Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:29:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5101) Gyuri27 válasza ollie (#5099) üzenetére


Gyuri27
félisten

Előttem irta az ifju titán. Ez már nem az első melléfogásuk.

Meg mint mondtam ez a játszá párat jól hangzik. De ha slayer rangu legendekkel össze sorsol akkor mi a történet? Én most destroyer vagyok. Jön slayer Dave és bukó 5xxx elo (az alapból). Mert előtte ugye kb egyranguakkal sorsot össze. Ott pedig minden mecs kb 5xx elo (bukta esetén is, meg győzelem esetén is).
Nyilván vannak pvp virtuózok is (szerintem Dave, Feagul is ilyen) akiknek kb mindegy. De én minden egyes eloért megküzdöttem az agyon nerfelt paklimmal.

Szóval egy boccsal nincs lerendezve.

Amd - Radeon - Ryzen

(#5102) Murder3


Murder3
addikt

Bravó köszönjük szépen ezt a bugos szart.

Eddig 1 meccset enm tudtam befejezni mert....
vagy lost connections vagy fogja magát és zokszó nélkül ledob az asztalra.
pffff
:W

(#5103) phanzetomox válasza Murder3 (#5102) üzenetére


phanzetomox
őstag

nekem is ez van :)
sőt mostanában nagyon gyakori az olyan bug hogy lefagy egy-két egység és nem tud mozdulni, nem lehet lehívni egységet-spellt, nem működik a mini-map stb.. :( ez már sok lesz

[ Szerkesztve ]

(#5104) Murder3 válasza phanzetomox (#5103) üzenetére


Murder3
addikt

az elvileg az iszonyatos laggok miatt jön.
Illetve ha nem tudsz egységet hívni akkor beakad a program.
pl épp kilépnél a groupból de a lagg miatt már elindult és akkor újra betesz de ez azt eredményezi h nem tudsz hívni semmit...

(#5105) phanzetomox válasza Murder3 (#5104) üzenetére


phanzetomox
őstag

én olyanra gondolok mikor játék közben (pve, pvp) egyszer csak történik valami és a játék megy tovább de én nemtok semmit csinálni :(

(#5106) Murder3 válasza phanzetomox (#5105) üzenetére


Murder3
addikt

tudom az lagg miatt van.De a lagg az idővel akár még javulhat minap a ravens ended volt kb 5 percig de aztán ment tovább minden.

(#5107) phanzetomox


phanzetomox
őstag

hát marha jó ez a játszunk pár meccset és visszajön a rank szöveg, eddig csak olyanok ellen játszottam akiknek már ismerős volt a nevük a top listáról... mondanom se kell mindegyiknél kaptam egy shadow rusht :(

(#5108) Murder3 válasza phanzetomox (#5107) üzenetére


Murder3
addikt

Replayeket eltudod küldeni nekem:D?

(#5109) OnSeT válasza Murder3 (#5106) üzenetére


OnSeT
őstag

nálam random pve-n volt hogy 2-3 percre lefagyott a játék, megállt a számláló meg minden.
aztán mikor megszűnt a lag mintha gyorsított lejátszásba kapcsoltam volna a játékot, mindent láttam amit a leállás alatt a csapattársaim csináltak, kb. olyan sebességgel mint mikor a repet nézem 8x-on. és mikor beérte a rendes időt, a játék normál sebességbe kapcsolt.

érdekes volt, de szerencsére csak egyszer fordult elő.

pvp-ben viszont egy pár perces lag már a meccs elvesztését eredményezi.

(#5110) Murder3 válasza OnSeT (#5109) üzenetére


Murder3
addikt

Nálam is volt iylen meg nálam oyaln is volt h semmi nem ált meg de egy egység sem mozdult meg semelyikünknek és hívni se tudtunk.

(#5111) phanzetomox válasza OnSeT (#5109) üzenetére


phanzetomox
őstag

szerk: jaj ezt nem ide akartam írni

[ Szerkesztve ]

(#5112) ollie


ollie
MODERÁTOR

Srácok, tudom hogy ez így gáz, de azért nem annyira rossz a helyzet. Még fizetős MMO-knál is előfordulnak sokkal súlyosabb hibák, még a Blizzard is sokszor elkövetett ennél rosszabbakat is a WoW-val. Ez sajnos vele jár az ilyen online játékoknak.

