Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battletech

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:47:46

LOGOUT.hu

Battletech Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#306) Shadowguard válasza Cifu (#304) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Azt már felfedeztem, de elvileg a Highlander nagyobb, már azt is látnia kellett volna az enemynek, ha nekem nem is. Mindegy, annyira nem vészes, csak ezt is bele kell kalkulálnom a felderítésbe.
Az nagyobb baj, hogy a kis vackoknál a sensor range is nagyobb. Imádom mikor úgy kapok sensor lockot, hogy enemyt se látok. Még szerencse, hogy az ellenfelek nem úgy építenek mechet, mint én. Akkor temethetném is a pilótát. :DDD

Vannak anomáliák, ez tény. Tegnap 5 Gauss lövésből (90%-os találati esély mellett), 4 ment mellé.

Az még a jobbik eset. Amikor az ellenfél szenzortávolságon kívülről PPC-vel telibe lövi a pilótafülkét, majd a következő mechje ugyanezt eljátssza Large Laserrel az bosszantóbb. Tegnap is imádkoztam nagyon mikor három sorozatból három sérülést szedett be a pilótám. Az volt a szerencsém, hogy Guardban volt.
Előző végigjátszásban mondjuk nekem jó volt a Gauss. Olyan random fejlövéseket osztogattam vele... :K Egyszer egy komplett Highlandert szereztem így.

Tényleg, ha már elcsúszott lövések: csak szerintem vicces mikor a félrement PPC-lövés simán keresztülmegy a mögötte álló mechen? :DDD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battletech
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.