) üzenetére


monchichi20
aktív tag

Ezt alapból megtalálom majd a modassistantban vagy valahol meg kell keresni külön?
Mert már kerestem olyat is mint az osuban van hogy nehézség szerint, leg utolsó hozádaot és stb szerint is csoportositás.

(#121) ZsZso válasza monchichi20 (#120) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Core -ból nálam fel vannak frissítve a cuccok a ModAssistantban és úgy lehet törölni is játékon belül. Volt egy idő amíg nem lehetett (a nagy verzióváltás után) de 1 hónapja már szerintem megy újra.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#122) Dark197405 válasza ZsZso (#121) üzenetére


Dark197405
tag

Nekem a nagy verzióváltás óta sem tetszés szerint rendezni sem törölni nem lehet a custom zenéket. A Modassistantból az utolsó (tavaly októberi) van letöltve, a modokat folyamatosan frissítem, de hiába. Piszok idegesítő ez így...

(#123) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

ModAssistant másnál se akarja a BSIPA-t felfrissíteni (első fájl, 4.0.5-ről 4.1.4-re)?

Rányomok hogy install, kiírja, zölddel, mintha feltelepült volna, de ha újra elindítom a programot, akkor megint a régi verzió van szerinte.

We are only Stardust...

(#124) Dark197405 válasza Jinxb1rd (#123) üzenetére


Dark197405
tag

Nálam ugyan ez...

(#125) monchichi20


monchichi20
aktív tag

Sziasztok.
Mivel most ráfüggtam a bs-re kimondottan q2-es verzióra az a kérdésem, hogy lehetséges valahogy a pc-n lévő bs zenéket a q2 re varázsolni úgy hogy jó legyen, vagy lekel tölteni rá külön külön?

(#126) monchichi20 válasza monchichi20 (#125) üzenetére


monchichi20
aktív tag

közben megtaláltam egy programot melyett egy emberke csinál Converting using songe-converter

Faszán müködik már a 800zenéböl 250 et nem konvertált át lehet üres mappák azok :F

(#127) HPAA


HPAA
őstag

üdv
remélem még nem halt ki a topik teljesen ,ugyanis velem csak most "jött szembe" ez a produkció /meg úgy az egész vr is..../
ps4-en
de ha én mindezt pc-n szeretném odahaza akkor mi a minimum / ajánlott vr cucc hozzá amibe be kell ruháznom .... :F
megköszönném az útbaigazítást :R

************* censored

(#128) rumkola válasza HPAA (#127) üzenetére


rumkola
veterán

üdv!
privi megy

(#129) ZsZso válasza HPAA (#127) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Szia!

Szerintem nincs minimum VR cucc. Én még Oculus Rift CV1 -gyel tolom, annál rosszabb meg nincs talán (no nem minőségre, csak azóta sokat fejlődött a technika). A VR topikban talán a Quest 2 -re tennék a voksukat, mert azzal van a legkevesebb gond, de sajnos nincs időm napi szinten követni. Nagyon jófej banda verődött ott (is) össze, szerintem olvasgass ott egy picit vagy tedd fel a kérdésed hardverrel kapcsolatban. :K

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#130) HPAA válasza ZsZso (#129) üzenetére


HPAA
őstag

:R köszönöm a segítséget mindkettőtöknek , picit utána olvasok
de eddig Quest 2-t ajánl mindenki :D
ami ugye saját magán /is/ futtat...
nekem a lényeg a pc-ről való használat lenne

************* censored

(#131) Jinxb1rd válasza HPAA (#127) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Mi volt a gond a psvr-ral btw? Mi a váltás oka, ha offba szabad kérdenem :F

We are only Stardust...