***

(#5113) pachito válasza ollie (#5112) üzenetére


pachito
őstag

.

[ Szerkesztve ]

(#5114) Murder3 válasza ollie (#5112) üzenetére


Murder3
addikt

Jó de ez kezdjük ott fizetős mmo-nak indult csak azé lett ingyenes mert a phenomic mint kiderült már számtalanszor nem elég profi csapat egy ilyen játék életszerű üzemeltetésére.
Azé hagyták ott sokan a játékot mert megunták h nincs új map megunták h kb az egy kalapra épülő pvp-k vannak 2 móddal összesen.

Másik ez egy pénzre épülő játék és nagyon sokan óriási összegeket is bele ölnek szal ezt figyelembe kéne venni h itt nem lehetne iylen dolgokat 1 évvel!! a megjelenés után véteni.

(#5115) Murder3


Murder3
addikt

lol 1 pvp meccs alatt myrmidon-ból avanger lettem:D
Most mentem egy nagyon jó pvp meccset.
És letudtam hívni a harvit:D
igaz a végén csak de akkor azzal meg is nyertem:D

(#5116) RexpecT válasza ollie (#5112) üzenetére


RexpecT
addikt

Ez tényleg így van.Semmi sem tökéletes sajnos :N .

(#5117) Murder3 válasza RexpecT (#5116) üzenetére


Murder3
addikt

Hát nekem még ma nem sikerült egyetlen egy pve mapot sem lemenni mert állandóan desync :((

(#5118) phanzetomox


phanzetomox
őstag

nekem meg ranked pvp meccs közben jön a lost connect ...pfff és még elo-t is levon hát ilyet sz.rt :(
egyik kedvencem játékom lenne ez ha nem kéne elandóan felhúznom magam rajta

[ Szerkesztve ]

(#5119) Rankerz


Rankerz
senior tag

Én még nem mertem a PvP re kattintani,de komolyan. :o
Lassan eljön az az idő hogy bazárt bontunk és itt hagyjuk a p1csába az egész battleforget, amikor már azt hiszed ennél jobban nem tudnak ki**ni veled,rájössz hogy tévedtél. tudnak.
2 bugos tome miatt benyelt 1800 bfpmet,3 napja nem írt a szentatyaúrsiten costumer support.

(#5120) phanzetomox


phanzetomox
őstag

tiszta olyan érzésemn van mintha haldokolna a játék :) , még egy két ilyen dolog és valami komolyabb lépést hoznak, de nem biztos hogy nekünk ez a lépés jó lesz :(

(#5121) Rankerz válasza phanzetomox (#5120) üzenetére


Rankerz
senior tag

Összegezzünk.

PvE-már teljes mértékben halott,a legszörnyűbb loot rendszert a földön tovább fokozták.
rPvE- eszméletlenül unalmas tud lenni,de legalább megszerzed lépésenként az upgradedet. (ma szólóztam egy 2 playeres lvl 9 et,a srác kilépet az elején)
PvP- a mai nap után sok játékos kedvét el fogja venni tőle,de ha nem noob vagy uberpro ellenfelet kapsz móka.
Tome PvP- hagyjuk,már ezer éve halott.

Jövőkép: fél év múlva jön új kártyacsomag hogy még több bfpt elkölthessünk,nem nézem ki az új pve és pvp pályákat a fejlesztőkből(max nagyon keveset). Ja és kapunk még sok ideget a bugok és balfékságaik miatt.

ja és kis stúdió ,mindenki hibázik,"ingyenes" ,legyünk elnézőek blablat most nem akarom hallani pls.

szerk: nagyon kemény,onset : D grat :C

[ Szerkesztve ]

(#5122) OnSeT


OnSeT
őstag

Vettem egy tome-ot és 2 ur lap volt benne :DD :Y :))

(#5123) Murder3


Murder3
addikt

Nekem elegem van a cc-s noob balfaxokból.
semmi mást nem csinál csak root meg hurricane, de még wellt se húzott fel.
swiftclawot lehoz aztán mögé hív windvevarsoakt ha én lehívom a small egységeim egyből hurricane, dreadcharger meg rögtön lerootolja de ha el is érné akkor meg felhealeli.

