Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:29:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6451) Murder3 válasza hajsza (#6449) üzenetére


Murder3
addikt

na de csak 1-2 saját egységet áldotok fel és kész attól még nem kéne a voidomnak kiürülnie.
főleg hogy ha nagy a vodidom 1-2 saját egység ami még él és úgy áldozom fel meg még bele sincs számítva.

(#6452) sny83 válasza Rankerz (#6438) üzenetére


sny83
csendes tag

Engem az idegesít Guns of Lyr expert-en, hogy ha nincs enlightenment a paklidban és segítő vagy, kidob a host akárhányas szintű paklid is legyen... soha senkit nem láttam úgy bevédeni advanced-en egy falat enlightenmenttel, church-el vagy bármi overpower védelmi lappal mint a stonekin-es védelmem, ráadásul az még olcsóbb is. Szánalmas hogy mennyire félnek az emberek olyan paklikkal együttműködni ami nem a 10 leggyakoribb overpower lapra épül.

Nem fogok Enlightenmentet venni csak azért, hogy ne rúgjanak ki egy Guns of Lyr expert map-ről...

(#6453) Simid válasza Murder3 (#6451) üzenetére


Simid
senior tag

Az embalmer alatt a hatása a háromszorosára növekszik. Néhány nagyobb HPs lény elég több szár void power kiszívására.

(#6454) ollie válasza sny83 (#6452) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azon a mapon a gond az, hogy neked 3 orbbal kell kiépítened a védelmet, ezért szükséges az enlightenment. Persze néhány Church of Negation is működik, de ahhoz kell engineer és skyelf, na meg ugyancsak valami combos egység, mert a twilight dragonokra ez nem hat.

A lényeg, hogy megoldható enlightenment nélkül is bizonyos paklikkal, de nehezebben.

Amúgy Stonekinnel hogyan véded be 3 orbbal?

[ Szerkesztve ]

***

(#6455) Simid válasza ollie (#6454) üzenetére


Simid
senior tag

Sajnos sokan a gondolják úgy, hogy enlightment nélkül egyes pályákat szinte lehetetlen de legalábbis nagyon nehéz teljesíteni, pedig ez egyáltalán nem igaz.
Például védekezésnél szerintem nem is nagyon kellenek T4 lapok (főleg most a sok új lappal), inkább költöm azt a powert WoG-re meg razorra. A sárkik ellen meg egész jó a swamp drake is.

(#6456) Rankerz válasza sny83 (#6452) üzenetére


Rankerz
senior tag

Én se vittem enlit a pályára mégse rúgtak ki mint láthatod a replay-ből,pedig full ismeretlenekkel toltam)
Abban egyetértek hogy néhány überkőkemény lap vagy taktika nélkül az emberek nem nagyon mernek rizikózni experten,de végülis megérhető hisz az expert mapok már trükkösek általában (+ a loot rendszer elég pocsék ahhoz hogy a szokásostól más taktikát alkalmazzon a többség)

Ha leírod hogy ismered a pályát meg elregéled hogy ezt meg ezt fogod tenni akkor általában az értelmes játékosok adnak neked esélyt hogy bizonyíts.
Mellesleg a haverjaiddal a legjobb játszani egy pályát szvsz,hisz akkor tuti a jó csapatmunka.

Ha nagyon nem találsz csapattársakat még mindig itt a fórumon ahol némi egyeztetéssel simán össze tudunk hozni valami ph-s mókát,hála a segítőkész és jóarc tagoknak.

(#6457) Rankerz válasza Simid (#6455) üzenetére


Rankerz
senior tag

A személyes kedvencem az ashbone pyro+ice barrier+home soil(ha kell ward of north tal megspékelve). Mindent beszed. Védekezés terén meg a legnyerőbb Necroblaster,jó kis sebzése van,nem nehéz chargeolni(főleg hogy a legtöbb pályán folyamatosan jön az ellenfél) egy skyelf saget ráraksz és olyan erős mint egy wordlbreaker gun,ami légi egységet is képes támadni=)

(#6458) Simid válasza Rankerz (#6457) üzenetére


Simid
senior tag

Igen az ashbonet én is szeretem, bár inkább nature támogatással (wheel és revenge).
A Necroblastert még nem próbáltam, de már láttam Slave master experten a társamat azzal védekezni, tényleg jónak tűnt.
Az új kiadással a shadow nagyon jó lett PVEre is, akár még firerel is (blight expert pl).

(#6459) Murder3 válasza Rankerz (#6457) üzenetére


Murder3
addikt

Ha más nem cultist masterekkel vagy embalmerrel ingyen muníció.

