Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-12 18:49:38

LOGOUT.hu

Battlefield 2042

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8851) t.kristof válasza bul07 (#8850) üzenetére


t.kristof
senior tag

Az a baj, hogy pl kezdéskor még mindig nem lehet feltölteni a spawnoló járműveket. Sokszor sz*pok azzal, hogy csak az alap spawn pontra nyomhatok kezdéskor, utána meg rohanok hogy elcsípjek egy jarművet, azok meg közben üresek, csak a sofőr van benne. :(((

Az élet sz*r játék, de k**va jó a grafikája...

(#8852) stoon válasza regener (#8813) üzenetére


stoon
őstag

a célzás, hogy beragad, és nem lehet célozni a karakterrel, roppant bosszantó! és sajnos egyre gyakrabban jön elő és már a fegyverváltás sem segít rajt! :W :R

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#8853) R3laX válasza bul07 (#8848) üzenetére


R3laX
addikt

#8846 bul07:
Én tegnap kora este lőttem 3 helit M5-tel, abból 2 volt Apache. Az egyik gyanúsan hirtelen felrobbant, de ott 2 rakéta egyszerre érkezett be, mert más is pont meglőtte :D.

#8842 pigatt:
Nálam tegnap nem volt lag 128-as CQ-ban, pedig több kört mentem a nap folyamán.

[ Szerkesztve ]

(#8854) IntelKiller7 válasza bul07 (#8850) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Én ültem már be little bird-be spotolni.

De nem értettem, mert tök faszán spotoltam, neki, nekem is sok pontot dobott, de persze, hogy nem arra ment. :DDD
Egyébként meg tök jól helizett. Vannak ilyenek.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#8855) Enton válasza bul07 (#8850) üzenetére


Enton
addikt

Erre a chat az egyik megoldás Gunner needed/need a gunner szavakkal, majd vagy ezután vagy random egy tömegbe leszállsz és hátha valaki beugrik(rengeteg helist látok így gunnert felszedni).

#8852 stoon:

Na jah ez is egy bosszantó egy valami, főleg mikor célozva is alig találok el valakit akkor hip fire sem egyszerűbb.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#8856) regener válasza stoon (#8852) üzenetére


regener
veterán

Ha ellenfél közelében akadok be hasonlóan általában már tudom hogy mindjárt éledhetek újra.

A gugolva maradást, mikor nem tud sprintelni sem a karakter viszont meg lehet oldani egy Win gomb lenyomással.

(#8857) Enton válasza regener (#8856) üzenetére


Enton
addikt

Na ez a gugolva maradás még új, ezzel nem találkoztam, de ez a futni nem hajlandó ez megint egy ökörség, főleg stamina hiányában egy gyors gugolás(a folytonos shift nyomkodás melett a ctrl-ra pötyintés, animációnak ideje sincs elindulni de akkor is pont elég ha rosszkor csinálja ezt is) és újra fut a karakter. :W

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#8858) #50433536


#50433536
törölt tag

Mi a fasz van már megint ezzel a fossal???? Nem halnak meg az ellenfelek!!!!!
Ping 39, nincs elveszett adat, 100/50-es kábeles net.

A pálya másik feléről futás közben leszednek a leghitványabb kis pisztollyal.

Mi a szart csináltak már megint ezzel a hulladékkal?

(#8859) FollowTheORI válasza #50433536 (#8858) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Kérem kapcsolja ki! :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#8860) regener válasza #50433536 (#8858) üzenetére


regener
veterán

Új játékmód jött be amiben lenyugszanak a kedélyek, bemutató videó itt.

(#8861) Találtgyerek válasza regener (#8860) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Azt hittem a címből, hogy valami vad megoldás lesz. :D

06-3o/9759I39

(#8862) @rglaaf válasza #50433536 (#8858) üzenetére


@rglaaf
veterán

Légpárnással még mindig fel lehet menni a toronyházak oldalán....mégis mi lenne???? Márciusig kb semmi nem jön hozzá...gyűlölködjünk együtt.... :))

PSN:BiZzare_0 ️

(#8863) CptAdamica válasza @rglaaf (#8862) üzenetére


CptAdamica
veterán

Ennyire unatkozol?

Megyen!

(#8864) omfgk válasza @rglaaf (#8862) üzenetére


omfgk
addikt

Gyere BF1-ezni.

Chat-en a leggyakoribb szófordulatok : Fuck BF2042. Fuck Dice. Fuck EA. :))

[ Szerkesztve ]

(#8865) Takika14


Takika14
aktív tag

[Azt tudni, hogy ez miért jelentkezik pályabetöltéseknél random szerűen?]
Ilyenkor semmi nem segít csak az alt+f4.
Rég volt már ilyen hitvány BF rész annyi szent..