Ja lehet enélkül szar lenne a natur de amúgy marhára élvezetes olt h amit egységet lehívtam az rögtön használhatatlan lett.

nox lövése bugos mint a szar.
ellövi de nem lő(besül) persze a powert levonja.Ezt korrában is észrevettem de azt hittem csak az épületekre csinálja ezt de most már észrevettem h egységekre is:S

(#5124) Rankerz válasza Murder3 (#5123) üzenetére


Rankerz
senior tag

Naturenak nincs olcsó (azaz spamelhető) egysége,se támadó jellegű varázslata,se home soilja vagy pajzsa,se sebzés manipulálása( frenzy). ha belenézel egy nature pvp pakliba rájössz hogy alig hagyatkozhatsz másra.

[ Szerkesztve ]

(#5125) Murder3 válasza Rankerz (#5124) üzenetére


Murder3
addikt

Cserébe kapnak magas sebzésű és hp-jú lapokat.+healinget

De am ez komolyan marhára fair mert nem tudok semmit csinálni ellene hibáa frenzyzek a hurricane,root mindne small egységet eltakarít+ha frenzyn vannak akkor meg hamarabb halnak.
1 orbon nincs oylan lap amivel tudnék csinálni vmit ellene össz-vissz 2 s counter van abból a dreadcharger rootot kap, ha wrathbladest hívok azt meg hurricaneolják.
Forsaken ugyan ez nox használhatatlan nem lő.
A windvevars ezzel szembe mindenre bónuszt kap.

(#5126) RexpecT válasza Rankerz (#5124) üzenetére


RexpecT
addikt

Hiába magyarázza mindenki neki.... :U :U

(#5127) Rankerz válasza Murder3 (#5125) üzenetére


Rankerz
senior tag

-Ha rootolják a swift egységed spamelj másikat persze a rooton kívül(a shadow és fire egységekkel nem túl nehéz); life weaving ha túl sokan támadják ja és nasty suprise csodákra képes
-Ne egy csoportba rakd a Forsakeneket és egyszerre soha ne idézz sokat(bőven elég a frenzy),így később tudsz spammelni ott ahol nincs hurrikán használva
-Nox troopert nem lehet knocbackelni,nem értem mi vele a problemo.bőven jó a sebzése
-Lifestealer S knocback
-Soul splicert(zöld aff) ha felhúzol bármeddig túléled
-Phase towerrel is lehet trükközni

(#5128) Rankerz


Rankerz
senior tag

ja és mégvalami,az összes más szín power előnyben van nature T1 el szemben!

(#5129) Murder3 válasza Rankerz (#5127) üzenetére


Murder3
addikt

a nasty csak addig jó amíg nem sebzik az egységet mert különeben nem végez ki semmit.(1 orbon meg uyge kötött mert a amx élepont 660-lehet csak)
a forsakeneket külön rakom de rögtön ráhívta a hurrikánt.
(nehezebb mint gondolnád ugyanis hiába hívod a rooton kívülre(már amennyire lehet) már a kezdőanimációnál belemegy a rootba)

M egységekre jó s-re nem mert egyenként lő.
a probléma az vele h bugos.
a képessége ugye a nagy lövés na de azt nem lövi ki besül.és levonja a powert.

Tornyokat nem használok felesleges sok power építéskor kiszedik.

(#5130) Rankerz válasza Murder3 (#5129) üzenetére


Rankerz
senior tag

tudom hogy nem a legegyszerűbb cc ellen védekezni,de csak ez a 'körbespamelés' a megoldás. Sokáig a legnehezebb volt pure fire pakilval számomra leszedni egy nature frost orbot még a cc nerf előtt,csak szeparálva spameltem és voálá,működött. Nox bugját én még nem tapasztaltam ,max ha nagyon messze volt. dehogynem jó ,az hogy 1 re lő az a csoport hpját viszi le vagy nem értem a problémát . a tornyok jobbak mint gondolnád,főleg ha védekezni kell,dehát kinek mi.

mentem végre egy meccset,épít cannon towert meg breeding groundsot.na mondom itt most lámaság jön. csinált egy kiló aggresszort és frost sorceressel adott rá pajzsot. benyalta mert lyrsh knightomat nem tudja knocbackelni és leraktam egy mark of the keepert :D

ja és láttam egy nagyon szép cselt 2v2 ben,legalábbis eddig még nem.

már mindenki T3 mon,a srác lerak egy church of negationt jó távolságra az ellen bázisától megegy skyelf templarral bevédi. előre küld egy ashbonet majd nether warppal az összes ellenfelet teleportálja churchhöz.wow.milyet néztem.

