Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battletech

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:47:46

LOGOUT.hu

Battletech Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#113) Shadowguard


Shadowguard
senior tag

Na tegnap megcsináltam az Argo-s küldetést is, minimális sérüléssel. Azt is még az elején kapta a hősöm egy strikertől, azt hittem nem ér be látótávolságba, de sikerült és kicsit megborotválta a hátát meg egy rakéta fejre is ment. A végén pont ezért volt is egy visszatöltésem. Rossz irányból számítottam az ellenségre és olyan mesterien borotválták le a jobb torzót a BJ-ről az érkező lightok, hogy csak néztem. Másodjára már tudtam merre kell állni arccal és célzott lövésekkel mentem torzóra. A végén pedig bejött a tervem, a heavynek egy lövésre volt ideje teljes fegyverzettel, utána folyamatosan sütögettem a Firestarterrel.
Kár, hogy ha lekapcsol a mech akkor nem sebződik a pilóta, szerettem volna mind a három részt elhozni belőle, így csak kettő lett :(

Egyébként azon gondolkoztam, hogy a küldetés után kapott Centurionból lehet/van értelme Yen-Lo-Wangot csinálni? Ugyan még nem találtam AC/20at, csak lőszert, de csábít a gondolat.

Direktben is ugyanez van pedig. Stalkerrel megsorozok párszor egy assaultot szinte mindig az van hogy a torzók struktúrában a karok lábak meg még hófehérek majdnem max páncélzattal.

Oldalról kell lőni :) Egyik küldetésben sikerült egy Trebuchet oldalról megsorozni, a lábáról le is borotválta az összes páncélt. Viszont az igaz, hogy ha szemből lövöm meg akkor nagy eséllyel torzót találom el. De ez nem csak az LRM-nél van így szerintem, a BJ-nél is volt már, hogy egy teljes sorozat kiszedte a CT-t és a lábon/karon még maradt páncél.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battletech
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.