(#8866) zozika84 válasza @rglaaf (#8862) üzenetére


zozika84
őstag

Tessék csak gyűlölködni mindenkinek...én addig játszok :DDD :DDD :DDD

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#8867) Találtgyerek válasza Takika14 (#8865) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Rossz a géped. A játékkal nincs semmi probléma. :DD

06-3o/9759I39

(#8868) #16729600 válasza Találtgyerek (#8867) üzenetére


#16729600
törölt tag

Végre volt sikerélményem infként. Beestem a pálya alá és kockázat nélkül lőhettem le az ellent. :D

(#8869) @rglaaf válasza CptAdamica (#8863) üzenetére


@rglaaf
veterán

Igy hogy a 2/3-a hiányzik annak a jatéknak amit BF-nek ismerttünk igen uncsi de legalább tudjuk,hogy mire lesz tartalom,hibajavitások addigra gombokért vagy ingyen lesz a játék.
Érdekes ez a logika hogy félkész vagy még olyan állapotba kikerült játék AAA áron adják...

PSN:BiZzare_0 ️

(#8870) Enton válasza Takika14 (#8865) üzenetére


Enton
addikt

Ahh ez semmi csak az alap spawn rendszer updatje, mikor nem mindenkivel egyszerre sikerül betöltened a serverre.
Mert már ugye nem vagy muszáj spawnolni se nem alapból mindenki le a mapra. Előbb meg kell várnod amig lemegy a "spawntilalom" utána már rád is jut idő a server oldaláról.
Bug, avagy jövőbeli feature.
Van esély a javításra de sosem tuti mikor.
Jobb esetben 1-2 perc magához tér hogy hova is rakjon kivel is vagy aztán megjelenik a menü, vagy mindettől eltekintve kivág valami server hibával(nagy ping lost connection és egyéb variációk).

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#8871) R3laX válasza Takika14 (#8865) üzenetére


R3laX
addikt

Igen? :D [link] [link]

(#8872) zozika84 válasza R3laX (#8871) üzenetére


zozika84
őstag

Koholmány, eddig minden Bf jó volt megjelenéskor :C :C

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#8873) R3laX válasza zozika84 (#8872) üzenetére


R3laX
addikt

Mindegyik rossz volt :D . Nálam ugyanúgy megvan a BF élmény hibákkal együtt. Amúgy már 73-as vagyok és én nem találkozom ennyi hibával. Föld alá estem már be itt is, mint a BF5-ben is anno, de én nem tudtam lőni :D. Ez nem feature, ez classics :D: [link]

[ Szerkesztve ]

(#8874) bul07


bul07
nagyúr

Na most sikerült lekapnom
Repültem a apache-al vagy a párjával a másik oldalon
Berepültem bemértem előttem az elterelőt kirepültem, szembe fordultam távolabb mindentől, megint bemértek, és néztem ahogy jön a rakéta a gyalogostól és pukk 100%-ról felrobbant a heli

Nem volt megsebezve 100%-on volt

És most hirtelen ilyen képre futottam

Pedig lövészem is volt és pont ilyenkor lőnek ki egy lövésből :)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#8875) jozefgucci1 válasza bul07 (#8874) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Jó de nézd meg ki lőtt le " Kúrómester mindig betalál :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#8876) Sz. Géza válasza bul07 (#8874) üzenetére


Sz. Géza
aktív tag

Ha Soflam-mel befogtak és nem tudsz fedezék mögé repülni, akkor egy rakéta leszed.

[link]

(#8877) pandras83


pandras83
senior tag

ma BF3 setting portal hc szerveren villogott a kép célzás közben. kilép, visszalép, még mindig villog. game újraindít, még mindig. ok akkor, gondoltam átlépek sima portal conquest of ages-re. valparaiso első spawn után azonnal dzsipbe, azzal rögtön a térkép alá ragadtam, redeploy. spawn, kilőnek, beragadok a fetrengő nézetbe, se redeploy, se élesztés, semmi. ok, akkor bf4 nosztalgia. szerverre belép, de lehetetlen spawnolni, mert nem lehet semmire kattintani. dice pls

Cyberfuck Patchrunner

(#8878) Lendova válasza Sz. Géza (#8876) üzenetére


Lendova
őstag

Nem mind1, hogy AA missile vagy sem.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#8879) Takika14 válasza R3laX (#8871) üzenetére


Takika14
aktív tag

Azért ezek elenyésző esetek, nyilván ha felütöd a youtube-ot akkor van bőven videó, de sosem volt ennyire béta egy kiadott BF. Én legalábbis a BC2 óta játszom online és nem találkoztam ilyennel.