(#132) HPAA válasza Jinxb1rd (#131) üzenetére


HPAA
őstag

Semmi gond. Csak nem az enyém volt :D

************* censored

(#133) HPAA válasza ZsZso (#129) üzenetére


HPAA
őstag

köv. kérdés :B
Quest 2 lett ...
saját számok/zenék/pályát beleaplikálhatók a játékba valahogy vagy felejtsem el ... :F

************* censored

(#134) ZsZso válasza HPAA (#133) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Elvileg igen, de mivel nekem még Rift CV1 -em van, ezért sose próbáltam. Itt van egy leírás.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#135) barcalaci84 válasza HPAA (#133) üzenetére


barcalaci84
őstag

én úgy tudom jelenleg nem működik a BMBF a mostani 1.15 BS-sel (meg már egy jó ideje)...úgyhogy várni kell h updatljék a modot...

ha a PC-s verziót akarod használni (pl airlinkkel) akkor a Modassistantel most is mennek a modok custom songok

(#136) HPAA válasza ZsZso (#134) üzenetére


HPAA
őstag

Köszönöm a segítséget

************* censored

(#137) pimpi001 válasza barcalaci84 (#135) üzenetére


pimpi001
tag

hey. most megint uj update van. ha a bmbf nem mukszik valami mas van helyette amivel custom song-okat lehet hozzaadni vagy meg mindig varni kell? {oculus quest 1}

[ Szerkesztve ]

tboypimpi#2319 ---Az idő nem vész el csak átalakul XP-vé--- :D

(#138) Sati1984 válasza pimpi001 (#137) üzenetére


Sati1984
tag

Sajnos még PC-n is várni kell, péntek óta mindennap többször nézem a ModAssistant oldalát, de semmi... Questen általában még a PC-s helyreállításra is rá kell számolni időt, szóval sajnos nem esélyes, Redditen is napok óta csak a sírás megy (mind a Questesek, mind a PC-sek részéről).

Ahhoz külön gratulálok a fejlesztőknek, hogy ezt hétvége előtt lépték meg :W :O :W

Intel Core i5-9600K | 56 GB RAM | RTX 4070 12GB | Oculus Quest 2 | Beat Saber magyar csúcs pár pályán :-)

(#139) Sati1984


Sati1984
tag

Steammel már működik! A VR topikban segített egy kolléga, úgy látszik, a ModAssistant nem mindig frissül vagy nem mindig úgy, hogy kiírják az oldalra, hogy mostani az új verzió - most is 16 nappal ezelőttinek jelzi a ModAssistant verziót, de mégis működik és sikerült reinstallálnom a modokat az előbb.

Intel Core i5-9600K | 56 GB RAM | RTX 4070 12GB | Oculus Quest 2 | Beat Saber magyar csúcs pár pályán :-)

(#140) barcalaci84 válasza pimpi001 (#137) üzenetére


barcalaci84
őstag

natív quest Beat Saber-ben csak downgrade lehetőséggel tudod megoldani
[link]

(#141) Márton


Márton
nagyúr

Üdv,

pár hónapja nem indítottam BS-t (Steamen vettem meg) és tegnap el sem indult frissítés nélkül.

1) Le lehet ezt tiltani? Mi van ha épp nincs netem? Tudom ritka, de ha van ilyen, addig nem játszhatok míg offline vagyok?!

2) Régebbi letöltött és saját szerkesztett custom songok ugyan megjelennek a listában (már ez is fura, mert elvileg nem kéne amíg nincs új modassistant, nem?), de kb. 10-ből 1 csak teker a jobb oldalt, de nem tölti be magát, nem lehet a nehézségi szintre bökni, majd indítani. Ezek már nem kompatibilisek az új BS-sel :F Mit lehet tenni? Sok munkám van bennük.

3) A lézerkard kinézete sem tetszik az új verzióban. Valahogy túl sok a fehér sáv körülötte. Vissza lehet tenni a régit?

+) Q2-re ha megvenném a natívat, lehet már normális (CV1) hangminőségben játszani valami olcsóbb fülessel? Egy ajánlott Panát vettem, az nem vált be, nem dübörög a mély, stb. BS-nél ez fontos, hogy érezzem a testemben is a zenét :DDD Gyanítom ez a Q2 gyatra jack kimenete miatt van. Esetleg a bluetooth-os átvitel használható már? Ott digitális a kapcsolat és a füles csinálja az analóg konverziót, nem szól bele a Q2. Tudom nagy lesz a delay.. De ez elvileg állítható BS-ben, nem?