(#5131) Rankerz


Rankerz
senior tag

offenzív towering shadow T1.tess

[ Szerkesztve ]

(#5132) Murder3 válasza Rankerz (#5130) üzenetére


Murder3
addikt

Nem hanem h a különleges képessége az h 6 secig készül majd lő és az 300 sebzést okoz és a small unitokat knockolja.(ez 25 powerbe kerül)
Elkezdi a lövést el is lövi mert a powert leveszi de valójában nem sebez mert nem is lőtt semmit hanem besül szó szerint.

azt h egyre lő azt arra értem h igen ok h a csoportnak veszi a hp-ját de amikor pl nagyon kevés hp-ja marad egy 6 csapatos íjásznak pl akkor már egyeként öli őket tehát 5 lövés és ugye az íjászok addig vígan lőhetik vagy malee unitok is.

(#5133) Rankerz válasza Murder3 (#5132) üzenetére


Rankerz
senior tag

Akkor bug,dehát ez a battleforge .jelenteni kell vagy hasonlók év fél év múlva talán fixelik:(((

Egyébként ha pure shadow vagy simán rusholhatsz T2 re is szerintem.olcsó és erős egységek várnak=) Szituáció kérdése mikor melyik a jobb megoldás,ha nagyon érzed hogy nem tudsz elbánni az ellennel ne pocsékolj több powert hanem csapj le máskor.

szerk: lehetne valami PH fórum pvp meccs móka is egyszer : D

[ Szerkesztve ]

(#5134) Murder3 válasza Rankerz (#5133) üzenetére


Murder3
addikt

A 2. orbot én úgy szoktam felhúzni ha már az ellenfélen is megvan és sok wellem van.

mert t1-en azért 1 Nature fire párosítás igen erős shadowra ezért nem szoktam várni hanem rush:)

Igazából a rushon múlik a pvp mert ha pl a második orbjára sikerül egy sikeres rushot bevinni akkor 90% h nyertél.

(#5135) Murder3


Murder3
addikt

A patch-ek kódszámát honnan tudom megtudni?

(#5136) Gyuri27 válasza Murder3 (#5123) üzenetére


Gyuri27
félisten

Megfogadtam, hogy nem írok neked. Mert olyan vagy mint a régi lemez. Állandóan megakad és ugyanazt nyomja. Két dolgot azért mondok. Egy: tanulj meg játszani. Kettő. Keresd meg Feagult. Majd meglátod mi az a shadow rush.

Amd - Radeon - Ryzen

(#5137) OnSeT válasza Murder3 (#5123) üzenetére


OnSeT
őstag

Tegnap nyomtunk phanze-val pár 2v2-t.
Egyik körben kaptunk egy pure shadow ellent is. Társánál volt nature orb is és így elég jól tudtak kombózni. 27 percig bírtuk ellenük.

Ez a meccs tökéletesen tükrözi azt hogy a shadow nagyon erős pvp-re és felesleges volt agyon nerfelni a naturet. (mondom ezt úgy, hogy jelenleg pure fire paklival tolom.)

miről szólt a meccs?

90% ban arról hogy az egyik aura of corruption után leidézi a következőt.

berakott középre pár church of negationt

mentünk egy ütős t3as sereggel, mo, jugger stb. erre kapunk egy ensnaaringot, aura of corruptiont + sooulshattert.

aztán ráküldött 2 egymás melletti orbomra egy ashbone pyrot, life weavinggel és unholyval. az az egység egyszerűen halhatatlan volt.

volt ott még satanel, ami vígan robbantgatott, shadow teleport ami belevitte a csapatunkat az aura of corruptba.

azért a legszebb az volt mikor jött 2 satanel 3 promo harvaster meg jópár ashbone pyro és leszedtük mindet, mindezt úgy hogy phanzenak volt egy mo és egy swamp drake a pályán én meg nyomtam az eruptiont és a lava fieldet. :D
sztem néztek egyet az ellenfelek.

majd a végén 5-6 shadow phoenixel kiszedték phanze orbját és a mellette lévő welleket, egyetlen becsapódással.

ahhoz képedt hogy a meccs felétől már power fölényben voltak és a map nagy részét irányították nemigen bírtak velünk.