(#6460) phanzetomox


phanzetomox
őstag

na megjöttem :D ,
látom nem sok dolog történt, még 1 oldal se telt be azóta hogy elmentem :)
konkrét infó van a következő editionról ?

(#6461) Gyuri27 válasza phanzetomox (#6460) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mert várjuk az új editiont. :K
Hirek: nem találok normális társakat guns expertre.
Megcsináltam a behindet experten. Nem nehéz viszont borzasztó koncentrálós. :DDD
Persze nem dobta a Lord up-ját. :N

Amd - Radeon - Ryzen

(#6462) Simid válasza Gyuri27 (#6461) üzenetére


Simid
senior tag

Én holnap este 9-10 felé benne lennék, ha nem túl késő neked. Kellene onnan pár UP.

(#6463) Gyuri27 válasza Simid (#6462) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nekem is kell up (colossus, parasyte swarm ez a legfontosabb), de az nekem soká van. Amikor még használható vagyok az délután 5 és 8.
A hétvégét még nem tudom.

Amd - Radeon - Ryzen

(#6464) phanzetomox


phanzetomox
őstag

onset: tudom nagyon el vagy havazva, de leszel fent mostanában ? :)

(#6465) Rankerz


Rankerz
senior tag

Állok rendelkezésetekre én is Gunshoz. Holnap este fix hogy ráérek, a délután még nem biztos.

(#6466) OnSeT válasza phanzetomox (#6464) üzenetére


OnSeT
őstag

este leszek. :) :K

(#6467) Juliano


Juliano
tag

sziasztok..Van egy oldal ahol sok BF lapot kompletten lefordítottak. Egy linket megköszönnék előre is...köszönöm!!!

(#6468) ollie válasza Juliano (#6467) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

1. hsz ;)

***

(#6469) Juliano


Juliano
tag

Ahh tényleg...köszönöm!!!!

(#6470) Murder3


Murder3
addikt

Tegnap lemetnem végre a Behind enemy linest-t először:D
Advanceden....
Hát én jobban féltem tőle aztán nem volt vmi nagy szám:D aminek örülök:D

Sajnálom hogy nem ad szükséges upokat:D

(#6471) phanzetomox


phanzetomox
őstag

valakinek van ötlete mit csináljak ha nem tudok senkit felvenni friendlistbe ? valami baja van. csak full check file a megoldás ?

(#6472) phanzetomox válasza phanzetomox (#6471) üzenetére


phanzetomox
őstag

rájöttem a megoldásra megtelt a friendlist :D ki kell törölnöm pár embert
mondjuk nem tudtam hogy van ilyen barát korlátozás

(#6473) ollie válasza phanzetomox (#6472) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szólni kell az ombudsmannak, hogy a Phenomic megszabja, hogy hány barátod lehet. ;]

***

(#6474) phanzetomox válasza ollie (#6473) üzenetére


phanzetomox
őstag

:DDD igazad van, ez felháborító

[ Szerkesztve ]

(#6475) Murder3


Murder3
addikt

am ha lenne iylen ph-s pve parti akkor azon szivesen részt veszek.
Ami tőlem tlik.

(#6476) Gyuri27 válasza Murder3 (#6475) üzenetére


Gyuri27
félisten

Estefelé guns expert módon tálalva. Megfelel?

A behind advon elég kajli. Indits egy expertet. Na az fincsi. :DDD

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#6477) Murder3 válasza Gyuri27 (#6476) üzenetére


Murder3
addikt

Meg amúgyse mentem még experten...

Jah vágom láttam replayt....
Mit ne mondjak nekem az okoz fejtörést h a bázisokat pure sahdowal h szedem majd ki:D
kéne már a deathray 2-es up már a 3-as is megvan:D

(#6478) Ghostdagger


Ghostdagger
csendes tag

Keresnek olyan ember(eket) akiket "zaklathatnek" neha advanced palya taktika kerdesekkel, meg deck osszeallitassal. Esetleg 1-2 kozos mapre is, hogy tanacsokat adjon. Foleg shadowwal jatszom, de lost es nature kiegeszitoket is teszek meg be, ha a cel ugy kivanja. Egyelore az egy playeres palyakat csinaltam vegig advanceden, meg 1-2 ket illetve negy fos palyat.

(#6479) ollie válasza Ghostdagger (#6478) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A legegyszerűbb, ha beírod ide a kérdéseid. Fogsz rá válaszokat kapni.

***

(#6480) Gyuri27 válasza Murder3 (#6477) üzenetére


Gyuri27
félisten

A bázisok leszedése nem pálya. Hiszen a végtelenig huzhatod a dolgot. Mikor van elég powered egy gyors rush és megvan mindkét camp. Az a kérdés t1-n hogyan fogod meg a két baltást.