++) Playlistet lehet csinálni? Valahogy így szeretnénk: - saját kedvenc számaim, - gyerkőc kedvenc számai, - kezdők, vendégek részére, stb.

:R

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#142) Sati1984 válasza Márton (#141) üzenetére


Sati1984
tag

Le lehet ezt tiltani? Mi van ha épp nincs netem? Tudom ritka, de ha van ilyen, addig nem játszhatok míg offline vagyok?!

Igen, le lehet, a következőképpen:

Step 1: Go to Steam Library, right click Beat Saber.
Step 2: Go to Properties.
Step 3: Click Updates tab.
Step 4: Set to " Update when I launch game."
Step 5: Only launch game while in "Offline Mode"

Tehát "Update when I launch" és utána mindig offline módban kell indítani a játékot. Mielőtt ezt beállítod, érdemes valahová átmásolni a jelenleg (modokkal) működő Beat Saber könyvtáradat, hogy visszaállítható legyen, ha véletleül rányomsz egyszer mégis a frissítésre.

"Régebbi letöltött és saját szerkesztett custom songok ugyan megjelennek a listában (már ez is fura, mert elvileg nem kéne amíg nincs új modassistant, nem?), de kb. 10-ből 1 csak teker a jobb oldalt, de nem tölti be magát, nem lehet a nehézségi szintre bökni, majd indítani. Ezek már nem kompatibilisek az új BS-sel :F "

Alapból minden custom song megjelenik a listában, mert a custom songokhoz nem feltétlenül kellenek modok. Van amelyik csak alap világítást, elemeket, stb. használ, és nem kell a futtatásához mod. Viszont amelyik csak teker és nem jön be, ahhoz valószínűleg hiányzik egy mod. Tehát nem az új BS-sel nem kompatibilisek, hanem a modok közül valamelyik nincs fenn, ami kéne hozzá vagy annak a verziója nem jó.

A lézerkard kinézete sem tetszik az új verzióban. Valahogy túl sok a fehér sáv körülötte. Vissza lehet tenni a régit?

Ha a sima menüben a kardok kinézeténél nincs olyan opció, ami visszaállítja, akkor a kardok kinézetét piszkálgató modokkal érdemes próbálkozni szerintem.

Az audio-ra vonatkozó kérdésben nem vagyok illetékes :)

"Playlistet lehet csinálni?"

Picit körülményes, de lehet. Ebben a videóban magyarázza el a srác lépésről lépésre. Én nem próbáltam még, de sokan hálálkodnak a kommentekben, hogy működik a módszer. Nekem is most már muszáj lesz listákat csinálnom, több mint 600 dal van fenn és valahogy rendet kell vágni köztük, úgyhogy ezt a guide-ot tervezem majd követni én is.

[ Szerkesztve ]

Intel Core i5-9600K | 56 GB RAM | RTX 4070 12GB | Oculus Quest 2 | Beat Saber magyar csúcs pár pályán :-)

(#143) Márton válasza Sati1984 (#142) üzenetére


Márton
nagyúr

Hú, köszi a részletes válaszokat! A napokban ránézek! :)

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#144) Sati1984


Sati1984
tag

Ha már a VR-topikban szóbakerült egy kis Beat Saber VS Synth Riders téma kapcsán, összeszedtem a saját toptoptopkedvenc mapjeimet, nekem ezek azok, amik igazán bejöttek eddig:

Rockosabb vonal:

Imagine Dragons - Believer (100k version)
Skillet - Feel Invincible
Zayde Wolf - Gladiator
Drowning Pool - Bodies
Rammstein - Feuer Frei!
The Score - Legend
30 Seconds to Mars - Dangerous Night
Imagine Dragons Feat. J.I.D. - Enemy
Muse - Uprising
Huey Lewis and the News - The Power of Love
Gorillaz - Clint Eastwood

Elektronikusabb vonal:

CloZee - Koto
Parov Stelar - Catgroove
Parov Stelar - Booty Swing
Parov Stelar - The Mojo Radio Gang
Kygo feat Kyla La Grande - Cut Your Teeth
Minnesota Feat. Jackie Rain - Colors
Daft Punk - Face to Face
Ehrling - Palm Trees
TheFatRat Feat. Laura Brehm - Monody
TheFatrat - Xenogenesis
TheFatRat - Windfall
Alan Walker - Alone (Short version)
Sofi Tukker - Batshit
Ben Moon Feat. Veela - Majesty
Gryffin & Illennium - Feel Good
Caravan Palace - Lone Digger
TheFatRat Feat. Laura Brehm - Mayday
Lindsey Stirling - Crystallize
Lindsey Stirling - Shatter Me
Flux Pavilion - I Can't Stop
Stonebank - Chokehold
Prototyperaptor - Awe
Pendulum - Witchcraft
Pendulum - 9,000 Miles
Pendulum - Blood Sugar (Knife Party Remix)
Pendulum - Come Alive
Darude - Sandstorm

Ezek egytől egyik zseniálisak szerintem, bármikor szívesen játszom őket :DD Persze biztos kihagytam egy csomót, de majd idővel szúrok még hozzá (úgysincs akkora aktivitás itt sajna).

Intel Core i5-9600K | 56 GB RAM | RTX 4070 12GB | Oculus Quest 2 | Beat Saber magyar csúcs pár pályán :-)

(#145) pimpi001


pimpi001
tag

Skacok. Steam bs custom songs. Hogyan, mikell hozzá. Thx

tboypimpi#2319 ---Az idő nem vész el csak átalakul XP-vé--- :D

(#146) Márton válasza pimpi001 (#145) üzenetére


Márton
nagyúr

Nem kell mod sem.
Ha zip, kitömöríted a Beatsaber_data\CustomLevels mappába.
:K

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#147) pimpi001 válasza Márton (#146) üzenetére


pimpi001
tag

Ennyi? Na lol. Q1 -q2 -n megmarad eredin hogy multizzunk haverokkal igy megvettem steam-re is de nemgondoltam hogy csak ennyi...... thx

tboypimpi#2319 ---Az idő nem vész el csak átalakul XP-vé--- :D

(#148) Márton válasza pimpi001 (#147) üzenetére


Márton
nagyúr

Ha csak csapkodni kell, akkor ennyi.
Azt nem tudom, ranglistára felkerülsz-e, gyanítom nem, oda már kell mod (modassistant, keress rá, sima exe).

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#149) barcalaci84 válasza pimpi001 (#145) üzenetére


barcalaci84
őstag

Topik összefoglalóban ott a Modassistant
Felrakod , elindítod és sok hasznos mod -ot be tudsz pipálgatni pl scoresaber etc...
illetve ezután a számokat is egy kattintással be tudod rakni ( nem kell zip meg stb ) pl innen : [link]

(#150) pimpi001


pimpi001
tag

thx skacok. megy faszaul. a zaszlo ikon --- lehet orszagot cserelni valahol?
masik kerdes. 1070-es karim van. a steam vr settings es az oculus debug tool-ban mit allitsak hogy "szebb" legyen.... mert azert van kulonbseg az oculus es steam verzio kozott. virtual desktop...

tboypimpi#2319 ---Az idő nem vész el csak átalakul XP-vé--- :D

(#151) Sati1984 válasza pimpi001 (#150) üzenetére


Sati1984
tag

A "csúnyaság" véletlenül nem a videojel streamelése miatt van? Szerintem semmiképp nem lesz pont olyan éles, mintha a helyben renderelné a Q2, viszont ha tisztább képet szeretnél, akkor a Virtual Desktopban a streamelés bitrátáját lehet állítgatni. Én ha jól emlékszem 50 MB/s környékén találtam meg azt a pontot, ahol nekem tökéletesen játszható.