Lehet "feature" az, hogy nincs normális chat, nem lehet választani squadot, nem lehet csapatot váltani, 0 a spawn védelem stb stb?! A stabilitásról és optimalizáltságról nem is beszélve.

Vagy csak én égtem ki már ebből, és igen is jó kis játék ez a 15 éveseknek, hiszen vannak benne skinek.. huhúúú.. :))

#8870 Enton: Köszi a választ! :R

(#8880) whiteman0524 válasza bul07 (#8874) üzenetére


whiteman0524
aktív tag

SOFLAM lesz az szerintem, ha azzal bemérnek elvileg 1 találat is elég.

(#8881) R3laX válasza omfgk (#8864) üzenetére


R3laX
addikt

Nyomjátok? :D [link]

(#8882) urbi73 válasza Takika14 (#8879) üzenetére


urbi73
senior tag

Mondjuk konzolon (sx)nem jellemzőek ezek a hibák .Kezdeti bénázás után már kezdem megszokni.

-

(#8883) IntelKiller7 válasza #16729600 (#8868) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Múltkor beszálltam a liftbe. Már fura volt amikor elindult, hogy csak a fél liftben tudtam mozogni, aztán ki is baszott az épület alá. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#8884) csibe1 válasza sixpak (#7488) üzenetére


csibe1
addikt

Támogatom, a BF1-nél a lövészárok hangulat az nagyon brutál lett; főleg az éjszakai csatáknál, nagyon jól eltalálták. :K :C

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#8885) Sz. Géza válasza Lendova (#8878) üzenetére


Sz. Géza
aktív tag

Szerintem mindkét rakéta fajtát felerősíti a Soflam.
Ugyanúgy mint a BF4-ben.

(#8886) Lendova válasza Sz. Géza (#8885) üzenetére


Lendova
őstag

Nem.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#8887) bul07 válasza Sz. Géza (#8876) üzenetére


bul07
nagyúr

(#8880) whiteman0524

De ha megnézitek gyalogos által kilőtt AA rakéta talált el
És direkt fordultam szembe hogy lássam mennyi rakéta jön és csak egy jött

Soflam hogy növelné a rakéta erejét, mert alapból gyalogos AA rakétából összesen 2 ha sebzett, vagy 3 kell,

Soflam a bemérést teszi lehetővé

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#8888) whiteman0524 válasza bul07 (#8887) üzenetére


whiteman0524
aktív tag

Szerintem 1 rakéta is elég és mindegy hogy gyalogos lövi vagy sem ha bemértek a SOFLAM-al. Az biztos hogy azzal sokkal nagyobb a sebzése a rakétának. Itt egy viszonylag friss jackfrags videó ott is pont ezt játszák. Bár mondjuk én ma kilróbáltam és ennek is van egy hatósugara a túl távoli vagy túl magasan repkedő járműveket nem sikerült vele bemérnem.

[ Szerkesztve ]

(#8889) bul07 válasza whiteman0524 (#8888) üzenetére


bul07
nagyúr

De nem AA rakétával csinálják
AA rakéta nincs olyan erős hogy 1db szétkapja a nagy támadó helit

Ha bemérés nélkül eltalálod a helit sima kézi rakétával akkor is szétrobban, a soflam csak azt teszi lehetővé hogy befogja mint a AA rakéta teszi

Engem sima AA rakéta kapott széjjel 1db

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#8890) whiteman0524 válasza bul07 (#8889) üzenetére


whiteman0524
aktív tag

De épp ez az, én úgy tudom hogy a soflam nem csak bemér hanem ha úgy eltalálnak extra sebzést is ad. Tehát ha simán meglő valaki egy bármivel az sebez X-et, ha pedig be vagy mérve soflam-al és úgy talál el akkor pedig sebez Y-t, ahol az Y sokkal nagyobb mint X. Elvileg (tudom hogy ez BF3 wiki, de már ott is így működött).

Idézet a wikiből:

Once an enemy vehicle has been designated, friendly unit's damage against that target is increased. "Painting" or lasing a target with the SOFLAM will give a "target designated" bonus of 10 points. The SOFLAM allows the Javelin to lock on to air vehicles, where it normally would not be able to. Because of its higher damage, this tactic is extremely effective, especially when enemies are repairing air units in flight.

[ Szerkesztve ]

(#8891) regener


regener
veterán

Ha már téma a Soflam, akkor kár hogy nem ad érte assistot, ahogy a hackelésért sem kapni semmit.