Amd - Radeon - Ryzen

(#6481) Murder3 válasza Gyuri27 (#6480) üzenetére


Murder3
addikt

talán tornok de az a baj h betámadja az a repülő szar és út közben meg nem tudja megölni.
be kell sztem támadni h rád menjen ne a campekhez.

ahogy elnézem sztem a felső campet kell legelőször bevenni mert ott nincs elég helyed a manőverezéshez és ott a legkönnyebb védeni.

naturéval könnyű ott a mana wing.
csak le kell rootolni és azok kiszedik.

(#6482) Gyuri27 válasza Murder3 (#6481) üzenetére


Gyuri27
félisten

A you-n vann fenn p4f-s rep is. Mondjuk elég kegyetlen.
Ahhoz, hogy tudj manőverzni a szigeted körüli tornyokat kell beütni.
Manna melett a rots kevéssé müködik. :DDD
Az, hogy melyik campet támadod elsőnek lényegtelen.

Amd - Radeon - Ryzen

(#6483) Rankerz


Rankerz
senior tag

A póker meccsem kicsit elhúzódik úgy néz ki,szóval valószínűleg később tudok online lenni.

mellesleg

Three more cards have been added to the Watchlist, they are as follows.

* Soulhunter
* Shadow Phoenix
* Mana Wing.

Silvanoshi

(#6484) Gyuri27 válasza Rankerz (#6483) üzenetére


Gyuri27
félisten

Remélem a Wing buffot kap. Mert így is elég kajli (az árához képést főleg).
A soul meg szerintem megkapja azt a változatot ami ki van írva.

Amd - Radeon - Ryzen

(#6485) sny83 válasza Ghostdagger (#6478) üzenetére


sny83
csendes tag

Ha online vagyok engem kérdezz bátran, PvE mapokban is nagyon szívesen segítek. :)

Ja és a ma esti Guns expertben én is benne lennék! Mostantól online leszek estig, csak összejövünk 4-en.

(#6486) Murder3 válasza Rankerz (#6483) üzenetére


Murder3
addikt

Bravó ezek totál idióták.

most hozzák ki az a szaros soulhuntert de már watchlist.....
akkor mi a fasznak hozzák így ki, mintha nem gondolták volna h mindenki sírni fog miatta.

Shadow Phonix meg kapni fog 1 nerfet az jó lesz mert akkor a pure shadowot fogják kivégezni.

(#6487) Simid


Simid
senior tag

A mana wing szerintem csak buffot kaphat, talán megcsinálják úgy hogy PVPben is legyen értelme. A soulhuntert nerfelni kell szerintem.
De a shadow phoenix minek van a listán??? Az a lap úgy jó ahogy van, a baj az embalmerrel van, amiatt OP a furnace of flesh is. Ilyenkor tényleg az az érzésem, hogy az orruknál tovább nem látnak....

(#6488) OnSeT válasza Murder3 (#6486) üzenetére


OnSeT
őstag

na ezaz, egy hete ha kijött a soulhunter és máris ott figyel a watchlisten...
persze a lost shade meg egyéb finomságok 2-3 hónapot játékban voltak nerf előtt....

no mindegy akkor marad a pure fire még egy darabig , aztán majd meglátom mennyire marad használható a lap.

jelenleg a juggerrel egy súlycsoportba van, de egy nerf után már meggondolom hogy megéri e lemondani a stampadleről.

(#6489) BlackTiger


BlackTiger
tag

Sziasztok! Játszottam egy unranked pvp meccset és gyorsan legyőztem az ellenségem erre ő elkezdte mondani, hogy hacker vagyok és power hacket használok meg elkezdett lebuzizni és azt mondta, hogy többször reportolt hackelésért és, hogy majd bannolni fognak. De én teljesen tisztességesen játszok és nem használok semmilyen hacket, de már más is mondta, hogy gyorsan szerzek powert pvpben. Légyszi segítsetek és nézzétek meg a replayt, hogy hackeltem-e vagy sem. Már írtam a hivatalos fórumra, hogy ott is megnézzék és mindenki megbizonyosodjon róla, hogy én tisztességes vagyok.
A replay: http://levarts.site11.com/Battleforge/autosave.pmv
Topic a hivatalos fórumon: http://forums.battleforge.com/forum/showthread.php?t=41008
Plusz még reportoltam azt a fickót is (TyranREX), mert aszt mondta rám hogy hackerkedek pedig nem is... remélem nem fogalmaztam félreérthetően mert az szívás... még nem vok elég jó angolból.