Szal a shadowban erős és olcsó lapok vannak amikkel jól lehet kombózni. a cc-s noobozásra meg inkább nem mondok semmit. a cc már a használhatatlan kategória így nerf után. ezért is tértem vissza a fire vonalra.

Repet sajnos nem tudok mutatni, mert tegnap húztam fel a végleges op rendszert az rc win 7 helyett, és így a BF is újratelepítésre került.

Azt meg csak most vettem észre hogy a repek automatikus mentését be kell állítani menüben..... :((( de hogy ez miért nem lehet alapértelmezett........

viszont ha phanzenál megvan és természetesen ha meg akarja osztani, majd úgyis feltölti ide.

(#5138) Gyuri27 válasza OnSeT (#5137) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mi volt még a tome-ban?

Amd - Radeon - Ryzen

(#5139) OnSeT válasza Gyuri27 (#5138) üzenetére


OnSeT
őstag

a tomeok közül a 4 lost boostert tartalmazót vettem.

a 2 rare az icefag raptor és a revenants blassing volt.

a fire nature vonalon a táposabb lapok: deep one mind2 aff. , vileblood (fire), mutating maniac (nature)

t1en viszont kevés egységem van és egyik se swift. illetve a t1es íjászokon kívül nincs anti air egységem. :(
de ezt azért ellensúlyozza a tome értéke és a fent említett t2-t3 lapok. :D

igazából ezt a tomeot csak azért vettem mert bejöttek ezek az új csomagok és a korábbi paklimmal már nem volt esélyem tome 1v1 be. abban a dryadon kivül nem volt semmi jó lap, se cc se eruption vagy hasonló pusztító spell.

azzal az utolsó 2 1v1-et előszőr egy vileblood utána meg egy deep one rush miatt buktam és ezeket S egységekkel megállítani nem egyszerű mire egyet leszedtem lehívott egy másikat vagy nyomott rá egy healt mikor az élete már fogytán volt.

(#5140) Rankerz válasza Gyuri27 (#5138) üzenetére


Rankerz
senior tag

Buffolt ashbonet simán beoltja a disenchant(juggernautra sem árt.ensnaring roots pápá) ,ja vagy a nagy halott nature egy curse of oinkkal elintézi a 175 powert amit buffra költött :K 5-6 shadow phoenix meg 5-600 power azért az érdekes lehetett. a nagyon használhatatlan cc mint coldsnap igen jól alkalmazható ekkora csoportos támadásra.Firedancerrel le lehet rusholni churchot,még T3 mon is megéri használni.Az új fire lap,Dying Breedet már ne is említsem. A társad pakliját nem ismerem szóval így nem tudom mivel tudott volna segíteni.

bár ugye nem láttam a meccset :P

[ Szerkesztve ]

(#5141) Rankerz


Rankerz
senior tag

OnSetnek ment,sry :B

(#5142) sardnaunit


sardnaunit
csendes tag

Sziasztok!

Nagy nehézkesen regisztráltam a prohardver forumra...
Rankerz ajánlotta a forumot hogy itt vannak magyar battleforge -játékosok viszonylag elég nagy bagázs gyűlt már össze hát most én is itt volnék. :R

A ma esti időjáráselőrejelzés: Ma este sötét lesz!

(#5143) phanzetomox válasza Rankerz (#5140) üzenetére


phanzetomox
őstag

disecanht nem volt, oink semmit nem ért végig cc-ztem a satanaelt, de kb 10 magma hurlert szedett ki, + AoC kiszedett 3 MO-t 2deepcoilt az én oldalamról, és jópár juggert meg virtusot onset oldaláról , ketten védtük ugyanazt az orbot + 4 wellt... mivel mindeketten építettünk ugyanoda wellt hogy tudjuk egymást segíteni, de esélytelen volt.. igazából a végén már csak védekeztünk nem volt ötletünk mit lehetne csinálni, ahányszor támadtunk nagyobb csapattal ensnaring+AoC+ soulshatter, és szevasz annyi a seregnek
egyébként elképzelheted mennyi void powerük volt mikor a nature még shrine of memoryt is épített , a shadow resource boostert, és a játék elejétől kezdve ment a harc, és nekik több welljük volt mint nekünk :) a végén az összes chargből kifogytak nem véletlenül az utolsó orbjainkat már 1 és 2 orbos egységekkel támadták de 20-30-al ,
majd azért megnézem nekem van-e replayem akkor felteszem

persze én is tudom mi kellett volna, de sokra megyek velük ha nincs benn a pakliban amikor ez a meccs volt :)