(#8892) bul07 válasza whiteman0524 (#8890) üzenetére


bul07
nagyúr

BF3-ban lehet így volt de
De ez nem BF3

De jó is lenne ha ez minden szempontból a BF3 utódja lenne

Amúgy egyáltalán AA rakétának jelent almit a soflam, úgy értve hogy így is úgyis befogja nem kell neki

Rákerestem és nem találtam olyan videót ahol AA rakéta+soflam lenne, lehet nem véletlen
Mindenhol M5 rakétával

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#8893) CptAdamica válasza regener (#8891) üzenetére


CptAdamica
veterán

Elvileg kapsz érte, csak vizuális bug és nem jelenik meg.

Megyen!

(#8894) IntelKiller7 válasza bul07 (#8892) üzenetére


IntelKiller7
veterán

AA mellé minek soflam?

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#8895) Sz. Géza válasza Lendova (#8886) üzenetére


Sz. Géza
aktív tag

Próbáljátok ki squad-társsal.
Bármelyik rakétával találd el egyszer úgy, hogy nincs bemérve aztán egy másik gépet úgy, hogy bemérik neked.
Ha nincs bemérve, egy rakéta nem lesz elég. Utóbbi esetben elég.

(#8896) Lendova válasza Sz. Géza (#8895) üzenetére


Lendova
őstag

Lőttem már ki elég helikoptert jól célzott M5 Recoilless-szel 100%-ról.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#8897) Aventador91 válasza Sz. Géza (#8895) üzenetére


Aventador91
őstag

1 recoilless csak a csapatszállító helikre nem elég, a többire elég.

(#8898) #50433536


#50433536
törölt tag

Most tényleg, tudja valaki, hogy mi csináltak ezzel a vacakkal?

Már elég jól futott, a találatokat is jól regisztrálta, ha meghaltam, értettem hogy miért. Most meg nem halnak meg az ellenfelek, én meg állandóan csak esek, azt se tudom ki szedett le, fedezék mögött is lelőnek egy ócska pisztollyal a pálya másik feléről... mintha szellem lennék a pályán, aki senkit nem tud megölni, engem meg az is megöl, ha valaki rám néz.

64-es qonquest pályákra megyek, vagy tdm-re. Mindnehol ugyanaz. Ping 38, nincs elveszett csomag.

[ Szerkesztve ]

(#8899) duckload válasza #50433536 (#8898) üzenetére


duckload
tag

Csak szimplán béna vagy, velem is megesik, hagyd egy kicsit a játékot hidd el utána jó lesz!
Ja meg nyomd ki crossplayt! Pc sek gusztustalanok. Sokkal jobb a ping, mega input lag is pc-n. Mi konzolosok meg nyakon vagyunk fosva és ha szólni merészelünk megkapjuk a controlleres aim assisst ot!
Ha pc-s vagy akkor is nyomd ki a cross playt!

[ Szerkesztve ]

"Gyöztél felettem, mert az végzetem, hogy harcaimban bukjam szüntelen, de új erővel felkeljek megint."

(#8900) 0519


0519
senior tag

A hétvégén kipróbáltam a játékot a Steam ingyenes hétvége jóvoltából. Előtte játszottam a bétával és arra jutottam, hogy ez még kiforratlan és nem rendeltem meg.

Most 11 óra játék után úgy látom, hogy jó lesz ez. Élveztem a csatákat, voltak jó Battlefield pillanatok, volt adrenalin löket, minden ami kell.
Jó ötlet volt ennyi különféle operátort hozni a játékba, változatosabbá tette azt. Jók a felszerelések és a fegyverek.

Ami hiányzik, az a Rainbow 6 S. féle sarok mögül való kihajolás, ezt ellophatnák tőlük.
Olvasva a 64vs64 csatákat ért kritikáitokat én 32vs32 csatákat vívtam, kisebb térképeken.
Zavar még, hogy kevesen védekeznek. Megszereztünk egy zászlót, utána mindenki szaladt a következőhöz. Megszereztük azt és elveszítettük az előzőt. Ez persze a játékosok hibája, a DICE ezen nem tudom mit tudna segíteni, azon kívül (ami már csinál), hogy ad pontot a védekezésért is.

Még mindig találkoztam bugokkal, mind stabilitást érintő (directx; kommentár nélküli összeomlás), mind játékmenetet érintő problémákkal (pl tankból kiszállva nem tudtam fel/le nézni; egyszer eltűnt a pisztolyom).

Megvárom amíg rendbe szedik a programot, és utána meg fogom vásárolni ezt is, mint az eddigi összeset a 2. óta.

''Vígan ülünk tort azok fölött akik ellenünk törtek'' -Addams family

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.