Tigris

(#6490) Murder3 válasza Simid (#6487) üzenetére


Murder3
addikt

Az a baj hogy ha azt nézzük az embalmer+furnance+főnix is fire,frost,nature mellet op igazán.

embalmer semmi másra nem jó igazán mintsem 1-2 lapra.
De akko minek van t1-en?

De a phenomic aztán bravó amit művel.

Watchlisten a shade,mortar semmi hagyják OP.on őket.
Ott a deep one le se szarják....
Ott a Voidstrom garantáltan senki nem használja mindenki abszolút használhatatlannak tartja, de jó ahogy van....
Ott a Wrathgazer már fél éve szinte egyhangúan sokan egyetértenek abba h nagyon nagy buff kéne neki, de ezek ellenére a mana winget(egyik leghasznosabb lap),Soulhuntert(amit 1 hete adtak ki kb!!!!...) és a Főnixet berakják watchlistbe....

Komolyan szánalmas.

(#6491) ollie válasza BlackTiger (#6489) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ne aggódj, a játék magától nem fog csalni, vagyis ha te nem csaltál, akkor nem történt csalás a részedről. A csávó bármennyiszer jelenthet le téged, semmi sem fog történni. Egyébként multiban elvileg nem is lehet megoldani a csalást.

***

(#6492) Gyuri27 válasza BlackTiger (#6489) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nincs ezzel a reppel semmi baj. A nature ennyivel drágább.

Murder3: a deep one megkapta a maga nerfjét. Ráadásul 2 lapot is tudok kapásból mondani shadowra amivel ártalmatlanitani lehet. Az egyik a night a másik a chaos. Csoki. ;)

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#6493) Murder3 válasza Gyuri27 (#6492) üzenetére


Murder3
addikt

Nightot egy jobb játékos simán kivédi.

chaosból is 2 kell hogy leüsd.

ha a shade imba akkor a deep is az, de uyge oylan okosok ülnek ott akik oylan jól tudják a saját játékukat balancolni h ajaj.

a mindenre jó voidstorm-al azélen meg akik enli miatt nerfelnek pure t4-et....
VICC

am ez a guns of lyr meccs mikor kezdődik?

(#6494) phanzetomox válasza Murder3 (#6493) üzenetére


phanzetomox
őstag

azért nem csak a voidstorm az egyetlen használhatatlan lap :D

(#6495) Gyuri27 válasza Murder3 (#6493) üzenetére


Gyuri27
félisten

A nightet egy jó játékos tudja használni. Így már alig-alig kivédhető. A chaosnak van spec képessége is. A shade mennyi power meg a deep mennyi. Azért azt hiszem 120 powerért lehet erős. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#6496) Murder3 válasza phanzetomox (#6494) üzenetére


Murder3
addikt

Mondj 1 olyat a Voidstomon kívül ami tényleg nem jó semmire.....

(#6497) Murder3 válasza Gyuri27 (#6495) üzenetére


Murder3
addikt

és most ha benyomod semmit nem ér csak ha több ellenség van de általába 1 deepel is simán lebontható 1 bázis állandó heal mellet meg fire spellekkel+cc-vvel.

na de ezt itt fejezzük be.
semmi értelme, én így gondolom te máshogy sztem itt már ez csak feleslees és unalams is:D

[ Szerkesztve ]

(#6498) Gyuri27 válasza Murder3 (#6497) üzenetére


Gyuri27
félisten

Gondolkozz ember. Deep 120 power. Surge 80. Oink 55. 255 powerből meg egy deep one-t csak be lehet ütni. Az meg hogy egy komplett bázist beüt meg csak úgy lehet, ha elmegyek kávézéni közben. :K

Az a baj, hogy nem találtad vagy nem tanultad meg még, hogyan kell nature ellen játszani.
Mert itt rajtad kivül szerintem mindenki az én véleményem osztja.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#6499) Murder3 válasza Gyuri27 (#6498) üzenetére


Murder3
addikt

jó és mire már megölném rádob 1 surgot és kezdhetem előlről.
meg állandóan dobálja akár a cc-t.
és iylenkor nekem 2 chaos lovag kell amiből simán leszed 1-et mire akár megölném heal.
night is jó ha túl sikerül élni a 20seces cooldonw azután mikor venném át oink.
és hiába csak 70 a cháosz ugyanúgy nekem sicsn állandóan powerem rá.

nem játszottál te még pure shadowwal deep one ellen nem olyan egyszerű mint ahogy leírod.

(#6500) BlackTiger


BlackTiger
tag

Nature ellen, hogy kell menni? És shadow ellen? Segítene nekem valaki, mert kezdő vagyok a pvp-ben és szeretnék megtanulni viszonylag jól játszani.

Tigris

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.