[ Szerkesztve ]

(#5144) Rankerz válasza phanzetomox (#5143) üzenetére


Rankerz
senior tag

Pure nature pakli? Elég fiktív persze ha pont nem voltak a lapok,én még a T4 is megkockáztattam volna ezen a meccsen.Enligthenmenttel nem is olyan nehéz : D

Üdv NourbanOB :DDD

(#5145) phanzetomox válasza Rankerz (#5144) üzenetére


phanzetomox
őstag

nem, nekem fire nature deckem volt :) ( tudom nem jó párosítás onset pure deckjével, de mióta letöltöttem a game play4free-ben azóta fire/nature deckel nyomom és nem is váltok addig amíg nem lesz kész , és ki nem ismerem teljesen )

(#5146) Gyuri27 válasza phanzetomox (#5145) üzenetére


Gyuri27
félisten

A fire-nature paklival az a gond, hogy jó t1-re, jó t2-re tovább nem (szvsz igaz ez a pure firére is). Vagy ugye fire-nature-nature és enlight.
A nature-frost-stonekin meg 3 orbtól él (ill t2-l egy jó burrover rushal).
T3-n ott stonewarrior a világ második legjobb bf lapja (az agressor után). Először root vagy oink. Ott megy mondjuk a jugerre a discenhart. Picit várni kell és mehet a coldsnap, majd a satter. Ha az ember motk-nál védekezik így az szinte leüthetetlen. :K

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#5147) Rankerz válasza phanzetomox (#5145) üzenetére


Rankerz
senior tag

Hát igen érdekes kombó az biztos,elég támadásközpontú ...úgy értem ha védekezni kell akkor már bajban tud lenni véleményem szerint.
Mellesleg osztom Gyuri véleményét.

(#5148) OnSeT válasza Rankerz (#5140) üzenetére


OnSeT
őstag

a disenchant most eléggé felkeltette az érdeklődésem, az ha nem drága be is teszem. :K

pure fire paklim volt így részemről nem volt cc, coldsnapot frost orb híján egyikünk se tudott volna lehívni. a phoneixeknél meg már mind1 az oink vagy egyébb cc, 10-15 mp alatt, úgyse szedjük le mindet, tehát ugyanúgy becsapódnak az orbhoz csak pár mpvel később. (és ekkor már mind2 részről csak 1-1 orbunk volt)

firedancerre meg nem tudtam powert költeni, mert az a védekezésre kellett, de a chuchoket amúgy leszedte phanze mortar towerel. :D

igen, a Dying Breedet egyből benyomtam a satanelre mikor megjelent, abból is azt az affot ami addig tart amíg meg nem hal a célba vett lény , így nyertünk egy kis időt :DDD

mondjuk valszeg tovább tart a meccs ha nem akad el a juggerem egy kiálló sziklába rohamozás közben. az levitte volna mindkét fél 3. orbját.
de a random mapok már csak ilyenek.

[ Szerkesztve ]

(#5149) Gyuri27 válasza OnSeT (#5148) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ezért nem jó 2v2-ben a pure fire és a fire alapú nature-fire. Illetve ahogy mondtam ha fire nature akkor 2 nature legyen benne és egy enlight.
Ha meg továbbra is így toljátok akkor a fontosabb helyekre kell motk. Az megvéd a fönixek ellen.

A discenhant mindig 200bfp fölött volt. Szerintem most is ott van.

Azt javaslom, hogy t2-n rusholjatok. Burrower megy (3-4) és simán leszed egy orbot. Ha jól játszátok ki akkor a kutakat is. Ott az oink azzal a fönixeket lehet tartani egy darabig. Ráadásul a burrovereket jól lehet támogatni ravege-l és euruptionnal.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#5150) phanzetomox válasza Gyuri27 (#5149) üzenetére


phanzetomox
őstag

már tervezzük hogy egyikünk átmegy shadow-hoz vagy lost souls-hoz, csak az sok bfp és nagyon sok upgrade kell hozzá :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.