Van egyébként egy dedikált 5 GHz-es routered, amit csak a wireless PCVR-ra használsz? Mert ha azon a routeren megy át a játék is, ami a többi eszközt is kiszolgálja, akkor a bitráta növelésével akár szaggatást is tapasztalhatsz...

barcalaci84 nagyobb expert ebben, mint én, én egyelőre csak találgattam :)

Intel Core i5-9600K | 56 GB RAM | RTX 4070 12GB | Oculus Quest 2 | Beat Saber magyar csúcs pár pályán :-)

(#152) barcalaci84 válasza pimpi001 (#150) üzenetére


barcalaci84
őstag

Ha Virtual desktopot használsz akkor tök mindegy mit állítasz az ODT-ben :) Annak az airlinknel van jelentősége...(és egyébként link sharpeninget kell állítani...
Bitraten tudsz állítani meg felbontáson...
Bitraten én 80 alá semmikep se mennék :)Hevc -cel...
A steamvr settings meg ne bantsd...

(#153) pimpi001 válasza barcalaci84 (#152) üzenetére


pimpi001
tag

Ezer köszi... amugy epp most irtam a masik topikba is akkor ott ne irj valaszt. Ezer köszi... sajna most indult a diablo 3 uj szezonja szoval pár napig nemfog menni a quest..... :Y :Y

tboypimpi#2319 ---Az idő nem vész el csak átalakul XP-vé--- :D

(#154) pimpi001


pimpi001
tag

Tegye fel a kezet akinek tetszik az uj ostV... ..

tboypimpi#2319 ---Az idő nem vész el csak átalakul XP-vé--- :D

(#155) pimpi001


pimpi001
tag

Meghogy folyamatosan rezeg hat kiidegel :W :O

tboypimpi#2319 ---Az idő nem vész el csak átalakul XP-vé--- :D

(#156) fatal` válasza pimpi001 (#155) üzenetére


fatal`
titán

A csíkokra rezeg a kockák között. Az effekt jól néz ki, de a folyamatos rezgés kurva idegesítő. :DDD

De jobban zavar a modok hiánya, mivel így még a custom songokat se tölti be.

(#157) Márton válasza fatal` (#156) üzenetére


Márton
nagyúr

mármint pcvr? Mert oda nem kell mod a custom songhoz.
Vagy már igen :F

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#158) fatal` válasza Márton (#157) üzenetére


fatal`
titán

De, csak türelmetlen voltam, mert rohadt lassan tölti be a songlistát.
Illetve néhány pálya így sem hajlandó betölteni, gondolom a custom dolgok miatt.

(#159) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

ModAssistantról lehet tudni valamit? Mert msot nem lehet használni custom song módot. :o

We are only Stardust...

(#160) fatal` válasza Jinxb1rd (#159) üzenetére


fatal`
titán

Frissítés volt, de nem vágta haza a modokat. Telepítsd újra őket az install gombbal és működik.

De a custom songok nagy részéhez nem kell semmilyen mod (1-2-t leszámítva, ami nem működik bizonyos modok nélkül).

(#161) Jinxb1rd válasza fatal` (#160) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Egyelőre alapból az a gond, hogy a modAssistant be se akar töltődni. :F Mintha nem érné el a szervert.

We are only Stardust...

(#162) fatal` válasza Jinxb1rd (#161) üzenetére


fatal`
titán

Nekem betölt, igaz kicsit lassabban, mint szokott. Lehet, hogy érdemes lenne újrahúznod a gamet.

(#163) Aby_2014


Aby_2014
aktív tag

Quest 2-es stand alone verzióhoz manapság megoldható valahogy a custom song használata?
VAgy külön meg kellene vennem a PC verziót is ahhoz, hogy az egyedi muzsikák működjenek?

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#164) fatal` válasza Aby_2014 (#163) üzenetére


fatal`
titán

Moddolható. De nincs mindig minden mod a legutolsó verzióhoz. Developer mode kell és keress rá a BMBF-re.

A PC verziót könnyebb moddolni sokkal és sokkal gyorsabban is jönnek az updatek.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Beat Saber
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.